Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6517 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2009 15:48

  Animal. napisał:  

  WM napisał:  
yyy

To prawda ze GKP Gorzów powstał stosunkowo niedawno?



Jakiś czas temu powstało GKP przejmując tradycje Stilonu. Pod koniec lat 90 klub ogólnie znalazł sie w kryzysie i powoli zaczęły upadać kolejne sekcje. Później jednak powołano do życia właśnie GKP. Nie wiem dokładnie jak to było


  Cytat:  
KS Stilon i jego kontynuator GKP powstał w 1947 roku (...) Może ten brak sukcesu załamał morale piłkarzy – w sezonie 1984/85 drużyna spadła do III ligi. Jednak po kolejnym sezonie nasza piłka triumfalnie powróciła do II ligi. Walka o awans wyżej wciąż trwała, sukcesy przeplatały się z pechowymi porażkami, klub zaczął przezywać prawdziwy kryzys. Aby uzdrowić gorzowską piłkę grupa działaczy powołała Gorzowski Klub Piłkarski, przejmując tradycje Stilonu. Jednak kłopoty finansowe klubu znacząco przełożyły się na jego kondycję. Załamanie przyszło w 1997 roku, gdy drużyna spadła do III ligi. Potem działo się źle, do tego stopnia, że na rok wycofano zespół z rozgrywek.

Przełom nastąpił niedawno, w 2003 dzięki gorzowskiemu przedsiębiorcy, dawnemu piłkarzowi Stilonu, Sylwestrowi Komisarkowi. Przez cztery lata drużyna dźwignęła się do III ligi. W ostatnim sezonie wywalczyła awans do I ligi i sezon 2008/2009 rozpocznie już z nowymi siłami.




dzieki za odpowiedz


Amat victoria curam
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/08/2009 19:24
A nasz wspaniały klubowy sklep online znowu nie działa... Nie żebym narzekał, ale zawsze kiedy chcę tam coś kupić, to odmawia posłuszeństwa. ;P


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6781 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/08/2009 19:30
Wyjście jest proste - nie kupuj ;)


P. S.
StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5642 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/08/2009 21:08
15miejsce


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7960 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 07/08/2009 18:43
Nie wiedziałem w jakim temacie to umieścić... może tutaj
Fajnie jakby nasi działacze zainteresowali się Valadano. Ma facet pojęcie o piłce, zna rynek niemiecki. Może byłaby szansa kilku młodych "polskich" piłkarzy ściągnąć do nas, z opcją na dalszy transfer.

Cały wywiad z Markiem "Valdano" "Jezus Maria Panie Marku" Leśniakiem rozmawia Piotr Kalisz

Kto w tym roku wygra Bundesligę?

- Bayern. Ma w składzie Francka Ribery'ego, który jest lepszym piłkarzem od Cristiano Ronaldo. Nic dziwnego, że Bayern zażyczył sobie za niego 100 milionów euro, bo po prostu nie chciał go stracić. Z Bayernem powalczy aktualny mistrz VfL Wolfsburg, ale tam nie ma już trenera Feliksa Magatha. Wspaniały fachowiec objął Schalke, dlatego ten zespół też trzeba wymieniać w gronie faworytów. Jest jeszcze Werder Brema. W zeszłym sezonie grał słabo, w tym będzie w czubie.

Jakieś niespodzianki? Ktoś na miarę rewelacji ubiegłego sezonu, Hoffenheim?

- Nie będzie żadnych niespodzianek. A Hoffenheim teraz będzie bez szans. Namieszać w czołówce mogą jeszcze, prócz wymienionych, VfB Stuttgart i Borussia Dortmund. A ja trzymam kciuki za Bayer Leverkusen, w którym jako piłkarz spędziłem kilka lat.

Pewnie trzyma pan też kciuki za Polaków, którzy teraz grają w Bundeslidze.

