Autor
Wiadomość
   Kibice -> Młyn << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Galll
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2778 dni




Młyn - 10/08/2016 09:31
Siema mieszam od kwietnia w Szczecinie(Byłem 8 lat na emigracji więc sorry za interpunkcję i ortografie oraz układanie zdań) i bylem na meczu z Lechem i Cracovią w fazie finałowej ale na sektorze 7 nie było mnie na ostatnich meczach z Wisłą, Śląskiem, Koroną i Zagłębiem teraz chce odpokutować i zacząć chodzić regularnie na młyn ale jestem zielony bo jak mówiłem byłem 8 lat na emigracji i tylko czytałem o Pogoni jak im idzie czasem obejrzałem mecz przed ekranem. Jak mówiłem jestem kompletnie zielony co powinienem wiedzieć oprócz tego co wiem że to są miejsca stojące, trzeba śpiewać i dawać z sievie 1948% oraz na dole jest tylko starzyzna

Pozdro


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Młyn - 10/08/2016 10:52

  Galll napisał:  
wiem że to są miejsca stojące, trzeba śpiewać i dawać z sievie 1948% oraz na dole jest tylko starzyzna


Najważniejsze rzeczy już wiesz. Załóż barwy, zabierz kolegów, wrzućcie do puchy i dopingujcie naszą Pogoń :)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Damanko1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2790 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 11:03
Pierwsza okazja w sobotę o 20:30!


Kocham Pogoń szczecińską, dla Niej oddałbym wszystko!!
Galll
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2778 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 11:17

  PoGo napisał:  

Najważniejsze rzeczy już wiesz. Załóż barwy, zabierz kolegów, wrzućcie do puchy i dopingujcie naszą Pogoń :)



Po prostu nie chce zrobić czegoś czego nie wiem żebym nie dostał opieprzu też nie znam wszystkich piosenek ale większość śpiewnika ogarnąłem na meczach z Lechem(Lech Zdechł Kolejorz!) i Cracovią(My pamiętamy mordercy!) takie jak: Hej MKS, Hej Pogoń gol, O mój MKSIE ja kocham cię czy deszcze nie spokojne. Kolegów tu w Szczecinie nie mam mieszkałem w Polsce 8 lat potem wyemigrowałem wszyscy się porozchodzili i potraciłem kontakt mam tu mało znajomych :)


  Damanko1948 napisał:  
Pierwsza okazja w sobotę o 20:30!



Właśnie odpokutuję w meczu z Niecieczą :)


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2916 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 12:14
Najważniejsze, żebyś: kupił bilet na sektor 12, dopingował przez 90min, słuchał co mówi prowadzący, nakręcał innych, wrzucił do puchy. Pojawiaj się na młynie, wpadnij na piwko do kalinki, a znajomości się znajdą :)


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Galll
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2778 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 13:01

  Lisu1948 napisał:  
Najważniejsze, żebyś: kupił bilet na sektor 12, dopingował przez 90min, słuchał co mówi prowadzący, nakręcał innych, wrzucił do puchy. Pojawiaj się na młynie, wpadnij na piwko do kalinki, a znajomości się znajdą :)



Mieszkam na Pogodnie rzut beretem od stadionu Kalinka to mój pierwszy przystanek zanim idę na mecz :D Najczęsciej jem Wursta albo szaszłyk :D ostatnio próbowalem wejść z Piwem bo nie wiedziałem że nie można nie byłem nigdy na meczu Ekstraklasy mieszkałem 8 lat za granicą jak mówiłem

I mnie ostatnio debil z Fortu prawie wyrzucił po prostu wszedłem powiedzieli zapraszam do kolegi obok ten mnie wziął i powiedział wchodząc złamał pan Regulamin imprezy masowej nawet nie wyłumaczył jaką z tych reguł i ze dzisiaj już nie wejde a ja mówiłem że sorry nie wiedziałem że nie mogę a ten debil był uparty i jeszcze zgrywał ważniaka że obronił mecz przezd pijanym kibicem.....

