Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:16

  celciusz napisał:  

  Amenhotep napisał:  
OK - cool, mamy to co chciala wiekszosc - a teraz ciekawy jestem co bedzie dalej, ciekawy jestem kiedy Smolny i reszta wypna sie na Pogon, ciekawy jestem kto bedzie sponsorowal druzyne!!!! Moze zagraja za darmo, ale ten sklad - jak wiele mowi - utrzyma sie dokladnie rok!!!

Wy co Pogońiliscie Drzymale, nie macie ani grosza rozumu!!!!

Jestescie wszystcy na jednym poziomie - niestety nic to nie zmieni ze dalej bede wierzyl ze Pogon kiedys bedzie w 1. lidze, ale nie z takimi kibicami jak wy jestescie!!!

Dzieciaki, ktorzy nie wiedza co robia i mysla ze sa super cool!!!

Skad wezmiecie teraz kase na wzmocnienia????

Bedziecie krasc samochody, sciagac haracz z kioskow, czy bedziecie moze narkotykami handlowac????

Nie powiem ze jestem zwolenikiem Drzymaly albo Ptaka albo jakiegos ciecia Gondora - lecz, wy nie utrzymacie klubu. Haahhaha, wy to qrwa sie pienicie jak bilety o zeta podniosa i robicie z tego afere!!!

Niestety, kibicuje 35 lat Pogoni ale ze Pogon Szczecin ma takich idiotow jako kibicow - to szczerze mowiac - zygac mi sie chce!!!!

Nie pozdrawiam was, bo jestescie wszystcy po jednych pieniadzach!!!!



Moze cos z sie uskrobie tu itam na ta 3 lige



Taaaak uskrobiesz sobie lokiec i widzisz, ty nastepnym polglowkiem jestes!!!

Jak by taki jak ty Pogonia rzadzil, to by Pogon przed turzynem w puszke grala ty glabie!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:16

  pasik napisał:  

  daroslaw napisał:  

  pasik napisał:  
nasuwa sie tylko jedno KURWA MAC :(


tak tylko to kurwa mać to odnośnie tej całej niezrozumiałej i dziwnej propozycji. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że te tłumy wiernych fanów stawią się w sierpniu na rozpoczęciu rozgrywek.


tak tylko ze 500 osob nie utrzyma klubu bo wplywy nie pokrywaja nawet kosztow organizacji meczu cienko to widze



przejmuj się swoimi kieszonkowymi lepiej.


maromks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:16

  Amenhotep napisał:  
OK - cool, mamy to co chciala wiekszosc - a teraz ciekawy jestem co bedzie dalej, ciekawy jestem kiedy Smolny i reszta wypna sie na Pogon, ciekawy jestem kto bedzie sponsorowal druzyne!!!! Moze zagraja za darmo, ale ten sklad - jak wiele mowi - utrzyma sie dokladnie rok!!!

Wy co Pogońiliscie Drzymale, nie macie ani grosza rozumu!!!!

Jestescie wszystcy na jednym poziomie - niestety nic to nie zmieni ze dalej bede wierzyl ze Pogon kiedys bedzie w 1. lidze, ale nie z takimi kibicami jak wy jestescie!!!

Dzieciaki, ktorzy nie wiedza co robia i mysla ze sa super cool!!!

Skad wezmiecie teraz kase na wzmocnienia????

Bedziecie krasc samochody, sciagac haracz z kioskow, czy bedziecie moze narkotykami handlowac????

Nie powiem ze jestem zwolenikiem Drzymaly albo Ptaka albo jakiegos ciecia Gondora - lecz, wy nie utrzymacie klubu. Haahhaha, wy to qrwa sie pienicie jak bilety o zeta podniosa i robicie z tego afere!!!

Niestety, kibicuje 35 lat Pogoni ale ze Pogon Szczecin ma takich idiotow jako kibicow - to szczerze mowiac - zygac mi sie chce!!!!

Nie pozdrawiam was, bo jestescie wszystcy po jednych pieniadzach!!!!



popieram cie ale im juz nic nie pomoze,najgorsze jest to ze mysla ze maja racje...a kurwa niech jutro Smolny i Kaluzny powiedza ze odchodza..i Pogon nie przystapi do rozgrywek ...co wtedy zrobicie pajace...


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:16
Teraz, mozna spokojnie pobanowac wszystkie wynalazki, albo zamknac temat dla swietego spokoju

Jedyna sluszna droga - Pogon II ligowa!

