Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:36
Gdy po publikacji GW byłem w ciężkim szoku, teraz wróciłem już na ziemię dzięki SE.



  McMagic napisał:  
Z dołka, z którego ciężko będzie się Portowcom otrząsnąć, chciał wyciągnąć Zbigniew Drzymała. Niestety, zaraz znalazło się wielu śmiesznych pionków, którym się ta decyzja nie spodobała. Sprzeciw nie miał racji bytu, a argumenty nie były uzasadnione.



Bez tych "śmiesznych pionków" Pogoń tułałaby się obecnie po B-klasach.


  McMagic napisał:  
W końcu! Ten krok stowarzyszenia jest dobry. Nie ma sensu, by klub z takimi aspiracjami, kibicami* i historią marnował się w nowej 2, czy 3 lidze, skoro ma okazje gry w Orange. Drzymała to nie Bekdas. Drzymała jest znanym, polskim, dobrym sponsorem, który pomógł już wielu klubom. To, że znalazł się taki człowiek, który chce pomóc akurat Pogoni wykaraskać się z dna, jest CUDEM!



Gratuluję podejścia. Całe szczęście są jeszcze ludzie, którzy gry w najwyższej klasie rozgrywkowej, nie przedkładają nad pewne wartości. Gdybyś trochę poczytał, poanalizował, a nie ślepo patrzył w Zbysia, to może olśniłoby Cię i złamałbyś mit o nadzianym, wielkim biznesmenie-dobroczyńcy. Ale zresztą, czego ja wymagam...


  McMagic napisał:  
*kibice - no właśnie. Jak wiemy, na 4 ligę chodziło ich mało, wręcz bardzo mało. Czy w nowej II(stara III) będzie więcej?! Oczywiście, że nie. Kiedy przyjedzie jakaś Kosa Pogoni - co wtedy?



Frekwencja mogłaby być dużo wyższa gdyby tym "kibicom" chodzenie na IV ligę nie przynosiło wstydu i ujmy na honorze. A teraz ci "kibice" pobudzeni wizją ekstraklasy, wyskakują jak grzyby po deszczu przed szereg i chcą decydować o losach klubu. Smutne.


  McMagic napisał:  
Znowu będzie tak jak z Lechem, czy innymi? Będą śpiewać, że są u siebie? Nie będzie żadnego odzewu ze strony fanów Pogoni? Goście, będą głośniej dopingowali, niż gospodarze. Przecież mecz u siebie ma na celu wspomożenie swojej ukochanej drużyny w zwycięstwie. Piłkarze mogą być bez formy, mogą być zmęczeni, jednak gdy zobaczą na trybunach 10, 15 tysięcy widzów, od razu robi im się lepiej. Zapominają o bólu, zmęczeniu i chcą, walczą o korzystny wynik.



To nie będzie nasza drużyna. Ale Twoja tak - i to na cały rok, dwa (raczej jednak na rok, bo jak spadną to wrócicie do domów)! Super, nie? Także wszystko zależy od Ciebie i Tobie podobnych - możecie stworzyć gorący doping i wspaniałą atmosferę.


  McMagic napisał:  
Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...



Przeczytałem. Jestem prawdziwym kibicem?

Ostatnio edytowany przez: jns, 30 czerwca 2008, 13:43 [1 raz(y)]


szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:38

  -HL napisał:  

  Eds napisał:  




"– Szczecińscy kibice bardzo dobrze przyjęli prezesa Drzymałę, choć mieli na uwadze wszystkie historie związane z niedoszłą fuzją ze Śląskiem Wrocław – powiedział dla Polskiej Agencji Prasowej Jerzy Pięta, rzecznik prasowy Groclinu."


