Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:43

  tie napisał:  

  Klr napisał:  

  tie napisał:  
Klr założyliscie sobie żadnych zielonych stolików czysto sportowa rewalizacja na boisku tylko że już na samym początku strzeliliscie sobie samobója.



Odpowiedz mi na jedno pytanie, czy widzisz różnicę pomiędzy tym co napisałeś wcześniej, a przenosinami Groclinu do Szczecina?



Klr trzymajmy się faktów,chyba nie zaprzeczysz że Pogoń dostała IV ligę przy zielonym stoliku dzięki ZZPN,PZPN i prezesom innych klubów IV ligowych.Tak czy nie?
Widzisz było wtedy jak było po co do tego dorabiać ideologie.Każdy chciał żeby Pogoń wystartowała z jak najwyższego półapu II czy też IV ligi.
Tylko że jak ktoś teraz krzyczy honor i żadnych zielonych stolików to już trochę za pózno.Niesądzisz?Pisałem to w tym aspekcie.




Oczywiście, trzymajmy się faktów, więc opierając się na w/w faktach odpowiedz mi na zasrane w/w pytanie.


Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7822 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:45

  maromks napisał:  
dzieci zal mi was.....banda kretynów



Ciekawe czy ty" anonimowy" czlowieczku podszedlbys na mecze o ile na nie chodzisz i powiedzial ktoremus z tutaj obecnych ze jest kretynem bo zdaje mi sie ze nie wiec przestan sie napinac bo nestrade ci odetna


Zając-Pogodno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:47
Flaga Pogoni 2 liga mks Flaga Pogoni


OLD BOYS POGODNO
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8049 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:47
Fuzji nie będzie i od razu aż się człowiek lepiej czuje! , a tych którym coś nie pasuje i tak już niedługo znikną z życia forum hehe


Pogoń To My!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:51

  Kiełbasa napisał:  

  maromks napisał:  
dzieci zal mi was.....banda kretynów



Ciekawe czy ty" anonimowy" człowieczku podszedłbyś na meczeu o ile na nie chodzisz i powiedzila ktoremus z tutaj obecnych ze jest kretynem bo zdaje mi sie ze nie wiec przestan sie napinac bo nestrade ci odetna



Olej go , mamy to co chcieliśmy i chuj z ,, sukcesowcami ''

JAK CHCECIE EKSTRAKLASĘ TO POZNAŃ NAJBLIŻEJ!! Jak I liga to Świnoujście !!!

(proponuje zamknąć temat i ,,znikną '' ci nowi ,,wierni kibice'')

A prawdziwi fani : spiewII liga MKS!!! spiew

Ostatnio edytowany przez: Nerson48, 30 czerwca 2008, 22:56 [1 raz(y)]


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:52
II LIGA MKS ! Flaga Pogoni


Obrazek gif wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:53
Boso, ale w ostrogach!


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:58
Hurra zgnijemy w II lidze spoko


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:59
zamknijcie ten temat bo jak sie czyta takie kurewskie teksty to juz chuj strzela


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7386 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:00
problem rozwiązany :]

smród pozostał...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
maromks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:03

  Animal. napisał:  
zamknijcie ten temat bo jak sie czyta takie kurewskie teksty to juz chuj strzela




kurewskie teksty to bedziesz rzucal za rok..przekonasz sie ty i reszte baranow kurwa..jakim to trzeba byc tepym ale huj przezyjemy...juz szykujcie oprawy...niech ta fala zapierdala... pierwszy sektor ....ale bedzie polew


Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7822 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:04

  Animal. napisał:  
zamknijcie ten temat bo jak sie czyta takie kurewskie teksty to juz chuj strzela



Popieram w 100% zamykac ten teamt bo to juz jest nudne

Pogoń to MY a nie sprzedajne kurwy!!!


Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:04
OK - cool, mamy to co chciala wiekszosc - a teraz ciekawy jestem co bedzie dalej, ciekawy jestem kiedy Smolny i reszta wypna sie na Pogon, ciekawy jestem kto bedzie sponsorowal druzyne!!!! Moze zagraja za darmo, ale ten sklad - jak wiele mowi - utrzyma sie dokladnie rok!!!

Wy co Pogońiliscie Drzymale, nie macie ani grosza rozumu!!!!

Jestescie wszystcy na jednym poziomie - niestety nic to nie zmieni ze dalej bede wierzyl ze Pogon kiedys bedzie w 1. lidze, ale nie z takimi kibicami jak wy jestescie!!!

