Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/08/2012 22:31
,,Takie, że Smolny uratował Pogoń i jest najlepszym dyrektorem sportowym w Polsce?"

migdy tak nie napisalem,ani tak nie uwazam!!!
nie obrazaj mnie,bo ja tego nie robie.
uwazam,ze ta dyskusja jest zakonczona.wolalbym rozmowe na zywo,bo moze myle sie w niektorych sprawach,ale wyzywajac i obrazajac nikt mnie nie przekona.
jak bys poszukal to co pisze o Smolnym to bys wiedzial,ze nie jestem jego zwolennikiem.


Podjuszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/08/2012 22:47

  kibicMKS napisał:  
,,Takie, że Smolny uratował Pogoń i jest najlepszym dyrektorem sportowym w Polsce?"

migdy tak nie napisalem,ani tak nie uwazam!!!
nie obrazaj mnie,bo ja tego nie robie.
uwazam,ze ta dyskusja jest zakonczona.wolalbym rozmowe na zywo,bo moze myle sie w niektorych sprawach,ale wyzywajac i obrazajac nikt mnie nie przekona.
jak bys poszukal to co pisze o Smolnym to bys wiedzial,ze nie jestem jego zwolennikiem.



wez go ktos zbanuj bo nawet nie chce mi sie czytac tych jego durnych wypocin . koles oszczedz innym czytania tych swoich glupich opini na temat innych . zajmij sie soba i pojedz na mecz a nie siedzisz przed tv albo sluchasz audycji w radiu i nie bardzo wiesz co sie dzieje wokol ciebie , a jak nie to nie loguj sie tutaj i nie rob z siebie blazna


Dla Was To Tylko Gra dla Nas całe Życie !!!!!
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/08/2012 23:27

  kibicMKS napisał:  
rozpier..... mnie wpisy tych z duzym licznikiem na forum.jak ktos z ich zdaniem malym stazem o cos zapyta,zaproponuje to oni od razu odbijaja pileczke.mysle,ze naleza do Portowcow lub MW i co oni robia oprocz wywieszania flag (najczesciej jak juz mecz sie rozpoczyna) i zorganizowany doping raz na x meczy.narzekaja na marketing klubu(jest slaby) co Wy robicie,zeby zachecic ludzi do zapisania sie do stowarzyszenia i dzialania ... kompletnie nic.ruszcie dupy przed meczem i w trakcie przerwy i zachecajcie kibicow niezzeszonych.
wiem,ze zaraz przeczytam wyzwiska i tekst zapisz sie i dzialaj .... to Wy sie zapisaliscie i uwazacie sie za najlepszych kibicow Pogoni wiec kur.... zacznijcie dzialac,a nie Wasza dzialalnosc ogranicza sie do forum. jak nie potraficie to zrezygnujcie z bycia w tych stowarzyszeniach jak Was to przerasta.



Ty kurwa pierdolony imbecylu (i prosze nie pisz mi o braku szacunku do Ciebie, bo go nigdy nie uznasz). Co robimy oprocz wywieszania flag? Jesteśmy z Pogonią ZAWSZE! Byliśmy przez ostatnie pięć lat, będziemy przez następne. I nie Ty decydujesz, o tym kiedy wywieszamy flagi. Jesteś jebanym społeczniakiem współpracującym z tymi kurwami co każą nam wywieszać je godzinę przed meczem?

Zorganizowany doping jest na kazdy meczu. Raz idzie gorzej, raz slabiej to normalne.

W ogole to idze jebac swoja matke, siema! I pisz mi jaki to jestem zly, w chuju to mam. Popisz dalej na maila zeby pijak wrocil na gniazo. Strzała!


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/08/2012 23:43
A gdzie można kupić bluzę Stowarzyszenia ?

Waldku daj żyć nie robić nić tylko kraść !


