Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6273 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 12:17

  Endrjus napisał:  
A co myślicie o tym artykule??

  Cytat:  
Dziś szefowie Pogoni Szczecin oraz prezes Groclinu Grodzisk Wielkopolski - Zbigniew Drzymała mieli ogłosić, czy w przyszłym sezonie portowcy wystąpią w ekstraklasie. Decyzja ta jednak nie zapadnie.
Wszystko z powodu nieobecności prezesa Drzymały w Szczecinie. Ewentualne decyzje podjęte i ogłoszone zostaną jutro, albo w środę.




Śmiech na sali...


Bukowe
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 12:19

  Endrjus napisał:  
A co myślicie o tym artykule??

  Cytat:  
Dziś szefowie Pogoni Szczecin oraz prezes Groclinu Grodzisk Wielkopolski - Zbigniew Drzymała mieli ogłosić, czy w przyszłym sezonie portowcy wystąpią w ekstraklasie. Decyzja ta jednak nie zapadnie.
Wszystko z powodu nieobecności prezesa Drzymały w Szczecinie. Ewentualne decyzje podjęte i ogłoszone zostaną jutro, albo w środę.




Pogrywają sobie z nami ... Teraz będzie takie odkładanie tej wiadomości. Widać jaki szacunek mają do kibiców, zresztą pokazali to już wcześniej gdy była mowa, że Stowarzyszenia nie zgodzą się na fuzję to rozmowy nie będą kontynuowane. A tu za Naszymi plecami chcą tworzyć jakieś Grocliny Szczecin.

Jebać fuzję i pismaków !


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 12:19
Ja mysle i kure*sko sobie zycze iz jest to spowodowane rozmowami w wawie czy innym miescie i ze wrescie odpuscil sobie Szczecin.


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
Shaggy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8094 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 12:20

  Cytat:  
"... Teraz miejscy urzędnicy mnożą wątpliwości. A to hotel – część
sportowego kompleksu w Grodzisku – został przez Groclin wynajęty
jakiejś innej firmie, co jest podejrzane. Co gorsza, na hipotece
nieruchomości zapisany jest 9-milionowy dług. Ta wiadomość –mówił
dziennikarzom prezydencki rzecznik Marcin Garcarz „zszokowała”
miejskich urzędników. Gdybym nie znał treści umowy miasta Wrocławia
z Drzymałą, też byłbym zszokowany. A wynika z niej, że po fuzji
miasto Wrocław miało przekazać Drzymale 20 milionów złotych w
gotówce. To dzięki tym pieniądzom mielibyśmy większość nowym klubie
i utrzymanie grodziskiego kompleksu stałoby się naszym problemem.
Kompleks miał być sprzedany, a Drzymała dostałby kolejne pieniądze.
W zależności od ceny nawet 20 milionów złotych. Marcin Garcarz chce
przekonać, że prezydent, godząc się na wydanie 20 milionów złotych
na zakup akcji w klubie i przejęcie nieruchomości w Grodzisku, nie
wiedział o hipotece. Takie informacje nie są tajne. Wystarczy pójść
do sądu i zajrzeć do księgi wieczystej..."


"... Próbowałem dopytać, ile Drzymała będzie wykładał na utrzymanie
Śląska. Okazało się, że 3,5 mln rocznie – znacznie mniej niż
Drzymała wykładał na futbol w Grodzisku. Nie wiadomo jednak, czy to
zobowiązanie Drzymały było gdzieś zapisane. W umowie z 20 maja nie
ma tym ANI SŁOWA. Za to o milionach dla Drzymały zapisów jest aż
nadto. Cała umowa miasta z Drzymałą była tak skonstruowana, że
Wrocławiowi dawała jedynie sny i nadzieje …. Kosztem wrocławskich
podatników. I sporo oszczędzał. Bo też o oszczędności tak naprawdę
mu chodziło, a nie o wielką piłkę. Jego firmy ostatnio popadły
finansowe kłopoty. Nie stać ich na wykładanie wielkich pieniędzy na
futbol..."




i tak chciał ich wydymać tekst z gazety wrocławskiej


Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5847 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 12:35
Witam. Mimo młodego wieku, prawie całe moje życie kibicuje Pogoni. Na mecze zacząłem jeździć w wieku 3-4 lat, oczywiście wtedy to nie było to samo, ale Pogoń na zawsze w moim sercu. Tyle, tytułem wstępu.