Dzieciaki, ktorzy nie wiedza co robia i mysla ze sa super cool!!!

Skad wezmiecie teraz kase na wzmocnienia????

Bedziecie krasc samochody, sciagac haracz z kioskow, czy bedziecie moze narkotykami handlowac????

Nie powiem ze jestem zwolenikiem Drzymaly albo Ptaka albo jakiegos ciecia Gondora - lecz, wy nie utrzymacie klubu. Haahhaha, wy to qrwa sie pienicie jak bilety o zeta podniosa i robicie z tego afere!!!

Niestety, kibicuje 35 lat Pogoni ale ze Pogon Szczecin ma takich idiotow jako kibicow - to szczerze mowiac - zygac mi sie chce!!!!

Nie pozdrawiam was, bo jestescie wszystcy po jednych pieniadzach!!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:05

  maromks napisał:  

  Animal. napisał:  
zamknijcie ten temat bo jak sie czyta takie kurewskie teksty to juz chuj strzela




kurewskie teksty to bedziesz rzucal za rok..przekonasz sie ty i reszte baranow kurwa..jakim to trzeba byc tepym ale huj przezyjemy...juz szykujcie oprawy...niech ta fala zapierdala... pierwszy sektor ....ale bedzie polew



takis kozak? powiedz to w twarz marny skurwysynie :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:05

  maromks napisał:  

  Animal. napisał:  
zamknijcie ten temat bo jak sie czyta takie kurewskie teksty to juz chuj strzela




kurewskie teksty to bedziesz rzucal za rok..przekonasz sie ty i reszte baranow kurwa..jakim to trzeba byc tepym ale huj przezyjemy...juz szykujcie oprawy...niech ta fala zapierdala... pierwszy sektor ....ale bedzie polew



Wyjdź. Siedź przed tym telewizorem i podziwiaj w Canal+ Lecha, Wisłę...


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7316 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:06
Zajebiście inaczej być nie mogło ,fani ekstraklasy wyjazd victory


Tylko Pogoń!
N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:13
Nareszcie mogę bez nerwów iść spać:D No panowie, szykować sie na wyjazdy!Aeja oooo


PS
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8349 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:13

  Amenhotep napisał:  
OK - cool, mamy to co chciala wiekszosc - a teraz ciekawy jestem co bedzie dalej, ciekawy jestem kiedy Smolny i reszta wypna sie na Pogon, ciekawy jestem kto bedzie sponsorowal druzyne!!!! Moze zagraja za darmo, ale ten sklad - jak wiele mowi - utrzyma sie dokladnie rok!!!

Wy co Pogońiliscie Drzymale, nie macie ani grosza rozumu!!!!

Jestescie wszystcy na jednym poziomie - niestety nic to nie zmieni ze dalej bede wierzyl ze Pogon kiedys bedzie w 1. lidze, ale nie z takimi kibicami jak wy jestescie!!!

Dzieciaki, ktorzy nie wiedza co robia i mysla ze sa super cool!!!

Skad wezmiecie teraz kase na wzmocnienia????

Bedziecie krasc samochody, sciagac haracz z kioskow, czy bedziecie moze narkotykami handlowac????

Nie powiem ze jestem zwolenikiem Drzymaly albo Ptaka albo jakiegos ciecia Gondora - lecz, wy nie utrzymacie klubu. Haahhaha, wy to qrwa sie pienicie jak bilety o zeta podniosa i robicie z tego afere!!!

Niestety, kibicuje 35 lat Pogoni ale ze Pogon Szczecin ma takich idiotow jako kibicow - to szczerze mowiac - zygac mi sie chce!!!!

Nie pozdrawiam was, bo jestescie wszystcy po jednych pieniadzach!!!!



Moze cos z sie uskrobie tu itam na ta 3 lige


Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:14
No i widzicie, o tym mowie!!!

Jak tu na mecz ma sie przyjsc i syna nauczyc co to Pogon, to taki idiota jak ty wszystko psuje!!!

Jak bym byl tu adminem, to ty psycholu bys od razu dostal bana za takie wypowiedzi. Tylko do informacji, no forach internacionalnych takich idiotow sie od razu banuje - bo sie nie chce huliganow na meczach co wszystko psuja a kluby musza kary placic!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 23:15

  (P)ogoniarz napisał:  
Hurra zgnijemy w II lidze spoko



wypierdalaj frajerze. nie chodziles na mecze i chodzic nie musisz. nikt cie nie zmusza jak sie nie podoba


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005