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 00:28

  kibicMKS napisał:  
rozpier..... mnie wpisy tych z duzym licznikiem na forum.jak ktos z ich zdaniem malym stazem o cos zapyta,zaproponuje to oni od razu odbijaja pileczke.mysle,ze naleza do Portowcow lub MW i co oni robia oprocz wywieszania flag (najczesciej jak juz mecz sie rozpoczyna) i zorganizowany doping raz na x meczy.narzekaja na marketing klubu(jest slaby) co Wy robicie,zeby zachecic ludzi do zapisania sie do stowarzyszenia i dzialania ... kompletnie nic.ruszcie dupy przed meczem i w trakcie przerwy i zachecajcie kibicow niezzeszonych.
wiem,ze zaraz przeczytam wyzwiska i tekst zapisz sie i dzialaj .... to Wy sie zapisaliscie i uwazacie sie za najlepszych kibicow Pogoni wiec kur.... zacznijcie dzialac,a nie Wasza dzialalnosc ogranicza sie do forum. jak nie potraficie to zrezygnujcie z bycia w tych stowarzyszeniach jak Was to przerasta.



Od MW i Stowarzyszenia to się odpierdol, bo chuja masz do gadania w tym temacie. Do tej pory myślałem, że jesteś całkiem niegłupi, tylko się zagotowałeś, co każdemu się czasem zdarza, ale teraz widzę, że po prostu jesteś zwykłą parówą. Nikt ci nie napisze "zapisz się i działaj" bo takich gamoni jak ty nie potrzeba ani w SKPS ani tym bardziej w MW.


Against modern wszystko!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 00:57

  Piona! napisał:  

  kibicMKS napisał:  
rozpier..... mnie wpisy tych z duzym licznikiem na forum.jak ktos z ich zdaniem malym stazem o cos zapyta,zaproponuje to oni od razu odbijaja pileczke.mysle,ze naleza do Portowcow lub MW i co oni robia oprocz wywieszania flag (najczesciej jak juz mecz sie rozpoczyna) i zorganizowany doping raz na x meczy.narzekaja na marketing klubu(jest slaby) co Wy robicie,zeby zachecic ludzi do zapisania sie do stowarzyszenia i dzialania ... kompletnie nic.ruszcie dupy przed meczem i w trakcie przerwy i zachecajcie kibicow niezzeszonych.
wiem,ze zaraz przeczytam wyzwiska i tekst zapisz sie i dzialaj .... to Wy sie zapisaliscie i uwazacie sie za najlepszych kibicow Pogoni wiec kur.... zacznijcie dzialac,a nie Wasza dzialalnosc ogranicza sie do forum. jak nie potraficie to zrezygnujcie z bycia w tych stowarzyszeniach jak Was to przerasta.



Ty kurwa pierdolony imbecylu (i prosze nie pisz mi o braku szacunku do Ciebie, bo go nigdy nie uznasz). Co robimy oprocz wywieszania flag? Jesteśmy z Pogonią ZAWSZE! Byliśmy przez ostatnie pięć lat, będziemy przez następne. I nie Ty decydujesz, o tym kiedy wywieszamy flagi. Jesteś jebanym społeczniakiem współpracującym z tymi kurwami co każą nam wywieszać je godzinę przed meczem?

Zorganizowany doping jest na kazdy meczu. Raz idzie gorzej, raz slabiej to normalne.

W ogole to idze jebac swoja matke, siema! I pisz mi jaki to jestem zly, w chuju to mam. Popisz dalej na maila zeby pijak wrocil na gniazo. Strzała!



Ale po co zaraz te wyzwiska? Ktos pisze, zeby nie karmic trola tymczasem go tak nakarmiliscie ze przytyl z 10kg. Po co ??
Po co stwarzac srodowisko hipokrytow? Placz jest, ze rzad z kaszubem traktuja kibicow tak a nie inaczej tymczasem tutaj jest to samo. Chcesz zwalczyc gloda to dopierdol mu na kazde mozliwe pytanie tyle argumentow, ze zamiast zbanowania sam przestanie pisac. Inny zapyta, na chuj z nim pisac? A nie ciekawi Was kto to? Przeciez to zaraz wyjdzie i bedzie kolejny pokemon do kolekcji :)

