Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Patriotyczna Pogoń Szczecin << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni

**




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 12/12/2011 14:13
Porozumienie Środowisk Patriotycznych

zaprasza w dniu 13.12.2011.

na pikietę, która odbędzie się na pl.Grunwaldzkim o godz.17.00.

Weź ze sobą biało-czerwoną flagę, pochodnię, znicze i przyjdź!
Zapraszamy! Szczecin pamięta!


Obrazek jpg wstawiony na forum



więcej na:

www.narodowyszczecin.pl
Wydarzenie na fb


Wielkim sukcesem narodowym zakończyły się obchody 11 listopada tak w Warszawie jak i w Szczecinie oraz w innych miastach. Dobrze wiemy jak całe te wydarzenia skomentowały media, chcąc za wszelką cenę nie dopuścić do przekazania dalej o tym, że patriotyzm w naszych sercach żyje i ma się dobrze!
Już we wtorek będzie okazja do kolejnej manifestacji miłości do ojczyzny. 13 grudnia 1981 wprowadzono stan wojenny. Wielu z dzisiejszych polityków mówi, że powinniśmy zapomnieć o tej dacie i o tych wydarzeniach. Przeciwnie! Nigdy nie możemy zapomnieć o ofiarach czerwonego wroga, o represjach, o pobiciach, o strzelaniu do strajkujących, o niszczeniu tego narodu.
Niestety moda na lewactwo, w tej czy w innej formie powraca- widzieliśmy to 11 listopada gdzie zgraja pederastów protestowała przeciwko odzyskaniu niepodległości (oficjalnie oczywiście protestowali przeciwko faszyzmowi, z tym, że jedynym problemem było to, że faszyzmu tam nie było…;) Nie dajmy rozwijać się czerwonej zarazie i niszczmy ją już w zarodku, np. właśnie taką manifestacją jaka będzie miała miejsce we wtorek.

Reasumując:
Wtorek-Godzina 17.00-Plac Grunwaldzki
Spotykamy się by złożyć kwiaty pod tablicą „W hołdzie ofiarom systemu…”, okazać szacunek poległym i głośno wykrzyczeć naszą nienawiść do ich oprawców!


„Chwała bohaterom- hańba ich katom!”

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 12 grudnia 2011, 14:20 [1 raz(y)]


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni

**




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 12/12/2011 19:29
I hopsa do góry niech będzie widoczne ;)


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

***




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 13/12/2011 13:27
do góry !!

Wszyscy razem !


www.sectorshop.net
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 13/12/2011 16:30
Wczoraj pod domem Jaruzela delegacja z flagą "Szczecin"


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 19/12/2011 09:14
A Propos postu Kasztanowego i jaruzela polecam film - Towarzysz Generał idzie na wojnę


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

***




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 20/12/2011 10:56
Rzeczy przekazane dla Pana kombatanta Andrzeja, przez West Side, dziękujemy za dorzucenie się do paczki :), wartość paczki ok. 600 zł
Cześć i chwała bohaterom !!

Fotka


www.sectorshop.net
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 20/12/2011 12:51
W uzupełnieniu posta kolegi Cz

Idą Święta, czyli jak kibole "rozrabiają"...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 23/12/2011 17:19
Ostatnio czasu bardzo mało więc nadrabiam zaległości bo było o czym napisać w tym temacie.
W Szczecinie obchodziliśmy dwie rocznice - wprowadzenia stanu wojennego oraz wydarzeń z grudnia 70 roku.
Szczególnie w tych pierwszych uroczystościach byliśmy licznie i aktywnie obecni.
Jako środowisko czynnie działające w Porozumieniu Środowisk Patriotycznych wzięliśmy czynny udział w uroczystościach na placu Grunwaldzkim, gdzie ze wszystkich zgromadzonych osób dało się zauważyć wielu takich którzy "odpowiadają co sobotę ciągle to samo... ". Jako kibice złożyliśmy kibolski wieniec oraz specjale znicze które tej jesieni towarzyszą nam na różnego rodzaju uroczystościach. Dodatkowo delegacja z dużą nasza flagą "Szczecin" obecna była uroczystościach pod domem Jaruzelskiego w nocy z 12 na 13 grudnia.

