Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 19/07/2011 23:38

  Generał Italia napisał:  

  Plm napisał:  

  AntyC napisał:  

  eF^ napisał:  
Ale Mroczek w tym wywiadzie na vałce głupoty gada, aż głowa boli od czytania. Jedyny fragment wart uwagi:


  Cytat:  
- Do tej pory marketing spadał na barki jednej bardzo dzielnej dziewczyny. Koleżanki które z nią pracowały nie były do tego przygotowane, a tylko ją wspomagały. Cały ciężar i przygotowanie spadał jednak na Martę Barańską, której jesteśmy zobowiązani za to co robiła. Po długich dyskusjach, porządkując różne rzeczy doszliśmy do przekonania że musimy mocno wesprzeć dział marketingu, i w tej chwili mamy trzy nowo przyjęte osoby. One zaczynają teraz swoja prace i wykazują się sporym zaangażowaniem, pracują ciężko. Teraz układamy plan działania, identyfikujemy firmy i podmioty tak jak to się robi w profesjonalnym marketingu. Owoce, czyli pozyskanie nowych, dużych przyjaciół Pogoni powinny przyjść we wrześniu - październiku. Zaczynamy też ogromną ilość działań promocyjno-marketingowych. Nie chcę tutaj zdradzać szczegółów, ale najpierw we wtorek 19go usłyszycie rzeczy, które na pewno wzbudza w kibicach olbrzymie zainteresowanie, bo będą to rzeczy które nigdy do tej pory nie zdarzyły się w na tym stadionie ani w historii Pogoni. Chcemy też zmienić kompletnie stadion na pierwszy mecz, mam tu na myśli nie mecz z Polonią, który jest wyjątkowo przeniesiony. W meczu z Wartą (6-go sierpnia – red.) chcemy żeby kibice przyszli na inny stadion. Nie chcą nam zbudować stadionu, to my go zbudujemy sami, nie na solidnych fundamentach z betonu i z nowymi krzesełkami, ale na razie zrobimy to pokazując że może być kolorowy, inny, ładny. Będziecie zaskoczeni gdy przyjdziecie na ten stadion! Chcemy też zmienić sposób cateringu na stadionie. Nie chcemy żeby kibice chodzili w kurzu na koronie kupować kiełbasę, tylko żeby to catering schodził do kibiców. Jeżeli firmy przyjmą naszą ofertę, to na trybuny będą schodzić dziewczyny czy faceci fajnie poubierani żeby serwować te różne rzeczy: od coli po jakieś fistaszki a być może po jakąś kawę czy herbatę. Jako kibice macie prawo być traktowani przyzwoicie. Nie możemy wam dać na razie stadionu typu PGE Arena, to robimy tak, żeby nie tylko wypasieni faceci siedzieli w domku dla VIP-ów i mieli fajny catering a ludzie na trybunach oglądali mecz w fatalnych warunkach. Tych warunków wprost nie możemy zmienić ale na pewno zrobimy tak żebyście wszyscy na tych trybunach czuli się dopieszczeni przynajmniej przez klub. O reszcie dowiecie się 19-go lipca.



Ciekawe o jakie działania marketingowe chodzi i czy faktycznie szykują się jakieś większe widoczne zmiany w tej kwestii.



Nie to, żebym się dopierdalał ale chyba w tym wywiadzie nie miał na myśli tego, ze można wygrać mieszkanie, bo koniec 19tego mina za 2 godziny, a to jedyny news na oficjalce
Śmiech na sali...te osoby co ciężko pracują to remontują mieszkanie ???



Mieszkanie się buduje dopiero [: Oprócz tego była mowa o "przystrojeniu" stadionu, poprawie jakości cateringu i innych atrakcjach, które mają przyciągać kibiców na stadion - choć dopiero od 6 sierpnia, czyli pierwszego meczu u nas, nie licząc awaryjnego spotkania z Polonią. Była też zajawka o Pogoń Szczecin Biznes Club, ale chyba prezes Mroczek miał na myśli konkurs dotyczący mieszkania. Swoją drogą lepsze mieszkanie niż bilety na Hertę :p Było też o tym, żeby ochrona nie miała paramilitarnego charakteru, lecz bardziej przyjazny kibicom.
Zresztą zaraz będę pisał relację z konfy, to wszystko będzie dokładnie.



Czemu wszystkie pismaki ociekają wazeliną jeżeli chodzi o trzeciego z braci mroczków ?
Niech jeszcze za koronie rozłożą kolejkę albo jakiś cyrk kurwa.