kibicu pijesz do osob, ktore w wiekszosci od 2003 nie robia nic innego jak zarywaja swoje zycie na stadionach! Robia to z czysta przyjemnoscia. Inne od 2007 toku reprezentuja spoleczenstwo dla ktorego Pogon to cos wiecej niz dyrektor i dwudziestu kilku najemnikow z wychowankiem barcelony.
Co zrobili? Trudniejszych pytan nie masz? Czy moze pojawiles sie sezon temu na trybunach i tak Ci spuchl baniak od dwoch wyjazdow, ze poprzestawialo sie co w glowie?

SKPS zrobil tylko od 2007r( pisze to co na ta chwile pamietam ja):
- liczne akcje charytatywne dla chorych dzieciakow, domow dziecka, zon pilkarzy, organizacji wosp, itp,
- liczne akcje patriotyczne, z pomoca przy organizacji czy zbiorek dla weteranow,
- liczne akcje kibicowskie.min turnieje w pn fla kibicow,
- wspolpraca z licznymi firmami w celu propagowania trendu na Pogon
- organizacja wyjazdow dla kibicow PS, specjale, busy, autokary, final pp
- gadzety dla kibicow od kibicow
- liczne inicjatywy w tym rywalizacja dzielnic itp,
- gb Szczecin
- reprezentowanie inicjatyw kibicowskich w klubie
- hymn
- gryfus
- 60 lecie PS
- wyjebanie dyskopolo
i mona by bylo tak z dwie strony.

A co MW zrobilo od 2003 roku? No tak zapomnialem ciagle zbieralu hajs i chlali bo opraw jak na lekarstwo. Moge napisac 3 razy tyle co przy SKPSie. Ale skad Ty masz to wiedziec? Za mlody, za glupi czy za leniwy??A moze gdzies skacze cisnienie, ze ktos zapierdala i zgarnia pochwaly od ludzi a tobie zostalo tylko siedziec na dupie? Zawisc, zazdrosc zamiast starac sie miec wiecej??

A co ty mistrzu zrobiles dla Pogoni?? Czekam na odp z niecierpliwoscia.


MW'03
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 08:41

  MOBILIZACJA napisał:  

  Piona! napisał:  

  kibicMKS napisał:  
rozpier..... mnie wpisy tych z duzym licznikiem na forum.jak ktos z ich zdaniem malym stazem o cos zapyta,zaproponuje to oni od razu odbijaja pileczke.mysle,ze naleza do Portowcow lub MW i co oni robia oprocz wywieszania flag (najczesciej jak juz mecz sie rozpoczyna) i zorganizowany doping raz na x meczy.narzekaja na marketing klubu(jest slaby) co Wy robicie,zeby zachecic ludzi do zapisania sie do stowarzyszenia i dzialania ... kompletnie nic.ruszcie dupy przed meczem i w trakcie przerwy i zachecajcie kibicow niezzeszonych.
wiem,ze zaraz przeczytam wyzwiska i tekst zapisz sie i dzialaj .... to Wy sie zapisaliscie i uwazacie sie za najlepszych kibicow Pogoni wiec kur.... zacznijcie dzialac,a nie Wasza dzialalnosc ogranicza sie do forum. jak nie potraficie to zrezygnujcie z bycia w tych stowarzyszeniach jak Was to przerasta.



Ty kurwa pierdolony imbecylu (i prosze nie pisz mi o braku szacunku do Ciebie, bo go nigdy nie uznasz). Co robimy oprocz wywieszania flag? Jesteśmy z Pogonią ZAWSZE! Byliśmy przez ostatnie pięć lat, będziemy przez następne. I nie Ty decydujesz, o tym kiedy wywieszamy flagi. Jesteś jebanym społeczniakiem współpracującym z tymi kurwami co każą nam wywieszać je godzinę przed meczem?

Zorganizowany doping jest na kazdy meczu. Raz idzie gorzej, raz slabiej to normalne.

