Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Informacje: Puchar Polski! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6576 dni




Informacje: Puchar Polski! - 23/08/2010 13:18
Wyjazd na środowy mecz w Swarzędzu k. Poznania nie będzie organizowany. Każdy sympatyk chcący udać się na ten mecz wybiera wygodny dla siebie środek transportu. Przyznano nam...50 biletów, które kupić będzie można wyłącznie przed spotkaniem.

Mimo tego jazda! Puchar jest Nasz! ten puchar do nas należy!


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

***




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 23/08/2010 13:57
jedziemy jedziemy jedziemy :). Na miejscu bedzie mozliwosc kupna smyczek West Side w cenie 10 zl.


www.sectorshop.net
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 23/08/2010 14:35
Oczywiście na wyjeździe się stawiamy.
Dla osób będących w Nowym Sączu będzie to wyjazd o 180 stopni inny pod kątem czasu podróży i odległości. Dla nie będących na Sandecji - możliwość rehabilitacji nie obecności.
Tak więc nie ma to tamto - Puchar Jest Nasz !!! ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni

****




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 23/08/2010 17:47
ta wiadomo, kto sie boi jezdzic daleko niech chociaz zrobi za statystę w niedalekim Swarzędzu...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
UI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

*




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 23/08/2010 23:21

  Stary Dziad napisał:  

  Prawa Strona Miasta napisał:  
ta wiadomo, kto sie boi jezdzic daleko niech chociaz zrobi za statystę w niedalekim Swarzędzu...



Obserwuję Twoje wpisy od dłuższego czasu i zastanawiam się za co wyłapałeś te 4 gwiazdki ???
Szczycisz się wyjazdem do Nowego Sącza ???? Chłopie rozpierdalasz mnie, zorientowani wiedzą jak wygląda obecnie Pogoń na wyjazdach. Odradza się to powolutku ale póki co jesteśmy w wyjazdowej 3 lidze, więc zbastuj troszkę i pracuj nad poprawą ekipy wyjazdowej. Ale nie w ten sposób. Mam dziwne wrażenie, że w czasach moich wyjazdów tacy jak Ty ganiali po browary.



To nie obserwuj wypowiedzi kolegi na forum, tylko właśnie na wyjazdach ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5078 dni




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 24/08/2010 00:03

  PL napisał:  
Przyznano nam...50 biletów, które kupić będzie można wyłącznie przed spotkaniem.



w cenie 15 zł.


Granatowo - Bordowa Emigracja!
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 24/08/2010 11:32
Ma ktoś wolne miejsce w aucie?


Zielony Tryb Życia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6113 dni




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 24/08/2010 14:44

  Stary Dziad napisał:  
Odradza się to powolutku ale póki co jesteśmy w wyjazdowej 3 lidze



Póki co jesteśmy stabilnie w wyjazdowej 1 lidze, bo do ekstraklasy troszkę nam brakuje, ale mam nadzieję, że przy najbliższych wyjazdach to się poprawi. Wystarczy dalej się mobilizować i wyjdą efekty na dużym poziomie! Dlatego... Kurwa jeździmy Bracia! Jesteśmy zawsze tam!


Śródmiejski Tryb Życia...
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni

****




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 24/08/2010 22:29

  Stary Dziad napisał:  

  Prawa Strona Miasta napisał:  
ta wiadomo, kto sie boi jezdzic daleko niech chociaz zrobi za statystę w niedalekim Swarzędzu...



Obserwuję Twoje wpisy od dłuższego czasu i zastanawiam się za co wyłapałeś te 4 gwiazdki ???
Szczycisz się wyjazdem do Nowego Sącza ???? Chłopie rozpierdalasz mnie, zorientowani wiedzą jak wygląda obecnie Pogoń na wyjazdach. Odradza się to powolutku ale póki co jesteśmy w wyjazdowej 3 lidze, więc zbastuj troszkę i pracuj nad poprawą ekipy wyjazdowej. Ale nie w ten sposób. Mam dziwne wrażenie, że w czasach moich wyjazdów tacy jak Ty ganiali po browary.



ziomuś zagalopowałeś się lekko..jezeli uwazasz ze gwiazdki to nagroda za internetowe wpisy to jestes w bledzie...zreszta chuj klade na jakies gwiazdki w rzeczywistosci wyjazdowej zabraklo by miejsca na nie...zorientowani wiedza bo jezdza i staraja sie cos robic wlasnie dlatego powoli sie cos rusza, bo Ci co Cie tak rozpierdalaja(m.in. ja) ostatnio zalozyli sobie plan ktory po pierwszych dwoch wyjazdach widac ze jest realizowany...na dzielnicach ludzie zaczeli sie interesowac Pogonia, uczestniczyc w zyciu kibicowskim...to wlasnie dzieki takim jak My, a jezeli chcesz kogos skrytykowac to najpierw zastanow sie co Ty zrobiles zeby bylo lepiej oprocz wpisu w ktorym sie przyjebales do mnie nie rozumiejac mojego powyżej napisanego postu...

a co do podniecania sie wyjazdami...hmmm nie widze tu nigdzie podniety, a bywaly lepsze wyjazdy niz ten na smierdzace zadupie cracovskich pacholkow...a co do Twocih wrazen to sa bardzo mylne...

jezeli chodzi o jutrzejszy wyjazd...dowiadywac sie od chlopakow jak kto jedzie i łapać się w mniejsze grupki.jest 50 biletów ale nikt nie powiedzial ze nie moze Nas byc wiecej...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6468 dni




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 24/08/2010 23:04

  Prawa Strona Miasta napisał:  

  Stary Dziad napisał:  

  Prawa Strona Miasta napisał:  
ta wiadomo, kto sie boi jezdzic daleko niech chociaz zrobi za statystę w niedalekim Swarzędzu...



