Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 11:25

  Icar napisał:  
Przecież do piątku? czwartku? można było zwracać bilety i w piątek je nabyć? Nie wierzę jak już wyżej napisałem, że większość osób z tego tysiąca dopiero w piątek/sobotę dowiedziało się, że nie pójdzie na mecz.



I ci co chcieli oddać odpowiednio wcześniej oddali, albo przynajmniej część. Resztą w mojej ocenie już się nie zajmowali, by nie było cyrków pod kasami w sobotnie święto, a to niepotrzebne było dla nikogo.

Zresztą, żeby komuś wydać wejściówkę, ktoś musiał się jej zrzec, a skoro nie zrobił tego przez tydzień czasu, to liczyłbyś na To, że zrobi to akurat w sobotę???

Klubowy marketing miał może dzwonić do 16 000 ludzi i pytać czy przyjdą w sobotę??? :)

Tych co nie przyszli dla mnie to margines, wkalkulowany w bilety za free i cieszę się, że to było 5-6%, a nie 20 czy 30 - wtedy moglibyśmy rozmawiać co można było ogarnąć lepiej.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 11:28
Tak jak pisałem wcześniej, szukajmy zarobku z dnia meczowego na stadionie a nie w kasach z biletami a wszyscy bedą zadowoleni.

Skoro ludzie wyceniają bilet na 10 zł i chętnie wydadzą dodatkowy pieniądz na dobrze zorganizowane atrakcje, to to jest właściwa droga!


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 11:32
Nie zrozumiałeś mnie @Ambasador. Ja nie krytykuje klubu, tylko osoby, które posiadając wejściówkę olały temat zwrotu. W ogóle jak to rozkimiłeś, że atakuje klub, że mogli do ostatniej chwili wydawać bilety to ja nie wiem, jak o tym w moich postach nie ma choćby słowa :D Chyba jeszcze pijany po wczorajszym jesteś.

Sporo osób chciało pójść na mecz i nie mogły a takie osoby posiadające wejściówki, wiedząc, że nie pójdą olały możliwość oddania jej (mimo, że klub zrobił wszystko, żeby mogli je zwrócić bez wychodzenia z domu) i uważam tak samo jak @mlostaaa0, że powinny zostać odpowiednio nagrodzone przy następnych promocjach.


Swoją drogą już tak bezpośrednio o meczu, to Buksa drugi mecz z rzędu w Szczecinie strzela bramkę. Oby tak dalej!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 11:57
"Namawiając" klub do jakiejś reakcji na te osoby co nie przyszły, pośrednio chcecie by w ogóle wyeliminować zjawisko nie przyjścia na mecz, jeśli masz bilet czy wejściówkę za Free, a przypomnę, że bywały sytuację, gdzie uprawnionych ludzi, którzy zapłacili za wejściówkę czasem więcej nie przychodziło niż wczoraj.
Po drugie jest to fizycznie niemożliwe, żeby każda osoba co do joty, która ma bilet/wejściówkę dotarła na stadion. Rachunku prawdopodobieństwa się nie oszuka.

Nie przyszli??? Ich strata.

Sporo się działo na meczu i wokół, a wy tu jeździcie po tych co nie przyjechali. Skupmy się na pozytywach:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 12:05
Genialnie wyszly dwie rzeczy - do boju mks z barwami w gorze i sto lat z hymnem pod koniec meczu. Cos pieknego ! Brawa dla wszystkich ktorzy tworzyli tą atmosfere - dla ultrasow, dla skps, dla gniazdowych, dla calego mlyna i kibicow z innych stref ktorzy sie podlaczali. Brawa dla klubu za nakrecene ludzi i darmowy wstep. Brawo dla pilkarzy ktorzy zrobili to co nalezy.

Od rana do nocy ludzie w barwach na miescie. Piekna rzecz :)


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8216 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 12:11
Wielki szacun dla ogarnijących całą oprawę. Aż się łezka w oku zakręciła.
Brawo!


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 12:29

  Ground napisał:  


Od rana do nocy ludzie w barwach na miescie. Piekna rzecz :)



I PZPN dalej woli żebyśmy grali przy 4 tys w grudniu i w lutym zamiast zacząć ligę szybciej i mieć więcej spotkań przy pogodzie takiej jak wczoraj. Śmiem twierdzić, że na następnych spotkaniach przy wysokiej frekwencji i sprzyjającej pogodzie miasto będzie żyło nocą i będzie dużo ludzi w barwach. Śpiewy na dwie strony na bulwarach 1 miejsce


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6593 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 13:03
Nawet dzisiaj mnóstwo ludzi w barwach. Super.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 13:59
Super sprawa, że wszystko dopisało:
- kibice przychodzili odpowiednio wcześniej i dzięki temu kolejki przy kołowrotkach były symboliczne
- pogoda świetna
- doping i oprawa (brawa dla wszystkich, którzy przyłożyli się w jakikolwiek sposób do organizacji)
- wynik z boiska

Naprawdę nie sądziłem że wyjdzie to tak dobrze :) A już najbardziej obawiałem się wyniku bo każdy wynik niż zwycięstwo mógł wprowadzić nerwówkę w tabeli. Pewne 2:0 i kilka sytuacji Sandecji (sprokurowanych przez Dvaliego, Rudola i Załuskę) tego nie zmieni. W drugiej połowie przejęliśmy kontrolę nad widowiskiem.