Była jeszcze jedna piękna akcja o której chciałbym wspomnieć.
W ramach akcji NSZ i PŚP włączyliśmy ( jak i również ją współorganizowaliśmy ) się w akcję pt. "Paczka dla kombatanta". Akcja w której zrobiliśmy świąteczny prezent kombatantom z naszego miasta i regionu, których obecna sytuacja materialna nie jest za wesoła. Dostaliśmy od związków kombatanckich listę osób którym taka pomoc szczególnie może być potrzebna. i tym sposobem wspólnie z innymi organizacjami zebraliśmy materiałów na paczki żywnościowe, które tego tygodnia zostały rozwiezione. I tutaj coś o czym nie wypada nie wspomnieć. Akcja, mimo że zrobiliśmy ją po cichu - przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Odzew, mimo że akcja była że tak powiem "dyskretna" był taki duże że paczki do nie których osób zajmowały cały bagażnik sporego auta wersji kombi.
Po przygotowaniu wszystkich paczek - zostało nam trochę żywności ( m.in dużo słodyczy ) które przekazane zostały dla dzieciaków w szczecińskim MOPRze.
Chciałbym też wyjaśnić dlaczego zrobiliśmy to w takiej formie. Paczek do zrobienia było nie całych 30 sztuk, więc założyliśmy iż bez większej mobilizacji - w swoim gronie FC i dzielnic ogarniemy ten temat. Jak wyszło - napisałem wyżej. Był to swojego rodzaju test, sprawdzian dla nas. I powiem że wypadliśmy tak że jestem niemal pewien że jak przykładowo wiosną zrobimy jeszcze większą, tym razem ogólną akcję - to wynik będzie taki że - bez owijania w bawełnę - rozpierdalać będzie duma .
Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim dzielnicom i FC za zaangażowanie w akcje. Wszystkim razem i każdemu z osobna. W jedności siła - co udowodnimy jeszcze nie raz!

Dodatkowo chciałbym przy okazji życzyć Wam wszystkim zdrowych, pogodnych, rodzinnych świąt. I wielka też szkoda że części naszej patriotyczno-kibicowskiej braci nie ma tutaj z nami na święta. Czekamy. na Was bo rok 2012 w tym temacie zapowiada się baardzo pracowicie.


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 24/12/2011 13:21
Paczka dla bohatera - relacja szczecińskiego NIKLOT-a


  Cytat:  
Z wielką radością nasze stowarzyszenie wzięło udział w wewnętrznej akcji Porozumienia Środowisk Patriotycznych, które tak na marginesie od początku współtworzymy. Akcja "Paczka dla bohatera" ma na celu wspomóc najbardziej potrzebujących kombatantów z naszego regionu i udowodnić, że są dla nas ludźmi bardzo wyjątkowymi. Dzięki mobilizacji wielu środowisk ze Szczecina, m.in. Klubu Gazety Polskiej, Nowej Prawicy, ONR, GRH Borujsko, naszej, a zdecydowanie największej - kibiców Pogonii Szczecin, udało nam się zebrać produkty takie jak żywność, chemię, środki higieny w ilości znacznie przekraczającej nasze wspólne założenia. W akcję włączyły się również osoby prywatne, tutaj chciałbym podziękować Piotrowi R. za jego wkład. W sumie wręczyliśmy około 30 paczek bohaterom z AK, NSZ i NZW, natomiast reszta produktów trafiła do Domu Dziecka przy ul. Ku Słońcu oraz do MOPS w Szczecinie. Wszędzie witano nas z wielkim zaskoczeniem i wyrazami wdzięczności, ludzie nie kryli łez wzruszenia. W przyszłości akcja będzie kontynuowana.

Akcja PŚP, była również okazją do odwiedzenia i poznania największego żyjącego bohatera podziemia antykomunistycznego mieszkającego w naszym województwie. Mowa tu o Panu Andrzeju Kiszce ps. "Dąb", "Grom" (ur. w 1922r.), żołnierzu, który wstąpił do konspiracji w 1941r. i walczył kolejno w BCh, NOW-AK i NZW. Andrzej Kiszka przez osiem lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości PRL w zbudowanym przez siebie bunkrze w lesie nieopodal Huty Krzeszowskiej a wioską Ciosmy. Miało to miejsce w latach 1953-1961, a dokładnie do 30 grudnia 1961 r., kiedy został aresztowany przez GO SB. W 1962 roku "Dąb" został skazany na dożywotne więzienie, które następnie zamieniono na 15 lat. Wyrok odsiadywał m.in. w Strzelcach Opolskich i Potulicach. Został zwolniony warunkowo z więzienia w sierpniu 1971 r.

