Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Forumowe zasady << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5492 dni

****




Forumowe zasady - 21/07/2015 08:50
Jak doskonale wiecie - od jakiegoś czasu forum powoli "umierało". Przyczyny tego stanu są różne:
- "elokwencja" niektórych użytkowników,
- zaprzestanie pisania przez użytkowników z długim stażem,
- brak kontroli,
- zablokowana rejestracja.

Natomiast chcemy zmienić ten stan, dlatego też moderatorzy teraz będą "aktywnie" działać, a co za tym idzie - pewne rzeczy, które były tu pisane oraz ich forma nie będą już akceptowane. Jak forum odbierane jest przez innych zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Niech każdy z Was weźmie po części odpowiedzialność za to, jak forum będzie wyglądać i wygląda.

My postaramy się o to, by rejestracja nowych użytkowników była możliwa i w miarę możliwości przywrócić forum do życia.
Jednakże bez Waszej pomocy sami nie damy rady!!!

Liczymy na Waszą aktywność, zdrowy rozsądek i szacunek do brata po szalu!!! Każdy z nas ma własne zdanie (lub niektórzy nie:) ), jednak zadbajmy o formę i styl wypowiedzi. Nasz język ojczysty jest piękny i nie bójmy się go używać (jakby co - w necie można w prosty sposób znaleźć słownik języka polskiego).
Każdy z nas chce, aby "Pogoń rosła w siłę"... jednak żeby Pogoń była silna, to Pogoń powinna nas łączyć, a nie dzielić !!!

WSZYSTKIE HARDE BANDY ZJEDNOCZONE W SIŁĘ POGONIARSKIEJ PROPAGANDY !!!


Ps. Jak macie jakieś pomysły, uwagi, piszcie. Zobaczymy co da się zrobić.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Forumowe zasady - 21/07/2015 18:13

  SKPS Portowcy napisał:  

My postaramy się o to, by rejestracja nowych użytkowników była możliwa




Rejestracja otwarta, zapraszamy!!!

Ps. "Śmieciarze" sukcesywnie będą "wypraszani", tak więc jak chcecie się zalogować, by zakładać z dupy tematy i ubliżać - mamy siłę by to usuwać:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6915 dni




Odp: Forumowe zasady - 21/07/2015 21:58
NARESZCIE - dobra decyzja...może w końcu kilku "asów" stąd poleci.


LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Forumowe zasady - 21/07/2015 22:08
Dlugi staz ? Dlaczego mialbym nie pisac ? Ja tylko udzielam sie w temacie pomocy komputerowej :) I taka zasada mi sie podoba ;) Pozdrawiam wszystkich :) Jestem chetny do ew. moderacji, bo czasami mnie przeraza co to niektorzy pisza... az nie chce wnikac w takie sytuacje :) Badz znam paru tu tych osob na forum ktorzy by temu zadaniu sie podolali idealnie.

Ostatnio edytowany przez: LeOnik, 21 lipca 2015, 22:14 [1 raz(y)]


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Forumowe zasady - 21/07/2015 22:16

  db1948 napisał:  
NARESZCIE - dobra decyzja...może w końcu kilku "asów" stąd poleci.



Zobaczymy jak teraz będą się sprawować... :)



  LeOnik napisał:  
Dlugi staz ? Dlaczego mialbym nie pisac ? Ja tylko udzielam sie w temacie pomocy komputerowej :) I taka zasada mi sie podoba ;) Pozdrawiam wszystkich :) Jestem chetny do ew. moderacji, bo czasami mnie przeraza co to niektorzy pisza... az nie chce wnikac w takie sytuacje :) Badz znam paru tu tych osob na forum ktorzy by temu zadaniu sie podolali idealnie.



Ty tak, ale wielu użytkowników odpuściło mimo wszystko, a przy zablokowanej rejestracji efekt mamy.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Forumowe zasady - 21/07/2015 22:18

  Ambasador napisał:  

  db1948 napisał:  
NARESZCIE - dobra decyzja...może w końcu kilku "asów" stąd poleci.



Zobaczymy jak teraz będą się sprawować... :)



  LeOnik napisał:  
Dlugi staz ? Dlaczego mialbym nie pisac ? Ja tylko udzielam sie w temacie pomocy komputerowej :) I taka zasada mi sie podoba ;) Pozdrawiam wszystkich :) Jestem chetny do ew. moderacji, bo czasami mnie przeraza co to niektorzy pisza... az nie chce wnikac w takie sytuacje :) Badz znam paru tu tych osob na forum ktorzy by temu zadaniu sie podolali idealnie.



Ty tak, ale wielu użytkowników odpuściło mimo wszystko, a przy zablokowanej rejestracji efekt mamy.



Wiekszosc siedzi na FB czy gdzies indziej... itd.. to wiesz... jak jest sporo jest hejterow to wielu ludziom sie odechciewa siedziec i czytac bzdury ;)

Ostatnio edytowany przez: LeOnik, 22 lipca 2015, 08:15 [1 raz(y)]


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni




Odp: Forumowe zasady - 22/07/2015 00:18
Bardzo dobra wiadomość, że są osoby, które postarają się ogarnąć ten syf. Trochę już nie zabierałem głosu, ale wtrącę swoje trzy grosze ;)

Największą bolączką od początku istnienia tego forum jest brak prywatnych wiadomości. Ostatnio, jak nie było moderacji problem się uwydatnił, bo dzbany zamiast prowadzić dyskusję/obrażać się na priv, to rozkładali temat, przez co nie chciało się tego nawet czytać.