Wniosek: ktos klamie ;)



ktoś rzeczywiście kłamie, ciekawe kto. Najgorsze jest to, że takim śmieciom z SE szukającym sensacji nic nie grozi, choćby napisali najgorszą bzdure.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8388 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:42

  McMagic napisał:  
Poznałem Wasze zdanie. Nie zgadzam się z nim, bo nie uważam, aby Drzymała mógł zrobić coś, czego my byśmy nie chcieli(zadłużyć klub i uciec). No cóż, to tyle mojego zdania.



zanim zabierzesz glos w sprawie, przeczytaj o co dokladnie chodzi a bedziesz wiedzial, ze to nie twoje zdanie a jedynie klamstwo, ktore sobie wymysliles bo marzy ci sie OE a drzymala spelnia wyobrazenia Wielkiego Biznesmena, ktory zrobi z Pogoni klub na miare CL, niestety nie zrobi... Dobra dzieci pora wstawac koniec spania...
Szczecin caly bez drzymaly...
Jebac fuzje... i was kibice sukcesu&OE...


Hold skladam temu miastu...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7431 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:45
Ogólnie śmieszy wysyp nowo zalogowanych sympatyków piłki, Pogoni...
tak biegle władającymi internetem...
i powiem tak, a raczej spytam. Wielu kibiców wyrażających swoje zdanie w internecie są jakoś tak nei widoczni na stadionie ale bardzo widoczni w internecie. Tak więc kibice którzy dopiero się w tym internecie pojawili gdzie byli wcześniej??
Napewno jest tutaj bardzo dobrze widoczny dział PR Pogoni.
A z czego się bierze sianie fermentu?? Właśnie przez tych nowych użytkowników co to są tu od kilku dni i próbują mącić, zakładać wiele kont i tworzyć te swoje 90 %
Od Pogoni łapy precz!!!


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:52

  Kasztaniak napisał:  
Ogólnie śmieszy wysyp nowo zalogowanych sympatyków piłki, Pogoni...
tak biegle władającymi internetem...
i powiem tak, a raczej spytam. Wielu kibiców wyrażających swoje zdanie w internecie są jakoś tak nei widoczni na stadionie ale bardzo widoczni w internecie. Tak więc kibice którzy dopiero się w tym internecie pojawili gdzie byli wcześniej??
Napewno jest tutaj bardzo dobrze widoczny dział PR Pogoni.
A z czego się bierze sianie fermentu?? Właśnie przez tych nowych użytkowników co to są tu od kilku dni i próbują mącić, zakładać wiele kont i tworzyć te swoje 90 %
Od Pogoni łapy precz!!!



Pragnąłbym zauważyć że nie wszyscy nowo zalogowani są fuzji na tak!! ja np. nie bylem zalogowany bo nie czułem takiej potrzeby natomiast od czytania tych wszystkich gówien o "boskim" Drzymale postanowilem sie zalogować! Jebać fuzje...


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 14:00

  Cytat:  
Grzegorz Kozak nie będzie już pełnił funkcji pełnomocnika w zarządzie Pogoni Szczecin.



Dotychczasowy pełnomocnik sam zrezygnował z pełnionej dotychczas funkcji. Zapytaliśmy Pana Grzegorza o powody, które skłoniły go do podjęcia takiej decyzji. - Wszystko wyjaśniłem w oświadczeniu - lakonicznie odpowiedział.



W oświadczeniu czytamy m.in. - W związku z brakiem możliwości kompromisu i wspólnego stanowiska pomiędzy Pogonią Szczecin SA a Stowarzyszeniem PSN, w którym byłem wiceprezesem, moja działalność w Pogoni Szczecin SA została zakończona. … Dlatego też z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji Pełnomocnika Zarządu Klubu.



Na pytanie, o dalsze plany związane z Pogonią Szczecin, odpowiedział równie krótko. - Chciałbym na razie odpocząć od tego wszystkiego, a co będzie później, zobaczymy - uciął.



Sytuacja, która ma miejsce w klubie, nie jest dobra. Środowisko kibicowskie się dzieli, pracownicy nie wytrzymują ciśnienia. Co będzie dalej? Najpóźniej w środę ma być podjęta ostateczna decyzja. Termin jest po raz kolejny przesuwany w czasie, a do startu rozgrywek coraz bliżej...