Do Pana Kiszki wybraliśmy się 17 grudnia w trójkę: Ja, przedstawiciel ZŻNSZ o/Szczecin i przedstawiciel kibiców Pogonii Szczecin. Po dość długiej podróży dojechaliśmy do kilku domów, zapytaliśmy napotkanego człowieka o numer domu, wskazał go nam z uśmiechem, jak się okazało był to syn Pana Andrzeja. Wypakowaliśmy z samochodu wszystkie produkty i wnieśliśmy je do domu, następnie przedstawiliśmy się, powiedzieliśmy krótko o naszej akcji i przywitaliśmy się z domownikami. Z wielką radością przywitał nas sam bohater, poprosiliśmy o kilka zdjęć a nstępnie zaproszeni zostaliśmy do stołu. W domu Andrzeja Kiszki panowała bardzo ciepła atmosfera, wiel dowiedzieliśmy się o losach tego wspaniałego człowieka jak i jego rodziny. Mi osobiście zaimponowała miłość jaką otoczony jest Pan Andrzej ze strony swej żony, która z wielką troską o nim mówiła, o tym jak wspierali się wzajemnie przez te wszystkie ciężkie lata. Wzruszający był widok gdy pomagała mu zapiąć mundur, który przywdział specjalnie dla nas. Nie brakło też niestety słów żalu ze strony bohatera, „Nie o taką Polskę walczyłem” - powiedział komentując dzisiejszą rzeczywistość. Po ponad godzinnej romowie przy kawie, herbacie i cieście pożegnaliśmy się z życzeniami zdrowia dla wszystkich domowników i chęcią utrzymania kontaktu.
Pamiętajmy o tych, którzy walczyli za nas, za Polskę,

Ireneusz Woszczyk
Przewodniczący oddziału szczecińskiego Stowarzyszenia na Rzecz Tradycji i Kultury NIKLOT.

Zachęcam bardzo do obejrzenia fotorelacji z wizyty oraz do przeczytania wywiadów i artykułów o losach Andrzeja Kiszki, żołnierza wyklętego, żołnierza niezłomnego, który swe życie poświęcił idei Wolnej Polski :

http://www.solidarni.waw.pl/31grudzien1961_Andrzej_Kiszka.html

http://www.focus.pl/historia/artykuly/zobacz/publikacje/grozny-bandyta-a-kiszka/

http://www.wppp.vel.pl/artykul.php?id=1222429113&;gaz=tl

http://www.rp.pl/artykul/77645.html



... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 02/01/2012 19:50
Za Blogmedia24.pl



  Cytat:  
W związku z faktem, iż portal Blogmedia24.pl objął społecznym patronatem medialnym III Ogólnopolską Patriotyczną Pielgrzymkę Kibiców, zapraszamy na wywiad z jej organizatorem, ks. Jarosławem Wąsowiczem SDB.