Przytoczę tekst Pogon.v.pl

  Cytat:  
Po całkowitym wycofaniu się Zarządu Portu, oraz odebraniu Pogoni wpływów z gie�dy samochodowej, klub popadł w ogromne długi. Zbawienie miało nadejść z Turcji, kiedy to ówczesne władze miasta obiecały, w zamian za finansowanie klubu, tereny przy stadionowe tureckiemu biznesmenowi, Sabriemu Bekdasowi. Po poważnych zmianach formalno-prawnych (na bazie byłej sekcji piłki nożnej MKS Pogoń Szczecin powstała Sportowa Spółka Akcyjna "Pogoń") Bekdas szybko przystąpił do działania. Jednak już na początku wszystko wydawało się zbyt piękne, aby było możliwe. Bekdas sprowadził do Pogoni wiele gwiazd (znanych z boisk krajowych i europejskich Polaków, oraz piłkarzy zagranicznych, w tym byłego króla strzelców Mistrzostw Świata), i powtórzył z Pogonią jej największy sukces - wicemistrzostwo Polski (2001 rok).



O tym chyba każdy wie, ale wolałem przypomnieć.

Później było już tylko gorzej, do czasu Antoniego Ptaka. Ten jednak też okazał się żmudnym oszustem i w niemiłych okolicznościach zakończył przygodę z Pogonią.

Ostatni sezon Pogoń spędziła w 4 lidze. Wszystko miało być dobrze, z początku było. Awans do nowej, II ligi. Wszystko to po przejęciu Pogoni przez "Gastronomików". Niestety, po sezonie, by realnie myśleć o utrzymaniu się w II lidze(nie mówię o awansie, czy barażach) potrzebujemy kilku zawodników, na których po prostu nie ma pieniędzy. Sytuacja z Ptakiem może się powtórzyć, bo Gastronomicy będą uważali, że klub jest całkowicie ICH, a kibicom się nic nie należy.

Z dołka, z którego ciężko będzie się Portowcom otrząsnąć, chciał wyciągnąć Zbigniew Drzymała. Niestety, zaraz znalazło się wielu śmiesznych pionków, którym się ta decyzja nie spodobała. Sprzeciw nie miał racji bytu, a argumenty nie były uzasadnione.


  Cytat:  
Stowarzyszenie MKS Pogoń przyjęło propozycję, czas na ruch Drzymały!



W końcu! Ten krok stowarzyszenia jest dobry. Nie ma sensu, by klub z takimi aspiracjami, kibicami* i historią marnował się w nowej 2, czy 3 lidze, skoro ma okazje gry w Orange. Drzymała to nie Bekdas. Drzymała jest znanym, polskim, dobrym sponsorem, który pomógł już wielu klubom. To, że znalazł się taki człowiek, który chce pomóc akurat Pogoni wykaraskać się z dna, jest CUDEM!

*kibice - no właśnie. Jak wiemy, na 4 ligę chodziło ich mało, wręcz bardzo mało. Czy w nowej II(stara III) będzie więcej?! Oczywiście, że nie. Kiedy przyjedzie jakaś Kosa Pogoni - co wtedy?

http://filmy.artykulyprasowe.eu/video-G2w3WdfHTkU-Pogon_Szczecin_Lech_Poznan.html
Proszę oglądnąć.

Znowu będzie tak jak z Lechem, czy innymi? Będą śpiewać, że są u siebie? Nie będzie żadnego odzewu ze strony fanów Pogoni? Goście, będą głośniej dopingowali, niż gospodarze. Przecież mecz u siebie ma na celu wspomożenie swojej ukochanej drużyny w zwycięstwie. Piłkarze mogą być bez formy, mogą być zmęczeni, jednak gdy zobaczą na trybunach 10, 15 tysięcy widzów, od razu robi im się lepiej. Zapominają o bólu, zmęczeniu i chcą, walczą o korzystny wynik.

Kiedyś Pogoń była Pogonią, teraz jest (smutne, ale prawdziwe) - zwykłym, szarym klubem ślizgającym się w niższych polskich ligach.