Źródło: Pogon.v.pl


Obrazek gif wstawiony na forum
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 14:11
Magic i Tobie podobni, zrozumcie wreszcie jedno : DRZYMALA NIE WLOZY W TEN KLUB ANI ZLOTOWKI, kasa bedzie z C+, on nie bedzie sponsorem tylko osoba ktora uzyczy miejsc w OE i pilkarzykow ktorych w tej chwili nie zdazy sprzedac, ale liczy ze sprzeda ich po rundzie lub sezonie. Widac nawet po tym co chcial zrobic we Wroclawiu, on juz nie bedzie sponsorem/inwestorem, chce sie odbic od dna ( m.in.jak nie sprzeda spolki pilkarskiej Groclin ktora przynosi straty nie dostanie gwarancji kredytowych-potrzebnych przy budowie fabryki na Ukrainie). Po drugie wielcy zwolennicy fuzji, kto by gral w tym tworze ? Wiekszosc zespolow robi transfery, gra sparingi, jest na obozach a oni co? A przepraszam zostaje kadra "Groclinu" z ktorej bardziej wartosciowi zawodnicy juz odeszli a inny negocjuja kontrakty w innych klubach. Po drugie jakim prawem to Wy macie decydowac, Wy ktorzy nie chodziscie na Pogoń w 4 lidze bo wstyd, Wy ktorzy nie robicie nic, tylko walczycie na Internecie, Wy ktorych nikt nie zna, ktorzy nie pomogli w zadnym kibicowskim aspekcie. Szczekacie na ludzi dzieki ktorym w tej chwili jest Pogoń, na ludzi ktorzy prowadza doping, na ludzi ktorzy brali udzial w obchodach 60 lecia Pogoni Szczecin (aaa przepraszam, Was tam nie bylo bo to nie mecz z Wisla w OE), na ludzi dziei ktorym sa wyjazdy,flagi czy oprawy. Anonimami bez glosu jestescie WY ! Caly Szczecin bez Drzymaly ! Biznesen ktory manipuluje swoich slowami i sklada postanowienia bez pokrycia to Wasz Drzymala.


www.sectorshop.net
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7976 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 14:16

  -HL napisał:  

  Eds napisał:  




"– Szczecińscy kibice bardzo dobrze przyjęli prezesa Drzymałę, choć mieli na uwadze wszystkie historie związane z niedoszłą fuzją ze Śląskiem Wrocław – powiedział dla Polskiej Agencji Prasowej Jerzy Pięta, rzecznik prasowy Groclinu."


Wniosek: ktos klamie ;)



Szkoda, że autor nie dopisał, że Super Expresu nie interesują niższe ligi a "sensacje" z wyższych. A dobra relacja z meczu to nie taka przedstawiająca grę zawodników czy przebieg spotkania a sensacyjne wątki. Nie ma ekstraklasy nie ma kasy :-)


"CSWD" i to się nie zmieni....
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7431 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 14:37

  anonimmks napisał:  

  Kasztaniak napisał:  
Ogólnie śmieszy wysyp nowo zalogowanych sympatyków piłki, Pogoni...
tak biegle władającymi internetem...
i powiem tak, a raczej spytam. Wielu kibiców wyrażających swoje zdanie w internecie są jakoś tak nei widoczni na stadionie ale bardzo widoczni w internecie. Tak więc kibice którzy dopiero się w tym internecie pojawili gdzie byli wcześniej??
Napewno jest tutaj bardzo dobrze widoczny dział PR Pogoni.
A z czego się bierze sianie fermentu?? Właśnie przez tych nowych użytkowników co to są tu od kilku dni i próbują mącić, zakładać wiele kont i tworzyć te swoje 90 %
Od Pogoni łapy precz!!!