Foxx – Podstawowym pytaniem, jakie z pewnością zadają sobie osoby spoza środowiska kibiców jest kwestia powiązania tak teoretycznie odległych rzeczywistości jak stadion i Kościół. Jak to wygląda?
J.W. – Tak jak zauważyłeś są to tylko teoretycznie odległe rzeczywistości. Tak naprawdę są sobie bliskie. Zwłaszcza w polskim kontekście. Dzisiaj środowiska kibiców to jedna z niewielu niezależnych grup społecznych, które opierają się wszechobecnej poprawności politycznej. Zwracają uwagę na sprawy celowo przemilczane, nazywają wiele rzeczy po imieniu, kształtują postawy patriotyczne, oddają cześć polskim bohaterom, o których zapomina się na łamach poczytnych gazet czy w popularnych stacjach radiowych i telewizyjnych. Te wartości są bliskie Kościołowi, który w historii Polski odegrał niezwykłą rolę, trudną do porównania z jakimkolwiek innym narodem. Za taką postawę środowiskakibiców wciąż otrzymują razy od manipulatorów opinii społecznej. Podobnie zresztą i Kościół, który w wielu przypadkach stoi na straży pamięci narodowej i wartości etycznych wypływających z Ewangelii. To są przestrzenie, które pozwalają organizować salezjanom pielgrzymkę kibiców (oficjalnym jej organizatorem jest Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży z Piły). Do tego dochodzi cała tradycja naszego zgromadzenia. Założyciel salezjanów św. Jan Bosko widział w sporcie jedną z podstawowych przestrzeni, w której wychowuje się młode pokolenie. Jedną z jego najbardziej znanych powiedzeń wychowawczych, jest zdanie "boisko pełne, diabeł martwy", celem zaś systemu wychowawczego ks. Bosko, który jest nazywany systemem prewencyjnym, jest wychowanie młodych na dobrych chrześcijan i prawych obywateli. Trzeba także zauważyć niezwykłą przychylność z jaką środowiska kościelne odniosły się do dotychczasowych pielgrzymek. Podkreślić tu trzeba zwłaszcza gościnność ojców Paulinów na Jasnej Górze, czy też patronat jaki nad tą inicjatywą od początku objął tygodnik katolicki "Niedziela". Pielgrzymka w swojej formule zostawia wiele miejsca na inicjatywy samych kibiców. Jej program jest zawsze konsultowany w środowisku i staramy się realizować postulaty, które są wynikiem tych dyskusji. Wszystko dobywa się w pełnej wolności od jakichkolwiek nacisków z zewnątrz. Między innymi dlatego zrezygnowaliśmy z kampanii popularnych mediów. Informacje o kolejnych pielgrzymkach są przekazywane "pocztą pantoflową", korzystamy z pomocy stowarzyszeń kibiców, kibicowskich stron internetowych i mediów niezależnych, takich jak portal Blogmedia24.pl, bosko.pl, "Gazeta Polska". Pielgrzymkom patronuje także Stowarzyszenie Federacji Młodzieży Walczącej, która w 80 – latach XX w. była największą młodzieżową antykomunistyczną organizacją konspiracyjną w kraju. Być może w promocję pielgrzymki włączy się także "Przegląd Sportowy", który jest do przyjęcia dla środowiska kibiców. Nigdy nie poprosimy natomiast o patronat "Gazety Wyborczej" i TVN - mediów, które przez ostatnie lata dużo się natrudziły, aby obraz kibica był w powszechnej opinii społecznej obrazem negatywnym.
Skąd pomysł na pielgrzymkę kibiców?
Na pomysł zorganizowania pielgrzymki wpadł śp. Tadeusz Duffek, legendarny kibic gdańskiej Lechii, działacz podziemnych struktur FMW i "Solidarności". Przez długi czas zmagał się z chorobą nowotworową. Dużo wtedy rozmawialiśmy o przeszłości naszego środowiska i przyszłości Polski. Powstawała wówczas książka "Biało - Zielona Solidarność", która traktowała o zaangażowaniu kibiców z Gdańska w walkę z komuną. Tadeusz zwierzył mi się, że jego marzeniem jest zorganizowanie pielgrzymki dla fanów z całego kraju, która miała by charakter patriotyczny. "Dufo" zmarł w październiku 2005 r., ale idea pielgrzymki pozostała żywa. W końcu udało nam się zmobilizować i w grudniu 2008 r. po raz pierwszy zawitaliśmy na Jasnej Górze.
Jak ta pielgrzymka sytuuje się w kontekście innych działań księdza – m.in. prowadzenia grupy żółtej w Międzynarodowej Pielgrzymce z Suwałk do Wilna. Wyraźnie zwraca uwagę skupienie na pracy z młodzieżą. Czy chodzi tylko o działalność formacyjną, czy o coś jeszcze?
Salezjanie są w Kościele powołani do pracy z młodzieżą i dla młodzieży. Wszystkie nasze inicjatywy służą realizacji tego posłannictwa. Osobiście jestem zaangażowany w wiele projektów (m.in. w pielgrzymkę z Suwałk do Ostrej Bramy), które mają pomóc młodzieży odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości. Nie ukrywam, że bliskie mojemu sercu są zwłaszcza inicjatywy związane z wychowaniem nie tylko religijnym, ale i patriotycznym. Powód jest prosty. Jestem historykiem. Ponadto z sentymentem wspominam czasy kiedy jako nastoletni kibic Lechii działałem w FMW i wiem, że młodzież potrafi się bardzo ofiarnie i skutecznie angażować w obronę wolności i tradycyjnych wartości, które służą pomyślności Polski.
