Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni




Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 00:46
Jutro, a właściwie to za kilkanaście godzin odwiedzi nas przedostatni w lidze Piast Gliwice. Patrząc na tabelę będzie to ważny mecz w kontekście walki o pozostanie w LOTTOklasie. Piast słabo gra na wyjazdach (bilans 1-2-5, bramki 7:16). Jedyne ich zwycięstwo to trzy oczka w Białymstoku pod koniec sierpnia. Punktują jednak u siebie i dzięki temu jeszcze nie widzą pierwszej ligi tak wyraźnie jak my. Gliwiczanie to mieszanka zagraniczno-polska, choć w tym sezonie chyba jednak bardziej ze wskazaniem na stranierich. Ich najlepszym strzelcem jest Michal Papadopulos - 6 goli. Ostatnio pauzował za kartki, a wcześniej notował serię trzech z rzędu gier z golem.

Historycznie Piast wygrał u nas tylko raz, zaraz po naszym powrocie do LOTTOligi. Ciekawostka - notujemy serię trzech z rzędu zwycięstw z nimi. Ciekawostka numer dwa - buki mają nas za faworyta.

Pauzują u nas: Rapa, Drygas (Kartki)
Piast: Pietrowski, Badia (urazy)

Jak ich nie pykniemy to moje fundamenty wiary w utrzymanie zaczną pękać.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5486 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 09:05
Tylko zwycięstwo! Flaga Pogoni


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4228 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 10:32
Jedno jest pewnie.Rekord frekwencji będzie na 100%.Przy tej pogodzie ( ma lac cały dzień) to 2.800 widzów to będzie super wynik.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 11:00
W takiej pogodzie zazwyczaj idzie nam jak po grudzie, spodziewam się jakiegoś 0:0 albo wyniku oscylującego wokół tego rezultatu.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 11:46
Tyyyyylko zwycięstwo 3:0


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 13:50

  eF^ napisał:  
W takiej pogodzie zazwyczaj idzie nam jak po grudzie, spodziewam się jakiegoś 0:0 albo wyniku oscylującego wokół tego rezultatu.



Jakby grali przy pełnym słońcu i plus 20 stopniach też byłoby źle bo mówiliby, że za ciepło. Żadnych wymówek, trzeba spiąć pośladki i wturlać choćby jakieś 1-0.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6993 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 14:47

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  eF^ napisał:  
W takiej pogodzie zazwyczaj idzie nam jak po grudzie, spodziewam się jakiegoś 0:0 albo wyniku oscylującego wokół tego rezultatu.



Jakby grali przy pełnym słońcu i plus 20 stopniach też byłoby źle bo mówiliby, że za ciepło. Żadnych wymówek, trzeba spiąć pośladki i wturlać choćby jakieś 1-0.



Nie ma reguły. Pamiętam dobre mecze przy fatalnej pogodzie I bardzo złe w wydawało by się idealnych warunkach. Jak wyżej, nie ma wymówek. Dziś 3 pkt. jak tlen potrzebne


POGOŃ 100% SZCZECIN
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6049 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 14:52
Zobaczymy co ta jedenastka pokaże
Pogoń Szczecin: 1. Łukasz Załuska - 24. David Niepsuj, 23. Jarosław Fojut, 25. Lasha Dvali, 77. Ricardo Nunes, 4. Jakub Piotrowski, 6. Rafał Murawski, 10. Dawid Kort, 9. Adam Frączczak, 11. Spas Delev - 93. Łukasz Zwoliński

Decyzją delegata oraz sędziów mecz został przełożony na godzinę 16. Na godzinę 15 zaplanowano kolejne spotkanie, na którym zostaną podjęte dalsze decyzję. O ewentualnych zmianach będziemy informować.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8217 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 16:04
buahahaha no to zaczeliśmy


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 17:53
Niestety, choć byliśmy lepsi i to wyraźnie, remisujemy 2:2 z ogórami z Gliwic. Chuj by to strzelił.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:00
Po raz kolejny (który to już raz?!) brak skutecznego napastnika pozbawia nas punktów...

Dziwny mecz - mimo dramatycznej murawy, o dziwo sporo ogólnie się działo.

Piotrowski, Murawski, Delew bardzo ok.
Fraczczak brama i asysta.
Kto nie przypilnowal Bukaty??? Wcześniej chyba Zwolak lub Kort nie trafia/traci piłkę z której poszedł asystostrzal.

Dvali elektryczny jak ostatnio cały czas.
Runjaic cieszył się z końcowego gwizdka ???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:04
Niestety, lecimy z tej ligi.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:06

  Ambasador napisał:  
Kto nie przypilnowal Bukaty??? Wcześniej chyba Zwolak lub Kort nie trafia/traci piłkę z której poszedł asystostrzal.