W ogole to idze jebac swoja matke, siema! I pisz mi jaki to jestem zly, w chuju to mam. Popisz dalej na maila zeby pijak wrocil na gniazo. Strzała!



Ale po co zaraz te wyzwiska? Ktos pisze, zeby nie karmic trola tymczasem go tak nakarmiliscie ze przytyl z 10kg. Po co ??
Po co stwarzac srodowisko hipokrytow? Placz jest, ze rzad z kaszubem traktuja kibicow tak a nie inaczej tymczasem tutaj jest to samo. Chcesz zwalczyc gloda to dopierdol mu na kazde mozliwe pytanie tyle argumentow, ze zamiast zbanowania sam przestanie pisac. Inny zapyta, na chuj z nim pisac? A nie ciekawi Was kto to? Przeciez to zaraz wyjdzie i bedzie kolejny pokemon do kolekcji :)

kibicu pijesz do osob, ktore w wiekszosci od 2003 nie robia nic innego jak zarywaja swoje zycie na stadionach! Robia to z czysta przyjemnoscia. Inne od 2007 toku reprezentuja spoleczenstwo dla ktorego Pogon to cos wiecej niz dyrektor i dwudziestu kilku najemnikow z wychowankiem barcelony.
Co zrobili? Trudniejszych pytan nie masz? Czy moze pojawiles sie sezon temu na trybunach i tak Ci spuchl baniak od dwoch wyjazdow, ze poprzestawialo sie co w glowie?

SKPS zrobil tylko od 2007r( pisze to co na ta chwile pamietam ja):
- liczne akcje charytatywne dla chorych dzieciakow, domow dziecka, zon pilkarzy, organizacji wosp, itp,
- liczne akcje patriotyczne, z pomoca przy organizacji czy zbiorek dla weteranow,
- liczne akcje kibicowskie.min turnieje w pn fla kibicow,
- wspolpraca z licznymi firmami w celu propagowania trendu na Pogon
- organizacja wyjazdow dla kibicow PS, specjale, busy, autokary, final pp
- gadzety dla kibicow od kibicow
- liczne inicjatywy w tym rywalizacja dzielnic itp,
- gb Szczecin
- reprezentowanie inicjatyw kibicowskich w klubie
- hymn
- gryfus
- 60 lecie PS
- wyjebanie dyskopolo
i mona by bylo tak z dwie strony.

A co MW zrobilo od 2003 roku? No tak zapomnialem ciagle zbieralu hajs i chlali bo opraw jak na lekarstwo. Moge napisac 3 razy tyle co przy SKPSie. Ale skad Ty masz to wiedziec? Za mlody, za glupi czy za leniwy??A moze gdzies skacze cisnienie, ze ktos zapierdala i zgarnia pochwaly od ludzi a tobie zostalo tylko siedziec na dupie? Zawisc, zazdrosc zamiast starac sie miec wiecej??

A co ty mistrzu zrobiles dla Pogoni?? Czekam na odp z niecierpliwoscia.



widze,ze jako jedyny umiales mi sensownie odpowiedziec.
poza tym wyzwiska i nic poza tym.
nikomu nic nie zazdroszcze.jasne,ze o kilku akcjach Portowcow slyszalem i chwala im za to.jak bym mial czas to bym sie juz dawno zapisal,ale go nie mam i dlatego nie zapisalem sie,bo byc i nic nie robic jest bez sensu.
pytasz co ja zrobilem dla Pogonii .... kupuje karnety,chodze prawie na wszystkie mecze,wspieram akcje typu zbieranie podpisow pod petycja,kapsle i daje do puszek na oprawy.moze niewiele,ale zawsze cos.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 09:29
Łbie jakiej kurwa Pogonii nie ma czegoś takiego zapamiętaj sobie to raz na zawsze !!

A odpowiedź na pytanie co zrobiłeś dla Pogoni, nie miałem czasu, mówi wszystko. Niestety tu masz tego czasu aż za nadto.

A teraz bywaj zdrów, polemika z toba nie ma najmniejszego sensu jednak.

