Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni

****




Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 30/09/2014 22:33
Od meczu z Zawiszą wprowadzamy ranking dzielnic na Młynie.

Sprawa jest banalnie prosta, dzielnica z najlepszym wynikiem na 30 kolejkę(w zasadzie to 29, bo 30 wypada w Warszawie) wygrywa ranking, a w dogrywce do końca sezonu MW robi oprawę z tematyką, hasłem, grafiką dotyczącą Waszej dzielnicy.

Wszyscy do Piekła !!
Wszystkie informację dotyczące akcji będą umieszczane w tym temacie, podobnie jak liczby dzielnic.


MW'03
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 30/09/2014 23:12
Super pomysł, dzięki temu cała Polska dowie się o danej dzielnicy:) Plus poczucie dumy w Szczecinie, że to będzie najlepsza dzielnica - bezcenne:)


Pogoń Szczecin MKS!
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7724 dni

****




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 01/10/2014 11:36
Przed każdym meczem, będziemy wybierać jeden rejon, któremu pomożemy szczególnie w mobilizacji. Wszyscy zapierdalamy na 1000% !!!


MW'03
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7724 dni

****




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 04/10/2014 14:42
Wkuwajcie na jutro poniższy tekst, mam nadzieję, że większość go już zna i na meczu pozostanie ostatni szlif! Musimy to zaśpiewać mega głośno, dlatego nakręcać się!!!

Ty i tylko Ty,
Jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty,
Do końca moich dni!!!

I tak mi mówi moje serce, tak mi mówią sny,
Szczecińska Pogoń tak to właśnie my,
I tak mi mówi moje serce, tak mi mówią sny,
Dla Ciebie jestem ja, dla mnie Tyyyy

Tutaj macie oryginalną melodię:

http://www.youtube.com/watch?v=BP71shTwUg8#t=0m59s


A tutaj nasze wykonanie z zeszłego sezonu, śpiewaliśmy to już, więc to nie jest nowość, ale jutro ma być z pierdolnięciem!!! Bez takiego wycia, ładnie, równo i melodyjnie :) WBIJAJCIE SOBIE DO BANI

http://www.youtube.com/watch?v=Om9da7fFodQ

NA MECZU Z ZAWISZĄ ROZPIERDALAMY!!!


MW'03
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7724 dni

****




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 20/10/2014 08:52
Wynik po Zawiszy, jak się określiły dzielnice :

UNS - 70
ZACHÓD - 15
PARKOWA - 15
ZACHODNIA BRYGADA - 18
PSM - 30
ŚRÓDMIEŚCIE -
NIEBUSZEWO -

Dwie ostatnie dzielnice się nie określiły liczbowo.
Patrząc na możliwości wszystkich, wygląda to bardzo słabo..

Mimo wszystko jedziemy dalej, na cracovie Zachodnia Brygada mobilizuje się najmocniej !


MW'03
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

****




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 23/10/2014 19:33
W ramach rywalizacji dzielnic, najbliższy mecz kibice z dzielnic Zachodniej Brygady mobilizują się szczególnie. Mieszkasz na naszych rewirach, Twoje miejsce jest w młynie !
wiecej szczegółów :
1 .Na młynie spotykamy się pół godziny wcześniej w połowie sektora nr 12 !!
2. NAKRĘCAMY WSZYSTKICH Z OSIEDLA, SZKOLNEJ ŁAWKI CZY RODZINY !
3. Wszyscy obowiązkowo bierzemy ze sobą barwy !
4. DOPINGUJEMY NA 1948% !
TO MA BYĆ PIEKŁO!!! TEN MECZ JEST NASZ !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Młynarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 31/10/2014 15:02
Super sprawa, tylko szkoda że nie doceniacie kibiców Chojny. Dębna, Polic czy Gryfina, których niekiedy jest więcej i są głośniejsi niż co niektóre dzielnice :) C
Cała POGOŃ zawsze razem !!!


