Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:43
Długi nie długi, jak takimi decyzjami chcą spłacać własne długi.... pogrzebem "własnego" klubu. Rodzinę, matki też by sprzedali, żeby długi zlikwidować. Szkoda słów na takich ludzi. Skąd tacy ludzi wzięli się w stowarzyszeniu, które posiada to co dla nas najważniejsze...


bydgoszcz2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5849 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:44
S&K zadłużyli klub w 4 lidze na prawie milion złotych przez niecały rok czasu!.to trzeba mieć talent a raczej antytalent ale nie ma się co dziwić 18 prezesów, 16 sekretarek i 12 osób w marketingu.tylko jest jedno małe ale co na to Miasto przecież to z ich pieniążków gdzie jest jakiś audyt?był w klubie człowiek z Miasta (Dymkowski) co on na to ?
możemy juz niedługo dowiedzieć się kolejnych ciekawych informacji.
nie ma się co dziwic że S&K na gwałt szukają jakiegoś wyjścia z sytuacji (przemalowanie groclinu)
Panie Prezydencie do dzieła!


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:45

  bydgoszcz2 napisał:  
S&K zadłużyli klub w 4 lidze na prawie milion złotych przez prawie rok czasu!.to trzeba talent ale nie ma się co dziwić 18 prezesów, 16 sekretarek i 12 osób w marketingu.tylko jest jedno małe ale co na to Miasto przecież to z ich pieniążków gdzie jest jakiś audyt?był w klubie człowiek z Miasta (Dymkowski) co on na to ?
możemy juz niedługo dowiedzieć się kolejnych ciekawych informacji.
nie ma się co dziwic że S&K na gwałt szukają jakiegoś wyjścia z sytuacji (przemalowanie groclinu)
Panie Prezydencie do dzieła!


A jakieś potwierdzenie twoich słów??


bydgoszcz2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5849 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:46
niech miasto robi audyt, idzie to sprawdzić,kałużny odda tartak w zlociencu,smolny rockera i moze uzbierają na część długu ;)


nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:52
Poinformowany/ jeżeli ja kłamie to powiedz mi jak PSN dpstała IV lige. Pogoń za Gondora upadła i została wycofana z PZPN. PSN to jak przecież wiesz to zupełnie nowe stowarzyszenie,nie mające nic wspólnego z Pogonią Szczecin grająca wówczas w I lidze i tak od razu miało IV lige ? Od kogo?. a jezeli chodzi o zadłużenie. To ludzie czytajxcie ze zrozumieniem, albo intersujcie się Pogonią. To Stowarzyszenie Pogoń ma i miało długi , a nie spólka S.A.Proste!!


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6989 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 22:49

  nick napisał:  
Poinformowany/ jeżeli ja kłamie to powiedz mi jak PSN dpstała IV lige. Pogoń za Gondora upadła i została wycofana z PZPN. PSN to jak przecież wiesz to zupełnie nowe stowarzyszenie,nie mające nic wspólnego z Pogonią Szczecin grająca wówczas w I lidze i tak od razu miało IV lige ? Od kogo?. a jezeli chodzi o zadłużenie. To ludzie czytajxcie ze zrozumieniem, albo intersujcie się Pogonią. To Stowarzyszenie Pogoń ma i miało długi , a nie spólka S.A.Proste!!



Rozpędź się...i pierdolnij sobie baranka w ścianę!

JEBAĆ FUZJĘ!


szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 23:03

  nick napisał:  
Poinformowany/ jeżeli ja kłamie to powiedz mi jak PSN dpstała IV lige. Pogoń za Gondora upadła i została wycofana z PZPN. PSN to jak przecież wiesz to zupełnie nowe stowarzyszenie,nie mające nic wspólnego z Pogonią Szczecin grająca wówczas w I lidze i tak od razu miało IV lige ? Od kogo?. a jezeli chodzi o zadłużenie. To ludzie czytajxcie ze zrozumieniem, albo intersujcie się Pogonią. To Stowarzyszenie Pogoń ma i miało długi , a nie spólka S.A.Proste!!



To było miejsce rezerw jełopie. Odpuśc.


karavka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 23:04

  nick napisał:  
Poinformowany/ jeżeli ja kłamie to powiedz mi jak PSN dpstała IV lige. Pogoń za Gondora upadła i została wycofana z PZPN. PSN to jak przecież wiesz to zupełnie nowe stowarzyszenie,nie mające nic wspólnego z Pogonią Szczecin grająca wówczas w I lidze i tak od razu miało IV lige ? Od kogo?. a jezeli chodzi o zadłużenie. To ludzie czytajxcie ze zrozumieniem, albo intersujcie się Pogonią. To Stowarzyszenie Pogoń ma i miało długi , a nie spólka S.A.Proste!!




