Odp: Niska frekwencja - czemu ? - 27/09/2013 18:18
Teraz jest dobry moment aby w końcu obudzić się i przywrócić MŁYNOWI ŚWIETNOŚĆ. To miejsce znów musi stać się ŚWIĘTE jak wiele lat temu i doping tam ma być taki, że przyjezdni będą grali jakby mieli nogi z waty.
Mam nadzieje, że już od meczu z Górnikiem tak będzie i przypomnimy całej Polsce, że najlepsi kibice są w portowym mieście!
Odp: Niska frekwencja - czemu ? - 27/09/2013 20:43
dzisiaj ludzie prowadzący doping nie mają żadnego autorytetu u starszych. A tym bardziej jak się słucha ciągłych bluzg na ludzi stojących w młynie, starszym nie chce się przychodzić. Wiecie czemu kiedyś wszyscy śpiewali. Bo jak ktoś nie śpiewał dostawaał upomnienie od gniazdowego. Drugiego upomnienia nie było tylko szło kilku chłopaków wytłumaczyć ręcznie przewinienie delikwentowi.
Odp: Niska frekwencja - czemu ? - 04/10/2013 10:48
Jest w tym wiele dobrego napisane, problem polega na tym ze jest potrzebny lider ktory to zrozumie i wykorzysta - stwarzajac na nowo ta jakosc.
Pogon musi byc znow w glowach mlodych i starych ktorzy stworza na nowo jakosc domu - takiego do ktorego sie chetnie wraca.
Musza byc zasady ktore beda jasno okreslaly po co tu jestesmy....
Jesli to przyniosloby efekt to o nowy zaciag fanatykow bylby kwestia czasu.
Ja sam cos tam robilem a pozniej praca,rodzina, dziecko.... stoje z boku i obserwuje ale jestem przekonany ze jak syn bedzie gotow to wroce. teraz ze skraju rodzinnego lyka atmosfere.... juz teraz odnawiam kontakty z kompanami i wrocimy....
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi. Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.