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo… Zwyciężyć i osiąść na laurach – to klęska
MW_03
Młode Wilki
IP: zapisany
Na forum od 5501 dni

****




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 11/11/2014 20:05

  Młynarz napisał:  
Super sprawa, tylko szkoda że nie doceniacie kibiców Chojny. Dębna, Polic czy Gryfina, których niekiedy jest więcej i są głośniejsi niż co niektóre dzielnice :) C
Cała POGOŃ zawsze razem !!!



Chłopaku nie siej fermentu. Police, Chojana czy Debno to są NASZE miasta FAN CLUBOWE.
Nie zakładaliśmy tak niskich liczb na dzielnicach, człowiek uczy się na błędach.
O FC pamiętamy i doceniamy to że potrafią się zebrać, przejechać więcej km i być w większej liczbie niz nie jedna dzielnica.


Obrazek png wstawiony na forum
MW_03
Młode Wilki
IP: zapisany
Na forum od 5501 dni

****




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 11/11/2014 20:05
Tak to się klaruje na tą chwilę:

UNS - Zawisza 70 / cracovia 55 / Legia 50
ZACHÓD - Zawisza 15 / cracovia 20 / Legia -
PARKOWA - Zawisza 15 / cracovia 35 / Legia 33
ZACHODNIA BRYGADA - Zawisza 18 / cracovia 37 / Legia -
PSM - Zawisza 30 / cracovia 55 / Legia -
ŚRÓDMIEŚCIE - Zawisza - / cracovia - / Legia -
NIEBUSZEWO - Zawisza - / cracovia - / Legia -


Obrazek png wstawiony na forum
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 11/11/2014 20:09
Potencjał ludzki na niektórych terenach jest tak ogromny, że aż się nie chce wierzyć w takie małe liczby. A widzę, że niektórzy nawet nie podają liczb, szkoda, bo konkurs fajny, ale pokazuje, że zorganizowane grupy na dzielnicach są niestety słabe.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni

****




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 12/11/2014 00:11

  DP napisał:  
Potencjał ludzki na niektórych terenach jest tak ogromny, że aż się nie chce wierzyć w takie małe liczby. A widzę, że niektórzy nawet nie podają liczb, szkoda, bo konkurs fajny, ale pokazuje, że zorganizowane grupy na dzielnicach są niestety słabe.



Potencjał jest, praca u podstaw się kłania w pas. Było pare miesiecy temu dobrze z dzielnicami, lecz coś podupadło stąd program naprawczy od MW.

Trzeba też pamietac ze sa tez podwórka z jednej dzielnicy, które od zawsze ze soba wojowaly i nie beda latały nawet razem na Pogoń.
Czas to zmienić, czas zarażać młodzież fanatyzmem. Czas budowac silne podstawy by wszystko trwalo na lata.

Dlatego też tyle prosb o stanie w jednej rodzinie na mlynie, pilnowanie sie nawzajem. Mecz z Legią pokazał ze mozna, ze nawet gniazdowego czasami zweryfikuje inna czesc stadionu i to co w nich az kipi.
Pora mowic jednym glosem, dlatego wspomagajmy wszystkie akcje czy SKPS czy MW czy dzielnic czy FC.

Czekajcie tez na wszystkie informacje w ktorych to kazdy z nas bedzie mogl pomoc czy sie wykazac !


MW'03
Młynarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 13/11/2014 19:13
Nie sieje fermentu, a już tym bardziej nie chcę mieszać. Myślę jednak że może warto zrobić osobny konkurs dla fan klubów z pobliskich miast ;)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo… Zwyciężyć i osiąść na laurach – to klęska
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 20/11/2014 22:43
Jak mnie pamięć nie myli to dla FC było w poprzednim sezonie.

