Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Lech Poznań << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4475 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:43

  bark77 napisał:  

  Bartas napisał:  

Ruszcie dupę na 12 pokażcie, że możecie POMÓC bo tego potrzeba jeśli chcemy wydostać się tego gdzie jesteśmy obecnie



Widzisz ludzie nie chcą siedzieć w młynie... Ja np pamiętam akcje jak kolesia skopali, bo nie chciał śpiewać... takie zachowania odstraszają nawet najstarszych ludzi związanych z naszą dwunastką. Nie bez powodu to się zawaliło, dawno nie było nawet widać motywacji na jakiś mecz.



Akurat to jest bardzo dobre zachowanie którego teraz brakuje. Bo chuj mnie strzela jak ja dre ryja przez 90 minut a na bokach młyna ludzie bezkarnie sobie siedzą przez cały mecz.


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5463 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:47

  prx napisał:  

  Porcja Piwa napisał:  
Młyn dzisiaj to kurwa jakiś cyrk. Jak można ciągnać "o mój MKSie" podczas gdy pyry nas kurwa cisną, jak można prosić o nie bluzganie na te kurwy jak oni od pierwszych minut jadą z nami. Co do nowej przyśpiewki - Co to ma kurwa być?! Bądźmy poważni bo będzie coraz gorzej. Mam nadzieje, że to coś nigdy więcej sie nie pojawi bo to jakaś kompromitacja jest. Pomijam już fakt, że do nauki nowych "piosenek" są mecze z Niecieczą czy inną Sandencją a nie z Lechem..



Natomiast gdyby kryta i sektory przyległe tak chętnie dopingowały jak rzucają kurwami na prawo i lewo to byłby istny rozpierdol, no ale lepiej pobluzgać, rzucić w stronę sektora gości parę fakerow, a do młyna ( bądź powyżej nazwanego "młynkiem?" ) mieć pretensje że zamiast solidnego Jazda z kurwami poszło o Mój MKSie... Jak wam dogodzić, 90 min kurwowania na Lecha, ich zgody i zgody ich zgód was zaspokoi?



Tak, zaspokoi, jak przyjeżdża kurwa, czy w gości czy nie w gości, to trzeba ją jebać, tym bardziej że kurwa jebania się spodziewała... A mecz i doping bywały gorsze, do następnego.

Ostatnio edytowany przez: Ijon_Tichy, 23 grudnia 2020, 02:31 [1 raz(y)]


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3400 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:50
Ale trzeba sobie uzmysłowić, że w ostatnich kilku meczach na młynie może nie było ilości, ale była jakość. A teraz nawet tej jakości zabrakło, tak to wyglądało z perspektywy TV. Nie wiem, gniazdowy się zmienił? Jeśli tak to niepotrzebnie, bo dzisiaj trąciło jakąś amatorką, przyjechał Lech, a doping był najgorszy w sezonie, choć liczbowo nie było wcale najgorzej, a wręcz może i najlepiej.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3529 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:50

  Bartas napisał:  

  bark77 napisał:  

  Bartas napisał:  

Ruszcie dupę na 12 pokażcie, że możecie POMÓC bo tego potrzeba jeśli chcemy wydostać się tego gdzie jesteśmy obecnie



Widzisz ludzie nie chcą siedzieć w młynie... Ja np pamiętam akcje jak kolesia skopali, bo nie chciał śpiewać... takie zachowania odstraszają nawet najstarszych ludzi związanych z naszą dwunastką. Nie bez powodu to się zawaliło, dawno nie było nawet widać motywacji na jakiś mecz.



Aha. nie chcą siedzieć w młynie bo ktoś kiedyś coś... To jak ma być dobrze, skoro ludzie nie chcą siedzieć (stać) w młynie?
Masz jakąś receptę czy tylko narzekanie, że jest słabo?



Ciężko o receptę, ale jeżeli motywacja u nas ostatnio to post na facebooku, to raczej wiadomo od czego trzeba zacząć


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7620 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 23:14
Byliśmy lepszą drużyną. Potrafiliśmy powalczyć z klubem który aspiruje do mistrzostwa Polski. Kilka niezłych akcji pokazaliśmy. Wiem, że niektórzy chcieliby żebyśmy wygrali z 3 lub 5 do zera. Żeby były dziesiątki strzałów i pięknych akcji. Nie graliśmy jednak z plackami.
Z przebiegu spotkania należała nam się bramka. Szkoda, ale kiełbasy do góry. Nie było źle.

