Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Rozklejanie plakatów! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5477 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 12/08/2009 00:53
A do mnie dzisiaj paczka, priorytet. Wysłana wczoraj ze Szczecinka :]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 12/08/2009 12:06

  Brodo888 napisał:  

  kijevo napisał:  
teraz nawet priorytety idą 2/3 dni robocze.



Do mnie zwykły list z Bydgoszczy priorytetem szedł 7 dni ;/



Jeden ze sposobów:

Idziesz na PKS, uderzasz do kierowcy który jedzie do/przez Gryfice, mówisz że masz prośbę itp itd. W ciągu niecałych 2h plakaty są w Gryficach.
Często jeżdżę PKSem i wiele razy widziałem jak ktoś prosił kierowcę o to czy nie może położyć na szybie małej paczki - że ktoś w danej miejscowości odbierze - zawsze się zgadzali (raz była to nawet klatka z królikiem:])


Fresh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5382 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 12/08/2009 14:02
Juz po Gryfinie porozklejane

Ostatnio edytowany przez: Fresh, 14 sierpnia 2009, 14:17 [1 raz(y)]


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6577 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 12/08/2009 16:06

  Kielson napisał:  
Czy jutro będzie możliwość odebrania plakatów z klubu?
Chętnie wziąłbym kilka(naście) by porozklejać po Gryfinie.
Będę akurat po bilety na mecz więc mógłbym kilka wziąść



Plakatow w klubie juz chyba nie ma. Jezeli jestes chetny na rozwieszanie plakatow w Gryfinie przed kazdym meczem to proponuje podbic do Brodo888 a od nastepnego meczu dostaniesz plakaty. Pzdr


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

**




Odp: Rozklejanie plakatów! - 12/08/2009 18:19

  Kielson napisał:  
Czy jutro będzie możliwość odebrania plakatów z klubu?
Chętnie wziąłbym kilka(naście) by porozklejać po Gryfinie.
Będę akurat po bilety na mecz więc mógłbym kilka wziąść



załatwione.

Ostatnio edytowany przez: nara, 12 sierpnia 2009, 19:35 [1 raz(y)]


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 21/08/2009 15:35
Plakaty na PP z Motorem 25 sierpnia do odebrania od dziś o 15 w Ultra Shop na Jagiellońskiej 10.

Wysoka-PS ja mam Twoje 20 plakatów więc jak coś to jutro przed meczem możemy sie zgadać po odbiór.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6059 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 21/08/2009 15:38

  Animal. napisał:  
Plakaty na PP z Motorem 25 sierpnia do odebrania od dziś o 15 w Ultra Shop na Jagiellońskiej 10.


Troszkę się napociliśmy niosąc je tam, więc wszystkie mają zniknąć, co do jednego. ;]


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 21/08/2009 18:31

  PS. napisał:  

  Animal. napisał:  
Plakaty na PP z Motorem 25 sierpnia do odebrania od dziś o 15 w Ultra Shop na Jagiellońskiej 10.


Troszkę się napociliśmy niosąc je tam, więc wszystkie mają zniknąć, co do jednego. ;]



Dzieki panowie macie u mnie wielkie piwo :)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 26/08/2009 22:54
Ziomek który dziś kleił przystanki 12 i 2 na kołłątaja niech podbije do mnie na gg!


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5569 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 28/08/2009 17:16
do mnie (Wysoka Kam) plakaty na mecz z sandecja dotarly dzis przed poludniem.troche pozno ale juz sa rozklejone:)


PS!!!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6577 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 28/08/2009 18:01

  biedny napisał:  
do mnie (Wysoka Kam) plakaty na mecz z sandecja dotarly dzis przed poludniem.troche pozno ale juz sa rozklejone:)



No coz w srode zostaly odebrane w klubie ok godziny 15 i w czw. rano wyslane.

TO az dziwne ze klub ma 2 tygodnie na wydrukowanie plakatow i dostaje je 4 dni przed meczem, czy nie mozna bylo wydrukowac od razu plakaty na Sandecje i Motor w PP... ehhh


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 28/08/2009 18:24

  PL napisał:  

  biedny napisał:  
do mnie (Wysoka Kam) plakaty na mecz z sandecja dotarly dzis przed poludniem.troche pozno ale juz sa rozklejone:)



No coz w srode zostaly odebrane w klubie ok godziny 15 i w czw. rano wyslane.

TO az dziwne ze klub ma 2 tygodnie na wydrukowanie plakatow i dostaje je 4 dni przed meczem, czy nie mozna bylo wydrukowac od razu plakaty na Sandecje i Motor w PP... ehhh



Tym bardziej że łączone duże plakaty na PP i sobote były wydrukowane. Co prawda z motywem na PP ale jednak. Poza tym widać ze na sobotni mecz motyw na plakatach był robiony na szybkiego..dawno takich nijakich plakatów nie było :|


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 28/08/2009 19:46
Plakaty są wyjątkowo chujowe ;/


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6059 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 02/09/2009 22:11
Plakaty do odebrania jutro (03.09.2009r.) o godzinie 20.30 pod KFC na pl. Kościuszki.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 02/09/2009 22:15

  PS. napisał:  
Plakaty do odebrania jutro (03.09.2009r.) o godzinie 20.30 pod KFC na pl. Kościuszki.



hahaha a co Ty kolege wyreczasz? :D


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6059 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 02/09/2009 22:17
Nie do każdego mogło dojść info. :P Na wszelki wypadek napisałem. ;d

Ale nie róbmy tu czata. ;)


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6577 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 10/09/2009 13:53
W tym tygodniu plakaty przedmeczowe na sobotenie spotkanie ze Zniczem nie beda z klubu odbierane, z powodu informacji oraz kontaktu nt plakatów ze strony klubu do tego momentu.

Jakby ktos chcial to dzisiaj przed godzina 15 dotarly plakaty do klubu- mozna odebrac samemu.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: PL, 10 września 2009, 15:59 [2 raz(y)]


Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5507 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 29/09/2009 21:35
Koleś co kleił plakaty na łks w okolicach ul. Chopina niech podbije na gg: 4064794


flower343
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5324 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 30/09/2009 09:18
ktos ostatnio rozwiesił kilka w Policach , niestety długo nie powisiały...Apeluje o niezrywanie plakatów bo to tylko szkodzi frekwencji na stadionie


O MKSie klubie kochany strzelisz 3 bramy a my pochlamy
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Rozklejanie plakatów! - 16/10/2009 20:11

  flower343 napisał:  
ktos ostatnio rozwiesił kilka w Policach , niestety długo nie powisiały...Apeluje o niezrywanie plakatów bo to tylko szkodzi frekwencji na stadionie



Kolejny plus dla tej osoby/osób. Oby tym razem plakaty powisiały dłużej niż ostatnio.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005