Czy Florian Krygier byłby zadowolony z takiego obrotu spraw? NASZ Patron, przywódca, kierownik i osoba najbardziej zasłużona Pogoni? Jego imieniem opiewa stadion, na który przychodzi po 2 tys. ludzi?! KPINY!

Czy 10zł wydane 2-3 razy w miesiącu to za dużo? To za dużo na tak kochany klub, który ma ambicję na grę w elicie?!

[img]http://www.pogon.ecom.net.pl/photo/db_ecomnetpl/6535/1/normal/1191187549.gif[/img]
[img]http://www.pogon.v.pl/photos2/oprawa_pogonlegia_sloma.jpg[/img]
Czy dla takich obrazków musi być specjalna okazja?

Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...


PS!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 12:47

  McMagic napisał:  
Witam. Mimo młodego wieku, prawie całe moje życie kibicuje Pogoni. Na mecze zacząłem jeździć w wieku 3-4 lat, oczywiście wtedy to nie było to samo, ale Pogoń na zawsze w moim sercu. Tyle, tytułem wstępu.



O tym nie musisz pisać, bo właśnie po przeczytaniu twych wypocin od razu wpadło mi do głowy


  McMagic napisał:  


*kibice - no właśnie. Jak wiemy, na 4 ligę chodziło ich mało, wręcz bardzo mało. Czy w nowej II(stara III) będzie więcej?! Oczywiście, że nie. Kiedy przyjedzie jakaś Kosa Pogoni - co wtedy?




NIC..odbędzie się normalny mecz, a czego się spodziewałeś...głupie pytanie, głupia odpowiedź


  McMagic napisał:  


Znowu będzie tak jak z Lechem, czy innymi? Będą śpiewać, że są u siebie? Nie będzie żadnego odzewu ze strony fanów Pogoni? Goście, będą głośniej dopingowali, niż gospodarze.



To na czym bardziej ci zależy na ekstarklasie czy na dopingu..a czy na II lidze nie mozna zrobić ekstraklasowego dopingu...można tylko tzreba chcieć,a Ty niechcesz


  McMagic napisał:  


Czy Florian Krygier byłby zadowolony z takiego obrotu spraw? NASZ Patron, przywódca, kierownik i osoba najbardziej zasłużona Pogoni? Jego imieniem opiewa stadion, na który przychodzi po 2 tys. ludzi?! KPINY!

...


No już ty zmarłych w fuzję nie mieszaj


  McMagic napisał:  


Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...



Doczytałem choc z bólem i ....dalej nierozumię ciebie...Jebać Fuzję


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5847 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 12:56
Chodzi mi o to, że jak na Pogoń 4 ligową mimo wielu prób i apeli, przychodziło po 2 tys.

Na II nową ligę, nie przyjdzie więcej, mimo iż chcielibyśmy.

Mi zależy i na dopingu, i na szybkim powrocie do Ekstraklasy. Dzięki Drzymale możemy to osiągnąć już teraz. Co do warunków, można się dogadać przecież.

Btw. czy Ty wszystko próbujesz odkręcić na nie?


PS!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 12:56

  McMagic napisał:  
Witam. Mimo młodego wieku, prawie całe moje życie kibicuje Pogoni. Na mecze zacząłem jeździć w wieku 3-4 lat, oczywiście wtedy to nie było to samo, ale Pogoń na zawsze w moim sercu. Tyle, tytułem wstępu.

Przytoczę tekst Pogon.v.pl

  Cytat:  
Po całkowitym wycofaniu się Zarządu Portu, oraz odebraniu Pogoni wpływów z gie�dy samochodowej, klub popadł w ogromne długi. Zbawienie miało nadejść z Turcji, kiedy to ówczesne władze miasta obiecały, w zamian za finansowanie klubu, tereny przy stadionowe tureckiemu biznesmenowi, Sabriemu Bekdasowi. Po poważnych zmianach formalno-prawnych (na bazie byłej sekcji piłki nożnej MKS Pogoń Szczecin powstała Sportowa Spółka Akcyjna "Pogoń") Bekdas szybko przystąpił do działania. Jednak już na początku wszystko wydawało się zbyt piękne, aby było możliwe. Bekdas sprowadził do Pogoni wiele gwiazd (znanych z boisk krajowych i europejskich Polaków, oraz piłkarzy zagranicznych, w tym byłego króla strzelców Mistrzostw Świata), i powtórzył z Pogonią jej największy sukces - wicemistrzostwo Polski (2001 rok).



