Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6680 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/11/2012 01:20
Jasna sprawa.
Tylko co Mroczek może?
Z wojewodami tuska, jeszcze nikt nie wygrał.
Poszedł na kompromis.
Zamiast zamknięcia 4 sektorów, jeden przyjezdny.
I list do kibiców.


a[L]i
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4191 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/11/2012 01:26
Niech się bawią sami... będziemy odliczać aż frekwencja sięgnie zera.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/11/2012 10:21

  spagetti napisał:  

Dla mnie to wygladalo tak jak wezwanie do szkoly ojca niegrzecznego ucznia.Panu nauczycielowi (wojewoda) nie podobalo sie zachowanie ucznia, a ze grozila nagana wiec tata(prezes) obiecal poprawe syna i powazna rozmowe(list).



Też tak myślałem ale ton w jakim ten list jest napisany sprawia inne wrażenie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4990 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/11/2012 13:44

  psychopig napisał:  
Jasna sprawa.
Tylko co Mroczek może?
Z wojewodami tuska, jeszcze nikt nie wygrał.
Poszedł na kompromis.
Zamiast zamknięcia 4 sektorów, jeden przyjezdny.
I list do kibiców.



według mnie masz 99,99 % RACJI niestety musi się podporządkować tym co wydaja decyzje wybrał mniejsze zło


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/11/2012 16:54
Jeżeli został do tego przymuszony to na kiego chu... zawarł jakieś złote myśli o podziałach i "kto jest kibicem" oraz "tchórzostwie grupy". Mógł to napisać na 2 akapity i wyjaśnić, że odpalenie rac nie podobało mu się bo klub musi zapłacić karę. Dla mnie Mroczek się zesrał i tyle. Nie uszanował woli kibiców, kulturalnego jak nigdy dopingu (jeden bluzg na meczu z Legią) wspierającego piłkarzy z jednej jak i drugiej drużyny, głosów postronnych widzów, którzy robili fotki i kręcili filmy z opraw (a im się podobało?)...

Mroczek zaprzecza sam sobie i zagina czasoprzestrzeń.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/11/2012 18:44
Mroczek jest niestety tego rodzaju gosciem jaki opisywal Kozminski w cafe futbol ( swoja droga sam nie mniejszy pajac,kochany dyrektor sportowy) czyli kolesiem wchodzacym z biznesu do futbolu, nierozumiejacym jego jak i relacji w pilce obowiazujacych, nazywajacy mecz eventem. Rozumiem,ze tego rodzaju goscie chca sie bawic w pilke, maja kase to maja do tego prawo no ale niech sie do kibicow nie przypierdalaja bo co za zabawe bede mieli jesli ich nie bedzie ? nędzną.
Także panie prezesie chciał pan klub, niech sobie pan nim zarzadza no ale kupujac klub nie kupil pan kibicow i od nas wara.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 10:04
Ten list to iście przykładowy marketingowy strzał w stopę, gwarantujący zmniejszoną ilość sprzedanych karnetów na następną rundę, brawo, mistrzowski ruch. Mroczek, nie bój się, pierdol wojewodę, jesteśmy z tobą! :P


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7286 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 11:56

  Cytat:  
W dniu dzisiejszym na skrzynkę mailową naszej redakcji trafiła odpowiedź prezesa Mroczka na nasz komentarz. Uważamy jednak, że kontynuuowanie tej dyskusji na łamach internetu nikomu niczego dobrego nie przyniesie, dlatego powtrzymamy się od dalszych komentarzy. Poniżej treść maila od Pana Jarosława Mroczka.



"Artykuł Pana Redaktora przeczytałem. Bez odruchów wymiotnych, które Pan Redaktor czytając mój tekst miał, jak mniemam z pierwszych słów jego komentarza. Nie oceniam też czy to stek bezsensownych słów – dla mnie to kompletnie inne spojrzenie, inne pojmowanie świata. Ma oczywiście ono prawo również istnieć. Pisze Pan jednak wiele nieprawd, sugeruje Pan, że coś napisałem czy powiedziałem a to po prostu nieprawda. Różnimy się bardzo wiekiem. Pan tego nie pamięta. Ja pamiętam. Tak łgali na co dzień sekretarze PZPR. Mam nadzieję, że na co dzień nie korzysta Pan z ich dorobku. A teraz do szczegółów.