@jakis ogarniacz
tak, bedziemy krasc, zabijac, gwalcic i sprzedawac mlode 16stki za granice, aby miec kase! Zastanow sie czlowieku co piszesz, bo chyba "NAS" (kibicow Pogoni) traktujesz jak jakies palanty typu redaktorzyki z SE,Faktu czy inne pacholki, ktore wmawiaja wszystkim, ze kibice to jedno wielkie scierwo podchodzace pod jakis gang czy chuj go wie co, uraz z dziecinstwa czy jak? Ciekawy jestem ile TY zrobiles dla POGONI, aby znalazla sie w II lidze, nie zpaominaj, ze gdyby nie Ci ludzie, ktorzy doprowadzili ja do tej ligii, Drzymala nawet niemyslalby o Szczecinie i o fuzji, wiec chyba czy fuzja bedzie czy nie decydowac nie powinien nikt inny jak te osoby, ktore mozna smialo powiedziec stworzyly ten klub. Wole spasc z hukie do 3ciej ligii, aby sie z niej podniesc jako POGON SZCZECIN, niz spasc z ekstraklasy z hukiem, by zakladac klub od nowa, lub kontynuowac bagno w POGONI GROCLIN DRZYMALA SZCZECIN, czesc!

Ostatnio edytowany przez: Safe, 30 czerwca 2008, 23:25 [1 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:17

  mlotecze napisał:  

  (P)ogoniarz napisał:  
Hurra zgnijemy w II lidze spoko



wypierdalaj frajerze. nie chodziles na mecze i chodzic nie musisz. nikt cie nie zmusza jak sie nie podoba



Ile ty meczow widziales ty smarkaczu????


Obrazek jpg wstawiony na forum
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:17
No dobra, teraz będzie już na serio. Akcja marketingowa mająca na celu odnalezienie zagubionych "kibiców sukcesu" zakończona pomyślnie :D Łatwo policzyć że w drugiej lidze będzie nas teraz dwa razy więcej na stadionie czyli jakies 4000-5000 minimum. W końcu przez ostatnie dni tylko na samym forum Pogononline.pl swoją płomienną miłość do Pogoni a także niespotykaną troskę o jej przyszłość i dobro zadeklarowało co najmniej kilkadziesiąt osób (samej sondy nie liczę). Także o wpływy z biletów, tudziez karnetów jestem juz spokojny he he. Ciekaw jestem ile z tych internetowych bajkopisarzy naprawdę zajrzy jesienią na Twardowskiego... Zapewne tylko kilku, bo dla wiekszości fuzjonautów to wstyd i hańba oglądać zabójcze rajdy Chifona oraz bramki Rydzaka i Ropiejki w nowej 2 lidze...

I jeszcze raz: Szczecin cały bez golasa Drzymały :D


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:19

  maromks napisał:  

  Amenhotep napisał:  
OK - cool, mamy to co chciala wiekszosc - a teraz ciekawy jestem co bedzie dalej, ciekawy jestem kiedy Smolny i reszta wypna sie na Pogon, ciekawy jestem kto bedzie sponsorowal druzyne!!!! Moze zagraja za darmo, ale ten sklad - jak wiele mowi - utrzyma sie dokladnie rok!!!

Wy co Pogońiliscie Drzymale, nie macie ani grosza rozumu!!!!

Jestescie wszystcy na jednym poziomie - niestety nic to nie zmieni ze dalej bede wierzyl ze Pogon kiedys bedzie w 1. lidze, ale nie z takimi kibicami jak wy jestescie!!!

Dzieciaki, ktorzy nie wiedza co robia i mysla ze sa super cool!!!

Skad wezmiecie teraz kase na wzmocnienia????

Bedziecie krasc samochody, sciagac haracz z kioskow, czy bedziecie moze narkotykami handlowac????

Nie powiem ze jestem zwolenikiem Drzymaly albo Ptaka albo jakiegos ciecia Gondora - lecz, wy nie utrzymacie klubu. Haahhaha, wy to qrwa sie pienicie jak bilety o zeta podniosa i robicie z tego afere!!!

Niestety, kibicuje 35 lat Pogoni ale ze Pogon Szczecin ma takich idiotow jako kibicow - to szczerze mowiac - zygac mi sie chce!!!!

Nie pozdrawiam was, bo jestescie wszystcy po jednych pieniadzach!!!!



popieram cie ale im juz nic nie pomoze,najgorsze jest to ze mysla ze maja racje...a kurwa niech jutro Smolny i Kaluzny powiedza ze odchodza..i Pogon nie przystapi do rozgrywek ...co wtedy zrobicie pajace...





