Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Lech Poznań << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6053 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 20:25

  kaly11 napisał:  
Co oznacza ze Lech był gościnnie? rozumien że miał zakaz wyjazdowy a Pogoñ ich wpuściła. Mimo że zawdzięczają nam że mogli wejsć I zamiast podziękować to zaczynają bluzgać.
Pamiętam że nawet Widzew potrafił się zachwać siedząc jakiś czas temu na naszych sektorach.
Wniosek że Lech zawsze będzie cwelem



Bluzgi zaczęły się na prostej u nas... Nie na młynie...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5825 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 21:16

  Bengoro napisał:  

  kaly11 napisał:  
Co oznacza ze Lech był gościnnie? rozumien że miał zakaz wyjazdowy a Pogoñ ich wpuściła. Mimo że zawdzięczają nam że mogli wejsć I zamiast podziękować to zaczynają bluzgać.
Pamiętam że nawet Widzew potrafił się zachwać siedząc jakiś czas temu na naszych sektorach.
Wniosek że Lech zawsze będzie cwelem



Bluzgi zaczęły się na prostej u nas... Nie na młynie...



bluzgi zaczęły się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem w sektorze pyr. Dopiero później poszły z krytej. Na młynie w ogóle nie było bluzgów


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7732 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 21:55
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .


Surowi rodzice
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5825 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 22:11

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Litości kurwa. Lech na zakazie to my bluzgać nie możemy, ale jak nas cisną od kurew to jest OK. I jak w tym klubie ma być dobrze, jak osoba ze stowarzyszenia daje sobie pluć w mordę


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7732 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 22:15

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Litości kurwa. Lech na zakazie to my bluzgać nie możemy, ale jak nas cisną od kurew to jest OK. I jak w tym klubie ma być dobrze, jak osoba ze stowarzyszenia daje sobie pluć w mordę



Spokojnie bo sie zagotujesz i pekniesz. Lech nie dostosowal sie do ustalen co bedzie im pamietane przy nastepnym tego typu meczu a raczej juz bez ich udzialu.


Surowi rodzice
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 22:56
Już chuj z tymi pyrami, to co się dzieje już w samym młynie jest wartę przedyskutowania, zaczynając od liczby, kończąc na przyśpiewkach.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3199 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 23:37

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Niektórzy mają jakieś tam pomysły,ale boją sie odezwać żeby nie zostać zjebanym.Może warto zastanowić się nad przeniesieniem młyna na inny sektor?Może potrzebne są radykalne zmiany?Czasem odnosze wrażenie że niektórym "kumatym" obecny stan odpowiada.


POGOŃ SZCZECIN
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 13/09/2017 01:26

  galon napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Niektórzy mają jakieś tam pomysły,ale boją sie odezwać żeby nie zostać zjebanym.Może warto zastanowić się nad przeniesieniem młyna na inny sektor?Może potrzebne są radykalne zmiany?Czasem odnosze wrażenie że niektórym "kumatym" obecny stan odpowiada.



Z tym przeniesieniem młyna to chyba przesada :D


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3427 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 13/09/2017 01:46

  Trudne sprawy napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Litości kurwa. Lech na zakazie to my bluzgać nie możemy, ale jak nas cisną od kurew to jest OK. I jak w tym klubie ma być dobrze, jak osoba ze stowarzyszenia daje sobie pluć w mordę



Spokojnie bo sie zagotujesz i pekniesz. Lech nie dostosowal sie do ustalen co bedzie im pamietane przy nastepnym tego typu meczu a raczej juz bez ich udzialu.




Sprawa wygląda tak, że przysłowiowy Janusz z krytej nie ma obowiązku wiedzieć, że Lech przyjechał na zakazie i gdy mu pyry plują w twarz, to wręcz należy od Janka wymagać, by na nich kurwił ile ma sił w płucach. Lech przyjechał na zakazie i zasranym obowiązkiem organizatora wycieczki było uświadomienie jego kibicom, by stulili mordy i nie prowokowali fanów Pogoni. Niestety nie zrobił tego, więc pretensje do prostej o to, że odwzajemniali niezbyt przyjazne uczucia Lecha są zwyczajnie nie na miejscu. Pretensje trzeba mieć do młyna, że wpuścił chamstwo do domu i pozwolił pluć sobie w twarz tłumacząc reszcie stadionu, że deszcz pada.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 13/09/2017 13:07

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Kryta na pierwsze bluzgi odpowiedziała gwizdami, na drugie również, a jak Lech zaczął już swoją karuzelę: jazda z kurwami, paprykarze chuj wam w twarze, coś na rytm 'nie podam dłoni' czy Pogoń śledzie to kryta nie pozostawała dłużna i też trochę cisnęła, ale nie miała wsparcia młyna który intonował wtedy "w morde leje chama Pogoń ukochana"


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3952 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 13/09/2017 16:44

  Trudne sprawy napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Litości kurwa. Lech na zakazie to my bluzgać nie możemy, ale jak nas cisną od kurew to jest OK. I jak w tym klubie ma być dobrze, jak osoba ze stowarzyszenia daje sobie pluć w mordę



Spokojnie bo sie zagotujesz i pekniesz. Lech nie dostosowal sie do ustalen co bedzie im pamietane przy nastepnym tego typu meczu a raczej juz bez ich udzialu.