O ile dobrze pamiętam to Gondor umoczył pierwszą lige IV należała do stowarzyszenia mieli bodajże jeszcze młodzież pod sobą i w to miejsce weszła PN jako odrodzona Pogoń wra z ze stowarzyszeniami i kibicami czyli reasumując Pogoń gondora 1 liga i IV rezerwy; Gondor wycofuje z rozgrywek 1lige IV lądąje w ręce stowarzyszeń i kibiców więc do kurwy nedzy gdzie tu jest ten pierdolony zielony stolik ??? gdzie ??? nie umiesz czytać ze zrozumieniem???


Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej:)
Pijmy bo szkło nasiąka !!!
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6018 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 23:19

  .:Krzysiek:. napisał:  
http://pogon.v.pl/news.php?id=14827

No to mamy wojnę...



Tylko, że to nie jest oficjalny komunikat MKS-u tylko kolejny wywiad z Florczakiem, który o przekazaniu praw do nazwy Groclinowi pieprzy już od tygodnia. Pewnie "vałka" jak zwykle chce być pierwsza.


PS
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 00:16

  Endrjus napisał:  

  bydgoszcz2 napisał:  
S&K zadłużyli klub w 4 lidze na prawie milion złotych przez prawie rok czasu!.to trzeba talent ale nie ma się co dziwić 18 prezesów, 16 sekretarek i 12 osób w marketingu.tylko jest jedno małe ale co na to Miasto przecież to z ich pieniążków gdzie jest jakiś audyt?był w klubie człowiek z Miasta (Dymkowski) co on na to ?
możemy juz niedługo dowiedzieć się kolejnych ciekawych informacji.
nie ma się co dziwic że S&K na gwałt szukają jakiegoś wyjścia z sytuacji (przemalowanie groclinu)
Panie Prezydencie do dzieła!


A jakieś potwierdzenie twoich słów??



Potwierdzeniem jest to, że M dał A po mordzie. Własnie za to.


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7605 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 00:23
Bożydar Iwanow do Świerczewskiego w studiu Polsatu w Bad Waltersdorf -
"No Piotrek - teraz Twoja następna stacja Szczecin, prawda?"
Świerszczu: "no tak tak, coraz dalej od domu"


:> :> :>


Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 00:36

  Arathorn napisał:  
Bożydar Iwanow do Świerczewskiego w studiu Polsatu w Bad Waltersdorf -
"No Piotrek - teraz Twoja następna stacja Szczecin, prawda?"
Świerszczu: "no tak tak, coraz dalej od domu"


:> :> :>



Czyli jednak wszystko przesądzone ;/


PS !
GieZet
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 00:42
dupa tam nie będzie żadnej fuzji, nie ma się czym przejmować... a w wiosce powinni dziękować Drzymale za tee wszystkie lata, a nie teraz narzekają, to nie oznacza że KSD nie będzie istnieć... TYLKO MKS!


UI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7272 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 01:08
Rownież w Stargrdzie pojawiły sie napisy wykonane przez nieznanych sprawcow ;)

1
2
3
4
5
6
7

Ostatnio edytowany przez: UI, 30 czerwca 2008, 01:58 [8 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6276 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 01:26

  nick napisał:  
Poinformowany/ jeżeli ja kłamie to powiedz mi jak PSN dpstała IV lige. Pogoń za Gondora upadła i została wycofana z PZPN. PSN to jak przecież wiesz to zupełnie nowe stowarzyszenie,nie mające nic wspólnego z Pogonią Szczecin grająca wówczas w I lidze i tak od razu miało IV lige ? Od kogo?. a jezeli chodzi o zadłużenie. To ludzie czytajxcie ze zrozumieniem, albo intersujcie się Pogonią. To Stowarzyszenie Pogoń ma i miało długi , a nie spólka S.A.Proste!!



nick,uderz w stół a nożyce się odezwą.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 01:39
Bez czytania wczesniejszych wypocin dziwnie nowych userow powiem cos od siebie chociaz wczesniej unikalem komentarzy pomijajac fakt ze staz kibicowski mam wiekszy od wiekszosci "dzisiejszych" kibicow fakt sponsorowania Pogoni przez pana dzrymale przyjmuje jak najbardziej za stosowny przeciez wiadomo ze ktos Nasz klub utrzymywac musi wiec pan a dzrymale mozna przyjac tak samo jak tak kazdego innego SPOSORA Naszej Pogoni ale chec opierdolenia Naszej tradycji za garsc srebnikow w imie chuj wie czego uwazam za zwykle frajerstwo i kazdy kto sie pod tym podpisze jest dla mnie cwelem i tyle w temacie moglbym tu jeszcze napisac niejeden esej na ten temat ale panowie spojrzmy prawdzie w oczy w bialy dzien chca nas wyjebac a my sie smiejemy jak glupi do sera!!