Fajnie widzieć Zbyszka Długosza w lepszej formie oki


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 14:02
Fajnie widzieć postronne osoby, które bronią kibiców będących na bulwarach i zgodnie wszyscy zwracają uwagę na policyjną prowokacje.


FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5079 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 16:37
Sytuacja na bulwarach to konkretna szopka ze strony policji i szukanie afery na siłę. Wszystko bylo ladnie FCWK odpala race, postronni ludzie zsczynaja klaskac, fotki i wspolny spiew wszystkich. Ale oczywiscie znalezli sie smutasy.
Uwazam ze to jest idealne miejsce na spotkanir kibicow po meczu i dobrej dalszej zabawy.


Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 21:26

  ted napisał:  
Wielki szacun dla ogarnijących całą oprawę. Aż się łezka w oku zakręciła.
Brawo!


Cieszę się ,że to tak fajnie wyszło .Naprawdę łezka mi się zakręciła , jak zobaczyłem te serpentyny latające.Przypomniały mi się stare czasy.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3675 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 23:19
Rewelacyjne wszystko wyszło, oprawa jupi2 , serpentyny jupi2, organizacja jupi2. Bardzo dobry pomysł z przyjściem wcześniej na stadion. Do gastronomi kolejki na full. Na pierwszej strefie w połowie spotkania skończyło się piwo bezalkoholowe.
Udało mi się namówić dwie osoby, pierwszy raz w życiu były na meczu.. na kolejne spotkanie już kupiły bilety ;) Grzech nie być, tym bardziej, że to powoli ostatnie spotkania na starym stadionie.
Już za momencik już a za chwileczkę Pogoń wam strzeli trzecią brameczkę :)


Puchar nam należy się.
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5782 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 30/04/2018 00:55
Linie lotnicze nazywają i wykorzystują over Booking.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 30/04/2018 01:22
Ekstra zabawa na trybunach. Zero bezsensownej napinki, 100% wychwalania naszej ukochanej Pogoni. AVIVA MKS!!! Taki klimat na pewno przyciągnie wielu kibiców. Na mieście pełno osób w barwach. Niedługo trzeba będzie spieszyć się z zakupem biletów bo może zabraknąć.


Pogoń Szczecin MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 30/04/2018 08:10
U mnie również osoby, które były na trybunach pierwszy raz już dopytują o kolejne spotkania więc tak naprawdę była to świetna możliwość do promocji.
Szczególnie, że na boisku widowisko marne (poza wygraną i dwoma bramkami) więc widać ile tak naprawdę robi klimat, fajne oprawy, pogoda.
Oby tak dalej z promocją to o frekwencję na najbliższych meczach (pomimo stosunkowo pewnej sytuacji w tabeli) jestem pewny.
Co do opraw - bardzo starannie wykonana sektorówka, serpetyniada coś pięknego - przypomniały się czasy meczów z Legią, Wisłą itp. Fajnie, że jesteśmy w czasach kiedy można taką oprawę złapać na filmie, zdjęciu bez problemu bo z tamtych lat trochę brakuje (szczególnie jakiegoś filmiku).


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 30/04/2018 22:39
10:50 - 11:06 zobaczcie na Deleva, piłkarzom też się udzielił klimat :)

https://www.youtube.com/watch?v=kvQ5_n_fRUc


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5577 dni

*




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 01/05/2018 01:08

  Ambasador napisał:  

  FL2 napisał:  
Policja na bulwarach robi pokazowke, ganiajac chlopakow z wysokiej



Oby bez większych sankcji...

...



Jedna osoba z dwoma mandatami na łączną kwotę 1000zł.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
misio pysio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 02/05/2018 16:12
http://radioszczecin.pl/1,370866,pracownica-przedszkola-po-meczu-pogoni-w-policyj
Nie wiem w jaki sposób to skomentować...


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4090 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 02/05/2018 18:43

  misio pysio napisał:  
http://radioszczecin.pl/1,370866,pracownica-przedszkola-po-meczu-pogoni-w-policyj
Nie wiem w jaki sposób to skomentować...



No to jest kurwa cyrk. Cyrk na kółkach. Czy Prezes nie może jakoś tego burdelu ogarnąć, jakoś usiąść do rozmów z Policją? To co już tam wyrabiają woła o pomstę do nieba.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005