Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 21:55

  EdwardEdward napisał:  
a ja tak z ciekawosci sie pytam.. kto bedzie sponsorem Pogoni i skad beda pieniadze na utrzymanie klubu w drugiej lidze?



Akurat Pogoń to nie jest zaden 3 - ligowy klubik tylko znana marka i sponsor predzej czy pozniej sie znajdzie. O to się nie martw.


MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7202 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 21:59
Zajebiscie !!! Isc swoja droga nie dac satysfakcji wroga !!! Jedyna sluszna droga to Pogoń 2 ligowa !!!


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:03

  EdwardEdward napisał:  
hehe nigdy nie mielismy a teraz beda??



Nie mieliśmy bo mieliśmy "zajebistych" rządzących miastem i jeszcze bardziej "zajebistych" właścicieli (Lesio, Antek). Jakby Bekdas dostał wtedy tereny to pewnie teraz czekalibyśmy na rywala w Lidze Mistrzów.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:09

  EdwardEdward napisał:  
hehe nigdy nie mielismy a teraz beda??



jeśli wiara czyni cuda my wierzymy że się uda...

...no nareszcie bo na tą wiadomość czekaliśmy nieprzerwanie od paru dobrych dni :)
a takie kurwiny jak florczak itp. powinny wypierdalać razem ze stołkiem,dla was sprzedajne gnidy w klubie nie powinno być już miejsca Aa



  Cytat:  
Od dziś przystępujemy do budowania silnego zespołu w rozgrywkach drugoligowych. Jesteśmy przekonani, iż nadchodzący sezon rozgrywkowy zakończymy w równie radosnych nastrojach jak w bieżącym roku i już w czerwcu 2009 roku będziemy się wspólnie cieszyć z awansu do I ligi piłki nożnej.



... i nie można było tak od razu tylko fundować nam tygodniowe horrory oczy


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:11
No i wszystko na ten temat, jebac fuzje, jebac smolnych i kaluznych i jebac wszystkich co chociaz patrza to nie widza!!!


za plecami psów myśliwskich cała masa
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:12

  EdwardEdward napisał:  
hehe nigdy nie mielismy a teraz beda??


Bo marzenia się spełniają tylko trzeba MOCNO MOCNO MOCNO w nie wierzyc:)


wiernyKibic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5847 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:14
jak czytam wasze wypowiedzi to sie zalamuje.. teraz napewno zostane zjechany od gory do dolu za wypowiedzenie swojego zdania, ale juz wytrzymac sie nie da. Kazdy by chcial, zeby Pogoń weszla do ekstraklasy walka, ale ciekawe jak chcecie to uzyskac nie majac pieniedzy na nowe tranfery. Pie rdo li cie bez sensu na Drzymałe i cieszycie sie, ze nie doszlo do fuzji, a jak teraz bedzie? "za 2 lata Pogon w ekstraklasie!"... gowno nie ekstraklasa. nie bedzie kasy to nie bedzie niczego, a Drzymala byl jedynym racjonalnym wyjsciem z tej sytuacji. NIE, nie chodzi mi o ekstraklase, NIE, nie mam w dupie Szczecina. Pisza malolaci, ktorzy gowno wiedza o pilce noznej, naogladali sie meczow i wielcy kibice sa za swoim klubem i sadza, ze takim gadaniem cos pomoga. Jak mozna pomoc Pogoni jesli wy sami jej szkodzicie, bo nie dajecie jej szansy na wejscie do wyzszych lig, a to mozna osiagnac tylko dzieki sponsorom. nawet za 10 lat jej nie pomozecie takim podejsciem i wciaz bedziemy grali w 2 lidze jak nie gorzej.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:16
Tak dla dzisiejszej decyzji Drzymaly:)


tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6276 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:17

  Klr napisał:  

  tie napisał:  
Klr założyliscie sobie żadnych zielonych stolików czysto sportowa rewalizacja na boisku tylko że już na samym początku strzeliliscie sobie samobója.



Odpowiedz mi na jedno pytanie, czy widzisz różnicę pomiędzy tym co napisałeś wcześniej, a przenosinami Groclinu do Szczecina?



