Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 18:03
Obrazek png wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: E., 29 czerwca 2008, 18:26 [7 raz(y)]


mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 18:17
kurwa az nosi zeby wstac z biurka i wpierdolic tym co trzeba- prezent na 60 lecie;/ nam sporzadzili zajebisty


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 18:52
Hasło z " wpierdolem " niezbyt wyszukane . Gazety tylko zaraz zaczną się rozpisywać o " chuliganach i bandytach próbujących zastraszyć zarząd klubu ble ble ble..." Tak w ogóle smutne jest to że w sondzie uczestniczy o wiele więcej ludzi niż bywało średnio na meczach 4 ligowych , no ale cóż ...


TaDeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8389 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 19:06
Ludzie jak checie ogladac pilke na zajebistym poziomie.. to do berlina nie jest daleko. Ile razy musimy wejsc w gówno.. zebyscie zrozumieli.. !! Dla mnie Pogoń moze grac w 2 lidze nawet 5 lat.. ja nie chodze na Twardowskiego dla ekstraklasy tylko z milosci to tego klubu.... W dupie mam czy bedzie kasa na nastepne awansy... "Biedna ale własna..." "Jedyna słuszna droga - Pogoń II ligowa" !!!


mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 19:07

  omar napisał:  
Hasło z " wpierdolem " niezbyt wyszukane . Gazety tylko zaraz zaczną się rozpisywać o " chuliganach i bandytach próbujących zastraszyć zarząd klubu ble ble ble..." Tak w ogóle smutne jest to że w sondzie uczestniczy o wiele więcej ludzi niż bywało średnio na meczach 4 ligowych , no ale cóż ...



dlateog napisalem ze nosi a nie ze sie szykujmy:D


tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6276 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 19:10
Chciałem pomóc Pogoni, bo przecież mieszkam w Szczecinie i ten klub zawsze był mi bliski - mówi Grzegorz Matlak. - Sprawy finansowe były kwestią drugorzędną, a nawet trzeciorzędną. Zdawałem sobie sprawę z tego, że być może nie otrzymam nawet tych skromnych pieniędzy, za jakie zgodziłem się grać w Pogoni.
Podczas spotkania z Radą Klubu Matlak dowiedział się, że nie jest potrzebny Pogoni. Jednym z koronnych argumentów przeciwko jego grze w portowej jedenastce był fakt, że poprzednio występował w Lechu. Na domiar złego, po zdobyciu bramki całował... koziołki - symbol Poznania, który umieszczony został na koszulkach Lecha.

Zródło Głos Szczeciński

PRZYSZEDŁ NA KOLANACH GRAĆ ZA PÓŁ DARMO I DOSTAŁ KOPA W DUPE
TERAZ SUPER BOHATER PN hehe

DRZYMAŁA JEST BEZ HONORU PIENIĘDZY I ŻEBY W_DALAŁ ZE SZCZECINA.CIEKAWE WIĘC CZEMU OSOBIE TAKIEGO POKROJU PN PROPONUJE INWESTOWANIE W POGOŃ II LIGOWĄ?


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 19:24
http://youtube.com/watch?v=hhHl35sx3Ss

A to dla tych co myślą,że Drzymała nie pali za sobą mostów.Tam też są kibice !!!


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 20:00
nie dla fuzji!! nie rozumiem czym kieruja sie ludzie ktory ja popieraja- i jak mozliwe ze sa tacy w Stowarzyszeniu (bo nie bylo jednomyslnosci w glosowaniu prawda?) - zawsze myslalem ze sa tam najwierniejsi kibice... nie widze tez powodow dla ktorych fuzje popierac by mieli gastronomicy i UM.
zwolennikow fuzj ispytam : co oferuje wam Drzymala?
- OE? no dobra -ale zwazcie tylko ze na max 1-2 sezony.bo przeciez nieldugo sezon a drzymala jakos nie szaleje na rynku transferowym -co gorsza najlepsi (majewksi ,sikora) odchodza. drzymala nie wlozy w klub ani zlotowki juz bo NIE MOZE a bez kasy bedzie degradacja. poza tym w tym OE bedzie grala nie Pogon a groclin. skoro qrwa nie sa wam obojetne wyniki zielono-bialych to czemu nie ejzdziliscie do grodziska na wiosne?
- dalej nawet jesli przyjmujemy ze dyskobolia w szczecinie to jest to! - to za czyje pieniadze? bo przeciez nie drzymaly. przeciez ksozt utrzymania druzyny spadlby na miasto ktore byloby w sumie ejdynym udzialowcem tej nowej spolki. czemu niby szczecinianie maja finansowac dyskobolie? w ramach rozrywki ktora oferuje OE? jak chcecie ogladac dobra pilke do do berlina nie ejst daleko -sam czasami jezdze i bardzo sobie chwale.
zreszta szkoda marnowac czas- bo jesli ktos jest za fuzja to nie ejst ani kibicem Pogoni, ani racjonalnie myslacym kibicem pilki noznej (nazwijmy kibicem OE). a ktoras z tych dwoch cech trzeba posiadac by w ogole byc podmiotem tej syskusji. choc ta druga przeslanka tylko teoretycznie do tego uprawnia- bo jak ktos chce tylko OE w Szczecinie, nie wazne czy jako Pogon, czy Dyskobolia, czy arkonia- to po ch.. chca tej fuzji z Pogonia. niech Drzymala odda licencje Arkonii- i bedziecie sobie chdozic. nawet sam tam zajde na najciekawsze meczyki bo mam sentyment do tego stadioniku w lasku, poza tym blisko mam. Ale nie mieszajcie w to Pogon!!
Na koniec od siebie dodam ze to wszytsko co sie dzieje to jak zly sen. Czemu Nasza Pogon ma takiego pecha? Przeciez nawet ta obecna droga budowania klubu od podstaw jest tylko taka proba ratowania tego co zostalo -a zostalo niewiele. Prawdziwa Pogon juz zostala zniszczona. Zaczelo sie cos odbudowywac, przez moment bylo normalnie (choc nie do konca, bo te 3-4 tys na trybunach to tez zenada - ale to juz wina pajacow -tych samych ktorzy teraz chca fuzji) a teraz znow sie wali. Ale moze bedzie dobrze. ale by tak bylo trzeba podziekowac drzymale i skupic sie na II lidze!!