Mam nadzieję, że to pytanie nie do mnie...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 19/07/2011 23:41

  Plm napisał:  

  Generał Italia napisał:  

  Plm napisał:  

  AntyC napisał:  

  eF^ napisał:  
Ale Mroczek w tym wywiadzie na vałce głupoty gada, aż głowa boli od czytania. Jedyny fragment wart uwagi:


  Cytat:  
- Do tej pory marketing spadał na barki jednej bardzo dzielnej dziewczyny. Koleżanki które z nią pracowały nie były do tego przygotowane, a tylko ją wspomagały. Cały ciężar i przygotowanie spadał jednak na Martę Barańską, której jesteśmy zobowiązani za to co robiła. Po długich dyskusjach, porządkując różne rzeczy doszliśmy do przekonania że musimy mocno wesprzeć dział marketingu, i w tej chwili mamy trzy nowo przyjęte osoby. One zaczynają teraz swoja prace i wykazują się sporym zaangażowaniem, pracują ciężko. Teraz układamy plan działania, identyfikujemy firmy i podmioty tak jak to się robi w profesjonalnym marketingu. Owoce, czyli pozyskanie nowych, dużych przyjaciół Pogoni powinny przyjść we wrześniu - październiku. Zaczynamy też ogromną ilość działań promocyjno-marketingowych. Nie chcę tutaj zdradzać szczegółów, ale najpierw we wtorek 19go usłyszycie rzeczy, które na pewno wzbudza w kibicach olbrzymie zainteresowanie, bo będą to rzeczy które nigdy do tej pory nie zdarzyły się w na tym stadionie ani w historii Pogoni. Chcemy też zmienić kompletnie stadion na pierwszy mecz, mam tu na myśli nie mecz z Polonią, który jest wyjątkowo przeniesiony. W meczu z Wartą (6-go sierpnia – red.) chcemy żeby kibice przyszli na inny stadion. Nie chcą nam zbudować stadionu, to my go zbudujemy sami, nie na solidnych fundamentach z betonu i z nowymi krzesełkami, ale na razie zrobimy to pokazując że może być kolorowy, inny, ładny. Będziecie zaskoczeni gdy przyjdziecie na ten stadion! Chcemy też zmienić sposób cateringu na stadionie. Nie chcemy żeby kibice chodzili w kurzu na koronie kupować kiełbasę, tylko żeby to catering schodził do kibiców. Jeżeli firmy przyjmą naszą ofertę, to na trybuny będą schodzić dziewczyny czy faceci fajnie poubierani żeby serwować te różne rzeczy: od coli po jakieś fistaszki a być może po jakąś kawę czy herbatę. Jako kibice macie prawo być traktowani przyzwoicie. Nie możemy wam dać na razie stadionu typu PGE Arena, to robimy tak, żeby nie tylko wypasieni faceci siedzieli w domku dla VIP-ów i mieli fajny catering a ludzie na trybunach oglądali mecz w fatalnych warunkach. Tych warunków wprost nie możemy zmienić ale na pewno zrobimy tak żebyście wszyscy na tych trybunach czuli się dopieszczeni przynajmniej przez klub. O reszcie dowiecie się 19-go lipca.



Ciekawe o jakie działania marketingowe chodzi i czy faktycznie szykują się jakieś większe widoczne zmiany w tej kwestii.



Nie to, żebym się dopierdalał ale chyba w tym wywiadzie nie miał na myśli tego, ze można wygrać mieszkanie, bo koniec 19tego mina za 2 godziny, a to jedyny news na oficjalce
Śmiech na sali...te osoby co ciężko pracują to remontują mieszkanie ???



Mieszkanie się buduje dopiero [: Oprócz tego była mowa o "przystrojeniu" stadionu, poprawie jakości cateringu i innych atrakcjach, które mają przyciągać kibiców na stadion - choć dopiero od 6 sierpnia, czyli pierwszego meczu u nas, nie licząc awaryjnego spotkania z Polonią. Była też zajawka o Pogoń Szczecin Biznes Club, ale chyba prezes Mroczek miał na myśli konkurs dotyczący mieszkania. Swoją drogą lepsze mieszkanie niż bilety na Hertę :p Było też o tym, żeby ochrona nie miała paramilitarnego charakteru, lecz bardziej przyjazny kibicom.
Zresztą zaraz będę pisał relację z konfy, to wszystko będzie dokładnie.



Czemu wszystkie pismaki ociekają wazeliną jeżeli chodzi o trzeciego z braci mroczków ?
Niech jeszcze za koronie rozłożą kolejkę albo jakiś cyrk kurwa.



Mam nadzieję, że to pytanie nie do mnie...