Ciao pokemonie.


Better dead than red!
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 09:57
"pytasz co ja zrobilem dla Pogonii .... kupuje karnety,chodze prawie na wszystkie mecze,wspieram akcje typu zbieranie podpisow pod petycja,kapsle i daje do puszek na oprawy.moze niewiele,ale zawsze cos."kibicMKS gratuluje takiego zaangażowania sądze że 3/4 forumowiczów to robi lub wiecej .Ja mam mały staż na forum (nie mylić z kibicowaniem)moje czasy mineły w latach 80 :) a teraz nie wpierdalam się do działalności "Młodych" ich sprawa ,ich życie ich kibicowanie ich decyzje co będzie na meczu a co nie itd....Więc daruj sobie krytyke i ujadanie na tych co tworzą widowisko na stadionie (nie mylić z piłkarzami) .A niektórzy ze starych forumowiczów dało się podpuścić jak ......
Diabełek


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 11:37

  kibicMKS napisał:  

  MOBILIZACJA napisał:  

  Piona! napisał:  

  kibicMKS napisał:  
rozpier..... mnie wpisy tych z duzym licznikiem na forum.jak ktos z ich zdaniem malym stazem o cos zapyta,zaproponuje to oni od razu odbijaja pileczke.mysle,ze naleza do Portowcow lub MW i co oni robia oprocz wywieszania flag (najczesciej jak juz mecz sie rozpoczyna) i zorganizowany doping raz na x meczy.narzekaja na marketing klubu(jest slaby) co Wy robicie,zeby zachecic ludzi do zapisania sie do stowarzyszenia i dzialania ... kompletnie nic.ruszcie dupy przed meczem i w trakcie przerwy i zachecajcie kibicow niezzeszonych.
wiem,ze zaraz przeczytam wyzwiska i tekst zapisz sie i dzialaj .... to Wy sie zapisaliscie i uwazacie sie za najlepszych kibicow Pogoni wiec kur.... zacznijcie dzialac,a nie Wasza dzialalnosc ogranicza sie do forum. jak nie potraficie to zrezygnujcie z bycia w tych stowarzyszeniach jak Was to przerasta.



Ty kurwa pierdolony imbecylu (i prosze nie pisz mi o braku szacunku do Ciebie, bo go nigdy nie uznasz). Co robimy oprocz wywieszania flag? Jesteśmy z Pogonią ZAWSZE! Byliśmy przez ostatnie pięć lat, będziemy przez następne. I nie Ty decydujesz, o tym kiedy wywieszamy flagi. Jesteś jebanym społeczniakiem współpracującym z tymi kurwami co każą nam wywieszać je godzinę przed meczem?

Zorganizowany doping jest na kazdy meczu. Raz idzie gorzej, raz slabiej to normalne.

W ogole to idze jebac swoja matke, siema! I pisz mi jaki to jestem zly, w chuju to mam. Popisz dalej na maila zeby pijak wrocil na gniazo. Strzała!



Ale po co zaraz te wyzwiska? Ktos pisze, zeby nie karmic trola tymczasem go tak nakarmiliscie ze przytyl z 10kg. Po co ??
Po co stwarzac srodowisko hipokrytow? Placz jest, ze rzad z kaszubem traktuja kibicow tak a nie inaczej tymczasem tutaj jest to samo. Chcesz zwalczyc gloda to dopierdol mu na kazde mozliwe pytanie tyle argumentow, ze zamiast zbanowania sam przestanie pisac. Inny zapyta, na chuj z nim pisac? A nie ciekawi Was kto to? Przeciez to zaraz wyjdzie i bedzie kolejny pokemon do kolekcji :)

kibicu pijesz do osob, ktore w wiekszosci od 2003 nie robia nic innego jak zarywaja swoje zycie na stadionach! Robia to z czysta przyjemnoscia. Inne od 2007 toku reprezentuja spoleczenstwo dla ktorego Pogon to cos wiecej niz dyrektor i dwudziestu kilku najemnikow z wychowankiem barcelony.
Co zrobili? Trudniejszych pytan nie masz? Czy moze pojawiles sie sezon temu na trybunach i tak Ci spuchl baniak od dwoch wyjazdow, ze poprzestawialo sie co w glowie?