Na szczęscie kierownik był mądrzejszy i mnie wpuścił nie byłem pijany piłem bosmana i nie wypiłem nawet całego zostało z 5 cm na dnie nie mogłem się tym upić a chodziłem i mówiłem trzezwo debilizm tych ważniaków z Fortu przeraża........


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2916 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 13:31
A to dziwne, że po drodze psiarskie ci mandatu nie wkleiły, bo w Polsce nie można pić alkoholu publicznie. Na stadionie możesz dostać piwo 2,5%, ale na młynie jest obecnie zakaz wnoszenia piwa.


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Galll
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2778 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 14:26

  Lisu1948 napisał:  
A to dziwne, że po drodze psiarskie ci mandatu nie wkleiły, bo w Polsce nie można pić alkoholu publicznie. Na stadionie możesz dostać piwo 2,5%, ale na młynie jest obecnie zakaz wnoszenia piwa.



W ogóle jego zachowanie było żałosne wyrzucił mnie powiedzał że nie wejde "złamałem regulamin imprezy" jak jestem pierwszy raz to nie wiem jaki punkt złamałem a ten szmaciarz mnie chamsko wyrzucił i się pewnie podniecał w sobie "O jezu będe miał awans bo jestem dobrym ochroniarzem" z resztą nie takie rzeczy już słyszałem o pseudo ochronie z Fortu ponoć na dniach morza gostek z Fortu wziął i rzucił papierkiem gosciowi w samochodzie w twarz bo mu przypadkiem wypadł kiedy otwierał drzwi

A z tym piwem to masz racje bo było dużo psiarni a nie piłem ale chodziłem z Otwartym piwem po chodniku i potem po schodach na stadion samo chodzenie z otwartym piwem jest nie legalnie ale trudno zaoszczędziłem 200 zł a psy nie poprawiły dziury budżetowej :D Można powiedzieć kierując się pewnym filmem "Oszukałem przeznaczenie" :P

Z tym tematem po prostu byłem ciekaw jak się zachować na takim młynie bo zagranicą nie chodziłem na mecze(Ale sam grałem w gałę) bo liga słaba zespoły to były ogórki które dają ciała w europejskich pucharach

PS.Bilet na Sobote na sektor 12 kupiony do zobaczenia w Kalince! :D

Ostatnio edytowany przez: Galll, 10 sierpnia 2016, 17:26 [1 raz(y)]


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 17:51

  Galll napisał:  


Z tym tematem po prostu byłem ciekaw jak się zachować na takim młynie bo zagranicą nie chodziłem na mecze(Ale sam grałem w gałę) bo liga słaba zespoły to były ogórki które dają ciała w europejskich pucharach



hehe Ty byłeś za granicą czy w innym mieście w Polsce? opis idealnie pasuje do polskiej ligi :)

Za picie piwa psiarnia karała już 15 lat temu, więc albo jesteś dość młody albo masz słąbą pamięć. Inna rzecz, że piwko sobie z kolegami wypijesz po meczu, a na meczu dopinguj!


Galll
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2778 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 19:08

  cfan napisał:  

hehe Ty byłeś za granicą czy w innym mieście w Polsce? opis idealnie pasuje do polskiej ligi :)

Za picie piwa psiarnia karała już 15 lat temu, więc albo jesteś dość młody albo masz słąbą pamięć. Inna rzecz, że piwko sobie z kolegami wypijesz po meczu, a na meczu dopinguj!



Nie byłem za granicą w innym kraju :D A ostatnio jechałem z ojcem tramwajem i właśnie szły laski z otwartym piewm po chodniku i zaczeły ich psy gonić w radiolce (oczywiście kogut OFF) ale pare razy zmieniły kierunek i nie nadążyli(To chyba było na piastów) więc im uciekli Nie jestem młody mam 19 lat :D a na meczu oczywiście będę dopingował 1948%!