No właśnie do ciebie i twoich kolegow po fachu. Nie musisz odpowiadać


MW'03
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 19/07/2011 23:55

  Generał Italia napisał:  

  Plm napisał:  

  Generał Italia napisał:  

  Plm napisał:  

  AntyC napisał:  

  eF^ napisał:  
Ale Mroczek w tym wywiadzie na vałce głupoty gada, aż głowa boli od czytania. Jedyny fragment wart uwagi:


  Cytat:  
- Do tej pory marketing spadał na barki jednej bardzo dzielnej dziewczyny. Koleżanki które z nią pracowały nie były do tego przygotowane, a tylko ją wspomagały. Cały ciężar i przygotowanie spadał jednak na Martę Barańską, której jesteśmy zobowiązani za to co robiła. Po długich dyskusjach, porządkując różne rzeczy doszliśmy do przekonania że musimy mocno wesprzeć dział marketingu, i w tej chwili mamy trzy nowo przyjęte osoby. One zaczynają teraz swoja prace i wykazują się sporym zaangażowaniem, pracują ciężko. Teraz układamy plan działania, identyfikujemy firmy i podmioty tak jak to się robi w profesjonalnym marketingu. Owoce, czyli pozyskanie nowych, dużych przyjaciół Pogoni powinny przyjść we wrześniu - październiku. Zaczynamy też ogromną ilość działań promocyjno-marketingowych. Nie chcę tutaj zdradzać szczegółów, ale najpierw we wtorek 19go usłyszycie rzeczy, które na pewno wzbudza w kibicach olbrzymie zainteresowanie, bo będą to rzeczy które nigdy do tej pory nie zdarzyły się w na tym stadionie ani w historii Pogoni. Chcemy też zmienić kompletnie stadion na pierwszy mecz, mam tu na myśli nie mecz z Polonią, który jest wyjątkowo przeniesiony. W meczu z Wartą (6-go sierpnia – red.) chcemy żeby kibice przyszli na inny stadion. Nie chcą nam zbudować stadionu, to my go zbudujemy sami, nie na solidnych fundamentach z betonu i z nowymi krzesełkami, ale na razie zrobimy to pokazując że może być kolorowy, inny, ładny. Będziecie zaskoczeni gdy przyjdziecie na ten stadion! Chcemy też zmienić sposób cateringu na stadionie. Nie chcemy żeby kibice chodzili w kurzu na koronie kupować kiełbasę, tylko żeby to catering schodził do kibiców. Jeżeli firmy przyjmą naszą ofertę, to na trybuny będą schodzić dziewczyny czy faceci fajnie poubierani żeby serwować te różne rzeczy: od coli po jakieś fistaszki a być może po jakąś kawę czy herbatę. Jako kibice macie prawo być traktowani przyzwoicie. Nie możemy wam dać na razie stadionu typu PGE Arena, to robimy tak, żeby nie tylko wypasieni faceci siedzieli w domku dla VIP-ów i mieli fajny catering a ludzie na trybunach oglądali mecz w fatalnych warunkach. Tych warunków wprost nie możemy zmienić ale na pewno zrobimy tak żebyście wszyscy na tych trybunach czuli się dopieszczeni przynajmniej przez klub. O reszcie dowiecie się 19-go lipca.



Ciekawe o jakie działania marketingowe chodzi i czy faktycznie szykują się jakieś większe widoczne zmiany w tej kwestii.



Nie to, żebym się dopierdalał ale chyba w tym wywiadzie nie miał na myśli tego, ze można wygrać mieszkanie, bo koniec 19tego mina za 2 godziny, a to jedyny news na oficjalce
Śmiech na sali...te osoby co ciężko pracują to remontują mieszkanie ???



Mieszkanie się buduje dopiero [: Oprócz tego była mowa o "przystrojeniu" stadionu, poprawie jakości cateringu i innych atrakcjach, które mają przyciągać kibiców na stadion - choć dopiero od 6 sierpnia, czyli pierwszego meczu u nas, nie licząc awaryjnego spotkania z Polonią. Była też zajawka o Pogoń Szczecin Biznes Club, ale chyba prezes Mroczek miał na myśli konkurs dotyczący mieszkania. Swoją drogą lepsze mieszkanie niż bilety na Hertę :p Było też o tym, żeby ochrona nie miała paramilitarnego charakteru, lecz bardziej przyjazny kibicom.
Zresztą zaraz będę pisał relację z konfy, to wszystko będzie dokładnie.



Czemu wszystkie pismaki ociekają wazeliną jeżeli chodzi o trzeciego z braci mroczków ?
Niech jeszcze za koronie rozłożą kolejkę albo jakiś cyrk kurwa.



Mam nadzieję, że to pytanie nie do mnie...