P.S. Powinien chyba też być z jeden karny dla nas?


Pogoń Szczecin MKS!
s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2466 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 23:37

  ArP napisał:  
Byliśmy lepszą drużyną. Potrafiliśmy powalczyć z klubem który aspiruje do mistrzostwa Polski. Kilka niezłych akcji pokazaliśmy. Wiem, że niektórzy chcieliby żebyśmy wygrali z 3 lub 5 do zera. Żeby były dziesiątki strzałów i pięknych akcji. Nie graliśmy jednak z plackami.
Z przebiegu spotkania należała nam się bramka. Szkoda, ale kiełbasy do góry. Nie było źle.

P.S. Powinien chyba też być z jeden karny dla nas?


Nie było źle? W dupie mam lecha, ale zagrali też padake ,My natomiast mega słabo, tego się oglądać nie chciało. Co do mlynu, szkoda że nie ma opraw,może to by zachęciło niektórych, branie udziału w czymś fajnym to czasem dobra marchewka.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 11/09/2017 06:50

  ArP napisał:  
Byliśmy lepszą drużyną. Potrafiliśmy powalczyć z klubem który aspiruje do mistrzostwa Polski. Kilka niezłych akcji pokazaliśmy. Wiem, że niektórzy chcieliby żebyśmy wygrali z 3 lub 5 do zera. Żeby były dziesiątki strzałów i pięknych akcji. Nie graliśmy jednak z plackami.
Z przebiegu spotkania należała nam się bramka. Szkoda, ale kiełbasy do góry. Nie było źle.

P.S. Powinien chyba też być z jeden karny dla nas?



Było źle. Bez determinacji i wałki jaką musi być w tym meczu.. Bez pomysłu w ofensywie. Takiego Lecha jak wczoraj powinniśmy puknąć trójką do zera. Gdyby Lech strzeliłby coś to skończyłoby się jak z Jagiellonią bo nic z przodu nie umiemy stworzyć.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 11/09/2017 10:39
Mecz z Lechem pokazał, że z Delevem na skrzydle będzie nam się grało znacznie lepiej. Formella wczoraj był bardzo chaotyczny i niewiele dawał ofensywie, Gyurcso z kolei defensywnie leży i kwiczy. Dzik jest idealnym połączeniem bo zagra i z przodu i z tyłu. Co ciekawe, Zwolak miał całkiem udane wejście ale tutaj i tak będziemy oczekiwać bramek. Tak czy inaczej nie było źle, a remis z liderem i mocnym kadrowo Lechem jest spokojnie do przyjęcia. Zresztą to już kolejny mecz gdzie Bjelica zagrał bardzo asekuracyjnie, to oznacza że mentalnie Pogoń jest przygotowana do gry o pierwszą ósemkę.

Nie zmienia to jednak faktu, że twierdza Szczecin jest obecnie marketem z promocjami dla przyjezdnych.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5107 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 11/09/2017 12:40

  prx napisał:  

  Porcja Piwa napisał:  
Młyn dzisiaj to kurwa jakiś cyrk. Jak można ciągnać "o mój MKSie" podczas gdy pyry nas kurwa cisną, jak można prosić o nie bluzganie na te kurwy jak oni od pierwszych minut jadą z nami. Co do nowej przyśpiewki - Co to ma kurwa być?! Bądźmy poważni bo będzie coraz gorzej. Mam nadzieje, że to coś nigdy więcej sie nie pojawi bo to jakaś kompromitacja jest. Pomijam już fakt, że do nauki nowych "piosenek" są mecze z Niecieczą czy inną Sandencją a nie z Lechem..



Natomiast gdyby kryta i sektory przyległe tak chętnie dopingowały jak rzucają kurwami na prawo i lewo to byłby istny rozpierdol, no ale lepiej pobluzgać, rzucić w stronę sektora gości parę fakerow, a do młyna ( bądź powyżej nazwanego "młynkiem?" ) mieć pretensje że zamiast solidnego Jazda z kurwami poszło o Mój MKSie... Jak wam dogodzić, 90 min kurwowania na Lecha, ich zgody i zgody ich zgód was zaspokoi?