O tym chyba każdy wie, ale wolałem przypomnieć.

Później było już tylko gorzej, do czasu Antoniego Ptaka. Ten jednak też okazał się żmudnym oszustem i w niemiłych okolicznościach zakończył przygodę z Pogonią.

Ostatni sezon Pogoń spędziła w 4 lidze. Wszystko miało być dobrze, z początku było. Awans do nowej, II ligi. Wszystko to po przejęciu Pogoni przez "Gastronomików". Niestety, po sezonie, by realnie myśleć o utrzymaniu się w II lidze(nie mówię o awansie, czy barażach) potrzebujemy kilku zawodników, na których po prostu nie ma pieniędzy. Sytuacja z Ptakiem może się powtórzyć, bo Gastronomicy będą uważali, że klub jest całkowicie ICH, a kibicom się nic nie należy.

Z dołka, z którego ciężko będzie się Portowcom otrząsnąć, chciał wyciągnąć Zbigniew Drzymała. Niestety, zaraz znalazło się wielu śmiesznych pionków, którym się ta decyzja nie spodobała. Sprzeciw nie miał racji bytu, a argumenty nie były uzasadnione.


  Cytat:  
Stowarzyszenie MKS Pogoń przyjęło propozycję, czas na ruch Drzymały!



W końcu! Ten krok stowarzyszenia jest dobry. Nie ma sensu, by klub z takimi aspiracjami, kibicami* i historią marnował się w nowej 2, czy 3 lidze, skoro ma okazje gry w Orange. Drzymała to nie Bekdas. Drzymała jest znanym, polskim, dobrym sponsorem, który pomógł już wielu klubom. To, że znalazł się taki człowiek, który chce pomóc akurat Pogoni wykaraskać się z dna, jest CUDEM!

*kibice - no właśnie. Jak wiemy, na 4 ligę chodziło ich mało, wręcz bardzo mało. Czy w nowej II(stara III) będzie więcej?! Oczywiście, że nie. Kiedy przyjedzie jakaś Kosa Pogoni - co wtedy?

http://filmy.artykulyprasowe.eu/video-G2w3WdfHTkU-Pogon_Szczecin_Lech_Poznan.html
Proszę oglądnąć.

Znowu będzie tak jak z Lechem, czy innymi? Będą śpiewać, że są u siebie? Nie będzie żadnego odzewu ze strony fanów Pogoni? Goście, będą głośniej dopingowali, niż gospodarze. Przecież mecz u siebie ma na celu wspomożenie swojej ukochanej drużyny w zwycięstwie. Piłkarze mogą być bez formy, mogą być zmęczeni, jednak gdy zobaczą na trybunach 10, 15 tysięcy widzów, od razu robi im się lepiej. Zapominają o bólu, zmęczeniu i chcą, walczą o korzystny wynik.

Kiedyś Pogoń była Pogonią, teraz jest (smutne, ale prawdziwe) - zwykłym, szarym klubem ślizgającym się w niższych polskich ligach.

Czy Florian Krygier byłby zadowolony z takiego obrotu spraw? NASZ Patron, przywódca, kierownik i osoba najbardziej zasłużona Pogoni? Jego imieniem opiewa stadion, na który przychodzi po 2 tys. ludzi?! KPINY!

Czy 10zł wydane 2-3 razy w miesiącu to za dużo? To za dużo na tak kochany klub, który ma ambicję na grę w elicie?!

[img]http://www.pogon.ecom.net.pl/photo/db_ecomnetpl/6535/1/normal/1191187549.gif[/img]
[img]http://www.pogon.v.pl/photos2/oprawa_pogonlegia_sloma.jpg[/img]
Czy dla takich obrazków musi być specjalna okazja?

Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...



