Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Patriotyczna Pogoń Szczecin << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5837 dni

**




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 17/11/2010 09:54
Ci co zapisywali się u mnie na meczu:
Kolega z PSM co zapisywał się u mnie na meczu niech odbierze koszulkę u Bartasa
Kaczmar podbij na gg w profilu to ci do szkoły jakoś przyniosę.

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 17 listopada 2010, 19:39 [1 raz(y)]


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 18/11/2010 10:52
Uwaga, okazja dla Spoznialskich. Koszulka Lokalni Patrioci, w rozmiarze XXL, w cenie 35 zl- do kupienia w przerwie spotkania Pogoń-Gieksa, pod zegarem


www.sectorshop.net
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni

****




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 18/11/2010 13:07

  Szymen napisał:  

Na meczu z GKS będą dostępne jeszcze vlepki(przed meczem i w przerwie) w miejscu gdzie zasiada prawobrzeże. ostatnie sztuki, 5złkomplet!!



Dla przypomnienia


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 18/11/2010 14:08

  Czarny napisał:  
Uwaga, okazja dla Spoznialskich. Koszulka Lokalni Patrioci, w rozmiarze XXL, w cenie 35 zl- do kupienia w przerwie spotkania Pogoń-Gieksa, pod zegarem



Rozumiem ze jest tylko XXL? Jak by było XL to bym brał.


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 19/11/2010 10:39

  W(L)KP napisał:  

  Czarny napisał:  
Uwaga, okazja dla Spoznialskich. Koszulka Lokalni Patrioci, w rozmiarze XXL, w cenie 35 zl- do kupienia w przerwie spotkania Pogoń-Gieksa, pod zegarem



Rozumiem ze jest tylko XXL? Jak by było XL to bym brał.



Rozmawialismy na stadionie ;)

Wszystkie osoby ktore zamowily koszulki droga "wysylkowa"- powinny spodziewac sie ich pon-wtorek, jedynie kolega z Wiednia -sroda-czwartek.
Osoby ktore jeszcze nie odebraly - beda mialy okazje w sobote, wieczorem napisze o ktorej.


www.sectorshop.net
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 19/11/2010 11:10
Czarny masz jeszcze te koszuleczke xxl ?


Better dead than red!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 19/11/2010 16:53

  lub_czasopisma napisał:  
Czarny masz jeszcze te koszuleczke xxl ?



Niestety nie..na Ciebie rozmiar bylby dobry:)

Jutro tj. sobota o godzinie 17.30 na rogu Karlowicza i Mickiewicza, przy kiosku, odbior koszulek. Do zobaczenia.


www.sectorshop.net
henieq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7793 dni




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 20/11/2010 18:01
sory, ja nie mogłem dzisiaj odebrać koszulki. Dasz jakieś namiary? To może podjadę jutro.


na dobre i na złe
Obrazek gif wstawiony na forum
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 20/11/2010 18:55

  henieq napisał:  
sory, ja nie mogłem dzisiaj odebrać koszulki. Dasz jakieś namiary? To może podjadę jutro.



Chyba niepowazny jestes, ze ja bede czekal na Ciebie a Ty nie przyjdziesz, mam lepsze rzeczy do robienia, po drugie byly juz dwa terminy, osoby ktore nie odebraly maja ostatnia szanse. Nie odbiora, koszulki pojda na aukcje charytatywna dla domu dziecka, nikt nie bedzie za Wami biegal, Wasza sprawa.
Zreszta zadnego henieq'a nie mam na liscie, wiec cos Ci nie poszlo.

Ostatnio edytowany przez: Cz, 20 listopada 2010, 19:04 [2 raz(y)]


www.sectorshop.net
inblu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 20/11/2010 23:26

  Czarny napisał:  

  henieq napisał:  
sory, ja nie mogłem dzisiaj odebrać koszulki. Dasz jakieś namiary? To może podjadę jutro.



Chyba niepowazny jestes, ze ja bede czekal na Ciebie a Ty nie przyjdziesz, mam lepsze rzeczy do robienia, po drugie byly juz dwa terminy, osoby ktore nie odebraly maja ostatnia szanse. Nie odbiora, koszulki pojda na aukcje charytatywna dla domu dziecka, nikt nie bedzie za Wami biegal, Wasza sprawa.
Zreszta zadnego henieq'a nie mam na liscie, wiec cos Ci nie poszlo.