No wreszcie, chociarz jeden z rozumem - niestety w dwojke nie wygramy - lol

Szkoda mi slow, mnie ponioslo strasznie, ale isc z dzieckiem na mecz - i takich debili spotkac to az strach!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:19

  Amenhotep napisał:  

  celciusz napisał:  

  Amenhotep napisał:  
OK - cool, mamy to co chciala wiekszosc - a teraz ciekawy jestem co bedzie dalej, ciekawy jestem kiedy Smolny i reszta wypna sie na Pogon, ciekawy jestem kto bedzie sponsorowal druzyne!!!! Moze zagraja za darmo, ale ten sklad - jak wiele mowi - utrzyma sie dokladnie rok!!!

Wy co Pogońiliscie Drzymale, nie macie ani grosza rozumu!!!!

Jestescie wszystcy na jednym poziomie - niestety nic to nie zmieni ze dalej bede wierzyl ze Pogon kiedys bedzie w 1. lidze, ale nie z takimi kibicami jak wy jestescie!!!

Dzieciaki, ktorzy nie wiedza co robia i mysla ze sa super cool!!!

Skad wezmiecie teraz kase na wzmocnienia????

Bedziecie krasc samochody, sciagac haracz z kioskow, czy bedziecie moze narkotykami handlowac????

Nie powiem ze jestem zwolenikiem Drzymaly albo Ptaka albo jakiegos ciecia Gondora - lecz, wy nie utrzymacie klubu. Haahhaha, wy to qrwa sie pienicie jak bilety o zeta podniosa i robicie z tego afere!!!

Niestety, kibicuje 35 lat Pogoni ale ze Pogon Szczecin ma takich idiotow jako kibicow - to szczerze mowiac - zygac mi sie chce!!!!

Nie pozdrawiam was, bo jestescie wszystcy po jednych pieniadzach!!!!



Moze cos z sie uskrobie tu itam na ta 3 lige



Taaaak uskrobiesz sobie lokiec i widzisz, ty nastepnym polglowkiem jestes!!!

Jak by taki jak ty Pogonia rzadzil, to by Pogon przed turzynem w puszke grala ty glabie!!!



Ty sie dziadku tak nie napinaj bo Ci pompka siądzie :] bez odbioru :D


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8349 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:19

  Amenhotep napisał:  

  celciusz napisał:  

  Amenhotep napisał:  
OK - cool, mamy to co chciala wiekszosc - a teraz ciekawy jestem co bedzie dalej, ciekawy jestem kiedy Smolny i reszta wypna sie na Pogon, ciekawy jestem kto bedzie sponsorowal druzyne!!!! Moze zagraja za darmo, ale ten sklad - jak wiele mowi - utrzyma sie dokladnie rok!!!

Wy co Pogońiliscie Drzymale, nie macie ani grosza rozumu!!!!

Jestescie wszystcy na jednym poziomie - niestety nic to nie zmieni ze dalej bede wierzyl ze Pogon kiedys bedzie w 1. lidze, ale nie z takimi kibicami jak wy jestescie!!!

Dzieciaki, ktorzy nie wiedza co robia i mysla ze sa super cool!!!

Skad wezmiecie teraz kase na wzmocnienia????

Bedziecie krasc samochody, sciagac haracz z kioskow, czy bedziecie moze narkotykami handlowac????

Nie powiem ze jestem zwolenikiem Drzymaly albo Ptaka albo jakiegos ciecia Gondora - lecz, wy nie utrzymacie klubu. Haahhaha, wy to qrwa sie pienicie jak bilety o zeta podniosa i robicie z tego afere!!!

Niestety, kibicuje 35 lat Pogoni ale ze Pogon Szczecin ma takich idiotow jako kibicow - to szczerze mowiac - zygac mi sie chce!!!!

Nie pozdrawiam was, bo jestescie wszystcy po jednych pieniadzach!!!!



Moze cos z sie uskrobie tu itam na ta 3 lige



Taaaak uskrobiesz sobie lokiec i widzisz, ty nastepnym polglowkiem jestes!!!

