Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Lech Poznań << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 20:22
10 600 z tego co Wosik mówił w ciągu meczu, ale doping jak na tyle ludzi to mierny

Z przebiegu meczu byliśmy dziś lepsi, szczególnie w drugiej połowie.
Lech zagrał lepiej niż w pucharze Polski, ale nie grał nic nadzwyczajnego jak na team, który jest tak wysoko w tabeli.
Niestety jeśli u nas będzie taka apatia jeśli chodzi o rozegranie czy to z tyłów czy ze środka pola (dzisiaj słabszy mecz Drygasa) to przeciwko takim rywalom dużo nie zdziałamy.
Bezproduktywnie w ataku (beznadziejny dziś Frączczak).
Dobre zmiany - Delev widać, że tylko czekał na powrót plus Zwoliński z paroma bardzo udanymi zagraniami plus walecznie i ambitnie.

Czasami wydaje mi się że wciąż brakuje nam pomysłu na rozegranie - piłka do przodu i co ma być to będzie.
Remis z Lechem nic nam nie daje w obecnej sytuacji chociaż nie jest to zły rezultat.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2467 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 20:25
Miazga. Oczy krwawily. Ja pierdole no nie da się inaczej, oni są kurwa beznadziejni!


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5799 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 20:38

  eF^ napisał:  
10 600 z tego co Wosik mówił w ciągu meczu, ale doping jak na tyle ludzi to mierny

Z przebiegu meczu byliśmy dziś lepsi, szczególnie w drugiej połowie.
Lech zagrał lepiej niż w pucharze Polski, ale nie grał nic nadzwyczajnego jak na team, który jest tak wysoko w tabeli.
Niestety jeśli u nas będzie taka apatia jeśli chodzi o rozegranie czy to z tyłów czy ze środka pola (dzisiaj słabszy mecz Drygasa) to przeciwko takim rywalom dużo nie zdziałamy.
Bezproduktywnie w ataku (beznadziejny dziś Frączczak).
Dobre zmiany - Delev widać, że tylko czekał na powrót plus Zwoliński z paroma bardzo udanymi zagraniami plus walecznie i ambitnie.

Czasami wydaje mi się że wciąż brakuje nam pomysłu na rozegranie - piłka do przodu i co ma być to będzie.
Remis z Lechem nic nam nie daje w obecnej sytuacji chociaż nie jest to zły rezultat.



Kolego no proszę Cię piszesz że Drygas dziś zagrał słabo. To już się boję spytać kto według Ciebie zagrał najlepiej. Jak dla mnie Drygas drugi po Nunesie zawodnik Pogoni w dzisiejszym meczu. Reszta dno i metr mułu. Co do dopingu to dno i dwa metry mułu. Przed meczem informacja żeby nie bluzgać na Lecha bo są w gościach i nie wypada. A pyry od pierwszej minuty cisną nam od paprykarz, kurew i żadnej reakcji ze strony młyneczka. Skończcie z tą żenadą odejdźcie i nikt nie bedzie po was płakał. Po kilku latach od zakończenia działalności MW 03 spadiśmy z kibicowskiej ekstraklasy do 4 ligi. ULTRAS POGOŃ, ULTRAS POGOŃ najlepsza w Polsce jest


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 20:40
Kurwa, co ten gniazdowy dziś odwalał, z całym szacunkiem dla ciebie jeżeli to czytasz, ale mówienie na początku o szacunku do kibiców lecha, kiedy oni nas wyzywają, następnie ciągniecie tych słabych przyśpiewek.. "O mój mks.." to jest tragedia, jak na pogrzebie. Na dodatek nowa przyśpiewka chyba inspirowana z "poczytaj mi mamo" Przedobrzyłeś dziś ostro, aż tak że ludzie z 7-8 sektor krzyczeli na ciebie. Szacun dla drugiego młynowego, tak się robi doping, pierdolniecie i krótka przyśpiewka. Panowie tak ludzi na młyn nie przyciągniecie, było dobrze kilka meczy, ale dziś to niewypał.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 20:50
Doping nieco lepszy w drugiej połowie, ale nie wiem już, co się musi stać, żeby wysiłek gniazdowych i piłkarzy na boisku był odpowiednio poparty dobrym dopingiem. Ja jak mi się nie chce to idę na inny sektor a nie pale głupa na młynie, który jakościowo nie dość że jest bardzo słaby, to jeszcze połowa wali w chuja. W ogóle gniazdowi nie powinni prosić o doping, bo to powinno wynikać z serca, z pasji, a nie z jakiegoś przymusu.

