Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Rozklejanie plakatów! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/07/2009 09:11
Od poniedziałku od 14 w klubie będą do odbioru plakaty na mecz z GKSem Katowice.

Jestem poza Szczecinem więc proszę wszystkich chętnych o pofatygowanie się tam osobiście.


Against modern wszystko!
Bo(L)eK_27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5463 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/07/2009 10:13
A czy w CH Fala też mógłbym wziąć kilka plakatów na mecz z GKS ?? Wie ktoś może? Mieszkam niedaleko w akademiku to rozkleiłbym kilka ;)


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6409 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/07/2009 11:01

  Bo(L)eK_27 napisał:  
A czy w CH Fala też mógłbym wziąć kilka plakatów na mecz z GKS ?? Wie ktoś może? Mieszkam niedaleko w akademiku to rozkleiłbym kilka ;)



Jedź do klubu, weź kilka(naście) plakatów i rozklejaj.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6765 dni

****




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/07/2009 11:48
jeest opcja, żeby kilka plakatów odebrać od kogoś na prawobrzeżu? jebana robota uniemożliwia mi podjechanie do klubu, a mam kilkqa ciekawych miejscówek na ich rozklejenie, jak by się ktoś pofatygował i odstąpił mi kilka, był bym wdzięczny.
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Msz..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/07/2009 11:59
Napisz na gadu . To w poniedziałek wezme dla Ciebie plakaty


PRAWOBRZEŻE !!!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 26/07/2009 16:56
jakby ktoś z Niebuszewa i okolic chciał odebrac plakaty w okolicach kołłątaja to pisac na gg. Jutro bede w klubie i moge wziąć większa ilość żeby sie inni nie fatygowali.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5796 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 26/07/2009 22:57
Skorzystam z pomocy:P kolegi


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Menczak90
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 26/07/2009 23:30
Jest Ktoś Może Z Gumieniec?.. niestety nie mogę się wybrać do Klubu ..Praca


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Śpiewamy k***a!!! - 28/07/2009 16:44

  L. napisał:  
Panowie, nagadujemy. Mowcie o meczu na dzielnicach, w pracy, w towarzystwie znajomych i rodziny !!
WSZYSCY NA MŁYN !!


A TU taki obwoźny plakacik :) Myślę, że niezły pomysł, który można wykorzystywać przez osoby, które posiadają własny transport.


Msz..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Śpiewamy k***a!!! - 28/07/2009 16:47
uuuu :) pomysl chyba najlepszy jaki widziałem :) Lece do wozu mamuśki przykleić ( może na wszystkie szyby hehe dopiero by wzbudzało zainteresowanie )


PRAWOBRZEŻE !!!
Bo(L)eK_27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5463 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 28/07/2009 21:16
Wie ktoś może czy w Fali i na dole w Galaxy ze stoiskiem pamiątek Pogoni będą dostarczone plakaty reklamujące mecz z GKS?? Od 9-17 pracuje niestety i nie mam jak zajechać do klubu. Z chęcią porozklejam te kilkanaście plakatów w akademiku, w okolicach pracy,ale najpierw muszę je mieć.

Poza tym dziś jak jechałem rano do roboty to chyba tylko na Rodła w witrynie przystanku widziałem reklamę meczu także coś chyba z opóźnieniem rusza akcja rozklejania plakatów - mogę się mylić,ale czy plakaty nie powinny być rozwieszane właśnie od dzisiaj czyli wtorku??


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 28/07/2009 21:32

  Bo(L)eK_27 napisał:  
Wie ktoś może czy w Fali i na dole w Galaxy ze stoiskiem pamiątek Pogoni będą dostarczone plakaty reklamujące mecz z GKS?? Od 9-17 pracuje niestety i nie mam jak zajechać do klubu. Z chęcią porozklejam te kilkanaście plakatów w akademiku, w okolicach pracy,ale najpierw muszę je mieć.

Poza tym dziś jak jechałem rano do roboty to chyba tylko na Rodła w witrynie przystanku widziałem reklamę meczu także coś chyba z opóźnieniem rusza akcja rozklejania plakatów - mogę się mylić,ale czy plakaty nie powinny być rozwieszane właśnie od dzisiaj czyli wtorku??



Niebuszewo było wczoraj rozklejane. Przynajmniej w sporej części.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni

*




Odp: Śpiewamy k***a!!! - 28/07/2009 23:46

  oczko82 napisał:  

  L. napisał:  
Panowie, nagadujemy. Mowcie o meczu na dzielnicach, w pracy, w towarzystwie znajomych i rodziny !!
WSZYSCY NA MŁYN !!


A TU taki obwoźny plakacik :) Myślę, że niezły pomysł, który można wykorzystywać przez osoby, które posiadają własny transport.



Za cos takiewgo przypadkiem nie mozna dostac mandatu?
Zaslanianie tylnej szyby.


MKS
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Śpiewamy k***a!!! - 29/07/2009 10:39

  Vega napisał:  

  oczko82 napisał:  

  L. napisał:  
Panowie, nagadujemy. Mowcie o meczu na dzielnicach, w pracy, w towarzystwie znajomych i rodziny !!
WSZYSCY NA MŁYN !!


A TU taki obwoźny plakacik :) Myślę, że niezły pomysł, który można wykorzystywać przez osoby, które posiadają własny transport.



Za cos takiewgo przypadkiem nie mozna dostac mandatu?
Zaslanianie tylnej szyby.


Nie. Tylne szyby ich nie interesują (przynajmniej nic nie wiem na ten temat). Przednia i przednie boczne muszą być nie pozasłaniane.


Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5688 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 10/08/2009 13:50
Wszystkie osoby chcące w rundzie jesienej pomóc w klejeniu plakatów na terenie Szczecina proszę o kontakt pod numerem GG 6825921 najpóźniej do środy do godziny 12. Jeżeli będę niedostępny napisać w jakiej sprawie i zostawić swój nick z forum, na pewno odpiszę.

Pod dogadaniu się z Lrd w tym sezonie ja zajmę się dostarczaniem wam plakatów.
Z Granatowo-Bordowym pozdrowieniem
Brodo


Bartek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5397 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 11/08/2009 14:43
Kto by mi mógł dostarczyć do gryfic plakaty na mecz z podbeskidziem? bo bym porozklejał po wybrzeżu


Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5688 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 11/08/2009 18:17
Dla zgłoszonych osób odbiór plakatów jutro o godzinie 19.00 pod KFC na Kościuszki
Można się jeszcze zgłaszac
Pozdro

A co do plakatów do Gryfic może byc ciężko bo nawet pocztą kilka dni będzie iśc


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 11/08/2009 18:39

  Brodo888 napisał:  
Dla zgłoszonych osób odbiór plakatów jutro o godzinie 19.00 pod KFC na Kościuszki
Można się jeszcze zgłaszac
Pozdro

A co do plakatów do Gryfic może byc ciężko bo nawet pocztą kilka dni będzie iśc



uwierz w siebie a wszystko dojdzie na czas.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 11/08/2009 22:56
teraz nawet priorytety idą 2/3 dni robocze.


Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5688 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 11/08/2009 23:00

  kijevo napisał:  
teraz nawet priorytety idą 2/3 dni robocze.



Do mnie zwykły list z Bydgoszczy priorytetem szedł 7 dni ;/


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005