- Mam stały kontakt z Arturem Wichniarkiem. Szkoda, że Arminia Bielefeld spadła z ligi, tam wszyscy grali pod Artura i mógł się pokazać. Teraz, po trzech latach wrócił do Herthy Berlin. Problem w tym, że tu nigdy nie szło mu najlepiej. Jest już lepszym zawodnikiem, ale mam obawy, czy będzie równie bramkostrzelny. Liczę na dobrą grę Kuby Błaszczykowskiego. To nie przypadek, że interesowały się nim kluby z Anglii. Kuba, jak jest zdrowy, jest jednym z najlepszych piłkarzy w Bundeslidze. Trener Jurgen Klopp chce, by grał w ataku, ale moim zdaniem powinien zostać na prawej pomocy. Jacek Krzynówek gra niestety w słabym zespole. Hannover nie będzie miał nic do powiedzenia w tym sezonie. Walka o 10. miejsce to szczyt możliwości tego klubu. Jedynym pozytywem jest to, że Jacek sobie na pewno pogra. W Hercie jest jeszcze Łukasz Piszczek, ale on mało gra. Moim zdaniem powinien pomyśleć nad zmianą klubu.

A pan czym się teraz zajmuje? Miał pan wrócić do Polski i trenować pierwszoligowca - Tura Turek.

- Nie udało się. Mam drugi stopień trenerski, Tur musiał zatrudnić szkoleniowca z pierwszym stopniem. PZPN nie wyraził zgody, żebym został trenerem. Dla mnie to dziwne. W Niemczech, jeśli jakiś trener obejmuje zespół i nie ma odpowiednich papierów, dostaje termin, rok czy dwa, żeby je zrobić. PZPN nie dał mi takiej szansy. Szkoda.

Więc wrócił pan do Niemiec.

- Tak. Objąłem zespół, który trenowałem już cztery lata wcześniej - SSVg Velbert (5. liga niemiecka). Chcę zrobić pierwszy stopień trenerski, a potem rozejrzeć się za zespołami, które grają w wyższych ligach. Tyle, że taka szkoła trenerska to nie jest prosta sprawa. Zajęcia trwają 11 miesięcy, cztery dni w tygodniu, po parę godzin dziennie. Jak czas pozwoli, to w przyszłym roku się tym zajmę.

"Trenerka" sprawia panu dużo satysfakcji?

- Mnóstwo. Ja się z piłką urodziłem i chyba z nią umrę (śmiech). Wszystko w moim życiu kręci się wokół piłki i nie powiem, żebym z tego powodu narzekał. Sam się jeszcze ruszam, gram z chłopakami, trenuję ich, oglądam mecze - to wielka frajda. W tym roku chcę wprowadzić mój zespół do 4. ligi. Jeśli się uda, będzie to mój mały trenerski sukces.

W piłkę gra pana syn, Wojciech. Jest szansa, że zobaczymy kiedyś Leśniaka juniora w polskiej kadrze?

- Słyszałem, że do Ruchu Chorzów trafił Niemiec Paul Grischok. To chłopak, z którym Wojtek grał w Bayerze Leverkusen [do 16 roku życia, teraz ma 23 lata]. A gdy Wojtek był na boisku, Paul grzał ławę. Teraz Wojtek będzie grał w Rot-Weiss Essen (4. liga niemiecka). Mógłby występować w polskiej lidze, ale nie chcę go do Polski wysyłać. Wolę, żeby był ze mną w Niemczech. Jestem przekonany, że mógłby kiedyś trafić do pierwszej reprezentacji Polski. Gdyby grał w polskiej lidze, ktoś by go na pewno dostrzegł. Niestety, ciągną się za nim kontuzje, niedawno miał operację kręgosłupa.

Widać, że śledzi pan polską piłkę. W ekstraklasie też ma pan upatrzonych faworytów?

- Dwóch. Wisłę i Legię. Bardzo chciałbym, żeby już w tym sezonie do ekstraklasy weszła Pogoń. To zespół, z którego wyszedłem. Czytałem, że na inaugurację 1. ligi w Szczecinie było 12 tysięcy kibiców. To robi wrażenie. Takie wsparcie może piłkarzy wywindować o klasę rozgrywkową wyżej.

A nasza kadra? Jak ocenia pan pracę Leo Beenhakkera?