Obserwuję Twoje wpisy od dłuższego czasu i zastanawiam się za co wyłapałeś te 4 gwiazdki ???
Szczycisz się wyjazdem do Nowego Sącza ???? Chłopie rozpierdalasz mnie, zorientowani wiedzą jak wygląda obecnie Pogoń na wyjazdach. Odradza się to powolutku ale póki co jesteśmy w wyjazdowej 3 lidze, więc zbastuj troszkę i pracuj nad poprawą ekipy wyjazdowej. Ale nie w ten sposób. Mam dziwne wrażenie, że w czasach moich wyjazdów tacy jak Ty ganiali po browary.



ziomuś zagalopowałeś się lekko..jezeli uwazasz ze gwiazdki to nagroda za internetowe wpisy to jestes w bledzie...zreszta chuj klade na jakies gwiazdki w rzeczywistosci wyjazdowej zabraklo by miejsca na nie...zorientowani wiedza bo jezdza i staraja sie cos robic wlasnie dlatego powoli sie cos rusza, bo Ci co Cie tak rozpierdalaja(m.in. ja) ostatnio zalozyli sobie plan ktory po pierwszych dwoch wyjazdach widac ze jest realizowany...na dzielnicach ludzie zaczeli sie interesowac Pogonia, uczestniczyc w zyciu kibicowskim...to wlasnie dzieki takim jak My, a jezeli chcesz kogos skrytykowac to najpierw zastanow sie co Ty zrobiles zeby bylo lepiej oprocz wpisu w ktorym sie przyjebales do mnie nie rozumiejac mojego powyżej napisanego postu...

a co do podniecania sie wyjazdami...hmmm nie widze tu nigdzie podniety, a bywaly lepsze wyjazdy niz ten na smierdzace zadupie cracovskich pacholkow...a co do Twocih wrazen to sa bardzo mylne...

jezeli chodzi o jutrzejszy wyjazd...dowiadywac sie od chlopakow jak kto jedzie i łapać się w mniejsze grupki.jest 50 biletów ale nikt nie powiedzial ze nie moze Nas byc wiecej...



Amen.
Do zobaczenia w mieście mebli;)


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 24/08/2010 23:07

  Prawa Strona Miasta napisał:  
ta wiadomo, kto sie boi jezdzic daleko niech chociaz zrobi za statystę w niedalekim Swarzędzu...



Mnie też to zdanie razi.
Zwłaszcza, że gorący teren i statyści raczej się nie przydadzą.


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5576 dni

*




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 25/08/2010 00:20
gorąco to Ty masz w gaciach kurwa , najlepiej siedziec przed monitorem i obsranym śledzić wynik online. a co do Świnoujścia nie bałeś się jechać , tam spławik kołomąć grasuje .


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

****




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 25/08/2010 00:20
ja pierdole w czym macie problem? nie byles w skurwialym sączu zapierdalaj do swarzędzia!! PS ON TOUR!!!


50 biletow to oni mogą gkp gorzowiankom dać :)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

*




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 25/08/2010 00:40

  Stary Dziad napisał:  

  Prawa Strona Miasta napisał:  
ta wiadomo, kto sie boi jezdzic daleko niech chociaz zrobi za statystę w niedalekim Swarzędzu...



Obserwuję Twoje wpisy od dłuższego czasu i zastanawiam się za co wyłapałeś te 4 gwiazdki ???
Szczycisz się wyjazdem do Nowego Sącza ???? Chłopie rozpierdalasz mnie, zorientowani wiedzą jak wygląda obecnie Pogoń na wyjazdach. Odradza się to powolutku ale póki co jesteśmy w wyjazdowej 3 lidze, więc zbastuj troszkę i pracuj nad poprawą ekipy wyjazdowej. Ale nie w ten sposób. Mam dziwne wrażenie, że w czasach moich wyjazdów tacy jak Ty ganiali po browary.



Jeśli jesteś w stanie dać od siebie więcej dla Pogoni od PSP to zaproponuj to na swojej dzielnicy, albo na forum. Nikt Ci tego nie broni, a skorzystać możemy wszyscy.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni

**




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 25/08/2010 02:06

  psychopig napisał:  

  Prawa Strona Miasta napisał:  
ta wiadomo, kto sie boi jezdzic daleko niech chociaz zrobi za statystę w niedalekim Swarzędzu...



Mnie też to zdanie razi.
Zwłaszcza, że gorący teren i statyści raczej się nie przydadzą.



to trzeba było pojechać, a nie teraz żale wypłakujesz na forum...


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

****




Odp: Informacje: Puchar Polski! - 25/08/2010 08:39
Dobra przestańcie się podniecać kto był gdzieś a kto nie był.
Niech każdy przeanalizuje czy robi dla Pogoni tyle ile może i czy jeździ tam gdzie może. Jak za mało to trzeba wziąć się do roboty i uskuteczniać.
Pierwsza okazja dziś, a następna 3 września do Gliwic. Poza tym na Dolcanie trzeba dopingować, a nie się lansować.


 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005