Jeżeli ktoś z gości rzuca kurwami na Pogoń ... to tak zaspokoi mnie zjebanie ich jak psów i darcie mordy na nich i ich zjebane zgody. Bo na dzień dzisiejszy wyszło jak zwykle Pyry mieszają z błotem wszystkich w Szczecinie a młyn śpiewa ... no właśnie chuj wie co ( bez obrazy ). Polecam po meczu przelecieć powtórkę w szczególności to co słychać ze stadionu. A słychać w większości jak Pyry bluzgają na nas.
Jeżeli ktoś cię jebie jebiesz jego prosta zasada.
Inaczej jak ktoś da ci po mordzie to rozmawiasz z nim czy mu oddajesz ?
Na takich meczach z całą pizdą powinny pójść proste przyśpiewki i na dodatek z kurwami tak żeby zgnieść w zarodku kurwy z Poznania.

A jeżeli na młynie faktycznie poszło na początku żeby nie bluzgać na Pyry to wychodzi jedna myśl. Zaorać młyn bo po chuj coś takiego ......


Don Sanczo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4204 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 11/09/2017 14:43
Ma ktoś może gdzieś, nagrany ten mecz, ewentualnie linki do pierwszej i drugiej połowy?
z góry dzięki.


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2925 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 11/09/2017 17:39
To spychanie ludzi w jeden punkt, żeby na bokach było jak najmniej, a najwięcej w środku, z akustycznego punktu widzenia jest totalnie bez sensu...


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3529 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 11/09/2017 17:48

  Lisu1948 napisał:  
To spychanie ludzi w jeden punkt, żeby na bokach było jak najmniej, a najwięcej w środku, z akustycznego punktu widzenia jest totalnie bez sensu...



Może trzeba wrócić do starego układu młynu na dwa sektory, od czasu powiększenia jego może zapełniliśmy go z 5 razy..


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2925 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 11/09/2017 19:34

  bark77 napisał:  

  Lisu1948 napisał:  
To spychanie ludzi w jeden punkt, żeby na bokach było jak najmniej, a najwięcej w środku, z akustycznego punktu widzenia jest totalnie bez sensu...



Może trzeba wrócić do starego układu młynu na dwa sektory, od czasu powiększenia jego może zapełniliśmy go z 5 razy..



Zdecydowanie zgodzę się z tobą.


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3943 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 11/09/2017 23:36
Wielkiej filozofii w tym nie ma, żeby przyciągnąć ludzi do młyna trzeba dać im coś w zamian, czego nie dostają na innych sektorach. Oczywiście nie chodzi o korzyści materialne, ale nie oszukujmy się jest cała rzesza osób, które chętnie zagościłyby na 12 jeżeli ta prezentowałaby odpowiedni poziom. Oczywiście osoby odpowiedzialne za doping mogą dalej wmawiać, że młyn wygląda tak jak wygląda, bo starej gwardii już nie chce się przychodzić, prawda jest taka, że wielu z nich z chęcią znowu by dopingowało Pogoń, ale jak widzą apatię na młynie to wolą sobie odpuścić. Nie będę udawał, że jestem jakiś mega kumaty, ale dobrych 8 lat na łuku spędziłem. Oczywiście jak jest jakieś pospolite ruszenie typu mecz z Ruchem to z chęcią przyjdę, ale nawet wtedy mimo dobrej mobilizacji doping był mocno przeciętny, część śpiewała, większość stała i patrzyła. I nie piszcie mi, że trzeba było zajebać, bo ja nie jestem od tego żeby bić się z jakimiś małolatami. Sądzę, że wielu myśli podobnie, można szukać problemów wśród ludzi, którzy przychodzą, ale tym sposobem dalej będzie tak jak jest. Trzeba odpowiedniej organizacji, ludzi którzy będą mieli posłuch, charyzmę, ekipy, która będzie stała i rzeczywiście pilnowała tego żeby każdy kto przyjdzie dawał z siebie wszystko. Z całym szacunkiem do chłopaków, którzy prowadzą doping, bo zapewne robią to najlepiej jak potrafią, ale do poziomu P czy Starucha z Legii, którzy jak coś zaintonowali to aż chciało się śpiewać dzielą ich lata świetlne. Nie piszę tego wszystkiego żeby sobie ponarzekać tylko dlatego, że sam chciałbym, aby się coś ruszyło. Naturalnie odbudowa potęgi kibicowskiej w Szczecinie powiedzmy sobie szczerze będzie bardzo trudna, ale nie niemożliwa. Jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że dzisiaj czasy są takie, a nie inne, że to ekipa z młyna musi dać coś od siebie żeby przyciągnąć ludzi na sektory za bramką. Oczywiście dalej można sobie wmawiać i łudzić się, że ludzie sami przyjdą i będzie jak dawniej, ale jest to mówione już od wielu lat, a jak jest każdy widzi. Jak przyciągnąć ludzi od młyna? Tego ja nie wiem, ale wiem na pewno, że mówienie, iż wina jest w samych ludziach nic nie zmieni, bo taka gadka jest od kilku lat, a marazm trwa cały czas.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4475 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 13:21
Pierwsza najważniejsza rzecz to pozbyć się ludzi co mecz siedzących na bokach sektorów 10 i 12, potem zacząć upominać tych co nie dają z siebie wszystkiego. W młynie nie powinno być równych i równiejszych jedni stoją drudzy siedzą, jedni zapierdalają a drudzy krzykną coś raz na kilka minut. Kolejny mecz u siebie gramy z Górnikiem Zabrze w sobotę o dobrej godzinie, zróbmy w końcu jakąś wielką mobilizacje, powtórzmy frekwencje z meczu w bodajże 2013 roku również z Górnikiem. Obudźmy się z tego marazmu, przestańmy się dzielić i działajmy razem żeby na następnym meczu młyn był wypełniony przynajmniej w podwojonej liczbie z ostatniego meczu.

