Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń - Arka [ 08.04.2017, godz. 18.00] ZBIÓRKA NA OPRAWY! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5497 dni

****




Odp: Pogoń - Arka [ 08.04.2017, godz. 18.00] ZBIÓRKA NA OPRAWY! - 10/04/2017 20:36
Na meczu z Arką zebrane zostało:
2108.28 zł
14.60 euro
1.32 funta
4 korony duńskie

Dziękujemy każdemu, kto wrzucił do puszki !!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
kornjed
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2917 dni




Odp: Pogoń - Arka [ 08.04.2017, godz. 18.00] ZBIÓRKA NA OPRAWY! - 10/04/2017 22:54

  SKPS Portowcy napisał:  
Na meczu z Arką zebrane zostało:
2108.28 zł
14.60 euro
1.32 funta
4 korony duńskie

Dziękujemy każdemu, kto wrzucił do puszki !!!


Malutki progess jest. Jak dla mnie akcje typu "zbiórka na xxx" powinny być co mecz. A czy to na oprawę, albo jakieś nowe graffity, albo odnowienie starego itp. Myślę, że jak ludzie będą wiedzieć na co te pieniądze idą i następnie będą widzieć efekty tych zbiórek to chętniej będą do puszek wrzucać Albo jakieś hasła typu "wrzuć do puchy, wspomóż kibicowskie ruchy" czy "wrzuć złotówkę, nie bądź żyła" ;) ?


  Owczarek napisał:  
Nie wiem gdzie to napisać, ale powiedzcie dziewczynom, które zbierają do puchy, żeby się zaangażowały bardziej, autentyk z wczoraj, nic nie wymyślam, wrzucam do puchy przy wejściu na stadion od Karłowicza wszystko fajnie, dziewczyny mówią o celu zbiórki, dają wlepke, idę dalej i pod wejściem na młyn stoją panny jedna do drugiej się śmieje i tekst "Zbiórka na ....hihi... zapomniałam hihihihihi" i dalej śmiech do koleżanki, to nie pierwszy mecz jak niektóre panny to chyba dla zabawy tam stoją. Za to te które stały przy kasach na duży plus.


Dokładnie, dziewczyny przy kołowrotkach zagubione, słowem się nie odezwały żeby na siebie zwrócić uwagę.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3428 dni




Odp: Pogoń - Arka [ 08.04.2017, godz. 18.00] ZBIÓRKA NA OPRAWY! - 10/04/2017 23:49
Malutki progres? Kwota zebrana na meczu z Lechem x 3. To nie jest malutki progres, bo frekwencja na Arce mniejsza była nawet. Malutki progres byś miał jakby zebrano z 800-1000 złotych. Coś się ruszyło ewidentnie i miejmy nadzieję, że rozkręci się z meczu na mecz jeszcze bardziej.


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005