SKPS zrobil tylko od 2007r( pisze to co na ta chwile pamietam ja):
- liczne akcje charytatywne dla chorych dzieciakow, domow dziecka, zon pilkarzy, organizacji wosp, itp,
- liczne akcje patriotyczne, z pomoca przy organizacji czy zbiorek dla weteranow,
- liczne akcje kibicowskie.min turnieje w pn fla kibicow,
- wspolpraca z licznymi firmami w celu propagowania trendu na Pogon
- organizacja wyjazdow dla kibicow PS, specjale, busy, autokary, final pp
- gadzety dla kibicow od kibicow
- liczne inicjatywy w tym rywalizacja dzielnic itp,
- gb Szczecin
- reprezentowanie inicjatyw kibicowskich w klubie
- hymn
- gryfus
- 60 lecie PS
- wyjebanie dyskopolo
i mona by bylo tak z dwie strony.

A co MW zrobilo od 2003 roku? No tak zapomnialem ciagle zbieralu hajs i chlali bo opraw jak na lekarstwo. Moge napisac 3 razy tyle co przy SKPSie. Ale skad Ty masz to wiedziec? Za mlody, za glupi czy za leniwy??A moze gdzies skacze cisnienie, ze ktos zapierdala i zgarnia pochwaly od ludzi a tobie zostalo tylko siedziec na dupie? Zawisc, zazdrosc zamiast starac sie miec wiecej??

A co ty mistrzu zrobiles dla Pogoni?? Czekam na odp z niecierpliwoscia.



widze,ze jako jedyny umiales mi sensownie odpowiedziec.
poza tym wyzwiska i nic poza tym.
nikomu nic nie zazdroszcze.jasne,ze o kilku akcjach Portowcow slyszalem i chwala im za to.jak bym mial czas to bym sie juz dawno zapisal,ale go nie mam i dlatego nie zapisalem sie,bo byc i nic nie robic jest bez sensu.
pytasz co ja zrobilem dla Pogonii .... kupuje karnety,chodze prawie na wszystkie mecze,wspieram akcje typu zbieranie podpisow pod petycja,kapsle i daje do puszek na oprawy.moze niewiele,ale zawsze cos.



Odpowiedziałem tobie normalnie jako jedyny, z jednego powodu - żebyś sam zrobił z siebie pokemona.
Spójrz na sposób swojej wypowiedzi i zastanów się dlaczego reszta ci pojechała. Ja się nie dziwie.
Zarzuciłeś SKPS i MW jednym słowem opierdalanie się i spijanie śmietanki z ewentualnych pochwał ludzi, brak wieszania flag wcześniej, itp itd, tymczasem udowodniłeś na forum, że nie masz czasu na nic co związane z Pogonią poza meczem w Szczecinie.
I tutaj potwierdzę posty wyżej, mianowicie chuj ci w pysk za takie zachowanie !!
Nie masz czasu ? To zamknij pizdę, bo nie jeden z nas poświęca swój czas pracy/szkoły czy zwykły czas z najbliższymi!! Znajdź najpierw czas, zawal kilka dni i nocek w przygotowaniu opraw, pobiegaj za pozwoleniami na graffiti czy inne akcje związane z ruchem kibicowskim, wsadź dupę w pociąg i jedz na wyjazd, a później dopiero wymagaj. Nie masz czasu ? To stul dziób !


MW'03
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 12:56

  MOBILIZACJA napisał:  
I tutaj potwierdzę posty wyżej, mianowicie chuj ci w pysk za takie zachowanie !