Klr trzymajmy się faktów,chyba nie zaprzeczysz że Pogoń dostała IV ligę przy zielonym stoliku dzięki ZZPN,PZPN i prezesom innych klubów IV ligowych.Tak czy nie?
Widzisz było wtedy jak było po co do tego dorabiać ideologie.Każdy chciał żeby Pogoń wystartowała z jak najwyższego półapu II czy też IV ligi.
Tylko że jak ktoś teraz krzyczy honor i żadnych zielonych stolików to już trochę za pózno.Niesądzisz?Pisałem to w tym aspekcie.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:17

  wiernyKibic napisał:  
jak czytam wasze wypowiedzi to sie zalamuje.. teraz napewno zostane zjechany od gory do dolu za wypowiedzenie swojego zdania, ale juz wytrzymac sie nie da. Kazdy by chcial, zeby Pogoń weszla do ekstraklasy walka, ale ciekawe jak chcecie to uzyskac nie majac pieniedzy na nowe tranfery. Pie rdo li cie bez sensu na Drzymałe i cieszycie sie, ze nie doszlo do fuzji, a jak teraz bedzie? "za 2 lata Pogon w ekstraklasie!"... gowno nie ekstraklasa. nie bedzie kasy to nie bedzie niczego, a Drzymala byl jedynym racjonalnym wyjsciem z tej sytuacji. NIE, nie chodzi mi o ekstraklase, NIE, nie mam w dupie Szczecina. Pisza malolaci, ktorzy gowno wiedza o pilce noznej, naogladali sie meczow i wielcy kibice sa za swoim klubem i sadza, ze takim gadaniem cos pomoga. Jak mozna pomoc Pogoni jesli wy sami jej szkodzicie, bo nie dajecie jej szansy na wejscie do wyzszych lig, a to mozna osiagnac tylko dzieki sponsorom. nawet za 10 lat jej nie pomozecie takim podejsciem i wciaz bedziemy grali w 2 lidze jak nie gorzej.


zgadzam sie w stu procentach


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6963 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:20
Wreszcie koniec tematu, ale...

  F48 napisał:  
w sumie to dobrze że taka propozycja od drzymały wyszła przynajmniej to pokazało kto jest k... i frajerem. :)


Trafne...po tej akcji Kałużny, Smolny stracili tę odrobinę zaufania, jaką do nich miałem. Niestety można się po nich spodziewac podobnych akcji w przyszlosci.
No cóż jak zwykle - pożyjemy, zobaczymy.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6463 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:23

  wiernyKibic napisał:  
jak czytam wasze wypowiedzi to sie zalamuje.. teraz napewno zostane zjechany od gory do dolu za wypowiedzenie swojego zdania, ale juz wytrzymac sie nie da. Kazdy by chcial, zeby Pogoń weszla do ekstraklasy walka, ale ciekawe jak chcecie to uzyskac nie majac pieniedzy na nowe tranfery. Pie rdo li cie bez sensu na Drzymałe i cieszycie sie, ze nie doszlo do fuzji, a jak teraz bedzie? "za 2 lata Pogon w ekstraklasie!"... gowno nie ekstraklasa. nie bedzie kasy to nie bedzie niczego, a Drzymala byl jedynym racjonalnym wyjsciem z tej sytuacji. NIE, nie chodzi mi o ekstraklase, NIE, nie mam w dupie Szczecina. Pisza malolaci, ktorzy gowno wiedza o pilce noznej, naogladali sie meczow i wielcy kibice sa za swoim klubem i sadza, ze takim gadaniem cos pomoga. Jak mozna pomoc Pogoni jesli wy sami jej szkodzicie, bo nie dajecie jej szansy na wejscie do wyzszych lig, a to mozna osiagnac tylko dzieki sponsorom. nawet za 10 lat jej nie pomozecie takim podejsciem i wciaz bedziemy grali w 2 lidze jak nie gorzej.




skończ waść wstydu oszczędź.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:23
Jebac Drzymałe !! Pogoń To My !!