Pragnąłbym zauważyć że nie wszyscy nowo zalogowani są fuzji na tak!! ja np. nie bylem zalogowany bo nie czułem takiej potrzeby natomiast od czytania tych wszystkich gówien o "boskim" Drzymale postanowilem sie zalogować! Jebać fuzje...


okej ale cały wysył fuzjomaniaków na tym forum charakteryzuje się kilkudniową obecnąścią na nim.
Oczywiście są wyjątki i to w dwie strony ale taka tendencja jest dość mocno zauważalna


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7431 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 14:40

  Czarny napisał:  
Magic i Tobie podobni, zrozumcie wreszcie jedno : DRZYMALA NIE WLOZY W TEN KLUB ANI ZLOTOWKI, kasa bedzie z C+, on nie bedzie sponsorem tylko osoba ktora uzyczy miejsc w OE i pilkarzykow ktorych w tej chwili nie zdazy sprzedac, ale liczy ze sprzeda ich po rundzie lub sezonie. Widac nawet po tym co chcial zrobic we Wroclawiu, on juz nie bedzie sponsorem/inwestorem, chce sie odbic od dna ( m.in.jak nie sprzeda spolki pilkarskiej Groclin ktora przynosi straty nie dostanie gwarancji kredytowych-potrzebnych przy budowie fabryki na Ukrainie). Po drugie wielcy zwolennicy fuzji, kto by gral w tym tworze ? Wiekszosc zespolow robi transfery, gra sparingi, jest na obozach a oni co? A przepraszam zostaje kadra "Groclinu" z ktorej bardziej wartosciowi zawodnicy juz odeszli a inny negocjuja kontrakty w innych klubach. Po drugie jakim prawem to Wy macie decydowac, Wy ktorzy nie chodziscie na Pogoń w 4 lidze bo wstyd, Wy ktorzy nie robicie nic, tylko walczycie na Internecie, Wy ktorych nikt nie zna, ktorzy nie pomogli w zadnym kibicowskim aspekcie. Szczekacie na ludzi dzieki ktorym w tej chwili jest Pogoń, na ludzi ktorzy prowadza doping, na ludzi ktorzy brali udzial w obchodach 60 lecia Pogoni Szczecin (aaa przepraszam, Was tam nie bylo bo to nie mecz z Wisla w OE), na ludzi dziei ktorym sa wyjazdy,flagi czy oprawy. Anonimami bez glosu jestescie WY ! Caly Szczecin bez Drzymaly ! Biznesen ktory manipuluje swoich slowami i sklada postanowienia bez pokrycia to Wasz Drzymala.



Wbijcie sobie to do łba!!!


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6796 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 15:27
Nie wiem czy było, ale dostałem ostatnio taki link;

http://www.fuzjapogoniigroclinu.fora.pl/

bezsensu, że ludziom się chce takie rzeczy zakładać!


Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7976 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 15:35

  IS napisał:  
Nie wiem czy było, ale dostałem ostatnio taki link;

http://www.fuzjapogoniigroclinu.fora.pl/

bezsensu, że ludziom się chce takie rzeczy zakładać!



Obrazek jpg wstawiony na forum

Na NK też szaleją... A najśmieszniejsze i w sumie najbardziej żałosne jest to , że autor tej fotki nawet nie wie jak wygląda herb Pogoni....klubu o którego fuzje tak "walczy"

Ostatnio edytowany przez: Paulinus, 30 czerwca 2008, 15:42 [1 raz(y)]


"CSWD" i to się nie zmieni....
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 15:36

