Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Boris Peskovic do Pogoni? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 09:32
Bramkarz Świtu Nowy Dwór Boris Peškovič wyjechał dziś na testy do II-ligowej Pogoni Szczecin. Najpóźniej do środy okaże się, czy Słowak zostanie piłkarzem tego klubu.

W ubiegłym tygodniu Polski Związek Piłki Nożnej zawiesił karę rocznej dyskwalifikacji Peškoviča. Słowak był zamieszany w aferę barażową. Przyznał się jednak do winy i pomógł w jej rozwiązaniu. Przez okres dyskwalifikacji trenował w Świcie, ale nie mógł wystąpić w żadnym oficjalnym meczu.

- Przez ostatnie pół roku nie marnowałem czasu. Pilnie trenowałem i dbałem o formę. Jestem wdzięczny prezesowi Świtu Wojciechowi Szymańskiemu, że pozwolił mi ćwiczyć z zespołem - mówi

Boris Peškovič, który już miał ustalone warunki nowej umowy z zespołem z Nowego Dworu. Ze złożeniem podpisu wstrzymywano się jednak do podjęcia decyzji przez PZPN.

Zaraz po anulowaniu kary Słowak otrzymał jednak kilka propozycji zarówno z Polski, jak i z klubów zagranicznych i zaczął się wahać... - Otrzymałem dwie oferty. Jedną z Polski, a drugą z ligi słowackiej. Na razie nie chcę zdradzać, o jakie kluby chodzi. Do środy powinno się wszystko wyjaśnić - powiedział tajemniczo Słowak.

Z naszych informacji wynika, że najbardziej konkretna jest oferta ze Szczecina. Jeśli Słowak dojdzie do porozumienia z przedstawicielami Pogoni, nie poleci ze Świtem w czwartek na obóz do Tunezji.


zrodlo : zycie warszawy i 90minut.pl no chcielismy wzmocnien ......no to je mamy tym razem oczyszczony z zarzutu sprzedania meczu bramkarz switu mam nadzieje ze to nie jest prawda bo mimo ze jest niezluym bramkarzem to niechcialbym aby gral u nas. no to chyba oznacza ze Bodzio.W chyba jednak odejdzie skoro szukaja nowego bramkarza.


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Lu Dex
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7759 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 10:05
Ja go nei chce!!Niewiem jak by byl dobry ale ja go nei chce!!Sprzedal raz-sprzeda kolejny!!!Won do Slowacji!! Mamy juz dosyc skorumpowana pilke!!


Wiara i nadzieja trwaja w nas do końca.
Tylko ogień wybacza nam winy
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 10:12
Sprzedawczykom mówimy NIE!!! ... a to ciekawe, nie potrzebnych jest trzech bramkarzy w Pogoni dało się slyszeć ostatnio na twardowskiego, Wyparło odchodzi a tu sprowadza się kolejnego bramkarza ? ... trochę to dziwne, ale cóż śmieszny właściciel to i śmieszne ruchy transferowe ...
oby tak dalej 1 liga może i będzie, ale w przyszłym dziesięcioleciu :D ...


Better dead than red!
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

*




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 10:15
Moze Ptakowi kasa sie konczy i liczy, ze Peskovic pomoze mu opchnac pare meczy i troszeczke zwiekszyc budzet klubu...


Lu Dex
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7759 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 11:28
> Moze Ptakowi kasa sie konczy i liczy, ze Peskovic pomoze mu opchnac pare meczy i
> troszeczke zwiekszyc budzet klubu...

Hahaha... to jest dobre!!!


Wiara i nadzieja trwaja w nas do końca.
Tylko ogień wybacza nam winy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 12:20
skoro tak bardzo lubi sprzedawac to moglby se na Słowacji zacząc drobną działalność gospodarczą
np kiosk czy tez moze warzywniak :) cokolwiek by to było zeby tylko moc to sprzedawac :P


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7361 dni

*




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 13:56
Proponował bym mu sużbę zdrowia tam jest duża korubcja :D mógł by sprzedawać np. organy w łodzi ;)


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Przemek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 14:22
po co nam ten sprzedawzyk !! już lepiej zatrzymać Bogusia w Pogońi !! co to za taktyka ptaka?? oszcządza kasę ??


