Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:17

  szpadel napisał:  

  Animal. napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum i tyle w tym temacie. zamknąc go najlepiej



A Ja popieram kolege i coś czuję,że znów będzie trzeba odkurzyć te koszulki i nie tylko je.



Chyba będzie trzeba wyprodukowac coś na wzór koszulek "Pogoń Szczecinska albo żadna"


JEBAC FUZJE !!


Obrazek gif wstawiony na forum
dalmat
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:20
zastanów się polityka nie należy do kibica,mam zaufanie do Adamczuka i myśle,ze wie co robi.Dziwi mnie natomiast ten napis na murze Pogoń nigdy nie wybacza,a ja znam przypadek jednego pana,który całował(zlizywał)gówno na niebieskiej koszulce,jakoś zostało mu to wybaczone,ja osobiście nigdy tego nie zapomne temu panu i nigdy mu nie uwierze w nic


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:20

  dalmat napisał:  
brawo brawo jak sonda jest robiona w ten sposób jak obsługa i wolność słowa na tym forum to nie ma się czym martwic wiadomo,że wygrają przeciwnicy tylko tak 52 do 48 ,żeby dobrze wyglądało,tereaz wiem kto mieszał w sondzie na oficjalce.Ulżyj sobie skasuj to jak moje poprzednie dwie wypowiedzi dobrze wiesz ,że pisze prawde to jest żałosne:)co robią z siebie kibice tego klubu



kibice tego klubu kontra zwolennicy ekstraklasy...
zrozum ze z Drzymala nie bedzie pucharow i mistrzostaw, bedzie marazm i upadek z hukiem bo temu gosciowi juz nie zalezy na bawieniu sie w pilke tylko na splacenie kredytu... pieniadze z canal + kuszace nie sadzisz??? na rok, góra dwa juz go tu nie bedzie...
a myslisz ze dlaczego nie wejdzie w 2 lige??? nie zarobi tyle co wyzej!!! a ten twór ma w dupie!!! jakie zostaly poczynione transfery??? liga blisko a tu wielkie nic.. ten zespol moze grac jedynie o to zeby spadajac z ligi uciułać kilka punktów... jebać ten groclin Szczecin... nazwe tez pewnie zmieni po czasie, bo jego słowo są nic nie warte. Zawsze uważałem go za sponsora/właściciela z prawdziwego zdarzenia, z honorem. Teraz widocznie mu go brak, bo moze za duzo stracic i za malo zyskac. Wrocław sie na niego wypial i teraz z łaską przychodzi do Szczecina.
Prawdziwi kibice są za??? heh dobre. Ciekawe ktorzy.
Chcesz drugiej Bydgoszczy to prosze bardzo, bedziesz ja miał!!! Wojna :)


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:21
Po pierwszych 3 przegranych meczach grocliny w Szczecinie (i proszę jeśli możecie, nie nazywajcie tego tworu Pogonią!!!) i meczach z pustą ,,12,, szybko się ta ekstraklasa znudzi tym wszystkim piknikom, a wtedy będzie za późno...


zch
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:23

  dalmat napisał:  
zastanów się polityka nie należy do kibica,mam zaufanie do Adamczuka i myśle,ze wie co robi.Dziwi mnie natomiast ten napis na murze Pogoń nigdy nie wybacza,a ja znam przypadek jednego pana,który całował(zlizywał)gówno na niebieskiej koszulce,jakoś zostało mu to wybaczone,ja osobiście nigdy tego nie zapomne temu panu i nigdy mu nie uwierze w nic



oczywiscie widziales jak Matlak calowal herb Lecha??? czy przeczytales gdzies?? odpowiedz
Adamczuk to sprzedajna kurwa!
Duzo sie pisze o manipulacji: tylko ze to manpuluje nie Chlasta i Matlak, sam juz wiesz kto bo jestes tego przykladem!

Takie pytanie jeszcze do Ciebie:
beda dwa kluby: eklstrakalsa i 2 liga to ktory wybierzesz??


dalmat
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:25
doskonale to widziałem


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:28
Na zdjęciu w "fakcie" ?


