Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4269 dni

*
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 12/08/2016 17:27

  eM napisał:  
W poprzedniej edycji tez próbowali nieudolnie skserować kolekcje Legii "Gotowi do walki".

Ale tak to jest, kiedy produkcją kibolskiej odzieży zajmuję sie marka, która kompletnie nie czuje tego klimatu.

Zero własnej inwencji, tylko liczenie na łatwy zysk.Jeśli chodzi o marketing i gadżety w biznesie takim jak klub piłkarski to nie ma nic złego w naśladowaniu innych. Nie rywalizujemy o kibiców z innymi klubami w taki sposób w jaki konkuruje się w normalnym biznesie. W sporcie korzystanie z pomysłów innych jest rzeczą normalną. Tylko trzeba to potrafić zrobić, a to co nam zafundowano to jest jakaś kpina... Mroczak wygląda na ogarniętego gościa, a od lat musimy męczyć się z tak miernym działem marketingu, który nie potrafi dopilnować tak błahych rzeczy. Oddać ten dział w ręce ludzi z pasją i kibicowskim zacięciem i nawet z małym budżetem będzie to na pewno lepiej wyglądać.


Galll
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 684 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 12/08/2016 17:36

  ZPL napisał:  

Mamy już sklep, który jest od kibiców dla kibiców GBStyl.plI dobbrze na złość Pogoni S.A i ich kijowemu marketingowi i ochydnych koszulek


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 822 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 14/08/2016 13:15
Mam zamiar sobie kupić karnet na młyn i tu moje pytanie, czy kupując karnet również dofinansowuje działalność kibicowską?


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 5211 dni

****
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 14/08/2016 19:08

  Lisu1948 napisał:  
Mam zamiar sobie kupić karnet na młyn i tu moje pytanie, czy kupując karnet również dofinansowuje działalność kibicowską?Tak


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3923 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/08/2016 16:05
Szkoda, że na razie tylko na KSC, mogliby na każdy mecz tak

  Cytat:  
Aby osłodzić młodym kibicom Portowców powrót do szkoły, przygotowaliśmy promocję dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a może przede wszystkim dla ich rodziców, którzy ponoszą w tym okresie dużo wydatków.

Bilety na mecz z Pasami dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych kosztują tylko 5 zł! Promocja nie dotyczy sektorów 4-5, 19-20 i VIP SILVER.

Co trzeba zrobić, aby nabyć taką wejściówkę?
- Przyjść do jednego z naszych sklepów stacjonarnych (na stadionie, w Galaxy, w Outlet Parku). Bilety za 5 zł dostępne tylko w tych miejscach.
- Wylegitymować się ważną legitymacją szkolną szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej.
- Kupić bilet na mecz z Cracovią za 5 zł. Co ważne, wejściówkę może zakupić jedynie opiekun prawny, który posiada już bilet na mecz (dotyczy uczniów do 13. roku życia). Uczniowie powyżej 13. roku życia posiadający kartę kibica mogą kupić wejściówkę sami. Jeśli nie posiadają karty kibica, muszą ją wyrobić w obecności opiekuna prawnego. Zapraszamy do naszych punktów, a potem na mecz!Patriotyzm - wiara - przywiązanie. Tak nas wychowano i tak już zostanie.
Ligowiec.net Team
magic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 669 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 23/09/2016 23:26
Witam,może będę tu nazwany przez niektórych jako świeżak z powodu raczkowania na tym forum,człowiek co dopiero rozpoczynający przygodę w kibicowskim świecie,ale uwierzcie tak nie jest,przeżyłem dwa wicemistrzostwa,Gondorów,Bekdasów,Ptaków i nawet Leśnika Rossa Manowo(nie ubliżając temu klubowi),ale do rzeczy...odkopałem ten temat jakże dawno nie aktualizowany.Myślę że u nas umiera wszystko a w szczególności właśnie marketing i promowanie klubu....NASZ MARKETING NIE ŻYJE...UMARŁ JUŻ DAWNO TEMU....kiedyś Kaziu Węgrzyn powiedział że dzień meczu w Szczecinie to święto,że czuć klimat,że nigdy w innym klubie nie poczuł tego co u Nas.Nasz marketing kończy się na powieszeniu przez chłopaków prześcieradeł na mostach-wielki szacun im za to,ale nie o to tutaj chodzi...przerażające jest to że około 30-40% kibiców na stadionie to REGION!!!...a gdzie jest Szczecin???....zobaczcie na rejestracje aut na parkingu przed stadionem,na konkurs rzutów karnych w przerwie meczu,jeden ze Szczecina...reszta Stargard,Chojna,Pyrzyce,Łobez.Na koniec nasuwa się pytanie....czy należy w końcu kogoś w tym klubie w dupę kopnąć?...plakaty,reklamy w tramwajach itp...nie mówiąc już o porządnych biletach.Bez urazy bracia i siostry.Pozdrawiam.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2102 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 24/09/2016 11:40
Podobno nie działa internetowa sprzedaż biletów.JBilety tylko w kasach.
Ja wiem że biednemu wiatr w oczy...ale dzisiaj przy idealnej pogodzie pewnie będzie "rekord" frekwencji.Swoja droga to co sie dzieje od strony organizacyjnej i marketingowej w tym klubie zaczyna przypominać jakiś początek końca.Zaczynajac od braku koszulek meczowych a konczac na obsłudze i kontroli serverów.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3784 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 24/09/2016 11:58