Uczenie się nowej przyśpiewki (całkiem niezłej) podczas meczu z Lechem gdzie nam jadą pół spotkania - bardzo słabe.


  Cytat:  
Na dodatek nowa przyśpiewka chyba inspirowana z "poczytaj mi mamo"



Przyśpiewka jest bardzo w porządku, ale kuriozalne jest uczenie się jej podczas tak ważnego meczu.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 20:50

  Cytat:  
Kolego no proszę Cię piszesz że Drygas dziś zagrał słabo. To już się boję spytać kto według Ciebie zagrał najlepiej.

Nie napisałem, że zagrał słabo tylko słabiej (w kontekście ostatniego meczu, gdzie było naprawdę bardzo dobrze).
Nie wiem, ciężko kogoś wyróżnić indywidualnie. Najbardziej podobali mi się po wejściu Zwoliński i Delev.


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5799 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 20:58

  Ground napisał:  
Doping nieco lepszy w drugiej połowie, ale nie wiem już, co się musi stać, żeby wysiłek gniazdowych i piłkarzy na boisku był odpowiednio poparty dobrym dopingiem. Ja jak mi się nie chce to idę na inny sektor a nie pale głupa na młynie, który jakościowo nie dość że jest bardzo słaby, to jeszcze połowa wali w chuja. W ogóle gniazdowi nie powinni prosić o doping, bo to powinno wynikać z serca, z pasji, a nie z jakiegoś przymusu.

Uczenie się nowej przyśpiewki (całkiem niezłej) podczas meczu z Lechem gdzie nam jadą pół spotkania - bardzo słabe.


  Cytat:  
Na dodatek nowa przyśpiewka chyba inspirowana z "poczytaj mi mamo"



Przyśpiewka jest bardzo w porządku, ale kuriozalne jest uczenie się jej podczas tak ważnego meczu.



No pewnie przyśpiewka w sam raz jak na nasz poziom kibicowania. Tak jak napisałem wyżej kibicowsko jestesmy w 4 lidze to i przyspiewki mamy takie wieśniackie. Kurwa do tej pory byłem obojętny co do młyna ale po tym meczu zobaczyłem że to jest już dno nie do ogarnięcia.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 21:01
Skorża na konferencji: Źle rokuje sytuacja Adama Frączczaka, który odniósł kontuzje i wiele wskazuje na to, że może być to dłuższa przerwa.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 21:03
Co do informacji o kontuzji Adama - szkoda, ale dzięki temu Zwolak dostanie więcej szans i będzie okazja, aby wrócił do optymalnej formy. Jest też nadzieja, że szanse dostanie Stasiak który na poziomie CLJ ładuje gol za golem. Warto dać mu szanse.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6459 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 21:09

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Ground napisał:  
Doping nieco lepszy w drugiej połowie, ale nie wiem już, co się musi stać, żeby wysiłek gniazdowych i piłkarzy na boisku był odpowiednio poparty dobrym dopingiem. Ja jak mi się nie chce to idę na inny sektor a nie pale głupa na młynie, który jakościowo nie dość że jest bardzo słaby, to jeszcze połowa wali w chuja. W ogóle gniazdowi nie powinni prosić o doping, bo to powinno wynikać z serca, z pasji, a nie z jakiegoś przymusu.

Uczenie się nowej przyśpiewki (całkiem niezłej) podczas meczu z Lechem gdzie nam jadą pół spotkania - bardzo słabe.


  Cytat:  
Na dodatek nowa przyśpiewka chyba inspirowana z "poczytaj mi mamo"



Przyśpiewka jest bardzo w porządku, ale kuriozalne jest uczenie się jej podczas tak ważnego meczu.



No pewnie przyśpiewka w sam raz jak na nasz poziom kibicowania. Tak jak napisałem wyżej kibicowsko jestesmy w 4 lidze to i przyspiewki mamy takie wieśniackie. Kurwa do tej pory byłem obojętny co do młyna ale po tym meczu zobaczyłem że to jest już dno nie do ogarnięcia.



Szczerze mówiąc, faktycznie - przyśpiewka kojarzyła się z przedszkolem. Nie nadaje się moim zdaniem.

ps. na młynie absolutnie nie słychać co tam śpiewali z sektora gości.