A czy nie można wrzucić koszulek do punktów w których były zapisy? Nie każdy miał czas żeby odebrać w wyznaczonych terminach a tak by sobie spokojnie leżały i czekały na właścicieli ;)


Goleniów z Pogonią
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 21/11/2010 12:46
trzeci, ostatni termin na odebranie koszulek Lokalni Patrioci- wtorek tj 23.11. o godzinie 17, na rogu Karlowicza i Mickiewicza.


www.sectorshop.net
inblu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 21/11/2010 15:33

  Czarny napisał:  
trzeci, ostatni termin na odebranie koszulek Lokalni Patrioci- wtorek tj 23.11. o godzinie 17, na rogu Karlowicza i Mickiewicza.



tak jest ;]


Goleniów z Pogonią
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7706 dni

****




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 22/11/2010 22:15
Przypominam ze koszulki do odbioru w pubie


Surowi rodzice
inblu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 22/11/2010 22:59
to w końcu w pubie czy na rogu Mickiewicza i Karłowicza ? :)


Goleniów z Pogonią
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 22/11/2010 23:29

  inblu napisał:  
to w końcu w pubie czy na rogu Mickiewicza i Karłowicza ? :)



to zależy u kogo się zapisywałeś.

Jeśli u Czarnego via gadu albo mailowo przez [email protected], ew. przez forum Legii do mnie na priv, to koszulki są do odbioru na rogu Mickiewicza/Karłowicza, jeśli gdzieś indziej się zapisywałeś to nie wiem:)

Ps. Wlepki patriotyczne dotarły do Warszawy i powiem Wam, że w realu dużo lepsze niż na projekcie!!!czyli prezentują się wyśmienicie:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
inblu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 23/11/2010 09:44
Zapisywałem się w kebabie na Prawobrzeżu ale nie mam żadnego kontaktu żeby się dowiedzieć czy tam są do odbioru. Dzisiaj podjadę i sprawdzę :)


Goleniów z Pogonią
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni

****




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 23/11/2010 09:52
Od 12 śmiało możesz do kebaba podjechać i odebrać


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7706 dni

****




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 23/11/2010 10:25

  inblu napisał:  
Zapisywałem się w kebabie na Prawobrzeżu ale nie mam żadnego kontaktu żeby się dowiedzieć czy tam są do odbioru. Dzisiaj podjadę i sprawdzę :)



Twoja inteligencja w ostatnich 3 postach mnie rozwaliła


Surowi rodzice
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7706 dni

****




Odp: 11 Listopada 2010- Koszulki, vlepki, sprawy organizacyjne - 23/11/2010 19:14
Czy gosc o nicku kibol chce wogule ta koszulke , przypominam ze nie płaciłes wiec sie okresl

Zamawiasz koszulke a pozniej nie odbierasz powazny jestes?

Ostatnio edytowany przez: Trudne sprawy, 28 listopada 2010, 20:23 [2 raz(y)]


Surowi rodzice
circ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4848 dni




Odp: 11 Listopada 2010- - 20/12/2010 21:28
Cześć chłopcy i dziewczyny, Polacy.
Dowiedziałam się telefonicznie o Waszym wieńcu, akcjii i polskim sercu i specjalnie zalogowałam się tu by Wam podziękować.
Tym samym-Dziękuję Wam serdecznie w imieniu prawdziwych Polaków!
Jeszcze Polska nie zginęła!

A teraz druga sprawa o której trzeba pomyśleć, więc myślcie.
Dziś w TVN podano, że polski Stadion NARODOWY ma być otwierany przez Piroga.
Wiecie, kto to Piróg?
http://polskispirit.salon24.pl/260565,no-fucking-way
Nie może być Stadion Narodowy otwierany przez cweli na pedalska modłę.


"Na otwarcie Stadionu Narodowego ma być nowocześnie i radośnie
Giorgos Stylianou, Adam Sztaba, Artur Szyman, Maciej Zień i Michał Piróg przygotują dwugodzinne przedstawienie na otwarcie Stadionu Narodowego w stolicy, kóre zaplanowano na koniec sierpnia lub na początku września przyszłego roku.

Konkurs na opracowanie imprezy uroczystego otwarcia stadionu wygrała warszawska agencja ARS Communications. Za reżyserię ma odpowiadać Giorgos Stylianou, za muzykę znany m.in. z "Tańca z gwiazdami" Adam Sztaba (był kierownikiem muzycznym, aranżerem i dyrygentem czterech edycji programu), za realizację światła Artur Szyman, za projekty kostiumów Maciej Zień, a za choreografię Michał Piróg..."

http://www.wprost.pl/kultura/muzyka/wiadomosci/?tp=wiadomosci&id=10474

Sprawa jest poważna i trzeba coś zrobić z zimną głową. Pomyślcie.
My,polscy blogerzy też będziemy myśleć. Jest nas ok. 60 blogów i słychać nas w sieci. Działamy wśród wykształciuchow.
Wiadomości proszę słać na PW, to wymienimy się meilami.
Tu chyba jest PW? Muszę się rozejrzeć.

Pozdrawiam serdecznie.
Z Bogiem.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005