No właśnie do ciebie i twoich kolegow po fachu. Nie musisz odpowiadać



To zły adresat, bo pismakiem nie jestem. Nie żeby mi nie pasowało to określenie, ale relacje live z meczy i pomeczowe wypowiedzi trenerów, to raczej nie dziennikarstwo. Nie wrzucaj mnie do jednego worka z ludźmi, którzy za tekst na pierwszej stronie i większą wierszówkę napiszą to, co naczelny każe, nawet wbrew sobie. Przykładów podawać nie muszę...
Zresztą mniejsza z tym. Mroczek ani mnie nie jara, ani mnie ziębi. Wyliczyłem tylko to, o czym mówił na konferencji - na chłodno, bez oceniania czegokolwiek, czasem używając tych samych określeń... Była lekka ironia, ale może słabo zauważalna. Stwierdzeniu, że mieszkanie jest lepsze od zaproszeń na Hertę, daleko do włażenia w czyjąkolwiek dupę. Jeśli odebrałeś to za zachwyt i podniecenie Mroczkiem - to sorry, ale nie takie miałem zamiary i daleko mi do tego.
Zresztą od jakiegoś czasu - gdy wrzucam relację z konferencji prasowej - robię to w taki sposób, że praktycznie przepisuje słowa jakie padły na konferencji - tak żeby każdy mógł je ocenić indywidualnie - bez mojego komentarza, bo żadną wyrocznią nie jestem i szczerze mnie wali czy po parówę trzeba będzie stać w kolejce na koronie, czy będzie ona sprzedawana z rączki do rączki na sektorze, bo przychodząc na stadion nigdy nie myślałem o takich rzeczach.

Czemu się jarają (przykładem relacja z konfy w GW)? Nie wiem? Nie moja brocha. Mroczek prezentuje się w sowich wypowiedziach na fachowca, mówi pewnie i zdecydowanie - może część łyka ten haczyk jak młode, głodne pelikany.

A tak przy okazji. W meczu z Polonią Pogoń wystąpi w starych strojach (liga w wielu krajach startuje jednocześnie i producent się nie wyrabia - słowa Mroczka). Raczej nowe stroje pojawią się na meczu z Wartą. Nadal będą to stroje Nike.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 20 lipca 2011, 00:05 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 09:15
Plm, nic nie rozumiesz. Każdy kto szuka pozytywów, wspomni chocby że cos jest dobre jest zły. Napisz, że wszysto sie rozpieprza, jest źle, zarząd do dupy i będziesz chwalony a nie będziesz się musiał tłumaczyc że to tylko przekaz a Ty broń Boże tak nie uważasz.
jak ktoś z zewnatrz czyta to forum, to może wyciagnąć wniosek, że wszyscy tu kibicują żeby sie Pogoni nie udało.


21:37
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 10:18

  verte napisał:  
Plm, nic nie rozumiesz. Każdy kto szuka pozytywów, wspomni chocby że cos jest dobre jest zły. Napisz, że wszysto sie rozpieprza, jest źle, zarząd do dupy i będziesz chwalony a nie będziesz się musiał tłumaczyc że to tylko przekaz a Ty broń Boże tak nie uważasz.
jak ktoś z zewnatrz czyta to forum, to może wyciagnąć wniosek, że wszyscy tu kibicują żeby sie Pogoni nie udało.



Nie, lepiej dać się zaczipować , kupić kartę , zająć grzecznie miejsce na stadionie , nie krytykować , nie zadawać pytań , tylko siedzieć cicho jak wzorowy obywatel , zeżreć giętą z nowego cateringu , popić colą , podziwiać wspaniałych piłkarzy i udawać że rządy jaśńiepanujących prezesów tudzież szpeców od marketingu są zajebiste!

Co za czasy , co za pokolenie , co za ludzie? Porażka...


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 11:09
19 minął a obiecana bomba okazała się, nadymanym kondonem wodą i tak ze wszystkim, zamiast robić ze stadionu więzienie a teraz i cyrk, nie mogą kurwa wrócić do normalności, Czy to aż tak wiele? To nie biegające misie z kiełbaskami przyciągną ludzi na stadion ale normalne wejście, zdrowe zasady i szacunek do kibica.

verte polecam Ci dwie książki, "Nowy wspaniały świat" Huxleya i "Rok 1984" Orwella, przeczytaj i zobacz co się dzieje, może przejrzysz na oczy.

Ostatnio edytowany przez: Shivan, 20 lipca 2011, 11:17 [1 raz(y)]


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 11:36
Shivan , zamiast się czepiać doszukaj się jakiś pozytywów! hmm...np. że przed meczem nie musimy ( jeszcze ) zostawiać odcisków palców i próbek kodu DNA w klubie . To już duży pozytyw. Od razu mi lepiej i jestem szczęsliwy z tego powodu!

Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu! NIech żyje nam!


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 12:14

  eM napisał:  

  verte napisał:  
Plm, nic nie rozumiesz. Każdy kto szuka pozytywów, wspomni chocby że cos jest dobre jest zły. Napisz, że wszysto sie rozpieprza, jest źle, zarząd do dupy i będziesz chwalony a nie będziesz się musiał tłumaczyc że to tylko przekaz a Ty broń Boże tak nie uważasz.
jak ktoś z zewnatrz czyta to forum, to może wyciagnąć wniosek, że wszyscy tu kibicują żeby sie Pogoni nie udało.