- Oglądałem mecz Niemcy-Polska na mistrzostwach Europy w zeszłym roku i to było przykre doświadczenie. Przykre, bo zespół, który tak dobrze spisuje się w eliminacjach, tak słabo zaprezentował się w turnieju. Nie wiem, dlaczego gramy jednym napastnikiem, a z pięcioma czy sześcioma obrońcami. Po co taka defensywa? To strach? Prędzej czy później i tak tracimy gola, a szans na strzelenie go jest mało. Piłkarzy mamy niezłych, może niektórych paraliżują turnieje? Wiem tylko, że jeśli zakwalifikujemy się do mistrzostw świata, to chciałbym oglądać dwóch, trzech piłkarzy w napadzie.

Na przykład Artura Wichniarka?

- To był błąd Beenhakkera, że nie dawał szans Arturowi w kadrze. Nie wiem, w jakiej formie jest teraz, ale był okres, kiedy jednym tchem wymieniało się go wśród zaledwie kilku najlepszych napastników Bundesligi. Nie strzelał kilku bramek, tylko kilkanaście. Nie wiem, czym selekcjoner się kierował, nie wystawiając go do gry. Ale nawet nie znam tego pana, ocenianie go i jego poczynań tylko po tym, co widzę w telewizji czy w prasie nie jest fair. Po prostu twierdzę, że zrobił błąd.

Wspomina pan czasem swoje przygody z reprezentacją? Np. tę sytuację, gdy w 1993 roku w zremisowanym 1:1 meczu z Anglią w Chorzowie był pan sam na sam z bramkarzem, a gola nie strzelił? Dariusz Szpakowski, komentując ten mecz, krzyknął wtedy "Jezus Maria"!

- No nie, a już myślałem, że mi się upiecze! (śmiech) Zawsze jak ktoś z Polski do mnie dzwoni, to mi o tym przypomina. Ale odbieram to pozytywnie. Ta sytuacja nigdy nie wyjdzie z mojej głowy. Ciągle myślę, co by było, gdybym wtedy trafił. Może w reprezentacji zagrałbym nie 20, a 50 razy? To były piękne czasy. Szkoda tylko, że wtedy nasza piłka wyglądała trochę inaczej i nigdy nie udało mi się zagrać na mistrzostwach świata.

źródło: Metro


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
not24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 08/08/2009 01:07
prawda jest taka niestety że ze wszystkimi gadżetami itp jestesmy dużo daleko za innmi...


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6196 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 12/08/2009 17:56
Czy jest mozliwość, żeby co mecz były wykonywane i wrzucane na forum elektroniczne projekty tj. na mecz z gks-em informujace o spotkaniach? Można by drukować i wręczać w formie ulotek.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Szymek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7915 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 13/08/2009 14:09

  pogonszczecin.info napisał:  
Podbeskidzie faworytem
Już w najbliższą sobotę podopieczni Piotra Mandrysza rozegrają kolejny mecz w I lidze. Tym razem na stadion im. Floriana Krygiera przyjeżdża zespół, który w tamtym sezonie walczył o awans do grona najlepszych w Polsce - mowa tu oczywiście o Podbeskidziu Bielsko- Biała. Tak, jak co tydzień przed spotkaniem Dumy Pomorza postanowiliśmy sprawdzić ofertę trzech zakładów bukmacherskich na ten właśnie mecz. Według znawców faworytem tych zawodów jest Podbeskidzie.


Star- Typ Sport

W STS-ie za zwycięstwo Dumy Pomorza zapłacą nam 2.30 zł. Remis według specjalistów tego zakładu jest mało prawdopodobny, gdyż w razie podziału punktu, za trafny typ otrzymamy 3.20 zł. Pewniakiem w tym meczu wydaje się być Podbeskidzie- stawka za ich zwycięstwo to 2.75 zł.

Milenium

Ten zakład bukmacherski za zwycięstwo Pogoni Szczecin zapłaci nam 2.35 zł. Stawka za remis to 3.15 zł. Za porażkę granatowo-bordowych otrzymamy o 30 groszy więcej niż za zwycięstwo szczecińskiej drużyny.