Nie wiem czy ostatnio odbywały się takie spotkania ale może warto byłoby zorganizować spotkanie wszystkich grup, dzielnic i porozmawiać co zrobić żeby było lepiej i co do tej pory było nie tak jak powinno.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 16:48
A moze to jest poprostu kwestia chujowej widoczności ?? Bylem na 14 sektorze a gosc przede mna mial wlaczony mecz w telefonie i zagladal tam jak juz z trybuny nie bylo widac co sie dzieje


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2466 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 17:11
Na meczu z Lechem było niemal pewne że będzie ~10.000 osób, idealny moment na oprawę, a to nic. Taka bieda u Nas? Faktem jest że przed meczem z Lechem puch nie widziałem. Jest dalej ta złotówka z drugiej strefy na oprawy? Nie, nie pójdę i nie zrobię sam.


Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6392 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 18:08

  Niepokonany napisał:  
Wielkiej filozofii w tym nie ma, żeby przyciągnąć ludzi do młyna trzeba dać im coś w zamian, czego nie dostają na innych sektorach. Oczywiście nie chodzi o korzyści materialne, ale nie oszukujmy się jest cała rzesza osób, które chętnie zagościłyby na 12 jeżeli ta prezentowałaby odpowiedni poziom. Oczywiście osoby odpowiedzialne za doping mogą dalej wmawiać, że młyn wygląda tak jak wygląda, bo starej gwardii już nie chce się przychodzić, prawda jest taka, że wielu z nich z chęcią znowu by dopingowało Pogoń, ale jak widzą apatię na młynie to wolą sobie odpuścić. Nie będę udawał, że jestem jakiś mega kumaty, ale dobrych 8 lat na łuku spędziłem. Oczywiście jak jest jakieś pospolite ruszenie typu mecz z Ruchem to z chęcią przyjdę, ale nawet wtedy mimo dobrej mobilizacji doping był mocno przeciętny, część śpiewała, większość stała i patrzyła. I nie piszcie mi, że trzeba było zajebać, bo ja nie jestem od tego żeby bić się z jakimiś małolatami. Sądzę, że wielu myśli podobnie, można szukać problemów wśród ludzi, którzy przychodzą, ale tym sposobem dalej będzie tak jak jest. Trzeba odpowiedniej organizacji, ludzi którzy będą mieli posłuch, charyzmę, ekipy, która będzie stała i rzeczywiście pilnowała tego żeby każdy kto przyjdzie dawał z siebie wszystko. Z całym szacunkiem do chłopaków, którzy prowadzą doping, bo zapewne robią to najlepiej jak potrafią, ale do poziomu P czy Starucha z Legii, którzy jak coś zaintonowali to aż chciało się śpiewać dzielą ich lata świetlne. Nie piszę tego wszystkiego żeby sobie ponarzekać tylko dlatego, że sam chciałbym, aby się coś ruszyło. Naturalnie odbudowa potęgi kibicowskiej w Szczecinie powiedzmy sobie szczerze będzie bardzo trudna, ale nie niemożliwa. Jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że dzisiaj czasy są takie, a nie inne, że to ekipa z młyna musi dać coś od siebie żeby przyciągnąć ludzi na sektory za bramką. Oczywiście dalej można sobie wmawiać i łudzić się, że ludzie sami przyjdą i będzie jak dawniej, ale jest to mówione już od wielu lat, a jak jest każdy widzi. Jak przyciągnąć ludzi od młyna? Tego ja nie wiem, ale wiem na pewno, że mówienie, iż wina jest w samych ludziach nic nie zmieni, bo taka gadka jest od kilku lat, a marazm trwa cały czas.