  EPSON napisał:  
Podobno nie działa internetowa sprzedaż biletów.JBilety tylko w kasach.
Ja wiem że biednemu wiatr w oczy...ale dzisiaj przy idealnej pogodzie pewnie będzie "rekord" frekwencji.Swoja droga to co sie dzieje od strony organizacyjnej i marketingowej w tym klubie zaczyna przypominać jakiś początek końca.Zaczynajac od braku koszulek meczowych a konczac na obsłudze i kontroli serverów.no mnie się nie udało kupić


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1840 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 24/09/2016 13:14
Czasami mam wrażenie, że niektórych rzeczy Mroczek zwyczajnie nie wie - i jemu bym się nie dziwił, bo w dużych firmach od tego się ma ludzi by doglądali szczegółowych spraw. Gorzej, gdy ludzie którym zaufał nie przedstawiają mu prawdziwego obrazu rzeczywistości... Nikt przecież nie pochwali się niesprawnymi serwerami tudzież brakiem plakatów na mieście. Chyba trzeba by było zbierać tego typu przykłady i wyłożyć mu ze szczegółami przy najbliższej okazji...


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4827 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 24/09/2016 14:03
Od rana nie działa sprzedaż internetowa i punkty stacjonarne w Galaxy itd.
Bilet na mecz można kupić tylko na stadionie
Brawo klub!


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4684 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 24/09/2016 14:18

  Marudnicki napisał:  
Czasami mam wrażenie, że niektórych rzeczy Mroczek zwyczajnie nie wie - i jemu bym się nie dziwił, bo w dużych firmach od tego się ma ludzi by doglądali szczegółowych spraw. Gorzej, gdy ludzie którym zaufał nie przedstawiają mu prawdziwego obrazu rzeczywistości... Nikt przecież nie pochwali się niesprawnymi serwerami tudzież brakiem plakatów na mieście. Chyba trzeba by było zbierać tego typu przykłady i wyłożyć mu ze szczegółami przy najbliższej okazji...Nie dalej jak 6 tygodni temu była rozmowa z prezesem na ten temat tzn. o marketingu i działaniach klubu w tym zakresie. Odpowiedż była taka jak we wszystkich innych tematach, czyli nie ma problemu. Mroczek stwierdził, że w klubowym marketingu działają ludzie z pasją itp, itd.

brak plakatów tłumaczył zmianą drukarni....