Toto-Mix

Portowcy nie są faworytem spotkania i w Toto- Mixie twierdzą tak samo. Stawka za zwycięstwo Pogoni to podobnie jak w STS-ie 2.30 zł. W przypadku podziału punktów otrzymamy 3.20. Zwycięstwo Podbeskidzia to zysk w postaci 2.75 zł.


Gdzie zapłacą nam najwięcej:

Zwycięstwo Pogoni: STS, Toto-Mix (2.30)
Remis: STS, Toto-Mix (3.20)
Zwycięstwo Podbeskidzia: STS, Toto-Mix(2.75)


Jan Smoliński



No co za glupek z tego ktory to pisal. Kurs na Podbeskidzie wyzszy, wiec oni sa faworytem. :D


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 13/08/2009 14:12

  Szymek napisał:  

  pogonszczecin.info napisał:  
Podbeskidzie faworytem
Już w najbliższą sobotę podopieczni Piotra Mandrysza rozegrają kolejny mecz w I lidze. Tym razem na stadion im. Floriana Krygiera przyjeżdża zespół, który w tamtym sezonie walczył o awans do grona najlepszych w Polsce - mowa tu oczywiście o Podbeskidziu Bielsko- Biała. Tak, jak co tydzień przed spotkaniem Dumy Pomorza postanowiliśmy sprawdzić ofertę trzech zakładów bukmacherskich na ten właśnie mecz. Według znawców faworytem tych zawodów jest Podbeskidzie.


Star- Typ Sport

W STS-ie za zwycięstwo Dumy Pomorza zapłacą nam 2.30 zł. Remis według specjalistów tego zakładu jest mało prawdopodobny, gdyż w razie podziału punktu, za trafny typ otrzymamy 3.20 zł. Pewniakiem w tym meczu wydaje się być Podbeskidzie- stawka za ich zwycięstwo to 2.75 zł.

Milenium

Ten zakład bukmacherski za zwycięstwo Pogoni Szczecin zapłaci nam 2.35 zł. Stawka za remis to 3.15 zł. Za porażkę granatowo-bordowych otrzymamy o 30 groszy więcej niż za zwycięstwo szczecińskiej drużyny.

Toto-Mix

Portowcy nie są faworytem spotkania i w Toto- Mixie twierdzą tak samo. Stawka za zwycięstwo Pogoni to podobnie jak w STS-ie 2.30 zł. W przypadku podziału punktów otrzymamy 3.20. Zwycięstwo Podbeskidzia to zysk w postaci 2.75 zł.


Gdzie zapłacą nam najwięcej:

Zwycięstwo Pogoni: STS, Toto-Mix (2.30)
Remis: STS, Toto-Mix (3.20)
Zwycięstwo Podbeskidzia: STS, Toto-Mix(2.75)


Jan Smoliński



No co za glupek z tego ktory to pisal. Kurs na Podbeskidzie wyzszy, wiec oni sa faworytem. :D



Faworyta okresla przewaznie nizsze notowanie u buka wiec dobrze napisal...no chyba ze ironia:] co do meczu smialo 1-2,30 mozna grac:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni

***




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 13/08/2009 14:30

  Randall McMurphy napisał:  

  Szymek napisał:  

  pogonszczecin.info napisał:  
Podbeskidzie faworytem
Już w najbliższą sobotę podopieczni Piotra Mandrysza rozegrają kolejny mecz w I lidze. Tym razem na stadion im. Floriana Krygiera przyjeżdża zespół, który w tamtym sezonie walczył o awans do grona najlepszych w Polsce - mowa tu oczywiście o Podbeskidziu Bielsko- Biała. Tak, jak co tydzień przed spotkaniem Dumy Pomorza postanowiliśmy sprawdzić ofertę trzech zakładów bukmacherskich na ten właśnie mecz. Według znawców faworytem tych zawodów jest Podbeskidzie.


Star- Typ Sport

W STS-ie za zwycięstwo Dumy Pomorza zapłacą nam 2.30 zł. Remis według specjalistów tego zakładu jest mało prawdopodobny, gdyż w razie podziału punktu, za trafny typ otrzymamy 3.20 zł. Pewniakiem w tym meczu wydaje się być Podbeskidzie- stawka za ich zwycięstwo to 2.75 zł.