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 19:47
Galll - nie musisz zakładać nowego tematu, wystarczy poszukać na forum i pytać w odpowiednim.


odli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 22:22
Chcecie zrobic dobry młyn moj pomysł :) Przeniescie sie na sektory 9 i 8 do kiedy nie zrobia nam nowego stadionu :) jak bedzie nowa trybuna dla nas przeniesiemy sie tam zobaczycie jak frekwencja wzrosnie :) na mlynie :)


Galll
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2778 dni




Odp: Młyn - 10/08/2016 23:17

  netoper napisał:  
Galll - nie musisz zakładać nowego tematu, wystarczy poszukać na forum i pytać w odpowiednim.[cytat]
Właśnie nie ma szukałem i nie ma tematu młyn dla nowicjuszy

Szukałem ale nie było tematu typu młyn dla nowicjuszy. :)

[cytat=odli]Chcecie zrobic dobry młyn moj pomysł :) Przeniescie sie na sektory 9 i 8 do kiedy nie zrobia nam nowego stadionu :) jak bedzie nowa trybuna dla nas przeniesiemy sie tam zobaczycie jak frekwencja wzrosnie :) na mlynie :)



Władze Pogoni na pewno się nie zgodzą :D a w dodatku na trybunę 10 i 11 oraz 9,8,7,6,5,4,3,2,1 przychodzą neutralni kibice(częstoz z dziećmi) którzy chcą oglądać mecz będą tylko truli dupę że śpiewami i odpalamy fajerwerki pikniki pieprzone. Byłem na finale CLJ w maju na Floriana Krygiera i był właśnie młyn na chyba 6 i wiele osób wyszło nie wiem czy przez wynik i pogarszającą się grę bo (L)egła kupiła arbitra czy właśnie przez to że byliście tak blisko i im się to nie podobalo jak chcą przychodzić z dziećmi na stadion i oglądać mecz to niech idą na rodzinny na przeciwko jak dla mnie trybuny od 11 w dół to takie dorosłe pikniki oglądają mecz ale 0 dopingu a na pewno nie cała strefa czasem znajdzie się ktoś kto sporadycznie pośpiewa(Ja śpiewałem cały czas na siódemce jak byłem) teraz mam bilet na Termalice na Młyn


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Młyn - 11/08/2016 00:39
Propozycji z przeniesieniem młyna nie skomentuję, niektórzy chyba za dużo s-f czytają.


  Galll napisał:  
Władze Pogoni na pewno się nie zgodzą :D a w dodatku na trybunę 10 i 11 oraz 9,8,7,6,5,4,3,2,1 przychodzą neutralni kibice(częstoz z dziećmi) którzy chcą oglądać mecz będą tylko truli dupę że śpiewami i odpalamy fajerwerki pikniki pieprzone.



Tak w gwoli ścisłości - 10/11/12 to MŁYN. Nie ma tam miejsca dla oglądaczy spotkania.

Prosiłeś o rady, to przedstawię Ci jedną z najważniejszych zasad. Na Pogoni nigdy nie było i nie będzie "pieprzonych pikników". Jesteśmy jedną wielką rodziną i naszym obowiązkiem jest wzajemny szacunek, niezależnie czy jesteś piknikiem/ultrasem/chuliganem. Każdy ma swoje prawa i obowiązki.

Chcesz mieć 'coś' do powiedzenia? Idziesz na młyn, dopingujesz, działasz na dzielnicy/fc, jeździsz na wyjazdy. Chcesz zjeść kiełbaskę, poskubać słonecznik, napić się piwka i pogaworzyć ze znajomymi - wybierasz inne sektory. Proste do przyswojenia.

Temat jak dla mnie do zamknięcia, bo został już wyczerpany.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni

***




Odp: Młyn - 11/08/2016 01:02
I ja się z tym zgadzam. Kolega dowiedział się czego chciał się dowiedzieć, resztę zweryfikuje życie.


Against modern wszystko!
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005