Co do dzielnic. Odnoszę wrażenie, że jest problem przywództwa. Szczególnie to widać po Niebuszewie, gdzie potencjał ludzki jest ogromny, a liczby żadne. Ludzie albo w ogóle się nie znają, albo osoby ogarniające są dla nich anonimowe, bądź kontrowersyjne (nie wiem). Nie wiem jak jest np. w UNS czy PSM, ale w paru dzielnicach na zachodnim brzegu przepływ informacji z nazwijmy to decyzyjnych do tych małych, którzy mogliby tworzyć frekwencje jest znikomy albo żaden. Wiadomo, że lepiej jest mieć grupę 20 pewnych ludzi, aniżeli 100 rozkapryszonych, ale chyba celem tworzenia dzielnic była swoista masówka i zarażanie kolejnych fanatyków niezależnie od wieku, liczby wyjazdów, cm w łapie itd. itp.

Widać dzielnice gdzie jest/są przywódcy, ludzie ogarniający i jakoś to idzie. Są też niestety takie, gdzie próby utworzenie czegoś kończą albo na starcie albo bardzo szybko, bo osoba wychodząca przed szereg uznawana jest za niegodną.

Kiedy tworzono dzielnice sądziłem, że prowadzić będą to osoby znane i szanowane na Pogoni. Osoby, które wiedzą o co w tej zabawie chodzi, rozumieją że nie każdy musi być fighterem z pierwszego rzędu, że znajdą się na dzielnicy tacy, którzy nie będą jeździć na każdy, albo wręcz na żaden wyjazd i, że takie osoby będą też akceptowane, dzięki czemu złapią bakcyla i może zechcą "wejść na wyższy poziom". Niestety życie pokazało, iż stworzono coś trochę na wzór kół wzajemnych adoracji, gdzie dla "gorszych" czuć pogardę. Z jednej strony jest to zrozumiałe, w końcu w kibicowskiej braci od zawsze była hierarchia. Z drugiej jednak takie działanie powoduje odpychanie od dzielnicy i wybieranie się na stadion w grupie kolesi, gdzie nikt nie zajmuje sobie głowy doliczaniem do dzielnicy.

Żeby nie było, że tylko gadam tylko jak jest źle to może parę propozycji.
1. Ważne jest aby na dzielnicach byli świadomi liderzy, którzy wiedzą o co chodzi i będą potrafili dotrzeć do tych początkujących (inaczej niż słowami kur*a, kur*a, kur*a wszyscy na mecz/wyjazd jak nie to wypad z dzielni".
2. Można by zorganizować zapisy na wyjazdy na dzielnicach, dzięki czemu przy specjalach byłoby wiadome ile miejsc potrzebują dzielnice.
3. Nie można się zamykać w wąskim gronie i odtrącać tych, którzy nie są na każdym meczu/wyjeździe.
4. Trzeba takim pokazywać plusy większego zaangażowania, dzięki czemu może złapią bakcyla.
5. Lepszy przepływ informacji od decyzyjnych do tych na samym dole.
6. Stały "monitoring" ze strony SKPS i "interwencje" w przypadku kryzysów.

Dzięki temu może się coś zmieni, szczególnie na tych dzielnicach, które teraz nie działają tak jak byśmy sobie tego życzyli.


MW_03
Młode Wilki
IP: zapisany
Na forum od 5501 dni

****




Odp: Liczby dzielnic na Młynie - Nagroda oprawa od MW - 23/11/2014 12:43
Tak to się klaruje na tą chwilę:

UNS - Zawisza 70 / cracovia 55 / Legia 50 / TSP 35
ZACHÓD - Zawisza 15 / cracovia 20 / Legia 26 / TSP -
PARKOWA - Zawisza 15 / cracovia 35 / Legia 33 / TSP 14
ZACHODNIA BRYGADA - Zawisza 18 / cracovia 37 / Legia 29 / TSP -
PSM - Zawisza 30 / cracovia 55 / Legia 30 / TSP -
ŚRÓDMIEŚCIE - Zawisza 15 / cracovia 30 / Legia 40 / TSP 20
NIEBUSZEWO - Zawisza - / cracovia - / Legia - / TSP -


Obrazek png wstawiony na forum
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005