Milenium

Ten zakład bukmacherski za zwycięstwo Pogoni Szczecin zapłaci nam 2.35 zł. Stawka za remis to 3.15 zł. Za porażkę granatowo-bordowych otrzymamy o 30 groszy więcej niż za zwycięstwo szczecińskiej drużyny.

Toto-Mix

Portowcy nie są faworytem spotkania i w Toto- Mixie twierdzą tak samo. Stawka za zwycięstwo Pogoni to podobnie jak w STS-ie 2.30 zł. W przypadku podziału punktów otrzymamy 3.20. Zwycięstwo Podbeskidzia to zysk w postaci 2.75 zł.


Gdzie zapłacą nam najwięcej:

Zwycięstwo Pogoni: STS, Toto-Mix (2.30)
Remis: STS, Toto-Mix (3.20)
Zwycięstwo Podbeskidzia: STS, Toto-Mix(2.75)


Jan Smoliński



No co za glupek z tego ktory to pisal. Kurs na Podbeskidzie wyzszy, wiec oni sa faworytem. :D



Faworyta okresla przewaznie nizsze notowanie u buka wiec dobrze napisal...no chyba ze ironia:] co do meczu smialo 1-2,30 mozna grac:]



No chyba raczej niezbyt dobrze ;) Przykład - bardziej bijący w oczy. W sobotę Chelsea gra z Hull City. W STSie kurs na zwycięstwo Chelsea wynosi 1.22, na remis 5.50, a na zwycięstwo Hull 10.40. Gdyby swoją wiedzę o bukmacherce oprzeć na artykule z oficjalki można wywnioskować, że faworytem tego meczu jest Hull, bo w końcu za nich płacą więcej. To samo widać przy pojedynku Pogoni z Podbeskidziem, ale w mniejszej skali, bo różnica to zaledwie 0.45. Jednak stawiając na Pogoń zarobiłbyś mniej. Jak łatwo wywnioskować, to Pogoń jest faworytem tego pojedynku.

EDIT: Widzę, że artykuł na oficjalnej już jest poprawiony, podali tylko kursy, a nie napisali wprost kto jest faworytem. Może nie wiedzą ? Cfaniak


Against modern wszystko!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 13/08/2009 14:36

  Lrd napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Szymek napisał:  

  pogonszczecin.info napisał:  
Podbeskidzie faworytem
Już w najbliższą sobotę podopieczni Piotra Mandrysza rozegrają kolejny mecz w I lidze. Tym razem na stadion im. Floriana Krygiera przyjeżdża zespół, który w tamtym sezonie walczył o awans do grona najlepszych w Polsce - mowa tu oczywiście o Podbeskidziu Bielsko- Biała. Tak, jak co tydzień przed spotkaniem Dumy Pomorza postanowiliśmy sprawdzić ofertę trzech zakładów bukmacherskich na ten właśnie mecz. Według znawców faworytem tych zawodów jest Podbeskidzie.


Star- Typ Sport

W STS-ie za zwycięstwo Dumy Pomorza zapłacą nam 2.30 zł. Remis według specjalistów tego zakładu jest mało prawdopodobny, gdyż w razie podziału punktu, za trafny typ otrzymamy 3.20 zł. Pewniakiem w tym meczu wydaje się być Podbeskidzie- stawka za ich zwycięstwo to 2.75 zł.

Milenium

Ten zakład bukmacherski za zwycięstwo Pogoni Szczecin zapłaci nam 2.35 zł. Stawka za remis to 3.15 zł. Za porażkę granatowo-bordowych otrzymamy o 30 groszy więcej niż za zwycięstwo szczecińskiej drużyny.

Toto-Mix

Portowcy nie są faworytem spotkania i w Toto- Mixie twierdzą tak samo. Stawka za zwycięstwo Pogoni to podobnie jak w STS-ie 2.30 zł. W przypadku podziału punktów otrzymamy 3.20. Zwycięstwo Podbeskidzia to zysk w postaci 2.75 zł.