1. Niczego Pan mi nie musi przypominać, wiem i pamiętam dobrze kto tworzył od nowa Pogoń. Do tych wszystkich ludzi miałem i zawsze będę miał głęboki szacunek. Za to co wtedyzrobili. To o czym ja pisałem dotyczy teraźniejszości. Jeśli mam Pan kłopoty z odróżnianiem czasu przeszłego od teraźniejszości to radzę wziąć kilka lekcji języka polskiego.

2. Na temat finansów radzę się Panu nie wypowiadać. Po prostu nie ma Pan o tym pojęcia. Nawet zielonego. Serwując ludziom taki tekst (pula sponsorów i ogromne dofinansowanie od miasta) pisze Pan takie bzdety, że nie powierzyłbym Panu prowadzenia handlu na straganie z warzywami. Widać na kilometry, że nie wie Pan co to są przychody a co to sąkoszty, nie mówiąc już o innych kwestiach takich jak np. budżet, koszty operacyjne, finansowe, itd. itd.

3. Nikogo nie uczę jak ma kibicować. Oprócz braku umiejętności spokojnego czytania okazuje się, że ma Pan kłopot z czytaniem ze zrozumieniem. Pisałem o tym co na pewno kibicowaniem nie jest. Nie zauważyłem w ponad setce komentarzy by ktoś napisał, że pozdrówki i oświadczenia kto tu rządzi, są kibicowaniem Pogoni. Uprzejmie Pana informuję, że również nie będę namawiał i pouczał Pana i innych
nigdy, co mają kupować, jak się ubierać i co jeść. Może Pan jeszcze napisać kilka takich bzdurnych zdań by próbować zohydzić moje pisanie – to na mnie nie działa i widzę, że nie działa również na większość. Chwyta się Pan brzytwy by dowalić bo nie potrafi Pan wymyśleć żadnego racjonalnego argumentu.

4. Akapit o kolorycie jest po prostu piękny. Zachowuje się Pan jak mały brzdąc. Oto zabrano mu zabawkę i co, ryczy i krzyczy, że zupełnie coś innego jest złe. Tak, ma Pan rację – chciałem i chcę zrobić wszystko by ten stadion, tak beznadziejny i stary był nieco ładniejszy (choć w moim liście w ogóle tego wątku – stadionu nie poruszałem). W tym dziele starałem się pozyskać sojuszników w Stowarzyszeniu Portowcy, namawiałem i sugerowałem naszym pracownikom odpowiedzialnym za wystrój by choć spróbowali uczynić to miejsce bardziej przyjaznym, namawiałem i namawiam firmę cateringową by serwis był robiony lepiej, czyściej, z wyjściem do kibiców. Pana jeszcze na świecie nie było kiedy chodząc na stadion Pogoni, można było kupić różne drobiazgi od sympatycznej babci chodzącej po sektorach z wiklinowym koszykiem. Mam nadzieję, że powoli – bo trzeba tu czasu by zmienić mentalność – wrócimy i do takich zwyczajów.