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3665 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 25/09/2016 12:32
Wczoraj padł system? można było kupić bilety tylko w kasach, jak jeden kolega zauważył tylko w 2 otwartych kasach, a kolejka na godzine! Bilety dla studentów i mieszkańców Goleniowa za 5 zł, ciekawe kiedy u nas zrobią podobną akcje jak w Poznaniu gdzie zaproszono 18 tysięcy dzieci na mecz!!!


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4647 dni

**
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 25/09/2016 14:49

  NIEBUSZEWO napisał:  
Wczoraj padł system? można było kupić bilety tylko w kasach, jak jeden kolega zauważył tylko w 2 otwartych kasach, a kolejka na godzine! Bilety dla studentów i mieszkańców Goleniowa za 5 zł, ciekawe kiedy u nas zrobią podobną akcje jak w Poznaniu gdzie zaproszono 18 tysięcy dzieci na mecz!!!


Możliwość uzyskania darmowych wejściówek dla zorganizowanych grup dzieci jest już od dawna i z tego co wiem, co mecz ktoś z tej możliwości korzysta. Na meczu z Łęczną obecnych było około 60 najmłodszych ze Stargardu. Kwestia tylko tego, żeby komuś chciało się to zorganizować. Gdzie słowo "tylko" raczej nie pasuje, bo u nas nikomu nic się nie chce, ciągłe narzekania i pretensje... :)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3148 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 26/09/2016 15:59

  PoGo napisał:  
Możliwość uzyskania darmowych wejściówek dla zorganizowanych grup dzieci jest już od dawna i z tego co wiem, co mecz ktoś z tej możliwości korzysta. Na meczu z Łęczną obecnych było około 60 najmłodszych ze Stargardu. Kwestia tylko tego, żeby komuś chciało się to zorganizować. Gdzie słowo "tylko" raczej nie pasuje, bo u nas nikomu nic się nie chce, ciągłe narzekania i pretensje... :)


Ale Ty uważasz że kibice albo SKPS powinno to organizować?
To za co oni w marketingu kasę biorą?
Chociaż by rozesłali taką informację do szkół raz na 2-3 miesiące, żeby wiedzieli i pamiętali.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 4634 dni

****
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 26/09/2016 16:25

  Lemon napisał:  

  PoGo napisał:  
Możliwość uzyskania darmowych wejściówek dla zorganizowanych grup dzieci jest już od dawna i z tego co wiem, co mecz ktoś z tej możliwości korzysta. Na meczu z Łęczną obecnych było około 60 najmłodszych ze Stargardu. Kwestia tylko tego, żeby komuś chciało się to zorganizować. Gdzie słowo "tylko" raczej nie pasuje, bo u nas nikomu nic się nie chce, ciągłe narzekania i pretensje... :)


Ale Ty uważasz że kibice albo SKPS powinno to organizować?
To za co oni w marketingu kasę biorą?
Chociaż by rozesłali taką informację do szkół raz na 2-3 miesiące, żeby wiedzieli i pamiętali.kolega uważa, że skoro jest chujnia i klub słabo ogarnia, to trzeba wziąć sprawy we własne ręce. ale jakoś mało chętnych z tymi ręcoma do działania, bo do pisania to cała masa.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1566 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 26/09/2016 16:43
Co do kas i padów serwera jeszcze 3 grosze. Na stadionie byłem o godzinie 14:40 i udałem się po bilet. Pomijam fakt chamów co kolesiom kupowali bilety bo im się nie chce stać i mają w dupie kolejkę i ludzi którzy wyrabiali KK, chciałbym tylko pokazać czerwoną kartkę prezesowi. Na trybunie byłem 5 min przed gwizdkiem na przerwę. Powinna być zniżka za to jakaś albo procentowo tańsze bilety skoro mecz trwa a ja się szarpie z babą w okienku bo system też klęczał w kasach (zamulał). Quo Vadis prezesie.. ?