Nie, lepiej dać się zaczipować , kupić kartę , zająć grzecznie miejsce na stadionie , nie krytykować , nie zadawać pytań , tylko siedzieć cicho jak wzorowy obywatel , zeżreć giętą z nowego cateringu , popić colą , podziwiać wspaniałych piłkarzy i udawać że rządy jaśńiepanujących prezesów tudzież szpeców od marketingu są zajebiste!

Co za czasy , co za pokolenie , co za ludzie? Porażka...



Nie nie lepiej. Ale trzeba wiedziec co mozna zmieniać i w jaki sposób. Prędzej czy później wszyscy beda zaczipowani. W zasadzie juz są. kazdy kto korzysta z komorki, internetu. W przypadku takiej potrzeby odpowiednie słuzby sa w stanie odtworzyć kilka ostatnich lat życia dowolnego uzytkownika komórki, komputera. Wiedzą kto z kim sie spotyka. jak bedą chcieli to bedą wiedzieć o czym rozmawiali. Strasznie mnie to wk...wia, ale taka jest brutalna rzeczywistość i cena głupiej Pogońi za nowoczesnością. Krytyka, pytania, protest muszą mieć za podstawowy cel dążenie do czegoś lepszego a nie tylko narzekanie dla zasady. Nie jestem zwolennikiem wpieprzania kiełbasy, słonecznika czy innych chipsów na meczu. Sam tego nie robię. Ale na stadionach to powszechność. Większość chce aby to było. Jeżeli tak, to co w tym złego, że ktoś chce zapewnic troche lepszy poziom takich usług. Choć sam wolałbym aby były wydzielone strefy poza trybunami i to by wystarczyło. Mroczek chce troche poprawić wygląd stadionu. Tez źle? Dlaczego? Jak się czyta to forum, to jest odczucie powszechnego oczekiwania żeby się Pogoni noga powinęła, żeby sie nie udało. jak ktoś chce coś bardziej czy mniej udolnie zrobić ale ma dobre checi to mu się zaraz joby śle. Nie czuje się tu poparcia dla klubu, ale dążenie do zaspokojenia indywidualnych ambicji róznych ludzi. Czytam różne fora. Widać tam jakąś ekscytację, normalną dyskusję, pozytywne emocje. Czy u nas widać że za trzy dni bedzie pierwszy mecz? Czy na tym forum ma to odzwierciedlenie? Na stronie glównej w dniu konferencji przedsezonowej wisi przez cały dzień jako główne info o Hrymowiczu który sobie kontrakt z Zawiszą podpisał. A gość który pisze co bylo na konferencji jest za to jebany, bo nie przypieprzył przy okazji Mroczkowi. Nie wiem jaka jest droga do lepszej Pogoni. Jak na razie nie ma chetnego do wylożenia wiekszej kasy na klub. Jeżeli ktoś pieniadze wykłada, to musi mieć wpływ na to jak klub dziala. To chyba normalne. Nie nalezy bezmyslnie akceptowac wszystkiego. Ale powinny byc jakieś granice dzieciecej zawziętości nie widomo do czego prowadzącej.
Karty bedą. Chcemy czy nie. Jestem zapewne jedną z ostatnich osób akceptujących ich wprowadzenie. Ale jest w ekstarklasie to będzie i u nas. W 1 lidze mozna się jeszcze z tego obowiązku wyłgać choć Pogon nie za bardzo ma czym. Ale jeżeli Pogoń awansuje, to lepiej mieć za soba ten eksperyment niz przechodzic tą gehenne za rok na wiekszą skalę. Pamietac trzeba że pierwszy mecz w Szczecinie był planowany 2 tygodnie później. Najlepszym marketingiem, mozliwością wywierania presji na zarząd bedzie siła kibiców czyli frekwencja. Inaczej będziemy tkwic w tym maraźmie i cieszyć się że w Szczecinie nie mozna wybudować stadionu. Bo jego budowy tez nie wypada popiwrać bo w ten sposób popiwrałoby sie działania Mroczka. Czy to ma sens?


21:37
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7724 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 12:21

  verte napisał:  
Plm, nic nie rozumiesz. Każdy kto szuka pozytywów, wspomni chocby że cos jest dobre jest zły. Napisz, że wszysto sie rozpieprza, jest źle, zarząd do dupy i będziesz chwalony a nie będziesz się musiał tłumaczyc że to tylko przekaz a Ty broń Boże tak nie uważasz.
jak ktoś z zewnatrz czyta to forum, to może wyciagnąć wniosek, że wszyscy tu kibicują żeby sie Pogoni nie udało.



Ty zdaje się nie rozróżniasz słów pozytyw i negatyw. Za pozytywne rzeczy należy chwalić - i tu jako pozytyw tych jeb..nych KK można podać w miarę sprawną obsługę, a za negatywną np generalny brak informacji o zmianie terminu odbioru kart. Co więcej Prezes chwali się, że będzie lepiej bo marketing ciężko pracuje, a na razie jest do dupy.