Ostatnio edytowany przez: Prawy jegomość, 10 września 2017, 21:25 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3863 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 21:13
Pyry ładnie się w gościach zachowały. Plują w ryj a u nas o grzeczność się prosi. Tego nie da się niczym usprawiedliwić. Powinna być konkretna odpowiedź od razu po pierwszych bluzgach z ich strony. Jak się chama zaprasza, to powinno go się jak chama traktować. A potem kurwa płacz, że do Młyna ludzie nie chodzą.

Mecz strasznie słaby. Ten 1 punkt nas nie urządza. Następny mecz bez Rapy i prawdopodobnie bez Adama. Cieszy powrót Deleva. To chyba jedyny, naprawdę jedyny plus dzisiejszego dnia.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 21:34
Młyn dzisiaj to kurwa jakiś cyrk. Jak można ciągnać "o mój MKSie" podczas gdy pyry nas kurwa cisną, jak można prosić o nie bluzganie na te kurwy jak oni od pierwszych minut jadą z nami. Co do nowej przyśpiewki - Co to ma kurwa być?! Bądźmy poważni bo będzie coraz gorzej. Mam nadzieje, że to coś nigdy więcej sie nie pojawi bo to jakaś kompromitacja jest. Pomijam już fakt, że do nauki nowych "piosenek" są mecze z Niecieczą czy inną Sandencją a nie z Lechem..


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4480 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 21:45

  Porcja Piwa napisał:  
Młyn dzisiaj to kurwa jakiś cyrk. Jak można ciągnać "o mój MKSie" podczas gdy pyry nas kurwa cisną, jak można prosić o nie bluzganie na te kurwy jak oni od pierwszych minut jadą z nami. Co do nowej przyśpiewki - Co to ma kurwa być?! Bądźmy poważni bo będzie coraz gorzej. Mam nadzieje, że to coś nigdy więcej sie nie pojawi bo to jakaś kompromitacja jest. Pomijam już fakt, że do nauki nowych "piosenek" są mecze z Niecieczą czy inną Sandencją a nie z Lechem..



Natomiast gdyby kryta i sektory przyległe tak chętnie dopingowały jak rzucają kurwami na prawo i lewo to byłby istny rozpierdol, no ale lepiej pobluzgać, rzucić w stronę sektora gości parę fakerow, a do młyna ( bądź powyżej nazwanego "młynkiem?" ) mieć pretensje że zamiast solidnego Jazda z kurwami poszło o Mój MKSie... Jak wam dogodzić, 90 min kurwowania na Lecha, ich zgody i zgody ich zgód was zaspokoi?


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 21:49

  Ground napisał:  
Co do informacji o kontuzji Adama - szkoda, ale dzięki temu Zwolak dostanie więcej szans i będzie okazja, aby wrócił do optymalnej formy. Jest też nadzieja, że szanse dostanie Stasiak który na poziomie CLJ ładuje gol za golem. Warto dać mu szanse.


Skończy się analogicznie jak z Frączczakiem. Zwolak złapał kontuzję i musiał grać Frączczak po kontuzji. Teraz pauzował będzie Adam a będzie grał Zwolak po kontuzji. Inna sprawa, że przy takiej ilości stwarzanych sytuacji to nawet Lewandowski niewiele by pomógł. Mecz na tak żenującym poziomie, że nawet szkoda czasu na szukanie jakiegoś wyróżniającego się zawodnika.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 21:50

  prx napisał:  

  Porcja Piwa napisał:  
Młyn dzisiaj to kurwa jakiś cyrk. Jak można ciągnać "o mój MKSie" podczas gdy pyry nas kurwa cisną, jak można prosić o nie bluzganie na te kurwy jak oni od pierwszych minut jadą z nami. Co do nowej przyśpiewki - Co to ma kurwa być?! Bądźmy poważni bo będzie coraz gorzej. Mam nadzieje, że to coś nigdy więcej sie nie pojawi bo to jakaś kompromitacja jest. Pomijam już fakt, że do nauki nowych "piosenek" są mecze z Niecieczą czy inną Sandencją a nie z Lechem..



Natomiast gdyby kryta i sektory przyległe tak chętnie dopingowały jak rzucają kurwami na prawo i lewo to byłby istny rozpierdol, no ale lepiej pobluzgać, rzucić w stronę sektora gości parę fakerow, a do młyna ( bądź powyżej nazwanego "młynkiem?" ) mieć pretensje że zamiast solidnego Jazda z kurwami poszło o Mój MKSie... Jak wam dogodzić, 90 min kurwowania na Lecha, ich zgody i zgody ich zgód was zaspokoi?