PS
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 14:34
W rozegranym dziś 17.02 o godz.12 w Legionowie sparingu I-ligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 3-0 z II-ligowym GKS-em Bełchatów.

od 46 minucie w bramace Świtu stał Peskovic więc trzeba tego newsa traktować z dużym dystansem
jeśli ma wylądować w Szczecinie to po co dziś by grał w sparingu, jedną z opcji może być to, że może zagra jutro z Kujawiakiem ??

albo to prawdziwa plotka



krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7438 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 15:39
nie no ale bez picu bodzio odchodzi?o wiele bardziej wolalbym bodzia nie tego ze switu


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

*




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 15:41
KONIEC BAJKI Z PESKOVICEM :

Dziś kontrakty z klubem MKS Pogoń Szczecin przedłużyło dwóch kolejnych zawodników. Są to Olgierd Moskalewicz i Bogusław Wyparło. Kontrakty, na korzytniejszych niz dotąd warunkach, zostały podpisane na 2,5 roku.

źródło: www.pogonszczecin.pl

no i dobrze :)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 16:01
dzieki mike ok uspokoiles mnie tym newsem

teraz moge spokojnie opuscic Szczecin na jakis czas :D i udac sie na imprezke :P [Ostatnio edytowane przez Sampaio: 2004-02-17 16:01]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 16:37
Sprzedawczykom mowimy stanowcze NIE!!!!! Lewna i Warszawski tez z Pogonia trenowali, nie wazne jak dobrzy sa to zawodnicy, jestem przeciw. Oby to faktycznie byla plotka...


Obrazek gif wstawiony na forum
--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8056 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 16:39
Ja bym chcial aby Boris perzyszedl do Pogoni gowno mnie obchodzi ze byla taka sprawa ta afera barazowa .. ale teraz wyszlo to na caly swiat i zaden z nich tego juz niezrobi !! I bardzo bym chccial aby on przyszedl do Pogońi !


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7881 dni

**




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 17:01
bartollo2002 - kiedys pisales na forum madrzej, czyszbys z wiekiem glupial?


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 17:02
> Ja bym chcial aby Boris perzyszedl do Pogoni gowno mnie obchodzi ze byla taka
> sprawa ta afera barazowa .. ale teraz wyszlo to na caly swiat i zaden z nich
> tego juz niezrobi !! I bardzo bym chccial aby on przyszedl do Pogońi !

a po cholerę potrzebna w Szczecinie jest sprzedajna dziwka ... raz się sprzedał, sprzeda się i następny raz ...


Better dead than red!
KIJEK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7372 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 17:35
> > Ja bym chcial aby Boris perzyszedl do Pogoni gowno mnie obchodzi ze byla taka
> sprawa ta afera barazowa .. ale teraz wyszlo to na caly swiat i zaden z nich
> tego juz niezrobi !! I bardzo bym chccial aby on przyszedl do Pogońi !

a po
> cholerę potrzebna w Szczecinie jest sprzedajna dziwka ... raz się sprzedał,
> sprzeda się i następny raz ...

Bo to jest dziwkarska natura!!! buhahaDDD


Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest!!!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

**




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 17:53
> bartollo2002 - kiedys pisales na forum madrzej, czyszbys z wiekiem glupial?

Może zaczoł pić już ;)
Co do tematu to eh nieche tego gościa plota jakich mało (oby)
PS Dziś sobie filmiki Pogoni obejrzalem i ja chce na mecz :( pośpiewać sobie lalaal itp. dlaczego tak cierpie ? :placz:


Z daleka nie będzie widać.
BeJot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 19:04
po co nam kolejny bramkarz przecież mamy Wyparło (podobno odchodzi ale jeszcze mamy) Fabianiaka i podobno Pilarz jest obiecujący lepiej by kupili kogoś na inną pozycje


"Jaka jest różnica pomiędzy demokracją, a demokracją ludową? Taka sama jak pomiędzy krzesłem, a krzesłem elektrycznym"
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8161 dni

**




Odp: Boris Peskovic do Pogoni? - 17/02/2004 19:25
> > Moze Ptakowi kasa sie konczy i liczy, ze Peskovic pomoze mu opchnac pare meczy
> i
> troszeczke zwiekszyc budzet klubu...


Dobre i nie glupie :)

Mowie NIE! dla tego pana. [Ostatnio edytowane przez PoRtAlBoY: 2004-02-17 19:26]


1948
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005