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Martini
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5847 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 02:05
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Martini, 30 czerwca 2008, 02:44 [6 raz(y)]


FC STARGARD

Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 08:22

  Cytat:  
Kto powinien rządzić w zawodowym klubie piłkarskim? Odpowiedź jest prosta: właściciel klubu. Okazuje się jednak, że w Polsce tak nie jest. W Pogoni Szczecin rządzi grupa 15 kiboli, którzy zamienili kibicowskie szaliki i pałki na tandetne garnitury.

Właściciela Groclinu Zbigniewa Drzymałę (57 l.) do zainwestowania w Pogoń zaprosił przed rokiem prezydent Szczecina, Piotr Krzystek. Po nieudanej fuzji wielkopolskiego klubu ze Śląskiem Wrocław biznesmen wznowił rozmowy. Pierwsza tura odbyła się kilka dni temu. Z Drzymałą spotkali się właściciele Pogoni, Grzegorz Smolny i Artur Kałużny, jak również przedstawiciele stowarzyszeń kibiców: Robert Jacoszek, Jarosław Stępski i Łukasz Ostrowski. Razem z nimi na sali zjawiło się dwóch "dżentelmenów" wygolonych na zero, wyglądających, jakby większość dnia spędzali na siłowni.

Jakież musiało być zdziwienie Drzymały, kiedy na dzień dobry, gdy przedstawiał plan połączenia Groclinu z Pogonią, usłyszał z ust osiłka:

- Ty gościu, lepiej wypier... stąd zaraz!

Smutne jest to, że ramię w ramię z tymi pseudoodnowicielami staje Grzegorz Matlak (35 l.), do niedawna piłkarz, ikona Pogoni.

- Dopóki grał w piłkę, był chętny wszystkim inwestorom wchodzącym do Szczecina, bo miał w tym interes. Kiedy jest na piłkarskiej emeryturze, ostro się temu sprzeciwia - mówią w szczecińskim klubie.

Więcej w Super Expressie





znalazłem dziś na WP. hahahaa jeeeebać!


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 10:28

  evilt napisał:  

  WNB napisał:  

  EdwardEdward napisał:  
nie pokazujcie zdiec z FCS bo wszyscy wiemy ze tam nie ma kibicow Pogoni!! Drzymale witamy!!!



Marna prowakacja!!!
Durnie nie wiedzą,że ten stadion będzie świecił pustkami gdy dojdzie do fuzji....



A teraz są niby tłumy?
Jak tak czytam wasze komentarze to jesteście jednocześnie za tym że tylko tych około 300 osób które chodziło na 4ligę to prawdziwi kibice Pogoni (ciekawe ile by było z nich jakby Pogon zaczynała od klasy B) oraz chcecie aby WIĘCEJ ludzi chodziło na Pogoń - ale ci inni to JUŻ NIE Kibice Pogoni i nie mają zdania.

Wnerwia mnie teraz to że zaczyna się taki obraz kibiców Pogoni jako chuliganów, karków i idiotów którzy nie wiedzą co to fuzja - ale są przeciw bo kilku innych chuliganów ze Stowarzyszeń nie dostaną stołków ani kasy i robią wioskę. <-- To oczywiście nie prawda ale taki obraz się zrobił!!! Już od paru dni zadaje DUŻYMI literami pytanie. CO DAJE? Jak chcemy awansować coraz wyżej bez pieniędzy? Sponsor się zjawi? Taki który bedzie dawał dużo kasy i nie będzie miał nic do powiedzenia? Po tej szopce z Drzymała i hasłach "Jebać Drzymałe", "Drzymała to Kurwa" - serio dalej tak myślicie?
Też nie jestem za fuzją ale ja głośno przyznaje że nasz klub na dziś jest pół amatorski, bez pieniędzy na grę w wyższej lidze i niestety (prócz fuzji) bez pomysłów na przyszłość.

Co do gry od 4 ligi to nie udawajcie!! Powinniśmy grać w klasie B. Ale zaczeliśmy od gry w 4tej lidze W MIEJSCE rezerw. A teraz mamy grać w MIEJSCE groclinu.
I nie powinno być fuzji i powinniśmy grać w od klasy B!!
Ale ciiiiiii to że powinniśmy grać od klasy B to tabu wśród "najwierniejszych" kibiców!! Więc Tabu w całym Szczecinie!!