Kibice biorący udział w poprzednich pielgrzymkach często należą do młodzieży nieco starszej i niekoniecznie "grzecznej" – jakie ksiądz ma wrażenia z tych spotkań?
Jak zawsze dobre. Wrażenie robiły na mnie zwłaszcza dyskusje panelowe, które potwierdzały, ze środowisko kibiców jest niezwykle żywo zainteresowane pomyślnością naszej Ojczyzny. Poza tym jestem przyzwyczajony do "niegrzecznej" młodzieży. Sam nią kiedyś byłem. Ze środowiskiem kibiców jestem związany od 1983 r. i dzisiaj mam wśród fanów w całej Polsce wielu wypróbowanych przyjaciół. Także nie jest to dla mnie środowisko ani obce, ani takie, które mogłoby mnie czymś zaskoczyć. Kibice to wspaniali ludzie.
Jasne, nie możemy jednak uniknąć pytań o to, co jest związane z radykalnymi przejawami futbolowego fanatyzmu - obaj wiemy, że tak się składa, iż to właśnie z tych środowisk często pochodzą ludzie przywiązani do wartości - w odróżnieniu od oglądaczy zawodów sportowych kontemplujących poczynania naszych doskonałych piłkarzy zajadając pop corn. Wszak nieprzypadkowo na trybunach można usłyszeć żartobliwe hasło "gdyby nas interesowała (w domyśle: tylko) piłka nożna - zostalibyśmy piłkarzami" :). Jak to tłumaczyć osobom spoza środowiska? Ja np. zawsze mówię, że krytycy rozmaitych awantur często bywają pasjonatami historycznych postaci lub literatury. Historia nie zna jednak wojskowej jednostki o moralności - nomen-omen - zakonu (włącznie z zakonami rycerskimi), ani obdarzonych temperamentem facetów zachowujących się w sytuacjach skrajnych, jak baranki. Dobry trop?
Bardzo dobry :). Myślę jednak, że zjawisko o którym wspominasz jest bardziej złożone i wymagałoby dłuższej dyskusji. Może jest to temat na oddzielną dyskusję? Z chęcią, przy jakiejś okazji, na ten temat porozmawiam. Teraz jednak krótko, niejako w odpowiedzi i zarazem potwierdzając Twoją intuicję, chciałbym przytoczyć, jedną z moich ulubionych wypowiedzi na temat "kiboli" autorstwa Janusza Korwina - Mikkego: "Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju, gdyby urodzili się w czasach Powstania Warszawskiego lub wojny światowej" ("Życie", 12 kwietnia 2002 ) . Tylko ideowi ludzie mogą zmienić świat. Trzeba się ze wszystkich sił starać, żeby wydobyć z nich naturalne dobro drzemiące w kaźdym człowieku i ukierunkować na działanie korzystne dla społeczeństwa. Kibice nie raz udowodnili, że tak się może dziać.
Program tegorocznej pielgrzymki jest zdecydowanie bardziej polityczny, czy też patriotyczny, niż w poprzednich latach – mam na myśli np. planowane wystąpienie ks. Isakowicza-Zaleskiego na temat ludobójstwa dokonanego na kresach wschodnich, czy koncert Andrzeja Kołakowskiego poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Co jest powodem tej zmiany? Czy wiąże się ona z tym, co się dzieje po 10 kwietnia 2010?
W poprzednich latach także kładliśmy duży nacisk na patriotyzm. Program był być może troszkę mniej szumny ze względu na to, że wciąż poszukujemy nowych rozwiązań. To dopiero III pielgrzymka i program jest wypadkową tych poszukiwań. W tym roku nie będzie przykładowo dyskusji panelowej, które cieszyły się poprzednio dużą popularnością. Uczestniczyli w nich i znani politycy, jak chociażby Jacek Kurski czy Radosław Parda (były wiceminister sportu z LPR), i znani kibice, którzy o środowisku wiele publikują, jak Roman Zieliński (Śląsk Wrocław), Jurek Dudała (Zagłębie Sosnowiec) czy Piotr Lisiewicz (Lech Poznań, red. "Gazety Polskiej"). Z drugiej jednak strony panele niesamowicie się wydłużały i trudno było w nich osiągnąć jakiś consensus. Zastąpiliśmy je więc wykładem, który wydaje się równie ciekawą propozycją. Wydarzenia związane z tragedią narodową z dnia 10 kwietnia 2010 r. tylko potwierdzają słuszną drogę naszej idei pielgrzymowania i potrzebę dyskutowania nad współczesnym patriotyzmem, a także wychowywaniem do miłości Ojczyzny przyszłych pokoleń. Także do obrony tych wartości, które są nam bliskie. Przykładowo już podczas ostatniej pielgrzymki w czasie homilii poruszony został m.in. problem obrony krzyża w szkołach i miejscach publicznych. Czas pokazał, że kilka miesięcy później trzeba było fizycznie bronić krzyża przed profanacją ze strony współczesnych barbarzyńców. Myślę, ze program tegorocznej pielgrzymki potwierdza linię, którą przyjęliśmy dwa lata temu i którą chcemy kontynuować w przyszłości.
Powodzenia i do zobaczenia.



... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

**




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 07/01/2012 16:41
jak by ktoś miał jeszcze wątpliwości polecam ten dokument Towarzysz generał idzie na wojnę

edit: juz ktoś wkleił ten film ale tamten link nie działa

Ostatnio edytowany przez: Shivan, 7 stycznia 2012, 16:47 [1 raz(y)]


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5013 dni




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 16/01/2012 21:14

  Cytat:  
Po ciężkiej chorobie zmarł w niedzielę 15 stycznia w Gdańsku Bronisław Troński, pisarz i dziennikarz. Urodził się 23 września 1921 r. w Wilnie. Z wykształcenia był prawnikiem, swoją biografię zawodową związał jednak z pisarstwem i dziennikarstwem. Był żołnierzem Armii Krajowej ps. "Jastrząb", uczestnikiem Powstania Warszawskiego, wiceprezesem Związku Powstańców Warszawskich oraz inicjatorem utworzenia Stowarzyszenia Pamięci Powstania Warszawskiego 1944, którego został honorowym prezesem.



Nie wielu ich zostalo, bohaterow...


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni

*




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 17/01/2012 11:54
A propos Bohaterów;

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni

**




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 17/01/2012 22:14
W związku ze zbliżającym się świętem Dnia Żołnierzy Wyklętych do ponownej sprzedaży trafiają vlepki wydane na 11 Listopada 2010. Całkowite fundusze zebrane ze sprzedaży tych vlepek pójdą na organizacje tegoż święta w Szczecinie. My jako kibice jesteśmy współorganizatorami.



W Quality Shopie za 4zł można nabyć komplet vlepek. Komplet składa się z 6 sztuk każdej vlepki czyli razem 24 sztuki!

Obrazek jpg wstawiony na forum


Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

*




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 19/01/2012 21:21
Został Ci koszulek większy niż xxl ?


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 19/01/2012 21:57
Nie


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 23/01/2012 08:48
Był koszulki z serii "Lokalni Patroci", które wspierały organizację Dnia Niepodległości, są i koszulki, które wesprą nadchodzące wielkimi krokami święto Żołnierzy Wyklętych - poświęcone żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego.

Koszulki z motywem "Ku Waszej Pamięci - Żołnierze Wyklęci". Całkowity zysk zostanie przeznaczony na obchody i upamiętnienie tego dnia.


Białe koszulki gramatura 185 - 190 gr. Koszt 30zł. . Do wyboru są dwie wersje. Narodowa(taka jak na zdjęciu, oraz legijna - analogicznie jak z koszulkami Powstańczymi).