To, że kibice krytycznie odnoszą się do głupawych założeń i posiadają własne zdanie powinno być bodźcem dla działaczy do wytężonej pracy, a nie sygnałem dla klakierów do bicia braw - a z tego co widzę na razie w tym jesteś najlepszy.


Pogoń to My
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 13:18
Zajebistym bodźcem jest opierdalanie kogoś za to że rozlał juz mleko. Takie bodźce skutkowały w czasach feudalizmu.


21:37
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 13:18
Inauguracja zapowiada się zacnie. Dwa lata temu z GKS'em - 13000, rok temu z KSZO - 5000, sobota z PB - 1000?????? Brawo dla zarządu, to jest to czego wszyscy oczekujemy. Nazywać to marketingiem? Jest jakieś przeciwieństwo tego słowa....


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 13:44

  Waszka napisał:  
Inauguracja zapowiada się zacnie. Dwa lata temu z GKS'em - 13000, rok temu z KSZO - 5000, sobota z PB - 1000?????? Brawo dla zarządu, to jest to czego wszyscy oczekujemy. Nazywać to marketingiem? Jest jakieś przeciwieństwo tego słowa....



Bo bądz co bądz wiele osób przychodzi na mecze dla atmosfery. Zobaczą że niema informacji o mobilizacji to zapewne nieprzyjdą.. smutne ale prawdziwe.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 14:02
Spytajcie pierwszego lepszego znajomego, który nie śledzi na bieżąco losów naszej Pogoni kiedy jest pierwsze spotkanie w Szczecinie , albo nie będzie tego wiedział , albo powie że w sierpniu bo pierwszy mecz jest na wyjeździe , i wcale się nie zdziwie jak będzie ~1000 osób na pierwszym spotkaniu , bo gdy ktoś nie wchodzi na forum , to praktycznie nie ma skąd się tego dowiedzieć. Kiedyś o meczu mówiło się już tydzień wcześniej , plakaty na mieście , plakaty w tramwajach , ogólnie jakoś każdy żył Pogonią , w 2 lidze na jakąś Szczakowianke potrafiło przyjść 17 tysięcy osób a teraz zobaczymy czy na Arce będą chociaż 4 tysiące. Pamiętacie ile osób było na Pogoń - Legia ? 13 tysięcy , ale o meczu pisaly gazety , na Szczecińskich stronach internetowych było wszędzie o tym napisane i było pewne że napewno będzie jedno - ATMOSFERA.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 14:18

  verte napisał:  
Nie nie lepiej. Ale trzeba wiedziec co mozna zmieniać i w jaki sposób. Prędzej czy później wszyscy beda zaczipowani. W zasadzie juz są. kazdy kto korzysta z komorki, internetu. W przypadku takiej potrzeby odpowiednie słuzby sa w stanie odtworzyć kilka ostatnich lat życia dowolnego uzytkownika komórki, komputera. Wiedzą kto z kim sie spotyka. jak bedą chcieli to bedą wiedzieć o czym rozmawiali. Strasznie mnie to wk...wia, ale taka jest brutalna rzeczywistość i cena głupiej Pogońi za nowoczesnością.Krytyka, pytania, protest muszą mieć za podstawowy cel dążenie do czegoś lepszego a nie tylko narzekanie dla zasady. Nie jestem zwolennikiem wpieprzania kiełbasy, słonecznika czy innych chipsów na meczu. Sam tego nie robię. Ale na stadionach to powszechność.



A kim ty jesteś głąbie żeby zabraniać mi krytyki? W żadnym z cywilizowanych państw nie obowiązują jakieś kretyńskie karty kibica. W Anglii , Niemczech , Hiszpanii - wszędzie normalnie jak człowiek , bez zbędnych formalności można kupić bilet w kasie! W całej zachodniej europie gdzie inwigilacja jest większa niż w Big Brotherze nie ma takich chorych jazd!Tylko u nas jakieś Mroczki wymyślają udziwnienia , dlatego też twoje argumenty na temat "brutalnej rzeczywistości" i ceny Pogońi za nowoczesnością nijak mają się do realnego świata. Dla mnie marketing na żenującym poziomie , brak informacji z obozu , nieznajomość nazwy sparingpartnera , brak promocji klubu w mediach czy choćby brak zamieszczenia w mediach/banerach/reklamach informacji na temat inauguracji sezonu dzięki czemu frekwencja będzie mega niska to wystarczające powody do krytyki. Jeśli tobie to nie przeszkadza to znaczy że jesteś typowym imbecylem, gamoniem który nie zna życia , nie ma wlasnego zdania i nie potrafi myśleć samodzielnie. Typem który podnieca się czytając jakieś dyrdymały w wywiadzie z prezesikiem-biznesmenem,wierząc w każde jego słowo. Dla mnie liczą się fakty , a rzeczywistość wokół klubu , organizacja - nie wyglądają zbyt różowo. Nikt tu nie będzie siedział cicho widząc że jest zle.