  Czarny napisał:  
Magic i Tobie podobni, zrozumcie wreszcie jedno : DRZYMALA NIE WLOZY W TEN KLUB ANI ZLOTOWKI, kasa bedzie z C+, on nie bedzie sponsorem tylko osoba ktora uzyczy miejsc w OE i pilkarzykow ktorych w tej chwili nie zdazy sprzedac, ale liczy ze sprzeda ich po rundzie lub sezonie. Widac nawet po tym co chcial zrobic we Wroclawiu, on juz nie bedzie sponsorem/inwestorem, chce sie odbic od dna ( m.in.jak nie sprzeda spolki pilkarskiej Groclin ktora przynosi straty nie dostanie gwarancji kredytowych-potrzebnych przy budowie fabryki na Ukrainie). Po drugie wielcy zwolennicy fuzji, kto by gral w tym tworze ? Wiekszosc zespolow robi transfery, gra sparingi, jest na obozach a oni co? A przepraszam zostaje kadra "Groclinu" z ktorej bardziej wartosciowi zawodnicy juz odeszli a inny negocjuja kontrakty w innych klubach. Po drugie jakim prawem to Wy macie decydowac, Wy ktorzy nie chodziscie na Pogoń w 4 lidze bo wstyd, Wy ktorzy nie robicie nic, tylko walczycie na Internecie, Wy ktorych nikt nie zna, ktorzy nie pomogli w zadnym kibicowskim aspekcie. Szczekacie na ludzi dzieki ktorym w tej chwili jest Pogoń, na ludzi ktorzy prowadza doping, na ludzi ktorzy brali udzial w obchodach 60 lecia Pogoni Szczecin (aaa przepraszam, Was tam nie bylo bo to nie mecz z Wisla w OE), na ludzi dziei ktorym sa wyjazdy,flagi czy oprawy. Anonimami bez glosu jestescie WY ! Caly Szczecin bez Drzymaly ! Biznesen ktory manipuluje swoich slowami i sklada postanowienia bez pokrycia to Wasz Drzymala.




Ten text powinien wisieć na głównej stronie pogrubioną czcionką.


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7431 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 15:38

  IS napisał:  
Nie wiem czy było, ale dostałem ostatnio taki link;

http://www.fuzjapogoniigroclinu.fora.pl/

bezsensu, że ludziom się chce takie rzeczy zakładać!


olać
nie zwracać uwagi
tym bardziej nie zaśmiecać tego tematu takimi bzdurnymi śmieciami jakim jest jakies tam forum z jego przyjebanymi uzytkownikami


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 16:27

  Cytat:  
Zdecydowana większość kibiców wyrażających swoje opinie na internetowych forach jest za połączeniem Pogoni z Groclinem i meczami ekstraklasy



A ci dalej swoje pierdolenie, ochujeć idzie - niby gdzie ta większość?


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7717 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 16:35

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Zdecydowana większość kibiców wyrażających swoje opinie na internetowych forach jest za połączeniem Pogoni z Groclinem i meczami ekstraklasy



A ci dalej swoje pierdolenie, ochujeć idzie - niby gdzie ta większość?



już nawet w komentach na v-pl się wyrównuje, więc gdzie ta większość???


Pogoń Szczecin MKS!
pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 16:41
na nie jest 2000 kibicow co oni maja decydowac o losach klubu w 400 tys miescie zenada zastanowcie sie ludzie


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 16:44

  pasik napisał:  
na nie jest 2000 kibicow co oni maja decydowac o losach klubu w 400 tys miescie zenada zastanowcie sie ludzie



Mozesz przedstawic wiarygodne wyniki , ile osob jest na tak ? Czy to tylko twoje domysly i fantazje ?
Bo kto jest na nie powszechnie wiadomo. I jeszcze tydzien temu wszyscy uznawali ich za reprezentantow kibicow. I Drzymala , i gastronomicy i miasto mowili , ze bez zgody stowarzyszen kibicow fuzji nie bedzie . I nagle stwierdzono , ze stowarzyszenia nie reprezentuja kibicow ?

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 30 czerwca 2008, 16:50 [1 raz(y)]


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 16:54

  pasik napisał:  
na nie jest 2000 kibicow co oni maja decydowac o losach klubu w 400 tys miescie zenada zastanowcie sie ludzie



byłeś na korowodzie? Było tam ponoć 1tys-2tys fanów, a ile się utożsamia z Pogonią w ekstraklasie ?
to czemu mówisz że te 2 tys najwierniejszych ma nie decydować?


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 17:08

  pasik napisał:  
na nie jest 2000 kibicow co oni maja decydowac o losach klubu w 400 tys miescie zenada zastanowcie sie ludzie



No to się zgadza. W Szczecinie będzie jakieś 2000 kibiców Pogoni, wszyscy są przeciw. Reszta to kibice ekstraklasy, bierzcie Arkonie czy cokolwiek, albo niech nazwie klub ''zbigniew drzymała w Szczecinie''. Was to i tak jebie, ważne że ekstraklasa będzie, nie?


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005