5. Co do scen, które rozgrywały się przed wejściem na stadion. Przepraszam za nie kibiców. Wszystkich. Nie jest to jednak w żaden sposób zasługa klubu. Taki obiekt dostajemy od miasta, w takich warunkach, przy takim wyposażeniu musimy pracować. Niestety niewiele z moich apeli dociera do decydentów, na jeszcze mniej reagują. Nie oznacza to jednak, że odpuszczę. Wiele razy mówiłem i pisałem, że obecnym władzom miasta mogę ustąpić w wielu sprawach. Nie ustąpię jednak w dążeniu do poprawy jakości oglądania meczów przez kibiców. To skandal, że tak to wygląda. Proszę się nie rozglądać za winnymi tego stanu. Proszę razem ze mną żądać natychmiastowych decyzji od tych, którzy funkcjonują w Urzędzie Miejskim. Wymiana krzesełek to żaden postęp. To po prostu śmieszne działanie i kompletne lekceważenie ludzi. O tym jednak Panu Redaktorowi brak sił i odwagi by pisać. Brak odwagi by wskazywać kto za to odpowiada. Rozumiem, może w przyszłości jakieś stanowisko…

6. Piętnuję wulgaryzmy. Zawsze będę. Nie chcę jednak zrobić ze stadionu teatru. Nawet w tej sprawie nie wie Pan o czym pisze. Gdyby Pan do tego teatru chodził to wiedziałby Pan, że czasami jest tam więcej ze sceny tych bluzgów niż na stadionie. Tam też uważam, że jest to skandaliczne i niepotrzebne. Możemy się tu różnić. Ma Pan prawo. Wiem, że Ci regularnie klną, którzy maja kłopoty z formułowaniem zdań w języku polskim,brakuje im słów lub Ci którzy tymi przekleństwami koniecznie chcą dodać sobie autorytetu. Pal licho jeśli to jest w gronie znajomych. Jak już pisałem mnie też z różnych powodów to się zdarza. Nie do przyjęcia jednak zawsze dla mnie będzie gdy dzieje się to w przestrzeni publicznej, jeśli rozumie Pan co mam na myśli.

7. Nie, Panie Redaktorze, Mroczek jak Pan pisze nie wsadzałby ludzi do więzienia. Mroczek wolałby by w tych więzieniach było zdecydowanie mniej ludzi, by kary nie były tak dotkliwe jak są. Może Pan jeszcze parę bzdur napisać – np. Mroczek wolałby mordować lub Mroczek wolałby nakazywać banicję. Proszę bardzo. Jest to tak samo głupie iniestety świadczy o Panu a nie o mnie.

8. I ostatni akapit. Moim zdaniem jedyny sensowny. Każdy ma bowiem prawo krytycznie mówić o klubie, jego działaniach. Nie chcę się usprawiedliwiać. Ja również oceniam słabo zarówno to co zdarzyło się po awansie, czy prezentację drużyny. Chętnie porozmawiam o tym z Panem jak to zmienić, co dodać. Krytykować jest zawsze bardzo łatwo. Trudno dać choćby jedną sensowną propozycję.

O tym właśnie mówiłem i pisałem kiedy komentowałem stan zawieszenia w Stowarzyszeniu kibiców. Klubowi organizacja kibiców jest bezwzględnie potrzebna. Jak powietrze. Tak naprawdę to część naszego klubu, bo dla mnie klub to zarówno jego zorganizowana formalna forma prawna jak i reprezentacja kibiców i wszyscy kibice, z podkreśleniem słowa wszyscy. Śmieszą ale i martwią mnie te podziały na ultrasów, pikników, itp. Czemu to służy? Dlaczego każdy z Was musi koniecznie udowodnić, że jest lepszy od drugiego? Wszyscy jesteśmy kibicami, wszyscy mamy w sercu Pogoń i wiarę w możliwość odniesienia przez nią naprawdę wielkich sukcesów. Czasami jest źle ale to mija, nadchodzą momenty super. Skupmy się na tym by poprzez wiarę i wspieranie drużyny (w różny sposób oczywiście) dążyć i doprowadzić ją na szczyty ekstraklasy a może dalej jeszcze. Niech nikt nie odbiera nam marzeń o wielkiej Pogoni, bo ta Pogoń należy do nas wszystkich."

Jarosław Mroczek



Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 13:05
Słowem. Pierdoli.