  verte napisał:  
( ... ) Czytam różne fora. Widać tam jakąś ekscytację, normalną dyskusję, pozytywne emocje ( ... )



To wyjdz w końcu z domu , wyłącz komputer choć na moment i zrozum cepie żę stadiony od zawsze były enklawą wolności , niezależności , bastionem ludzi o własnych poglądach , nie dających się zaszufladkować , inwigilować bez powodu i ograniczać. Nikt więc z nas nie będzie się ekscytować patrząc na nieudolną pracę ludzi w klubie czy na wieść o robieniu przy ulicy Twardowskiego więzienia! Dotarło?

Ostatnio edytowany przez: eM, 20 lipca 2011, 14:25 [2 raz(y)]


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 14:51

  verte napisał:  

Karty bedą. Chcemy czy nie.... Ale jest w ekstarklasie to będzie i u nas. W 1 lidze mozna się jeszcze z tego obowiązku wyłgać choć Pogon nie za bardzo ma czym. Ale jeżeli Pogoń awansuje, to lepiej mieć za soba ten eksperyment niz przechodzic tą gehenne za rok na wiekszą skalę.


Naprawdę wierzysz, że awansują :) dobra pomińmy to, bo każdy ma prawo do marzeń.
Dobra idąc twoim tokiem rozumienia. Awansują, karty będą bo będą, a stadionu brak. Chyba nie myślisz (no takie marzenia moze mieć idiota tylko), że dostaniemy licencję na ekstraklasę z tym stadionem. Więc co...mecze gramy w "Bydgoszczy" czy ch..j wie gdzie, ale "ważne że prześliśmy tą gehennę". I nie chodzi mi tylko o te j....e karty,ale o to, ze wokół jest tyle tyle spraw do ogarnięcia. Zamiast poprawiać wizerunek klubu (marketing, poprawienie frekwencji) rzucono się na plastikowe gówno, które notabene nie jest obowiązkowe, a sprawia tylko wiecej kłopotu. Za kilka dni mecz, która dla właścicieli chipów jest gratis, a inni muszą nabyć bilet. Ciekawi mnie to rozwiązanie, bo znając nasze "robienie sobie pod górkę" mając kartę i tak będziesz musiał stać w kolejce by dostać darmowy bilet. Moze to i czarny scenariusz ale wg. mnie bardzo prawdopodobny


gryfus1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4875 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 15:17

  AntyC napisał:  

  verte napisał:  

Karty bedą. Chcemy czy nie.... Ale jest w ekstarklasie to będzie i u nas. W 1 lidze mozna się jeszcze z tego obowiązku wyłgać choć Pogon nie za bardzo ma czym. Ale jeżeli Pogoń awansuje, to lepiej mieć za soba ten eksperyment niz przechodzic tą gehenne za rok na wiekszą skalę.


Naprawdę wierzysz, że awansują :) dobra pomińmy to, bo każdy ma prawo do marzeń.
Dobra idąc twoim tokiem rozumienia. Awansują, karty będą bo będą, a stadionu brak. Chyba nie myślisz (no takie marzenia moze mieć idiota tylko), że dostaniemy licencję na ekstraklasę z tym stadionem. Więc co...mecze gramy w "Bydgoszczy" czy ch..j wie gdzie, ale "ważne że prześliśmy tą gehennę". I nie chodzi mi tylko o te j....e karty,ale o to, ze wokół jest tyle tyle spraw do ogarnięcia. Zamiast poprawiać wizerunek klubu (marketing, poprawienie frekwencji) rzucono się na plastikowe gówno, które notabene nie jest obowiązkowe, a sprawia tylko wiecej kłopotu. Za kilka dni mecz, która dla właścicieli chipów jest gratis, a inni muszą nabyć bilet. Ciekawi mnie to rozwiązanie, bo znając nasze "robienie sobie pod górkę" mając kartę i tak będziesz musiał stać w kolejce by dostać darmowy bilet. Moze to i czarny scenariusz ale wg. mnie bardzo prawdopodobny


Bilet na PB jest do odebrania razem z kartą.


Pogoń To My
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 15:20
Pełna zgoda. Ale ze stadionem bedzie tylko wtedy cisnienie jak będzie 'groźba' awansu i dobra frekwencja. Myslę, że miasto brdzo boi się awansu i bedzie zacierac ręce jak się nie uda. Teraz nie ma innej drogi do stadionu niż presja liczbami (punkty + frekwencja).
Z biletami na pewno będzie zadymka. Ale to tez dlatego że tak mało czasu. Nie zamierzam tu nikogo tłumaczyć. Może i sie nie dało wcześniej. Ale najbardziej wkurza to, że się rozpuszcz oficjalnie niepewne terminy.
Generalnie mi chodzi o podejście do rzeczy. Nie mozna szukac tylko złych stron. Kiedyś na stadion sie wchodziło dwie godziny wcześniej, siedzialo na drewnanych ławkach a marketingo było równe zero i mimo tego byl entuzjazm.
Jak Pogoń ma takich kibiców, że im trzeba listy polecone słać żeby powiadomic o meczu, to nie mówmy że cos soba jako grupa reprezentujemy. Tacy niech siedzą w domu.


