Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Rozklejanie plakatów! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Rozklejanie plakatów! - 16/03/2009 16:24
Wszystkie osoby chcące w rundzie wiosennej pomóc w klejeniu plakatów na terenie Szczecina proszę o kontakt pod numerem GG ****** najpóźniej do środy do godziny 15. Jeżeli będę niedostępny napisać w jakiej sprawie i zostawić swój nick z forum, na pewno odpiszę. Mam nadzieję, że w tej rundzie większa ilość osób będzie zainteresowana pomocą.

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 28 grudnia 2010, 19:51 [1 raz(y)]


Against modern wszystko!
Stifler
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 19:01
W mojej miejscowości i okolicach jest dość małe zainteresowanie Pogonią. Pomyślałem, że może gdybym przed każdym spotkaniem rozwieszał plakaty to to zainteresowanie mogłoby wzrosnąć. Czy jest taka możliwość że dostawałbym plakaty i rozwieszałbym je w moich okolicach ??


2008 FCWK 2018
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

****




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 19:19
naprawde przezajebiście by było gdybyś napisał jaka to miejscowość jest jak już coś piszesz


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Stifler
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 21:05
Mieszkam w Warnowie (koło Międzyzdrojów) a plakaty rozklejać bym mógł właśnie w Warnowie, w Międzyzdrojach, Wolinie i Wisełce. Myśle że bardzo przydałoby sie rozklejać te plakaty w Międzyzdrojach bo tam jest zainteresowanie piłką, ale trzeba jakoś ludzi nakierunkować ;).


2008 FCWK 2018
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 21:10
Odezwij sie na maila

[email protected]


Stifler
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 21:17
Odezwałem sie ;p


2008 FCWK 2018
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 21:37

  prezes778 napisał:  
Odezwałem sie ;p



Kolego jutro będę przelatywał koło Twojej mieściny około 13, jadę do Świnoujścia to mógłbym Ci plakaty podrzucić ale musiałbym je odebrać od kogoś w Szczecinie tak do godziny 12.

Jak coś to gg: obecny ale niewidoczny do 23.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 21:53
Niestety plakaty beda dopiero w poniedzialek.


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5583 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 22:01
prezes odezwij się gg 10932007


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/03/2009 23:14
Wszystkie osoby, które chcą pomóc w lepieniu plakaty na mecz z Tychami proszę o kontakt na gg ****** najpóźniej do czwartku do godziny 20. Osoby, które brały plakaty na mecz z Kluczborkiem również proszę o odezwanie się na gadu.

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 28 grudnia 2010, 19:52 [2 raz(y)]


Against modern wszystko!
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 31/03/2009 21:57
Komuny Paryskiej i okolica rozwieszone :) kolo 50 plakatów.
Zobaczym jak długo powiszą ;]

Edit.
WSZYSTKIE WISZA:D:D:D sukces :)

Edit.
Obklejone Rodła i okolice:)

Ostatnio edytowany przez: E., 1 kwietnia 2009, 18:16 [1 raz(y)]


ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5574 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 01/04/2009 15:04
Jak ja rozwieszałem plakaty... to niektóre znikał szybciej niż sie mogło zdawać. Są w tym mieście debile co poprostu sobie zrywają dla zabawy.... ehhh... Są to poszczególne miejsca, dzielnice.... wiec jak zauważycie ze gdzies regularnie są zrywane plakaty to wiecej tam nie wieszajcie.....


PZ92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 01/04/2009 16:12
ja powiesilem wczoraj kilka na grunwaldzkim to dzisiaj byly, tak samo na parkowej. z tego cozauwazylem to z 5 moze zerwanych jest..


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 11/05/2009 22:46
Teraz dopiero rzuciło mi się w oczy, że pierwsza przyśpiewka umieszczona w tle na herbie jest z błędem.. "Choć na świecie (...) NIEBIESKO CZERWONY sztandar.." Wypadałoby na przyszłość uniknąć takich błędów, bo później wychodzi że częśc z kibiców nie wie dokładnie jakie mamy barwy..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 11/05/2009 23:10

  Animal. napisał:  
Teraz dopiero rzuciło mi się w oczy, że pierwsza przyśpiewka umieszczona w tle na herbie jest z błędem.. "Choć na świecie (...) NIEBIESKO CZERWONY sztandar.." Wypadałoby na przyszłość uniknąć takich błędów, bo później wychodzi że częśc z kibiców nie wie dokładnie jakie mamy barwy..



[email protected]

[email protected]


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Rozklejanie plakatów! - 12/05/2009 15:41

  PL napisał:  

  Animal. napisał:  
Teraz dopiero rzuciło mi się w oczy, że pierwsza przyśpiewka umieszczona w tle na herbie jest z błędem.. "Choć na świecie (...) NIEBIESKO CZERWONY sztandar.." Wypadałoby na przyszłość uniknąć takich błędów, bo później wychodzi że częśc z kibiców nie wie dokładnie jakie mamy barwy..



[email protected]

[email protected]



mail poszedł, zobaczymy jaki przyniesie to skutek :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 12/05/2009 18:39

  Animal. napisał:  

  PL napisał:  

  Animal. napisał:  
Teraz dopiero rzuciło mi się w oczy, że pierwsza przyśpiewka umieszczona w tle na herbie jest z błędem.. "Choć na świecie (...) NIEBIESKO CZERWONY sztandar.." Wypadałoby na przyszłość uniknąć takich błędów, bo później wychodzi że częśc z kibiców nie wie dokładnie jakie mamy barwy..



[email protected]

[email protected]



mail poszedł, zobaczymy jaki przyniesie to skutek :]


Zazwyczaj nie odpowiadają na meile, zwłaszcza jeśli one dotyczą jakiegoś "babola" z ich strony.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Rozklejanie plakatów! - 19/05/2009 17:56
W związku z mym wyjazdem plakatów na Gawin u mnie nie będzie. Wszyscy zainteresowani będą mogli je odebrać z klubu już od jutra. Jutro plakaty w klubie powinny być około 11, można odbierać do godziny 16. W czwartek i piątek w godzinach 9 - 16.


Against modern wszystko!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/05/2009 13:36
Dzisiaj dostepne beda plakaty odnosnie wyjazdy do Zielonej Góry wiec zglaszac sie do Lrd.

JEDZIEMY PO AWANS! ZAPISY W CH FALA!


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Rozklejanie plakatów! - 25/05/2009 16:25

  PL napisał:  
Dzisiaj dostepne beda plakaty odnosnie wyjazdy do Zielonej Góry wiec zglaszac sie do Lrd.


To ja od siebie jeszcze dodam, że nawet osoby, które są chętne do rozlepiania tych plakatów, a kleją plakaty na mecze w Szczecinie mają odezwać się na gadu. Będzie to dla mnie dużo wygodniejsze, niż jakbym ja miał każdemu z Was osobno pisać, bo mam nadzieję, że w sprawie plakatów wyjazdowych odezwie się trochę więcej ludzi ;)


Against modern wszystko!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005