Właśnie też mi się wydawało, iż najpierw jeden z naszych piłkarzy odpuścił mimo iż na wślizgu można było akcję skasować, a potem z tego padł gol.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:07
Nie zdziwię się jak z tego bagna zimą odejdą taki Delev czy Nunes jak tylko pojawi się ciekawa opcja na stole.

Chujoza polega na tym, że po raz kolejny tracimy gola na samym początku, a dwa to ta skuteczność, a trzy no dramat, że Piast właściwie dwie groźne akcje i dwa gole. Tak jak napisałem w pierwszym poście. Mimo, że dziś zagrali naprawdę dobrze poza wyjątkami, to obawiam się, że robi się za późno.

Panie Mroczek i Stolarczyk dziękujemy za piękne 70-lecie.

p.s. 1600 osób z hakiem - czyli najgorsza frekwencja od powrotu do Ekstraklasy...


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4241 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:07

  Ambasador napisał:  
Po raz kolejny (który to już raz?!) brak skutecznego napastnika pozbawia nas punktów...

Dziwny mecz - mimo dramatycznej murawy, o dziwo sporo ogólnie się działo.

Piotrowski, Murawski, Delew bardzo ok.
Fraczczak brama i asysta.
Kto nie przypilnowal Bukaty??? Wcześniej chyba Zwolak lub Kort nie trafia/traci piłkę z której poszedł asystostrzal.

Dvali elektryczny jak ostatnio cały czas.
Runjaic cieszył się z końcowego gwizdka ???



Tak cieszył się


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:17
Może jak zimą wreszcie Stolarczyk i Peskovic zostaną wypierdoleni i sprowadzony zostanie napastnik to coś z tej drużyny jeszcze będzie. Dziś dobre tempo i intensywność w grze. Tylko jak wyżej już było - czy to nie będzie za późno...Peskovic z każdego zrobi parodystę a ze Zwolińskiego nie będzie już napastnika, podobnie jak ze Stolarczyka dyrektora sportowego. Im szybciej Mroczek to zrozumie tym lepiej.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:24
Zwoliński to przynajmniej walczył, w przeciwieństwie do człapiącego cały mecz Korta któremu pod koniec nikt już podawać nie chciał...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:37
Kawał frajerstwa, który tylko potwierdza, że utrzymanie w lidze wisi praktycznie na cienkim włosku. Jeżeli będzie tak dalej to po zakończeniu terminarza w tym roku będzie właściwie po frytkach.

Mimo tego, mecz był atrakcyjny i sytuacji nie brakowało, dobrze się to oglądało. No ale jak to ktoś zauważył - nie dość, że nie ma drużyny to jeszcze nie ma murawy. Mam nadzieję, że Runjaic robił przegląd kadr przed przerwą bo tylko tak można tłumaczyć wystawienie Zwolińskiego, który tylko potwierdził swoje unikalne umiejętności partolenia wszystkiego. Oby zaczął odpoczywać tak jak dzisiaj Gyrucso. Na plus Muraś, Piotrowski i Delev.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5791 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:41
Który to już raz przeciwnik oddaje 1 albo 2 strzały celne na bramkę, i kończymy co najwyżej remisem bramkowym


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4228 dni




Odp: Pogoń - Piast, 25 listopada godzina 15:30 - 25/11/2017 18:43
Niczego tu nikt nie musi rozumieć bo już jest za późno.Zostało popełnionych masa błędów w kwestii transferów,doboru ludzi etc i nie załatwi tego zimowe okienko by zespół wygrywał mecz za meczem.Mamy za dużo ogniw do wymiany by nagle zdarzył się cud.
Raczej tak jak ktoś już wspomniał najlepsi będą chcieli się ulotnić (Nunes,Delev czy nawet Murawski).Klub jest związany długimi umowami z kilkoma zawodnikami o umiejętnościach na koniec tabeli zaplecza ekstraklasy i Mroczek nie zaryzykuje ściągania za duże pieniądze graczy typu Carlitos czy Angulo.Sprawa Robaka czy pewnie też Pawłowskiego już to pokazała.Nie ma w klubie tyle kasy by ryzykować utrzymanie za wszelka cenę.
Teraz powoli już trzeba rozmawiać o tym czy my w ogóle w tej I lidze zagramy.Jeśli cały ten projekt padnie to raczej nie powstaniemy za szybko z popiołów.
O meczu szkoda Pisać.Zagralismy na remis z najsłabiej grająca drużyna na wyjazdach i do tego na koniec im wypadło kilku ludzi.W normalnych okolicznościach taki mecz to 5-0 i po sprawie.Do końca raczej nie zdobędziemy wiecej niż 2-3 pkt co oznacza tylko tyle ze szanse na cokolwiek to pewnie 5%.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005