RaFaU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7548 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 13/09/2017 17:18
A ja mam przeczucie,ze Zwolak odpali :) ale nie fajke,tylko zacznie jeszcze strzelać :)

Ostatnio edytowany przez: RaFaU, 13 września 2017, 17:29 [1 raz(y)]


Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6419 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 13/09/2017 18:03

  bark77 napisał:  

  galon napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Niektórzy mają jakieś tam pomysły,ale boją sie odezwać żeby nie zostać zjebanym.Może warto zastanowić się nad przeniesieniem młyna na inny sektor?Może potrzebne są radykalne zmiany?Czasem odnosze wrażenie że niektórym "kumatym" obecny stan odpowiada.



Z tym przeniesieniem młyna to chyba przesada :D



zadam tak z czystej ciekawości pytanie... dlaczego przesada??


MKS
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 13/09/2017 19:00
Może nie przeniesienie, ale powrócenie do młyna na 11 i 12, a nie 10,11,12 byłoby chyba dobrą opcją.

Swoją drogą czy mógłby ktoś z ogarniających temat normalnie bez spiny i ironii opisać nasze stosunki z innymi ekipami? Z Kotwicą jest układ czy zgoda? Bo widziałem już koszulki Pogoń&Kotwica i wiadomo vlepki, które są oficjalnie dostępne. Parę razy gościliśmy Ujpest, na mieście nawet jakieś wrzuty UTE&MKS były plus nasze barwy w fanshopie Ujpestu w Budapeszcie, z nimi też przyjacielskie relacje, czy raczej prywatne kontakty? Oraz czy zamierzacie jeszcze wprowadzić zasadę jak kiedyś, żeby na młynie pojawiać się pare minut przed pierwszym gwizdkem? Bo teraz to wygląda tak, że dopiero w 1-2 minucie wszyscy się schodzą


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5702 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 13/09/2017 23:55

  giepe napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
4 strony pierdolenia ze jest hujowo ze kiedys było lepiej. Niech kazdy kto pisał odpowie sobie na pytanie " A co ja zrobiłem zeby bylo lepiej?".

Ps. Lech był na zakazie wiec z mlyna blugów nie było bo haslo Pilka nozna dla kibicow rozumiemy w 120 %. A to ze ktyta swoje. Oni by wszystkich jebali .



Kryta na pierwsze bluzgi odpowiedziała gwizdami, na drugie również, a jak Lech zaczął już swoją karuzelę: jazda z kurwami, paprykarze chuj wam w twarze, coś na rytm 'nie podam dłoni' czy Pogoń śledzie to kryta nie pozostawała dłużna i też trochę cisnęła, ale nie miała wsparcia młyna który intonował wtedy "w morde leje chama Pogoń ukochana"



Dokladnie tak bylo !


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

*****




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 15/09/2017 17:18

  Owczarek napisał:  
Może nie przeniesienie, ale powrócenie do młyna na 11 i 12, a nie 10,11,12 byłoby chyba dobrą opcją.

Swoją drogą czy mógłby ktoś z ogarniających temat normalnie bez spiny i ironii opisać nasze stosunki z innymi ekipami? Z Kotwicą jest układ czy zgoda? Bo widziałem już koszulki Pogoń&Kotwica i wiadomo vlepki, które są oficjalnie dostępne. Parę razy gościliśmy Ujpest, na mieście nawet jakieś wrzuty UTE&MKS były plus nasze barwy w fanshopie Ujpestu w Budapeszcie, z nimi też przyjacielskie relacje, czy raczej prywatne kontakty? Oraz czy zamierzacie jeszcze wprowadzić zasadę jak kiedyś, żeby na młynie pojawiać się pare minut przed pierwszym gwizdkem? Bo teraz to wygląda tak, że dopiero w 1-2 minucie wszyscy się schodzą



Kotwica - uklad. Dosc solidne wzajemne wspieranie sie, szczegolnie przez zaangazowana"mlodziez".
Ujpest - szerokie prywatne kontakty - tak to obecnie wyglada, chociaz byl moment, ze wygladalo, ze idzie to troche mocniej.


Sami przeciw wszystkim!!!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 15/09/2017 21:08
Dziękuje


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005