Jak by taki jak ty Pogonia rzadzil, to by Pogon przed turzynem w puszke grala ty glabie!!!



hamuj sie dziadek troche ja ci nie klade po plecach


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8000 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:20
Cytat z oświadczenia:

"Do ostatnich godzin przed wyznaczonym przez PZPN terminem porozumienia mieliśmy nadzieję na szeroko pojęty konsensus wszystkich środowisk. Skoro okazało się to niemożliwe próbowaliśmy przekonać Pana Prezesa Drzymałę do zainwestowania w II ligową Pogoń Szczecin. Trzecia klasa rozgrywkowa nie stanowiła jednak przedmiotu zainteresowania firmy Inter Groclin Auto SA"

I to zdanie jest ewidentnym podsumowaniem co do działalności pana Drzymały. My nie potrzebujemy kolejnego świra i furiata który jak mu sie cos przestanie podobać to rozniesie Pogoń w pył i wyrzuci ją na zbity pysk do B-klasy. My potrzebujemy czlowieka, któremu zależy na Pogoni i który kocha Pogoń niezależnie od ligi w której się znajduje. Drzymale najwyraźniej zabrakło klasy. Bo w pare dni nie da sie zbudować solidnego domu mozna jedynie postawić szałas, który jak tylko wiatr mocniej zawieje zniknie z powierzchni ziemi. I tak samo jest z Pogonią Szczecin. Trzeba cięzko pracować na jej wyniki i sukces a nie liczyc na dobrodzieja z Wielkopolski. I prosze wszystkich krytykantów aby przejrzeli na oczy. Bekdas Gondor i Ptak nas wydymali a wy chcieliscie po raz 4 tego samego... Zastanowić sie i nie pisać bzdur :)

Tylko POGOŃ !!


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:22

  Cytat:  
Szkoda mi slow, mnie ponioslo strasznie, ale isc z dzieckiem na mecz - i takich debili spotkac to az strach!!!



...po co pierdolisz farmazony; również chodzę z dzieciakiem na mecze,mam koleżkę który zabiera dzieciaka na mecze od paru lat i nie ma żadnego problemu nikt nie lamentuje,nie podoba się to dzieciaka nie zabieraj...


Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:23

  Animal. napisał:  

  Amenhotep napisał:  

  celciusz napisał:  

  Amenhotep napisał:  
OK - cool, mamy to co chciala wiekszosc - a teraz ciekawy jestem co bedzie dalej, ciekawy jestem kiedy Smolny i reszta wypna sie na Pogon, ciekawy jestem kto bedzie sponsorowal druzyne!!!! Moze zagraja za darmo, ale ten sklad - jak wiele mowi - utrzyma sie dokladnie rok!!!

Wy co Pogońiliscie Drzymale, nie macie ani grosza rozumu!!!!

Jestescie wszystcy na jednym poziomie - niestety nic to nie zmieni ze dalej bede wierzyl ze Pogon kiedys bedzie w 1. lidze, ale nie z takimi kibicami jak wy jestescie!!!

Dzieciaki, ktorzy nie wiedza co robia i mysla ze sa super cool!!!

Skad wezmiecie teraz kase na wzmocnienia????

Bedziecie krasc samochody, sciagac haracz z kioskow, czy bedziecie moze narkotykami handlowac????

Nie powiem ze jestem zwolenikiem Drzymaly albo Ptaka albo jakiegos ciecia Gondora - lecz, wy nie utrzymacie klubu. Haahhaha, wy to qrwa sie pienicie jak bilety o zeta podniosa i robicie z tego afere!!!

Niestety, kibicuje 35 lat Pogoni ale ze Pogon Szczecin ma takich idiotow jako kibicow - to szczerze mowiac - zygac mi sie chce!!!!

Nie pozdrawiam was, bo jestescie wszystcy po jednych pieniadzach!!!!



Moze cos z sie uskrobie tu itam na ta 3 lige



Taaaak uskrobiesz sobie lokiec i widzisz, ty nastepnym polglowkiem jestes!!!

Jak by taki jak ty Pogonia rzadzil, to by Pogon przed turzynem w puszke grala ty glabie!!!



Ty sie dziadku tak nie napinaj bo Ci pompka siądzie :] bez odbioru :D



No i mamy to co mowilem, takich jak ciebie 30 lat temu by od razu spalowali i bys chodzil jak primus a teraz walisz w klawiature i mocarza zgrywasz!!!!
Jest mi normalnie wstyd za was bo takich kiboli Pogon nie zasluzyla - nawet nie IV ligowa!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:25

  Pogoniarz73 napisał:  

  Cytat:  
Szkoda mi slow, mnie ponioslo strasznie, ale isc z dzieckiem na mecz - i takich debili spotkac to az strach!!!