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 20:13

  szpadel napisał:  
http://youtube.com/watch?v=hhHl35sx3Ss

A to dla tych co myślą,że Drzymała nie pali za sobą mostów.Tam też są kibice !!!



Filmik daje do myślenia. Dawajcie to wszystkim którzy myśla, że fuzja to dobre rozwiązanie. NIE DLA SPRZEDAWCZYKÓW!!!



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7386 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 20:15
Mam już tego wszystkiego dosyć, nic nie ogarniam... najgorsze, że już nic nie można zrobić... wygrały jak zwykle pieniądze...
Pamiętajcie, że POGOŃ jest tylko jedna.. a tych co się sprzedali jeszcze ruszy kiedyś sumienie (o ile je podobnie jak honor) mają..

nie mam już do tego nerwów...
POGOŃ TO MY!! JF

a filmik.. u nas będzie podobnie.. tylko że bez sukcesów...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 20:24
Ci wszyscy co mówią o fuzji... Zrozumcie, że fuzja będzie, ale na rundę wiosenną ! Jeżeli jutro powiedzą tak, to w Szczecinie powstanie nowa drużyna, nie mająca z Pogonią NIC wspólnego. A większość z ludzi tutaj myli pojęcia.
Co do Stowarzyszenia MKS to nie siedzą tam najwierniejsi kibice tylko największe sprzedawczyki, którzy za takie sprzedawanie herbu i nazwy, co rusz nowemu właścicielowi mają niezły hajs. Skąd tacy ludzie? A to już temat na dłuższą rozkmine.
Boli też fakt, że jest w tym mieście dużo ludzi, którzy nie przywiązują wagi do wartości tylko etykiet.


MW'03
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 20:55
Lsk- byłaby szans z koszulkami? Zajęlibyście się tym?


PS !
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 20:57
http://pogon.v.pl/news.php?id=14827

No to mamy wojnę...


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 20:59
Z wojną poczekajmy do jutra, do oficjalnej wiadomości


kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:02
Pojebani jesteście wszyscy i Ci za fuzja i Ci przeciw!


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:08

  kumpel napisał:  
Pojebani jesteście wszyscy i Ci za fuzja i Ci przeciw!



A Ty za czym jesteś?


PS !
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7799 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:32

  nick napisał:  
Rch, wszystko pięknie tylko masz krótka pamięć. PSN nowa dostała przy zielonym stoliku IV lige zanim nastał temat Ptaka! To tak w skrócie. Poczytaj archiwalne artykuły i tyle. Pózniej PSN dała czwartą lige jako rezewry Pogoni w zamian, że w przypadku odejścia Ptaka miejsce rezerw należy do PSN. Tak to leciało!!! Wstyd o tym nie wiedzieć




Kłamiesz i tyle..,. Polecam zapoznanie się z historią...


Pogoń to My
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:35

  Cytat:  

- Przykro mi , ale statut stowarzyszenia obliguje nas do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej, więc realizujemy statut i tyle – tłumaczy Florczak. – Stowarzyszenie ma ogromne długi, które musimy zlikwidować i to jest dla nas również jakaś szansa.



On chyba jest jakiś niepoważny :|


szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:37
długi do spłacenia?? coś mi się chce wierzyć, niech podadzą więcej konkretów.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 21:40

  .:Krzysiek:. napisał:  
http://pogon.v.pl/news.php?id=14827

No to mamy wojnę...



Ciekawe ile w łapę dostali ... Sprzedawczyki ! oczy


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005