Coś twierdzi, że jak przejmował to było chujowo. A czy przejmowała już od kibiców, czy może od gastronomików ze Smolnym na czele. Pierdoli, że prezentacja była słaba, ale odpowiadający za nią Smolny nadal robi co chce. No i kompletnie rozśmieszył mnie tekst, to niezrozumieniu podziału na ultras i piknik. Otóż panie prezesie. Nie ma pan zielonego pojęcia o tym temacie. Stadion i podziały kibiców to nie działanie jak w firmie, tylko podział naturalny.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 13:07
Panie Mruczek , na temat kibiców radzę się Panu nie wypowiadać. Po prostu nie ma Pan o tym pojęcia. Nawet zielonego. Serwując ludziom taki tekst, pisze Pan takie bzdety , że nie powierzyłbym Panu prowadzenia Iskierki Smerdnica. Widać na kilometry , że nie wie Pan co to atmosfera na trybunach , nie mówiąc już o takich kwestiach jak niezależność kibiców czy ich zasady. Wróć Pan do budowania wiatraków i nie kompromituj się Pan!


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 13:22
Świetnie Panie Mroczek ze sie Pan zna na finansch. Radziłbym zabrać się za kalkulacje tych wszystkich kosztów i przychodów jakie bedą w konsekwencji wojny z kibicami :D


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 13:29
Widać że Pan Prezes czyta forum a też stara się własną filozofię przełożyć na rzeczywistość, niestety nie ma to pokrycia. Proponuję by zajął się Pan tym co robi najlepiej, czyli biznesem i pomnażaniu funduszy. Kwestie związane z klimatem na stadionie niechaj zostawi bezpośrednio zainteresowanym, nie tym co siedzą w sektorze VIP. Cieszy mnie to że Pan dostrzega i rozumie krytykę marketingu, może czas wyciągnąć konsekwencje choćby też w stosunku do beznadziejnego Kasprzyka a postawić na profesjonalistów i ludzi którzy oddadzą serce nie tylko swojej pracy lecz też samej Pogoni, bo póki co potencjał jest straszliwie marnowany. Warto też się zastanowić nad polityką transferową która doprowadziła do tego że Pogoń aktualnie musi grać bez napastników...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 13:32

  Castaway napisał:  
Świetnie Panie Mroczek ze sie Pan zna na finansch. Radziłbym zabrać się za kalkulacje tych wszystkich kosztów i przychodów jakie bedą w konsekwencji wojny z kibicami :D



Mruczek wie co robi! Ma poparcie w komentarzach(nawet ponad setka!!! ;)) na v-ałce , oni też nie chcą podziałów na piknik i ultras ,dlatego razem zbudują wspaniała atmosferę na trybunach , bez wulgaryzmów,bez pozdrówek i z gorącym dopingiem dla Ediego który nie miał ochoty grać w IV lidze "bo to nie dla niego" ale łaskawie wrócił do nas gdy "hajs sie zgadzał"...

Swoją drogą ciekawe ilu pracowników klubu zostało oddelegowanych do pisania komentarzy na serwisach poświęconych Pogoni. Ja tez różnię się wiekiem z Panem wielmożnym prezesem ale słyszałem z opowiadań że podobne praktyki stosowali propagandziści w PRL-u na czele z Jurkiem Urbanem.

Tak jak wcześniej słusznie kolega P. zauważył Mruczek wykorzystał moment , ma teraz swoje 5 minut i chyba bardzo chce "zohydzić" kibiców z młyna...

EDIT: Dziad , racja , poprawione :D

Ostatnio edytowany przez: eM, 2 listopada 2012, 13:48 [5 raz(y)]


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5345 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 13:46

  eM napisał:  

  Castaway napisał:  
Świetnie Panie Mroczek ze sie Pan zna na finansch. Radziłbym zabrać się za kalkulacje tych wszystkich kosztów i przychodów jakie bedą w konsekwencji wojny z kibicami :D



Mruczek wie co robi! Ma poparcie w komentarzach(nawet ponad setka!!! ;)) na v-ałce , oni też nie chcą podziałów na piknik i ultras ,dlatego razem zbudują wspaniała atmosferę na trybunach , bez wulgaryzmów,bez pozdrówek i z gorącym dopingiem dla Ediego który nie miał ochoty grać w IV lidze "bo to nie dla niego" ale łaskawie wrócił do nas gdy "hajs sie zgadzał"...