Co ludzie w tych głowach mają, że takie rzeczy piszą ?! Co to za argumenty, że nam się należy - jest w Polsce wiele klubów, którym się należy bardziej niż nam I liga i co? mają przy stolikach do tej ligi wejść? Wy wszyscy (fuzjoniści) zapewne myślicie, że Drzymała przychodzi i będzie sponsorem klubu? Zrozumcie w końcu, że on daje tylko miejsce w lidze i to tyle - radzcie sobie sami! Jednego grosza na ten twór nie wyłoży z własnej kieszeni! Zrozumcie to! To będzie umierający pomału twór, któremu nikt nie pomoże - nawet wy, wierni kibice, którzy po 2-3 porażkach zasiądziecie w domach przed C+.... żałosne


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:00
Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...


Przeczytałem i widze że mało wiesz gówno rozumiesz
A my dalej swoje jebać fuzje :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5847 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:01

  tarpan napisał:  
Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...


Przeczytałem i widze że mało wiesz gówno rozumiesz
A my dalej swoje jebać fuzje :D




No to zobaczymy, jak nie będzie fuzji ilu kibiców przyjdzie na mecz w II lidze...


PS!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:07

  McMagic napisał:  

  tarpan napisał:  
Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...


Przeczytałem i widze że mało wiesz gówno rozumiesz
A my dalej swoje jebać fuzje :D




No to zobaczymy, jak nie będzie fuzji ilu kibiców przyjdzie na mecz w II lidze...



Może nawet przyjść 10 - i tak będzie lepiej niż by miało przyjść 5tys takich jak Ty. Własnymi siłami dojdziemy do I ligi czy ekstraklasy to wrócicie na stadion w podskokach.


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:08

  McMagic napisał:  

  tarpan napisał:  
Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...


Przeczytałem i widze że mało wiesz gówno rozumiesz
A my dalej swoje jebać fuzje :D




No to zobaczymy, jak nie będzie fuzji ilu kibiców przyjdzie na mecz w II lidze...



o co młody człowieku Ty walczysz?? o ludzi, którzy by przyszli gdyby była ekstraklasa..."a na miernotę chodzić nie będą"(częsty argument). Srał ich pies. Gdyby im zależało na Pogoni przychodziliby właśnie w najtrudniejszych czasach, choćby po to by zachęcić ewentualnych sponsorów. Ale po co lepiej siedzieć w domu i czekać na 'zbawcę".


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6762 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:09

  McMagic napisał:  

  tarpan napisał:  
Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...


Przeczytałem i widze że mało wiesz gówno rozumiesz
A my dalej swoje jebać fuzje :D




No to zobaczymy, jak nie będzie fuzji ilu kibiców przyjdzie na mecz w II lidze...



Magic masz gówno w głowie:]


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5847 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:12

  kiko napisał:  

  McMagic napisał:  

  tarpan napisał:  
Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...


Przeczytałem i widze że mało wiesz gówno rozumiesz
A my dalej swoje jebać fuzje :D




No to zobaczymy, jak nie będzie fuzji ilu kibiców przyjdzie na mecz w II lidze...



Może nawet przyjść 10 - i tak będzie lepiej niż by miało przyjść 5tys takich jak Ty. Własnymi siłami dojdziemy do I ligi czy ekstraklasy to wrócicie na stadion w podskokach.



Nie mów 'wrócicie', bo ja na Pogoń jeżdżę zawsze kiedy mam czas... Tak to jest, jak człowiek próbuje wyjść z jakimś apelem. I rozumiem apele, z wywieszaniem flag "wszyscy na mecz" itp. Niestety, jak każdy w pojedynkę będzie próbował, to nic nie wyjdzie. Szczególnie Fan Club powinien wziąć się za to na poważnie, ale z podejściem ludzkim nic nie da się osiągnąć... Jak Pogoń zagra w II lidze i spadnie po sezonie(oby tak nie było), to wspomnicie Drzymałę i możliwość podratowania klubu.


PS!
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:17
McMagic. Wez dzieciaku zamilcz, naucz się czytać a potem dopiero zacznij pisać. Jeśli zagramy w orange to po dwóch przegranych meczach i tak wybierzesz kino. drzymała sponsorował nie będzie bo mu się kasa kończy, chce się pozbyć syfu, tak ciężko to załapać? Kto utrzyma drzymałotwór Szczecin w 1 lidze? Klub padnie i wtedy...