Dziś kryta i nie tylko rwała się do dopingowania, to młyn zawalił sprawę i sobie "podśpiewywał" w pierwszej połowie, w drugiej dopiero po wejściu na gniazdo drugiego prowadzącego wszystko się ożywiło.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3661 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:02

  Ground napisał:  
Co do informacji o kontuzji Adama - szkoda, ale dzięki temu Zwolak dostanie więcej szans i będzie okazja, aby wrócił do optymalnej formy. Jest też nadzieja, że szanse dostanie Stasiak który na poziomie CLJ ładuje gol za golem. Warto dać mu szanse.



O tym samym pomyślałem. Stasiak musi dostać szansę. Już się zaczynałem bać po tym zderzeniu Zwolaka z bramkarzem, że znów mu się coś stało. Wypada Adam, Zwolak to niewiadomo, jakby nie było nasz stan posiadania w ataku jest nikczemny. Może i dobrze wyglądamy w defensywie i w taktyce ale kreowanie akcji - słabiutko...podobnie jak wykańczanie tego co mamy.
Może i ten punkt z pyrami cieszyłby, bo w ubiegłym sezonie robili z nami co chcieli ale dziś mało było widać determinacji, walki, zaangażowania - tego wszystkiego co było w PP. Dziwnie się to oglądało. Rozumiem, że Lech nastawił się na remis - ale dlaczego nam nie chciało się bardziej niż im?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:20
Z perspektywy sektora 5 pyry było słychać bardzo dobrze, młyn ledwo ledwo. Swoją drogą jak to jest, że jedną przyśpiewke młyn ryknie mega głośno a już okrzyki typu "cały stadion ręce w góre" "cały stadion śpiewa z nami" są tak cicho, że naprawdę z sektora 5 ciężko je usłyszeć więc nie dziwcie się, że ludzie nie wstają. Podsumowaniem dzisiejszego spotkania niech będzie fakt, że podczas śpiewania przez pyry "hej hej cracovia" u nas szło "jeśli jesteś za Pogonią w dłonie klaszcz..."


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:34
siedzicie na tej prostej albo chuj wie gdzie, bo wam tak wygodnie i nie chce wam się stać i zdzierać gardło przez 90 i sracie się, że młyn taki i owaki. To WASZA wina że młyn wygląda jak wygląda, a nie tych co na nim są. To WY odpuściliście pozostawiając młyn "dzieciom" nie przekazując tego czego się nauczyliście. W Poznaniu, Warszawie czy innym Zabrzu ludzie nie odpuszczają bo Kochają a wy jedyne co Kochacie to popierdolić na tych którym się jeszcze chce, że im nie wychodzi, a za waszych czasów to było tak zajebiście.
Ruszcie dupę na 12 pokażcie, że możecie POMÓC bo tego potrzeba jeśli chcemy wydostać się tego gdzie jesteśmy obecnie


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:39

  Bartas napisał:  

Ruszcie dupę na 12 pokażcie, że możecie POMÓC bo tego potrzeba jeśli chcemy wydostać się tego gdzie jesteśmy obecnie



Widzisz ludzie nie chcą siedzieć w młynie... Ja np pamiętam akcje jak kolesia skopali, bo nie chciał śpiewać... takie zachowania odstraszają nawet najstarszych ludzi związanych z naszą dwunastką. Nie bez powodu to się zawaliło, dawno nie było nawet widać motywacji na jakiś mecz.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 10/09/2017 22:43

  bark77 napisał:  

  Bartas napisał:  

Ruszcie dupę na 12 pokażcie, że możecie POMÓC bo tego potrzeba jeśli chcemy wydostać się tego gdzie jesteśmy obecnie



Widzisz ludzie nie chcą siedzieć w młynie... Ja np pamiętam akcje jak kolesia skopali, bo nie chciał śpiewać... takie zachowania odstraszają nawet najstarszych ludzi związanych z naszą dwunastką. Nie bez powodu to się zawaliło, dawno nie było nawet widać motywacji na jakiś mecz.



Aha. nie chcą siedzieć w młynie bo ktoś kiedyś coś... To jak ma być dobrze, skoro ludzie nie chcą siedzieć (stać) w młynie?
Masz jakąś receptę czy tylko narzekanie, że jest słabo?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005