A najbardziej mnie wnerwia to że się jak idioci kłócimy!! Ktoś już to napisał jeden kibic Pogoni gardzi drugim.... I te napinki -" ja jestem większym kibicem bo byłem raz na 4tej lidze" "nie ja jestem większym bo jestem bezrobotnym i mam więcej czasu i byłem na 8miu"..... "Ja nie mogłem bo pracuje poza Szczecinem!!" " No to nie jesteś kibicem Pogoni!!" Ja pierdziele... Ręce opadają.

Ziomek, Drzymala tez nie ma kasy. Czemu nie ustosunkujecie sie do oswiadczenia rady nadzorczej Groclinu? Zapowiadaja wycofanie sie z futbolu i wyprzedanie klubu. Rocki, Kumbev i Sikora juz odeszlei. W sprawie kolejnej trojki prowadzone sa juz zaawansonwae negocjacje (Przyrowski, Jodlowiec, Majewski), wiec o czym Wy marzycie w ogole? Nie bedzie nawet pilkarzy do grania...


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7431 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/06/2008 10:35

  evilt napisał:  

  WNB napisał:  

  EdwardEdward napisał:  
nie pokazujcie zdiec z FCS bo wszyscy wiemy ze tam nie ma kibicow Pogoni!! Drzymale witamy!!!



Marna prowakacja!!!
Durnie nie wiedzą,że ten stadion będzie świecił pustkami gdy dojdzie do fuzji....



A teraz są niby tłumy?
Jak tak czytam wasze komentarze to jesteście jednocześnie za tym że tylko tych około 300 osób które chodziło na 4ligę to prawdziwi kibice Pogoni (ciekawe ile by było z nich jakby Pogon zaczynała od klasy B) oraz chcecie aby WIĘCEJ ludzi chodziło na Pogoń - ale ci inni to JUŻ NIE Kibice Pogoni i nie mają zdania.

Wnerwia mnie teraz to że zaczyna się taki obraz kibiców Pogoni jako chuliganów, karków i idiotów którzy nie wiedzą co to fuzja - ale są przeciw bo kilku innych chuliganów ze Stowarzyszeń nie dostaną stołków ani kasy i robią wioskę. <-- To oczywiście nie prawda ale taki obraz się zrobił!!! Już od paru dni zadaje DUŻYMI literami pytanie. CO DAJE? Jak chcemy awansować coraz wyżej bez pieniędzy? Sponsor się zjawi? Taki który bedzie dawał dużo kasy i nie będzie miał nic do powiedzenia? Po tej szopce z Drzymała i hasłach "Jebać Drzymałe", "Drzymała to Kurwa" - serio dalej tak myślicie?
Też nie jestem za fuzją ale ja głośno przyznaje że nasz klub na dziś jest pół amatorski, bez pieniędzy na grę w wyższej lidze i niestety (prócz fuzji) bez pomysłów na przyszłość.

Co do gry od 4 ligi to nie udawajcie!! Powinniśmy grać w klasie B. Ale zaczeliśmy od gry w 4tej lidze W MIEJSCE rezerw. A teraz mamy grać w MIEJSCE groclinu.
I nie powinno być fuzji i powinniśmy grać w od klasy B!!
Ale ciiiiiii to że powinniśmy grać od klasy B to tabu wśród "najwierniejszych" kibiców!! Więc Tabu w całym Szczecinie!!

A najbardziej mnie wnerwia to że się jak idioci kłócimy!! Ktoś już to napisał jeden kibic Pogoni gardzi drugim.... I te napinki -" ja jestem większym kibicem bo byłem raz na 4tej lidze" "nie ja jestem większym bo jestem bezrobotnym i mam więcej czasu i byłem na 8miu"..... "Ja nie mogłem bo pracuje poza Szczecinem!!" " No to nie jesteś kibicem Pogoni!!" Ja pierdziele... Ręce opadają.



Gdyby nie nasze prezesostwo które nagle stwierdziło ze nie mają pieniędzey na 2 lige to bylo by wszystko okej. Ładnie przejdać pieniążki miasta, no nie??
A powiedz mi za co w przypadku fuzji będzie utrzymywana pierwszoligowa drużyna??
Przecież Drzymała nie przychodzi tutaj inwestować o czym sam otwarcie mówił. Będzie kasa z canal +, ale na ile?? Jak ponoć nie ma kasy na 2 lige, to skąd na pierwszą (oe) ?? Po za tym po cholere była obrana droga rok temu?? I dlaczego ktos chce to wszystko tak pięknie zburzyć w 60-lecie klubu??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005