Swoją drogą ciekawe ilu pracowników klubu zostało oddelegowanych do pisania komentarzy na serwisach poświęconych Pogoni. Ja tez różnię się wiekiem z Panem wielmożnym prezesem ale słyszałem z opowiadań że podobne praktyki stosowali propagandziści w PRL-u na czele z Jankiem Urbanem.

Tak jak wcześniej słusznie kolega P. zauważył Mruczek wykorzystał moment , ma teraz swoje 5 minut i chyba bardzo chce "zohydzić" kibiców z młyna...




Chyba z uszatym Jerzym, Janek to trener Legii ;)

Mroczek coraz bardziej się pogrąża...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7887 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 14:02
Obecna sytuacja świadczy o tym jaka jest Pogoń pod względem kibicowskim.
Tak naprawdę teraz może okazać się czy praca MW i SKPS oraz wielu innych dała dobry, trwały efekt. Po postawie kibiców na najbliższych meczach będzie widać czy każdy ciągnie w swoją stronę czy też Pogoń naprawdę łączy. Nie we wzajemnie antagonizujące się grupki, ale w jedna rodzinę. W niej bywaja chwile trudne, nieporozumienia lecz sprawy najważniejsze powodują że dla nich konflikty i problemy się rozwiązuje a nie zaognia.
Wszyscy wiemy, że rzopieprzyć cos jest bardzo latwo, ale juz odbudować trudno. Dlatego nie ma co antagonizować ludzi którzy są z Pogonią. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, to chyba normalne. Ale tez nikt nie ma licencji na swoją nieomylność i jedynie słuszna prawdę. Dlatego uważam, że trzeba szukać porozumienia a nie konfrontacji. Z kolejnych podziałów nic dobrego nie wyniknie.


21:37
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5464 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 16:13

  mefisto1969 napisał:  

  psychopig napisał:  
Jasna sprawa.
Tylko co Mroczek może?
Z wojewodami tuska, jeszcze nikt nie wygrał.
Poszedł na kompromis.
Zamiast zamknięcia 4 sektorów, jeden przyjezdny.
I list do kibiców.



według mnie masz 99,99 % RACJI niestety musi się podporządkować tym co wydaja decyzje wybrał mniejsze zło



Idąc tym tokiem myślenia to kibice także powinni się podporządkować, wybierając mniejsze zło... a gówno, albo masz charakter albo nie. Jak dla mnie Mroczek pisał to od siebie nie przymuszany przez nikogo. Prezes klubu powinien robić wszystko by kibice przychodzili na stadion i wydawali swoje ciężko zarobione pieniądze, tymczasem uzurpuje on sobie rolę decydenta kto jest a kto nie jest kibicem. Na jakiej podstawie? Przecież pod względem kibicowskim żadnym autorytetem nie jest. Jest tylko prezesem klubu a kibice to jego potencjalni klienci. Może mieć swoje marzenia co do zachowań ludzi odwiedzających stadion ale pisanie o tym jest nie tylko niedorzeczne ale jest po prostu śmieszne, sam fakt chęci dobierania sobie ludzi przybywających na stadion jest kretyński, no chyba że myśli że jakimkolwiek listem może zmienić zachowania ludzi na własne potrzeby, w tym przypadku zachowuje się jak błazen z megalomanią. Takie wypociny mogą tylko radykalizować postawy. Wszyscy maja swoją wolną wolę i pobożne życzenia/nakazy kogoś, kto jest żadnym autorytetem w kwestii kibiców, kibicowania, fanatyzmu - brzmią po prostu absurdalnie.
I jeszcze jedna sprawa: "Pozdrówki". Jak można być takim ignorantem żeby odmawiać wsparcia innym kibicom, którzy wiele dla Pogoni poświęcili? Spasiony świniopas stwierdził że to nie na miejscu... a gówno, ludzie mają prawo do manifestowania swoich odczuć/swojej postawy, tym bardziej że były skierowane do kibiców - i tylko kibice mają prawo decydować co krzyczą, co śpiewają, komu, czemu kibicują, kogo nienawidzą, w jaki sposób kibicują, a na pewno nie zjebana władza, a tym bardziej ty mroczek, ty możesz tworzyć swoją rzeczywistość w swojej firmie a nie na stadionie...


Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 16:46
Prezes Pogoni przegrał przed sądem pracy z byłym rzecznikiem prasowym klubu, którego zwolnił . Teraz klub musi mu wypłacić stracone pobory, ale przecież zawsze można wystąpić do władz Szczecina o dofinansowanie źle zarządzanej firmy. Ponadto 30 tys. zł klub musi zapłacić za swoich kiboli, którzy na meczu z Legią zapalili 101 rac, co skrzętnie podliczył obserwator PZPN. Chuligani wywiesili też wulgarne transparenty. A jeszcze niedawno prezes klubu Jarosław Mroczek, kiedy kibole chodzili po ulicach miasta z hasłem „Wracamy by siać terror i zniszczenie”, stwierdził, że bardzo cieszy się z działań „pasjonatów, które pokazują ich radość i wspólnotę”. Radość prezesa słono klub kosztuje.

chwasty tygodnia z kuriera szczecinskiego autorstwa zalosnego kwiatkowskiego
lubie to czasem poczytac - rubryka czesto pokazuje jak facet sie osmiesza i robi z siebie wszystko wiedzacego madrale


Pogoń-Wa(L)cząca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5350 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/11/2012 19:58
Skoro Pan prezes jest taki kumaty jeśli chodzi o kibicowanie, to może niech na następnym meczu to on zajmie miejsce gniazdowego.


Tylko Pogoń!


  Cytat:  
Obrazek gif wstawiony na forum
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/11/2012 00:03

  Pogoń-Wa(L)cząca napisał:  
Skoro Pan prezes jest taki kumaty jeśli chodzi o kibicowanie, to może niech na następnym meczu to on zajmie miejsce gniazdowego.



Kumaty prezes działa i się nie odzywa, a tym bardziej nie wałkuje tematu, o którym nie ma pojęcia


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/11/2012 00:31
Strasznie się to czyta, mnie tam męczą te oświadczenia/listy, na początku jak je czytam to mam ochotę iść na mecz i bluzgać 90 min.


Ale generalnie kurwa, zależy mu na pięknej atmosferze bez bluzgów, chłopie idź na pierwsze podwórku spytaj dzieciaka czy zna jakąś piosenkę o Arce Gdynia... Nie wiem co on świat chce zmieniać przez stadion, beznadziejne i głupie to jest.

Poza tym pisząc taki list sam napędza spirale medialnej nagonki na kibiców i odstrasza potencjalnych SIC! "klientów", skoro dziś w radio dowiaduje się, że kibice Pogoni zostali ukarani za zachowanie 30 tyś. kary (chociaż już grubo ponad tydzień minął), a wcześniej szczegółowo opowiadają o w/w liście, no to podziękuj sobie panie prezesie, potem nie omieszkaj prosić o kasę od województwa lub gminy. :) Tak się robi dobrą reklame Pogoni pisząc listy które trafiają do mediów co sobie człowiek może pomyśleć, skoro prezes Pogoni pisze list, że na stadionie są bluzgi, są zakazane race... BRAWO, sztukę PR to chyba go Kaszprzyk uczy.

O obrażaniu publicznie redaktora, że nie dałby mu do poprowadzenia warzywniaka, nie wspomnę, bo to trochę zachowanie wsiura który przypadkiem się dorobił.


Z daleka nie będzie widać.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005