Obrazek jpg wstawiony na forum

rozmiarówka:
Obrazek jpg wstawiony na forum


  mort napisał:  

Ile tych bezimiennych w lasach pogrzebanych?
Ile tych rozstrzelanych nawet bez sprawdzenia danych?
Ile łez musiała wylać nie jedna matka biedna...
Gaśnie ogień na Podhalu ginie Polska niepodległa
Agenci, kolaboranci, tak tu jest już od stuleci
Ja nie dam się zbałamucić tak wychowam swoje dzieci
Ku waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
Komuniści mordowali teraz chodzą uśmiechnięci
Dla nich wrogiem jest śmiertelnym kto o wolną Polskę walczy
Za zdradę się nachapali, że na zawsze im wystarczy
Wy walczyliście do końca aż wróciliście na tarczy
Ja nie wstydzę się polskości nigdy i za żadne skarby!!!


http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13385

okolicznościowe, warto




Prowadzimy zapisy do 30 stycznia bieżącego roku na dwa sposoby:
1) Osobiście w Jokerze i Quality Shopie - na miejscu trzeba zapłacić oraz podać rozmiar i wersję koszulki,
2) wysyłając maila na [email protected] oraz wpłacić pieniądze na konto:
52114020040000390250454732, odbiorca: wpiszcie co chcecie. W tytule przelewu nick z forum albo swój mail, z którego piszecie na [email protected]

Warto wspomnieć, iż zysk z koszulek idzie na organizację naszych, szczecińskich obchodów !!!


Na zakończenie wklejam utwór, który poświęcony jest Żołnierzom Wyklętym:

http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII

Ku Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 25/01/2012 22:44

  Ambasador napisał:  
Był koszulki z serii "Lokalni Patroci", które wspierały organizację Dnia Niepodległości, są i koszulki, które wesprą nadchodzące wielkimi krokami święto Żołnierzy Wyklętych - poświęcone żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego.

Koszulki z motywem "Ku Waszej Pamięci - Żołnierze Wyklęci". Całkowity zysk zostanie przeznaczony na obchody i upamiętnienie tego dnia.


Białe koszulki gramatura 185 - 190 gr. Koszt 30zł. . Do wyboru są dwie wersje. Narodowa(taka jak na zdjęciu, oraz legijna - analogicznie jak z koszulkami Powstańczymi).

Obrazek jpg wstawiony na forum

rozmiarówka:
Obrazek jpg wstawiony na forum


  mort napisał:  

Ile tych bezimiennych w lasach pogrzebanych?
Ile tych rozstrzelanych nawet bez sprawdzenia danych?
Ile łez musiała wylać nie jedna matka biedna...
Gaśnie ogień na Podhalu ginie Polska niepodległa
Agenci, kolaboranci, tak tu jest już od stuleci
Ja nie dam się zbałamucić tak wychowam swoje dzieci
Ku waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
Komuniści mordowali teraz chodzą uśmiechnięci
Dla nich wrogiem jest śmiertelnym kto o wolną Polskę walczy
Za zdradę się nachapali, że na zawsze im wystarczy
Wy walczyliście do końca aż wróciliście na tarczy
Ja nie wstydzę się polskości nigdy i za żadne skarby!!!


http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13385

okolicznościowe, warto




Prowadzimy zapisy do 30 stycznia bieżącego roku na dwa sposoby:
1) Osobiście w Jokerze i Quality Shopie - na miejscu trzeba zapłacić oraz podać rozmiar i wersję koszulki,
2) wysyłając maila na [email protected] oraz wpłacić pieniądze na konto:
52114020040000390250454732, odbiorca: wpiszcie co chcecie. W tytule przelewu nick z forum albo swój mail, z którego piszecie na [email protected]

Warto wspomnieć, iż zysk z koszulek idzie na organizację naszych, szczecińskich obchodów !!!


Na zakończenie wklejam utwór, który poświęcony jest Żołnierzom Wyklętym:

http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII

Ku Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci !!!



Podbijam - akcja bardzo ważna a efekty na 1 marca u nas w Szczecinie - będą niezapomniane ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni

****




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 27/01/2012 10:17

  1973 napisał:  
A propos Bohaterów;

Obrazek jpg wstawiony na forum



Podbijam to już dziś !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni

**




Odp: Lokalni Patrioci - Pogoń Szczecin - 29/01/2012 15:26
Zapraszam do polubienia a także rozpropagowania wśród znajomych www.narodowyszczecin.pl na facebooku. Będą tam na bieżąco umieszczane informacje z akcji PŚP(do którego my jako kibice również należymy) a także różne wieści, artykuły itp.

www.narodowyszczecin.pl na FB!! Zapraszamy!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005