...po co pierdolisz farmazony; również chodzę z dzieciakiem na mecze,mam koleżkę który zabiera dzieciaka na mecze od paru lat i nie ma żadnego problemu nikt nie lamentuje,nie podoba się to dzieciaka nie zabieraj...




Individuum debilis!!!!


Mozg tobie amputowali, zamiast odciac pempka!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:26
Alleluja! Nareszcie! Hurra! Wygrała normalność! Szacun dla tych wszystkich ludzi, którzy nie dali się sprzedać! :)

i koniec tematu :D
We are the champions


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:27

  Ali napisał:  
Cytat z oświadczenia:

"Do ostatnich godzin przed wyznaczonym przez PZPN terminem porozumienia mieliśmy nadzieję na szeroko pojęty konsensus wszystkich środowisk. Skoro okazało się to niemożliwe próbowaliśmy przekonać Pana Prezesa Drzymałę do zainwestowania w II ligową Pogoń Szczecin. Trzecia klasa rozgrywkowa nie stanowiła jednak przedmiotu zainteresowania firmy Inter Groclin Auto SA"

I to zdanie jest ewidentnym podsumowaniem co do działalności pana Drzymały. My nie potrzebujemy kolejnego świra i furiata który jak mu sie cos przestanie podobać to rozniesie Pogoń w pył i wyrzuci ją na zbity pysk do B-klasy. My potrzebujemy czlowieka, któremu zależy na Pogoni i który kocha Pogoń niezależnie od ligi w której się znajduje. Drzymale najwyraźniej zabrakło klasy. Bo w pare dni nie da sie zbudować solidnego domu mozna jedynie postawić szałas, który jak tylko wiatr mocniej zawieje zniknie z powierzchni ziemi. I tak samo jest z Pogonią Szczecin. Trzeba cięzko pracować na jej wyniki i sukces a nie liczyc na dobrodzieja z Wielkopolski. I prosze wszystkich krytykantów aby przejrzeli na oczy. Bekdas Gondor i Ptak nas wydymali a wy chcieliscie po raz 4 tego samego... Zastanowić sie i nie pisać bzdur :)

Tylko POGOŃ !!



O tak napewno znajdzie się jakiś sponsor który KOCHA Pogoń, śmiechu warte co to kobieta jest ? Pieprzycie takie tandetne bzdurne teksty o miłości do klubu a jesteście zwykłymi gówniarzami którzy potrafią tylko bluzgać, krzyczec jebać fuzja naprzemiennie z HWDP. Po drugie to nie BEKDAS nas nie wydymał tylko Jurczyk przez którego Bekdas sie wnerwił i odszedł - nie dziwie mu się, chciałbym przypomnieć że za Bekdasa mieliśmy wicemistrzostwo oraz atmosfera była bajeczna nie jak teraz że 'prawdziwi' kibice się wyzywają z normalnymi :]


Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:27

  Tasior napisał:  
Alleluja! Nareszcie! Hurra! Wygrała normalność! Szacun dla tych wszystkich ludzi, którzy nie dali się sprzedać! :)

i koniec tematu :D
We are the champions





A ty zostaniesz glownym sponzorem ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum
gizmo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6756 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:28

  maromks napisał:  

  Animal. napisał:  
zamknijcie ten temat bo jak sie czyta takie kurewskie teksty to juz chuj strzela




kurewskie teksty to bedziesz rzucal za rok..przekonasz sie ty i reszte baranow kurwa..jakim to trzeba byc tepym ale huj przezyjemy...juz szykujcie oprawy...niech ta fala zapierdala... pierwszy sektor ....ale bedzie polew



ssij lamusie..


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:28

  KloceK napisał:  
Teraz, mozna spokojnie pobanowac wszystkie wynalazki, albo zamknac temat dla swietego spokoju

Jedyna sluszna droga - Pogon II ligowa!