zgadzam się z kolegą...
już dawno chciałem to napisać ale jakoś wolałem "nie ryzykować"...
spojrzmy na wszystkie liczące sie ekipy w Polsce, jacy tam są gniazdowi... to są po prostu ludzie "dobrej postury", często nie jeden, mający szacunek w środowisku.
wystarczy tak jak wyżej napisał kolega przypomnieć sobie chociaż jak P wchodził na gniazdo, przypomnieć sobie jego postawe na finale PP w Bydzi jak sobie nie dał w kasze dmuchać pod płotem na dole z nie byle kim z L ... był szacunek dla P , był doping...
Dużo jest ludzi jak np. ja koło 30lat którzy chcieliby pierdolnąć z gardła ale jak mam przyjść na młyn i widzieć ten nastoletni poziom to...
jest jeszcze inna sprawa, zobaczcie na wszystkie ekipy że tam cała ekipa h, ultras, wyjazdowa stoi na tej swojej trybunie a u nas z wyjazdów mało kogo można tam spotkac i to już od dłuższego czasu... gdzie indziej "kumaci" jakoś nie mają takiego problemu...
a na konieć co prawda pół żartem a pół serio a nawet bardziej żartem, ale perspektywa ogladania meczu w tych czasach ma jednak dla ludzi duże znaczenie i podam takie przykłady jak Zeta... młyn na srodku prostej, śpiewała, klaskała czesto cała trybuna albo przynajmniej 3/4... Ruch w końcówce poprzedniego sezonu przy małej frekwencji na swoim łuku, przeniósł młyn na prostą- efekt, spiewała przynajmniej połowa trybuny jak nie wiecej... młyn, może na 8 czy 9 jak kiedyś to chcąć nie chcąc duzo wiecej ludzi brałoby udział w dopingu, zawsze tam sa, w koncu nie pojda nagle na 11, 12 czy 13 bo przecież jednak tam gorzej widać a pokrzyczeć dadzą rade...
jak kogos obraziłem czy coś złego napisałem to z góry sorry...

Ostatnio edytowany przez: Kicek, 12 września 2017, 18:15 [1 raz(y)]


MKS
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4992 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 19:25

  s3 napisał:  
Na meczu z Lechem było niemal pewne że będzie ~10.000 osób, idealny moment na oprawę, a to nic. Taka bieda u Nas? Faktem jest że przed meczem z Lechem puch nie widziałem. Jest dalej ta złotówka z drugiej strefy na oprawy? Nie, nie pójdę i nie zrobię sam.



Przeciez to nie jest takie proste. A puchy byly juz godzine przed meczem .Poza tym masz w gazetce skps na co idzie kasa z puszek

Inna sprawa ze szanujac checi i czas chlopakow to np. ostatnia kartoniada w poprzednim sezonie na meczu bodajze z Lechia byla bardzo slaba... niestety nie rozwijaja sie tak jak powinni po takim czasie dzialan.

Moze dobrym pomyslem jest zbiorka miedzy ludzmi na sektorze juz w czasie trwania meczu


kaly11
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 12/09/2017 19:48
Co oznacza ze Lech był gościnnie? rozumien że miał zakaz wyjazdowy a Pogoñ ich wpuściła. Mimo że zawdzięczają nam że mogli wejsć I zamiast podziękować to zaczynają bluzgać.
Pamiętam że nawet Widzew potrafił się zachwać siedząc jakiś czas temu na naszych sektorach.
Wniosek że Lech zawsze będzie cwelem


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005