Gdzie zapłacą nam najwięcej:

Zwycięstwo Pogoni: STS, Toto-Mix (2.30)
Remis: STS, Toto-Mix (3.20)
Zwycięstwo Podbeskidzia: STS, Toto-Mix(2.75)


Jan Smoliński



No co za glupek z tego ktory to pisal. Kurs na Podbeskidzie wyzszy, wiec oni sa faworytem. :D



Faworyta okresla przewaznie nizsze notowanie u buka wiec dobrze napisal...no chyba ze ironia:] co do meczu smialo 1-2,30 mozna grac:]



No chyba raczej niezbyt dobrze ;) Przykład - bardziej bijący w oczy. W sobotę Chelsea gra z Hull City. W STSie kurs na zwycięstwo Chelsea wynosi 1.22, na remis 5.50, a na zwycięstwo Hull 10.40. Gdyby swoją wiedzę o bukmacherce oprzeć na artykule z oficjalki można wywnioskować, że faworytem tego meczu jest Hull, bo w końcu za nich płacą więcej. To samo widać przy pojedynku Pogoni z Podbeskidziem, ale w mniejszej skali, bo różnica to zaledwie 0.45. Jednak stawiając na Pogoń zarobiłbyś mniej. Jak łatwo wywnioskować, to Pogoń jest faworytem tego pojedynku.

EDIT: Widzę, że artykuł na oficjalnej już jest poprawiony, podali tylko kursy, a nie napisali wprost kto jest faworytem. Może nie wiedzą ? Cfaniak



Niezauwazylem tytulu na oficjalce ``PODBESKIDZIE FAWORYTEM`` odrazu zasugerowalem sie kursami:]

p.s Moze chcieli w razie porazki pozniej dopisac ze niestety faworyt okazal sie za mocny, a blad rzeczywiscie byl:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 13 sierpnia 2009, 14:58 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 13/08/2009 14:50
Ofi jak zwykle wysoki poziom trzyma.

Pozdro Bny...


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 13/08/2009 15:27

  PL napisał:  
Ofi jak zwykle wysoki poziom trzyma.

Pozdro Bny...



Dzięki, również pozdrawiam.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 13/08/2009 17:23

  Szymek napisał:  

  pogonszczecin.info napisał:  
Podbeskidzie faworytem
Już w najbliższą sobotę podopieczni Piotra Mandrysza rozegrają kolejny mecz w I lidze. Tym razem na stadion im. Floriana Krygiera przyjeżdża zespół, który w tamtym sezonie walczył o awans do grona najlepszych w Polsce - mowa tu oczywiście o Podbeskidziu Bielsko- Biała. Tak, jak co tydzień przed spotkaniem Dumy Pomorza postanowiliśmy sprawdzić ofertę trzech zakładów bukmacherskich na ten właśnie mecz. Według znawców faworytem tych zawodów jest Podbeskidzie.


Star- Typ Sport

W STS-ie za zwycięstwo Dumy Pomorza zapłacą nam 2.30 zł. Remis według specjalistów tego zakładu jest mało prawdopodobny, gdyż w razie podziału punktu, za trafny typ otrzymamy 3.20 zł. Pewniakiem w tym meczu wydaje się być Podbeskidzie- stawka za ich zwycięstwo to 2.75 zł.

Milenium

Ten zakład bukmacherski za zwycięstwo Pogoni Szczecin zapłaci nam 2.35 zł. Stawka za remis to 3.15 zł. Za porażkę granatowo-bordowych otrzymamy o 30 groszy więcej niż za zwycięstwo szczecińskiej drużyny.

Toto-Mix

Portowcy nie są faworytem spotkania i w Toto- Mixie twierdzą tak samo. Stawka za zwycięstwo Pogoni to podobnie jak w STS-ie 2.30 zł. W przypadku podziału punktów otrzymamy 3.20. Zwycięstwo Podbeskidzia to zysk w postaci 2.75 zł.