@jakis ogarniacz
tak, bedziemy krasc, zabijac, gwalcic i sprzedawac mlode 16stki za granice, aby miec kase! Zastanow sie czlowieku co piszesz, bo chyba "NAS" (kibicow Pogoni) traktujesz jak jakies palanty typu redaktorzyki z SE,Faktu czy inne pacholki, ktore wmawiaja wszystkim, ze kibice to jedno wielkie scierwo podchodzace pod jakis gang czy chuj go wie co, uraz z dziecinstwa czy jak? Ciekawy jestem ile TY zrobiles dla POGONI, aby znalazla sie w II lidze, nie zpaominaj, ze gdyby nie Ci ludzie, ktorzy doprowadzili ja do tej ligii, Drzymala nawet niemyslalby o Szczecinie i o fuzji, wiec chyba czy fuzja bedzie czy nie decydowac nie powinien nikt inny jak te osoby, ktore mozna smialo powiedziec stworzyly ten klub. Wole spasc z hukie do 3ciej ligii, aby sie z niej podniesc jako POGON SZCZECIN, niz spasc z ekstraklasy z hukiem, by zakladac klub od nowa, lub kontynuowac bagno w POGONI GROCLIN DRZYMALA SZCZECIN, czesc!



  Amenhotep napisał:  




No wreszcie, chociarz jeden z rozumem - niestety w dwojke nie wygramy - lol

Szkoda mi slow, mnie ponioslo strasznie, ale isc z dzieckiem na mecz - i takich debili spotkac to az strach!!!




po pierwsze to "CHOCIAZ", panie z rozumem, a po 2 jezeli ktos ma odmienne zdanie nie ma rozumu? Uspokoj sie chlopcze, bo od 35lat to Cie zapewno na tym swiecie nie ma, a jezeli jestes, to jestem zdecydowanie za aborcja.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:31

  Amenhotep napisał:  

  (P)ogoniarz napisał:  

  Ali napisał:  
Cytat z oświadczenia:

"Do ostatnich godzin przed wyznaczonym przez PZPN terminem porozumienia mieliśmy nadzieję na szeroko pojęty konsensus wszystkich środowisk. Skoro okazało się to niemożliwe próbowaliśmy przekonać Pana Prezesa Drzymałę do zainwestowania w II ligową Pogoń Szczecin. Trzecia klasa rozgrywkowa nie stanowiła jednak przedmiotu zainteresowania firmy Inter Groclin Auto SA"

I to zdanie jest ewidentnym podsumowaniem co do działalności pana Drzymały. My nie potrzebujemy kolejnego świra i furiata który jak mu sie cos przestanie podobać to rozniesie Pogoń w pył i wyrzuci ją na zbity pysk do B-klasy. My potrzebujemy czlowieka, któremu zależy na Pogoni i który kocha Pogoń niezależnie od ligi w której się znajduje. Drzymale najwyraźniej zabrakło klasy. Bo w pare dni nie da sie zbudować solidnego domu mozna jedynie postawić szałas, który jak tylko wiatr mocniej zawieje zniknie z powierzchni ziemi. I tak samo jest z Pogonią Szczecin. Trzeba cięzko pracować na jej wyniki i sukces a nie liczyc na dobrodzieja z Wielkopolski. I prosze wszystkich krytykantów aby przejrzeli na oczy. Bekdas Gondor i Ptak nas wydymali a wy chcieliscie po raz 4 tego samego... Zastanowić sie i nie pisać bzdur :)

Tylko POGOŃ !!





O tak napewno znajdzie się jakiś sponsor który KOCHA Pogoń, śmiechu warte co to kobieta jest ? Pieprzycie takie tandetne bzdurne teksty o miłości do klubu a jesteście zwykłymi gówniarzami którzy potrafią tylko bluzgać, krzyczec jebać fuzja naprzemiennie z HWDP. Po drugie BEKDAS nas nie wydymał tylko Jurczyk, chciałbym przypomnieć że za Bekdasa mieliśmy wicemistrzostwo oraz atmosfera była bajeczna nie jak teraz że 'prawdziwi' kibice się wyzywają z normalnymi :]




No wreszcie bo myslalem ze jestem sam!!!

A kto pamieta na ktorego zawodnika krzyczeli Valdano - pisac na privat!!! Zorganizujmy sie na nowo - Pogon bez debili!!!! No racism, no idiots & just fun and proud!!!



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahaha ja pierdole :D


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
coca cola
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:31

  maromks napisał:  

  Animal. napisał:  
zamknijcie ten temat bo jak sie czyta takie kurewskie teksty to juz chuj strzela




kurewskie teksty to bedziesz rzucal za rok..przekonasz sie ty i reszte baranow kurwa..jakim to trzeba byc tepym ale huj przezyjemy...juz szykujcie oprawy...niech ta fala zapierdala... pierwszy sektor ....ale bedzie polew



kurewsko to ty juz od dawna drzymale na pencie skaczesz lamusie


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005