:D


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 15:29
wspolczuje wam wszystkim .... koniec tematu.nie znize sie do waszego poziomu wypowiedzi.na tym forum jest towarzystwo wzajemnej adoracji.bawcie sie sami ze soba.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 15:35

  kibicMKS napisał:  
wspolczuje wam wszystkim .... koniec tematu.nie znize sie do waszego poziomu wypowiedzi.na tym forum jest towarzystwo wzajemnej adoracji.bawcie sie sami ze soba.



wypierdalaj pajacu.

Zgłoś się jako steward to nie będziesz musiał kupować karnetu a że lecisz społeczniarą to różnicy ci nie zrobi


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7914 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 15:45
W ten sposób rozpierdalacie cos co chcecie budować.


21:37
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 15:57

  verte napisał:  
W ten sposób rozpierdalacie cos co chcecie budować.



Buduje to Krzystek stadion... kibole tylko rozwalaja !


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 20:39

  kibicMKS napisał:  
wspolczuje wam wszystkim .... koniec tematu.nie znize sie do waszego poziomu wypowiedzi.na tym forum jest towarzystwo wzajemnej adoracji.bawcie sie sami ze soba.



zrobiłeś z siebie pajaca i po co to było? jeśli się zaczyna trzeba mieć argumenty, teraz wycofujesz się rakiem ale smród pozostanie. jesteśmy towarzystwem wzajemnej adoracji które szanuje siebie, bo na ten szacunek w ten czy inny sposób zapracowaliśmy. I jak już wiele razu było udowodnione i też pisane w tym temacie, internet nie jest anonimowy. Dlatego pokemony nie zostają długo.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 22:54
O jednego gamonia mniej :) Tylko sie cieszyc :)


1948
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/08/2012 23:15
rozpier..... mnie wpisy tych z duzym licznikiem na forum.jak ktos z ich zdaniem malym stazem o cos zapyta,zaproponuje to oni od razu odbijaja pileczke.mysle,ze naleza do Portowcow lub MW i co oni robia oprocz wywieszania flag (najczesciej jak juz mecz sie rozpoczyna) i zorganizowany doping raz na x meczy.narzekaja na marketing klubu(jest slaby) co Wy robicie,zeby zachecic ludzi do zapisania sie do stowarzyszenia i dzialania ... kompletnie nic.ruszcie dupy przed meczem i w trakcie przerwy i zachecajcie kibicow niezzeszonych.
wiem,ze zaraz przeczytam wyzwiska i tekst zapisz sie i dzialaj .... to Wy sie zapisaliscie i uwazacie sie za najlepszych kibicow Pogoni wiec kur.... zacznijcie dzialac,a nie Wasza dzialalnosc ogranicza sie do forum. jak nie potraficie to zrezygnujcie z bycia w tych stowarzyszeniach jak Was to przerasta.(od tego sie zaczelo)

mysle,ze przesadzilem atakujac Was.pojechalem za ostro.zle dobralem slowa.Wy tez przesadziliscie,ale ok.rozumiem Wasze wkur....
zastanawia mnie tylko czy nie chcecie,zeby wiecej osob uczestniczylo aktywnie w stowarzyszeniach.widze na meczach wiele osob,ktore moglyby cos zrobic,ale niestety trzeba ich zachecic do dzialania.sam jestem taka osoba.zdaje sobie sprawe,ze nie wszystko jest latwe do zrealizowania i mysle,ze jak by wiecej osob bylo w stowarzyszeniach to duzo wiecej mozna zrealizowac.moj punkt widzenia jest taki,ze ludzie nie wiedza do konca co robicie i jestescie nie zawsze obiektywnie oceniani.sam tak Was ocenilem.prosty przyklad brak prowadzenia dopingu przez Sandała,tutaj mnie w koncu ktos uswiadomil dlaczego nastapila zmiana.
pszepraszam za ten moj nieprzemyslany komentarz.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/08/2012 00:21
Ale to już zostało wspomniane w tym temacie, siedziba Stowarzyszenia to nie jest jakaś tajemnicza enklawa znajdująca się na magicznej wyspie, każdy może przyjść i zapytać się czy mógłby w czymś pomóc, myślę że roboty jest aż nad to.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/08/2012 01:56