PS !
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6834 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:23

  wiernyKibic napisał:  
jak czytam wasze wypowiedzi to sie zalamuje.. teraz napewno zostane zjechany od gory do dolu za wypowiedzenie swojego zdania, ale juz wytrzymac sie nie da. Kazdy by chcial, zeby Pogoń weszla do ekstraklasy walka, ale ciekawe jak chcecie to uzyskac nie majac pieniedzy na nowe tranfery. Pie rdo li cie bez sensu na Drzymałe i cieszycie sie, ze nie doszlo do fuzji, a jak teraz bedzie? "za 2 lata Pogon w ekstraklasie!"... gowno nie ekstraklasa. nie bedzie kasy to nie bedzie niczego, a Drzymala byl jedynym racjonalnym wyjsciem z tej sytuacji. NIE, nie chodzi mi o ekstraklase, NIE, nie mam w dupie Szczecina. Pisza malolaci, ktorzy gowno wiedza o pilce noznej, naogladali sie meczow i wielcy kibice sa za swoim klubem i sadza, ze takim gadaniem cos pomoga. Jak mozna pomoc Pogoni jesli wy sami jej szkodzicie, bo nie dajecie jej szansy na wejscie do wyzszych lig, a to mozna osiagnac tylko dzieki sponsorom. nawet za 10 lat jej nie pomozecie takim podejsciem i wciaz bedziemy grali w 2 lidze jak nie gorzej.




wierny kibicu....jak sam piszesz, jestes NIE za tym, nie za tamtym. a na meczach w tym sezonie bywales? bedziesz mial teraz okazje pokazać jaki jestes wierny w drugiej lidze, nie ma groclinu szczecin, jest tylko Pogoń! i co teraz, bedziesz chodził i wy wszyscy tobie podobni czy tlyko na ekstraklase czekales? przestan prosze ja ciebie pierdolic farmazony, czy ty kurwa myslisz czlowieku ze kazdemu z tych co nie byli za groclinem tak bardzo podoba sie to ze jestesmy w drugiej lidzie? NIE! ale niestety szerego okliczności na ktore nikt z nas nie mial wplywu doprowadzil do tego ze jest jak jest. chcesz ekstraklasy? powiem ponownie: spierdalać do poznania, albo berlina! ale Pogoń jest teraz w drugiej lidze i kazdy kto sam siebie nazywa wiernym kibicem MA OBOWIĄZEK wspierać teraz druzyne, w tych niskich ligach i trudnych chwilach!!! dalsza polemika nie ma sensu, zadne argumenty do was nie trafiają i kreci sie to wszystko w bledne kolko!

reszcie trzeźwo myslącym piątka i duzy zimny browarek, nie daliśmy się skurwić:)!!! a to wlasnie najbardziej mnie cieszy:D! na zakonczenie pozostaje tylko dodać radosne....JEBAAAAĆ:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:31

  .:Krzysiek:. napisał:  
[

Jakby Bekdas dostał wtedy tereny to pewnie teraz czekalibyśmy na rywala w Lidze Mistrzów.



prosze, nie rozsmieszaj mnie....


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6608 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:33

  EdwardEdward napisał:  
a ja tak z ciekawosci sie pytam.. kto bedzie sponsorem Pogoni i skad beda pieniadze na utrzymanie klubu w drugiej lidze?



.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:40

  Cytat:  
Klr trzymajmy się faktów,chyba nie zaprzeczysz że Pogoń dostała IV ligę przy zielonym stoliku dzięki ZZPN,PZPN i prezesom innych klubów IV ligowych.Tak czy nie?



Nic nie było robione na siłę( jak to teraz miało miejsce),trzeba by było to wystartowalibyśmy od b-klasy, proste ;) już wspominałem; Gieksa też zacząła od razu od czwartej i też jest cacy,nikti nic nie mówił...


...MKS...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:41
brawo, po ciężkim dniu na zakończenie pojawił mi się uśmiech na twarzy:)

II liga II liga eMKaeS!!!!!!!!!!!


maromks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:41
dzieci zal mi was.....banda kretynów


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 22:41
Jedyna sluszna droga POGOŃ II ligowa :Djupi2


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005