Inna kwestia to co z forum na stronie stowarzyszenia? Będzie równolegle prowadzone, czy dojdzie do jakiejś fuzji?

Oby po otwarciu rejestracji nie powrócili Miedziak, Młynek i Lewsza ;)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3195 dni




Odp: Forumowe zasady - 22/07/2015 09:00
Witam Bracia.Fajnie że rejestracja została odblokowana.Do zobaczenia w
Niedzielę na stadionie


POGOŃ SZCZECIN
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Forumowe zasady - 22/07/2015 09:08

  Niebuszewiak napisał:  

Największą bolączką od początku istnienia tego forum jest brak prywatnych wiadomości.



Wiemy o tym, chcielibyśmy, żeby to było, jednak sprawa jest skomplikowana. Wymaga to wiele wysiłku osób, które na to pozwolić sobie obecnie nie mogą.


  Niebuszewiak napisał:  
Inna kwestia to co z forum na stronie stowarzyszenia? Będzie równolegle prowadzone, czy dojdzie do jakiejś fuzji?



Zostaje, zostaje.

Ps. Witamy :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni




Odp: Forumowe zasady - 23/07/2015 23:16
Powodzenia w walce z gruba pryszczatą leWszą która właśnie znów się uaktywniła.

Jak smutne życie trzeba mieć by chcieć tracić czas na spamowanie forum? :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Forumowe zasady - 23/07/2015 23:31

  Dziad napisał:  
Powodzenia w walce z gruba pryszczatą leWszą która właśnie znów się uaktywniła.

Jak smutne życie trzeba mieć by chcieć tracić czas na spamowanie forum? :)



Dzięki za cynk hehe. Opryszczka zdezynfekowana!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Forumowe zasady - 23/07/2015 23:31

  Dziad napisał:  
Powodzenia w walce z gruba pryszczatą leWszą która właśnie znów się uaktywniła.

Jak smutne życie trzeba mieć by chcieć tracić czas na spamowanie forum? :)



I jakim debilem trzeba być, by czekać tyle czasu na możliwość rejestracji i znowu spamować. Olac idiotę - po co mu dawać pożywkę, jeszcze się podnieci - a następnie wyj.ebać.
TeHaCe - o takich sytuacjach pisałem wcześniej w innym temacie - przypilnujcie by już nie powrócił.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: Forumowe zasady - 24/07/2015 20:32
Myśle, że otwarcie rejestracji dla wszystkich to pomyłka i robienie sobie dodatkowej roboty, Admini. Polecam wprowadzic coś w rodzaju selekcji. Kto chce sie zarejestrowac moglby pisac email z krotkim uzasadnieniem do Adminow. Udzielający się po za internetem kibice powinni miec dostep do forum i dobrze byloby gdyby brali w tym udział. Kazdy kto potrafi merytorycznie coś dodać od siebie bedzie tu pozytywnie odbierany, ale w dobie powszechnej gimbazy wychowanej przy pomocy internetu przydałoby się sito do neutralizowania debili zanim zaczną zaśmiecać forum. Taka wolna sugestia...


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6915 dni




Odp: Forumowe zasady - 24/07/2015 20:58

  Ambasador napisał:  

  db1948 napisał:  
NARESZCIE - dobra decyzja...może w końcu kilku "asów" stąd poleci.



Zobaczymy jak teraz będą się sprawować... :)


W razie czego jestem do dyspozycji...i chętny do pomocy.


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Forumowe zasady - 24/07/2015 21:18
Krata Bosmana dla admina - taka selekcja, oczywiście w formie żartu :]
Szybciej będzie wyłapać delikwenta po kilku zdaniach niż po selekcji - moim zdaniem, roboty też mniej.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni




Odp: Forumowe zasady - 27/07/2015 23:17
Proponuję żeby moderatorzy przypięli temat o nazwie w stylu "napinka" czy tam "przejawy debilizmu" czy też "zakażony" to tak chemicznie w związku z naszym sponsorem ;), w celu ułatwienia sobie pracy. Jak to by działało? Kretyński posty, chamstwo i słoma z butów byłby tam wklejane przez tego kto to zauważy, a mod by to czyścił (jako odnośnik do posta). Czasem coś się pominie, a ktoś może to zauważyć i pomóc.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
PSc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3815 dni




Odp: Forumowe zasady - 28/07/2015 14:37
Można,także zrobić jakieś punkty karne/ostrzeżenia za debilne wpisy/brak szacunku do braci itp.
np 3 ostrzeżenia ban na 2 miesiące.
Otrzymanie pięciu ostrzeżeń jest równoznaczne z usunięciem użytkownika z Forum


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: Forumowe zasady - 28/07/2015 14:44
Ostrzeżenia już chyba sa .


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6175 dni




Odp: Forumowe zasady - 28/07/2015 22:38
Nie ma żadnego innego sposobu na leWSZE niż zamknięcie rejestracji ? Bo jak widać ten psychol jest mocno zdeterminowany aby tu zaistnieć na forum.


PS 1948
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Forumowe zasady - 28/07/2015 22:53

  zach-pom napisał:  
Nie ma żadnego innego sposobu na leWSZE niż zamknięcie rejestracji ? Bo jak widać ten psychol jest mocno zdeterminowany aby tu zaistnieć na forum.



Zaraz wyleci w kosmos... dwa kliknięcia i założenie 6 stron z tematami bye bye :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005