Wy będziecie mieli wyjebane, rozrywka mniej, a My znowu będziemy zakładać nasz klub od 4 ligi.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5847 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:19

  BTR napisał:  
McMagic. Wez dzieciaku zamilcz, naucz się czytać a potem dopiero zacznij pisać. Jeśli zagramy w orange to po dwóch przegranych meczach i tak wybierzesz kino. drzymała sponsorował nie będzie bo mu się kasa kończy, chce się pozbyć syfu, tak ciężko to załapać? Kto utrzyma drzymałotwór Szczecin w 1 lidze? Klub padnie i wtedy...


Wy będziecie mieli wyjebane, rozrywka mniej, a My znowu będziemy zakładać nasz klub od 4 ligi.



Poznałem Wasze zdanie. Nie zgadzam się z nim, bo nie uważam, aby Drzymała mógł zrobić coś, czego my byśmy nie chcieli(zadłużyć klub i uciec). No cóż, to tyle mojego zdania.

Zadecydują Ci, którzy mają zadecydować. A będzie tak, jak oni będą tego chcieli.

Czy będzie Drzymała, czy nie, to i tak Pogoń w moim sercu jest!


PS!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:22
Rezygnacja Grzegorza Kozaka ...

Grzegorz Kozak, dotychczasowy Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu, złożył w poniedziałek rezygnację z pełnionej w Pogoni Szczecin SA funkcji. Poniżej prezentujemy fragment pisma skierowanego przez samego zainteresowanego do Zarządu Klubu …

„W związku z brakiem możliwości kompromisu i wspólnego stanowiska pomiędzy Pogonią Szczecin SA a Stowarzyszeniem PSN, w którym byłem wiceprezesem, moja działalność w Pogoni Szczecin SA została zakończona. … Dlatego też z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji Pełnomocnika Zarządu Klubu. Mimo bardzo gorącej atmosfery wokół Pogoni Szczecin mam głęboką nadzieję, że całe środowisko kibicowskie, a także sportowe zintegruje się dla wspólnej sprawy jaką jest dobro Pogoni Szczecin. W ostatnich kilku latach przeżywaliśmy burzliwe okresy, gdzie wystarczająco nas podzielono, dlatego zróbmy wszystko aby Pogoń znów zaczęła nas łączyć. Jak tak się nie stanie to przegramy wszyscy”.

Jednego mniej...


-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7566 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:28

  Eds napisał:  




"– Szczecińscy kibice bardzo dobrze przyjęli prezesa Drzymałę, choć mieli na uwadze wszystkie historie związane z niedoszłą fuzją ze Śląskiem Wrocław – powiedział dla Polskiej Agencji Prasowej Jerzy Pięta, rzecznik prasowy Groclinu."


Wniosek: ktos klamie ;)

Ostatnio edytowany przez: -HL, 30 czerwca 2008, 13:34 [1 raz(y)]


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:32

  McMagic napisał:  

  kiko napisał:  

  McMagic napisał:  

  tarpan napisał:  
Prawdziwy kibic zrozumie moje powyższe rozważania, 'sz-kibic' nie doczyta nawet do końca...


Przeczytałem i widze że mało wiesz gówno rozumiesz
A my dalej swoje jebać fuzje :D




No to zobaczymy, jak nie będzie fuzji ilu kibiców przyjdzie na mecz w II lidze...



Może nawet przyjść 10 - i tak będzie lepiej niż by miało przyjść 5tys takich jak Ty. Własnymi siłami dojdziemy do I ligi czy ekstraklasy to wrócicie na stadion w podskokach.



Nie mów 'wrócicie', bo ja na Pogoń jeżdżę zawsze kiedy mam czas... Tak to jest, jak człowiek próbuje wyjść z jakimś apelem. I rozumiem apele, z wywieszaniem flag "wszyscy na mecz" itp. Niestety, jak każdy w pojedynkę będzie próbował, to nic nie wyjdzie. Szczególnie Fan Club powinien wziąć się za to na poważnie, ale z podejściem ludzkim nic nie da się osiągnąć... Jak Pogoń zagra w II lidze i spadnie po sezonie(oby tak nie było), to wspomnicie Drzymałę i możliwość podratowania klubu.



W tym zdaniu wyjasniłes nam wszystkim jaki z ciebie kibic ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 13:35
No i G.Kozak wkoncu zrozumial, ze nie ma sensu... :D Jeeeebac FUZJE!!!!!!!!!!!


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005