  kibicMKS napisał:  
rozpier..... mnie wpisy tych z duzym licznikiem na forum.jak ktos z ich zdaniem malym stazem o cos zapyta,zaproponuje to oni od razu odbijaja pileczke.mysle,ze naleza do Portowcow lub MW i co oni robia oprocz wywieszania flag (najczesciej jak juz mecz sie rozpoczyna) i zorganizowany doping raz na x meczy.narzekaja na marketing klubu(jest slaby) co Wy robicie,zeby zachecic ludzi do zapisania sie do stowarzyszenia i dzialania ... kompletnie nic.ruszcie dupy przed meczem i w trakcie przerwy i zachecajcie kibicow niezzeszonych.
wiem,ze zaraz przeczytam wyzwiska i tekst zapisz sie i dzialaj .... to Wy sie zapisaliscie i uwazacie sie za najlepszych kibicow Pogoni wiec kur.... zacznijcie dzialac,a nie Wasza dzialalnosc ogranicza sie do forum. jak nie potraficie to zrezygnujcie z bycia w tych stowarzyszeniach jak Was to przerasta.(od tego sie zaczelo)

mysle,ze przesadzilem atakujac Was.pojechalem za ostro.zle dobralem slowa.Wy tez przesadziliscie,ale ok.rozumiem Wasze wkur....
zastanawia mnie tylko czy nie chcecie,zeby wiecej osob uczestniczylo aktywnie w stowarzyszeniach.widze na meczach wiele osob,ktore moglyby cos zrobic,ale niestety trzeba ich zachecic do dzialania.sam jestem taka osoba.zdaje sobie sprawe,ze nie wszystko jest latwe do zrealizowania i mysle,ze jak by wiecej osob bylo w stowarzyszeniach to duzo wiecej mozna zrealizowac.moj punkt widzenia jest taki,ze ludzie nie wiedza do konca co robicie i jestescie nie zawsze obiektywnie oceniani.sam tak Was ocenilem.prosty przyklad brak prowadzenia dopingu przez Sandała,tutaj mnie w koncu ktos uswiadomil dlaczego nastapila zmiana.
pszepraszam za ten moj nieprzemyslany komentarz.





  Cytat:  
witam. pisze do stowarzyszenia, gdyz chcialbym zapytac co Portowcy sadza na
temat prowadzenia dopingu prze Młode Wilki? ja jestem wiernym kibicem Pogoni,
ale od momentu kiedy Sandał przestał być odpowiedzialny za oprawy na meczu
siadam na cichych sektorach, z reszta siadam na nich razem z kolegami, ok 30
osob, ktore za "sandała" nie schodzily z mlyna. dlatego pytam, czy
stowarzyszenie PORTOWCY mogłoby zainteresowac sie tym, moze udaloby sie
usunac tych szczeniakow z mlyna, bo wiem ze ogrom
kibicow z mlyna nie ma zamiaru sie z nimi jednoczyc, dlatego albo
zrezygnowali calkowicie z przychodzenia na stadion, albo przestali spiewac i
siedza cichutko dlubiac slonecznik na stadionie, ale na pewno kazdy z nich,
ja z reszta tez marze o tym, zeby mlode wilki ustapily i sandal znow zaczal
prowadzic doping. mam nadzieje ze nikomu sie nie naraze tym, sam nie majac
sily przebicia i odpowiednich znajomosci, ale stowarzyszenie np mogloby
przeprowadzic sonde. prosze o zainteresowanie sie
tematem i o odpowiedz. pozdrawiam



Piotruś, udowodniałeś tylko tyle, że jesteś pierdolonym społeczniakiem, bez charakteru.
Siedź sobie na cichym sektorze i obciągnij swojemu patologicznemu idolowi.

Kolejny przykład, że internet nie jest anonimowy. Jakiś czas temu jeden gwiazdor też chciał najebać kwasu i został odkryty, o lewszy nie wspominając. Gdzie wy się wszyscy chowacie ??

Adios.


MW'03
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005