dann
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2113 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 26/09/2016 16:47

  st0pr0c3nt napisał:  
Co do kas i padów serwera jeszcze 3 grosze. Na stadionie byłem o godzinie 14:40 i udałem się po bilet. Pomijam fakt chamów co kolesiom kupowali bilety bo im się nie chce stać i mają w dupie kolejkę i ludzi którzy wyrabiali KK, chciałbym tylko pokazać czerwoną kartkę prezesowi. Na trybunie byłem 5 min przed gwizdkiem na przerwę. Powinna być zniżka za to jakaś albo procentowo tańsze bilety skoro mecz trwa a ja się szarpie z babą w okienku bo system też klęczał w kasach (zamulał). Quo Vadis prezesie.. ?Pretensje miej do siebie. Trzeba było kupić w inny dzień lub przez internet

Ostatnio edytowany przez: dann, 26 września 2016, 16:52 [1 raz(y)]


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4647 dni

**
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 26/09/2016 16:48

  Lemon napisał:  

  PoGo napisał:  
Możliwość uzyskania darmowych wejściówek dla zorganizowanych grup dzieci jest już od dawna i z tego co wiem, co mecz ktoś z tej możliwości korzysta. Na meczu z Łęczną obecnych było około 60 najmłodszych ze Stargardu. Kwestia tylko tego, żeby komuś chciało się to zorganizować. Gdzie słowo "tylko" raczej nie pasuje, bo u nas nikomu nic się nie chce, ciągłe narzekania i pretensje... :)


Ale Ty uważasz że kibice albo SKPS powinno to organizować?
To za co oni w marketingu kasę biorą?
Chociaż by rozesłali taką informację do szkół raz na 2-3 miesiące, żeby wiedzieli i pamiętali.


A od czego jest prezydent miasta? Od marnotrawienia naszych pieniędzy i budowania stadionu z 3 trybunami? Od czego są prezesi? Od tego żeby próbować sprzedać naszą Pogoń za garść srebrników i grać pod inna nazwą? Uważam, że gdyby nie kibice to naszej Pogoni dawno by już nie było i w tym tkwi nasza siła. Uważam, że trzeba patrzeć na ręce i kontrolować to co się dzieje. Nie można tylko wymagać, niestety nie w naszym mieście. U nas ludzie są dziwnie niereformowalni i zawsze będzie źle. To nie jest tak, że podoba mi się nasz aktualny stan. Biorę rzeczywistość taką jaka jest i w miarę możliwości staram się coś 'zmienić'.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1822 dni
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 26/09/2016 16:49
[cytat=NIEBUSZEWO]Wczoraj padł system? można było kupić bilety tylko w kasach, jak jeden kolega zauważył tylko w 2 otwartych kasach, a kolejka na godzine! Bilety dla studentów i mieszkańców Goleniowa za 5 zł, ciekawe kiedy u nas zrobią podobną akcje jak w Poznaniu gdzie zaproszono 18 tysięcy dzieci na mecz!!!
System padł,katastrofa.(za moich czasów tylko kasy)
PS.
Kolega wytrwał do końca przy kasie?! Nie zemdlał?
Za dwa,trzy lata to będzie trzeba was kurwa taxi na stadion wozic.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4647 dni

**
Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 26/09/2016 16:52

  st0pr0c3nt napisał:  
Co do kas i padów serwera jeszcze 3 grosze. Na stadionie byłem o godzinie 14:40 i udałem się po bilet. Pomijam fakt chamów co kolesiom kupowali bilety bo im się nie chce stać i mają w dupie kolejkę i ludzi którzy wyrabiali KK, chciałbym tylko pokazać czerwoną kartkę prezesowi. Na trybunie byłem 5 min przed gwizdkiem na przerwę. Powinna być zniżka za to jakaś albo procentowo tańsze bilety skoro mecz trwa a ja się szarpie z babą w okienku bo system też klęczał w kasach (zamulał). Quo Vadis prezesie.. ?


Bilet do kina, czy na koncert też kupujesz 50min przed wydarzeniem?


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
PSMKS

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005