21:37
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7724 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 15:56

  verte napisał:  
Zajebistym bodźcem jest opierdalanie kogoś za to że rozlał juz mleko. Takie bodźce skutkowały w czasach feudalizmu.



O tym, że karty nie będą do odebrania we wtorek klub wiedział wcześniej, o czym informował tych co dzwonili na klubową infolinię. A w tym samym czasie na stronie internetowej wisiała sobie spokojnie informacja o odbiorze we wtorek. Widzisz różnicę młotku w temacie rozlania mleka? Że o jakiś smsach, które miały dojść do kibiców a nie doszły nie wspomnę.


Pogoń to My
pabl.o
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8303 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 17:00
Gratulacje dla marketingu, normalnie jak kupujesz coś w przedsprzedaży to nie stoisz w kolejkach. Widać u nas to nie działa, w następnym sezonie karnet kupię w ostatni dzień sprzedaży. Pozdrowienia dla wytrwałych kolejkowiczów.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 20/07/2011 22:51
Co do poprzednich twoich wypowiedzi verte - zupełnie zgadzam się z tym co napisał eM i Shivan. Być może dalej nie rozumiesz ale to już nie mój problem.


  verte napisał:  
Pełna zgoda. Ale ze stadionem bedzie tylko wtedy cisnienie jak będzie 'groźba' awansu i dobra frekwencja. Myslę, że miasto brdzo boi się awansu i bedzie zacierac ręce jak się nie uda. Teraz nie ma innej drogi do stadionu niż presja liczbami (punkty + frekwencja).
Z biletami na pewno będzie zadymka. Ale to tez dlatego że tak mało czasu. Nie zamierzam tu nikogo tłumaczyć. Może i sie nie dało wcześniej. Ale najbardziej wkurza to, że się rozpuszcz oficjalnie niepewne terminy.
Generalnie mi chodzi o podejście do rzeczy. Nie mozna szukac tylko złych stron. Kiedyś na stadion sie wchodziło dwie godziny wcześniej, siedzialo na drewnanych ławkach a marketingo było równe zero i mimo tego byl entuzjazm.
Jak Pogoń ma takich kibiców, że im trzeba listy polecone słać żeby powiadomic o meczu, to nie mówmy że cos soba jako grupa reprezentujemy. Tacy niech siedzą w domu.



Jak Pogoń ma takich kibiców, że działa niewielka grupa, a większość siedzi na internecie i stuka w klawiature to też bardzo źle.
Ktoś u góry napisał, że nie ma na internecie potkrętki itp itd - co za bzdura. Kurwa dzieciaku, masz wakacje, idź nad jezioro, nad morze, chuj wie - zejdz z tego komputera i zacznij żyć realnym światem.
I tak o to przechodzimy do tego co kogo wkurwia - widzisz ciebie verte wkurwia to, że trzeba sie przystosować - mnie nie. Bo prawda jest taka, że nic nie trzeba. Na chuj przytaczasz przykłady z kosmosu jak telefon czy internet. Bilet na mecz to bilet na mecz. Czy jak kurwa mać przyjedzie poraz kolejny Maryla Rodowicz czy Krzysztof Krawczyk na koncert do teatru letniego to tez mam wyrobić sobie ''kartę koncertowa'' ? Wystarczy, że ludzie zaczną MYŚLEĆ a nie słuchać tego co każe rudy skurwysyn mówić w mediach.
Wracając do brata mroczka - Plm nie dostał zjeby więc skończ pierdolic. Gdybyś ruszył tyłek chociaż raz z przed kompa na konferencje to byś wiedział o czym mowa.
Super ze jest wlasciccielem preżnie dzialajacej firmy - szkoda ze mysli podobnie do komucha waltera. Stadion to nie cyrk, nie teatr, ani festyn czy kościół. Cieszę się, że nie przeklina w obecności kobiet ale stadion to nie randka czy spotkanie biznesowe. A jeszcze śmieszniejsze jest to że po raz kolejny próbuja narzucić cos SKPS - będzie przeklinanie to my nie rozliczymy się z biletów ? To chuj mu w ten tłusty tyłek.
Takie jest moje zdanie.

Aha i jeszcze na koniec - do verte - nie pierdol o gwiazdkach bo to kurwa żałosne.


MW'03
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.4 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005