Gdzie zapłacą nam najwięcej:

Zwycięstwo Pogoni: STS, Toto-Mix (2.30)
Remis: STS, Toto-Mix (3.20)
Zwycięstwo Podbeskidzia: STS, Toto-Mix(2.75)


Jan Smoliński



No co za glupek z tego ktory to pisal. Kurs na Podbeskidzie wyzszy, wiec oni sa faworytem. :D



Ja stawiam 400 zł tylko na Pogoń do wyciągnięcia 830 więc trzymać kciuki;p


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6037 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 21/08/2009 08:26

  szpadel85 napisał:  

  Szymek napisał:  

  pogonszczecin.info napisał:  
Podbeskidzie faworytem
Już w najbliższą sobotę podopieczni Piotra Mandrysza rozegrają kolejny mecz w I lidze. Tym razem na stadion im. Floriana Krygiera przyjeżdża zespół, który w tamtym sezonie walczył o awans do grona najlepszych w Polsce - mowa tu oczywiście o Podbeskidziu Bielsko- Biała. Tak, jak co tydzień przed spotkaniem Dumy Pomorza postanowiliśmy sprawdzić ofertę trzech zakładów bukmacherskich na ten właśnie mecz. Według znawców faworytem tych zawodów jest Podbeskidzie.


Star- Typ Sport

W STS-ie za zwycięstwo Dumy Pomorza zapłacą nam 2.30 zł. Remis według specjalistów tego zakładu jest mało prawdopodobny, gdyż w razie podziału punktu, za trafny typ otrzymamy 3.20 zł. Pewniakiem w tym meczu wydaje się być Podbeskidzie- stawka za ich zwycięstwo to 2.75 zł.

Milenium

Ten zakład bukmacherski za zwycięstwo Pogoni Szczecin zapłaci nam 2.35 zł. Stawka za remis to 3.15 zł. Za porażkę granatowo-bordowych otrzymamy o 30 groszy więcej niż za zwycięstwo szczecińskiej drużyny.

Toto-Mix

Portowcy nie są faworytem spotkania i w Toto- Mixie twierdzą tak samo. Stawka za zwycięstwo Pogoni to podobnie jak w STS-ie 2.30 zł. W przypadku podziału punktów otrzymamy 3.20. Zwycięstwo Podbeskidzia to zysk w postaci 2.75 zł.


Gdzie zapłacą nam najwięcej:

Zwycięstwo Pogoni: STS, Toto-Mix (2.30)
Remis: STS, Toto-Mix (3.20)
Zwycięstwo Podbeskidzia: STS, Toto-Mix(2.75)


Jan Smoliński



No co za glupek z tego ktory to pisal. Kurs na Podbeskidzie wyzszy, wiec oni sa faworytem. :D



Ja stawiam 400 zł tylko na Pogoń do wyciągnięcia 830 więc trzymać kciuki;p


No to żeś sobie przejebał. :D


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 22/08/2009 15:09
W sumie to już teraz można PODZIĘKOWAĆ osobom ze Stowarzyszenia Portowcy za zorganizowanie wodolotu, dogadanie się z Zachodniopomorskimi Zakładami Przewozów Regionalnych w celu wzmocnienia składów pociągów, informowanie zwykłych kibiców jak najlepiej dojechać, godziny odjazdów busów itp.

Klub powinien brać z Was przykład !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
prosiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5331 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 23/08/2009 12:06
Dobrym pomyslem jest wypusczanie Gryfika na miasto 1-2 dni przed meczem. Albo też szczudlarzy. Mogą reklamować mecz rozdawać ulotki i


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5623 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 23/08/2009 16:46

  prosiak napisał:  
Dobrym pomyslem jest wypusczanie Gryfika na miasto 1-2 dni przed meczem. Albo też szczudlarzy. Mogą reklamować mecz rozdawać ulotki i



O ile dobrze widziałem to na Gksie szczudłaczy nie było nie wiem jak na Podbeskidziu , a szkoda bo fajny pomysł był.


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 23/08/2009 22:18
Kolejne info o Granatowo - Bordowym Szczecinie


MW'03
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 24/08/2009 21:06
KLIK - bardzo fajny wywiad z Zarzecznym (którego de facto zbytnio nie trawie), mądrze się wypowiada - warto przeczytać.

Przy okazji - ochujeć można od czytania czegokolwiek na vałce - kto tam dobierał te czcionki, oczy bolą po każdej lekturze.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 24 sierpnia 2009, 21:12 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005