P. S.
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:30

  dalmat napisał:  
doskonale to widziałem



to pewnie sam na meczu byles!!!
doskonale pamietasz???
zagral w 45 meczach Lecha to mozesz chyba sobie przypomniec jaki to byl mecz czy juz tego nie przeczytales??

ktorą lige wybierzesz jezeli beda 2 zespoły??
Pogoń Szczecin w 2 lidze
czy groclin w ekstraklasie???


dalmat
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:42
Ty mnie nie rozumiesz ja nie jestem przekonany do tej fuzji,ale nie odbieram nikomu prawa do wypowiadania się na ten temat doskonale rozumiem argumenty zwolenników i przeciwników ja tylko uważam,że to nie jest powód do jakiś podziałów jakiś chorych akcji itp.to nie jest sprawa kibiców Adamczuk jest jednym z prezesów i to mi wystarczy reszta to nie moja sprawa będzie co ma być,ja tylko widze to co widze,że ludzie chcą dobrego silnego klubu.Idiotyzmem jest pisanie o jakiejś wojnie itd.ja potrafie się pogodzić ze zdaniem większości i nie dziele kibiców na pikników chuliganów ultrasów,dla mnie kibicem jest ten kto kocha swój klub i jeśli ma inne zdanie niż ja to ok.szanuje to i jeśli zaakceptują tą fuzje to się z tym pogodze bo Pogoń to nie jest moją czy czyjąś własnościa Pogoń należy do wszystkich,a to coś co powoduje,że jestem kibicem tego klubu nie znajduje sie ani w 1,ani w 3 lidze.


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:45
silnego kluby?? na jakiej podstawie to mowisz???
zadalem Ci pytanie?? sa dwa kluby w Szczecinie na ktory pojdziesz??


dalmat
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:46
o to już widzę,że to nie miało miejsca super naprawde jest super widzę ,że występy w tym szambie to już tylko drobny epizod w karierze i wymysły gazet.


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:47

  dalmat napisał:  
o to już widzę,że to nie miało miejsca super naprawde jest super widzę ,że występy w tym szambie to już tylko drobny epizod w karierze i wymysły gazet.



Skoro tak sie trzymasz zasad to odpowiedz na opytanie Shpu na ktorą Pogon bedziech chodzil.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
dalmat
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:51
na razie jest jeden klub i mam nadzieje,że tak zostanie.przykro mi tylko,ze tak łatwo nas podzielić i tak łatwo dajemy soba manipulować


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:57

  dalmat napisał:  
na razie jest jeden klub i mam nadzieje,że tak zostanie.przykro mi tylko,ze tak łatwo nas podzielić i tak łatwo dajemy soba manipulować



no chujowo ze Toba ktos steruje. My mamy swoje nie zmienne zdanie i nikt nas nie kupi.
jezeli groclin bedzie jedynym klubem ktory bedzie gral to zobaczysz ile osob nie bedzie juz chodzila na mecze. o wyjazdach nie mowie bo i tak nie jezdzisz.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 13:09

  M_ napisał:  

  dalmat napisał:  
o to już widzę,że to nie miało miejsca super naprawde jest super widzę ,że występy w tym szambie to już tylko drobny epizod w karierze i wymysły gazet.



Skoro tak sie trzymasz zasad to odpowiedz na opytanie Shpu na ktorą Pogon bedziech chodzil.



Pytanie czy będzie taki wybór??

Jeśli dojdzie do fuzji to najprawdopodobniej:
- nie będzie kasy,gastro mogą dostać stołki w groclinie, miasto będzie kasę dawać na groclin, sponsorzy aktualni zapewne też.
- zawodnicy Pogoni - lepsi załapią się może do Groclinu, reszta Młoda Ekstraklasa
- stadion -> czy będzie zgoda na rozgrywanie meczy na 2, bo wątpię, że będzie zgoda na głównym
- kasa, kasa, kasa skąd ją wziąść -> zawodnicy, organizacji meczy itp....

Ogólnie mówiąć TRAGEDIA!! jeśli do tej fuzji dojdzie!! Jebać fuzję, grocliny, drzymały, fuzjonistów... !!


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 13:18

  kiko napisał:  

  M_ napisał:  

  dalmat napisał:  
o to już widzę,że to nie miało miejsca super naprawde jest super widzę ,że występy w tym szambie to już tylko drobny epizod w karierze i wymysły gazet.



Skoro tak sie trzymasz zasad to odpowiedz na opytanie Shpu na ktorą Pogon bedziech chodzil.



Pytanie czy będzie taki wybór??

Jeśli dojdzie do fuzji to najprawdopodobniej:
- nie będzie kasy,gastro mogą dostać stołki w groclinie, miasto będzie kasę dawać na groclin, sponsorzy aktualni zapewne też.
- zawodnicy Pogoni - lepsi załapią się może do Groclinu, reszta Młoda Ekstraklasa
- stadion -> czy będzie zgoda na rozgrywanie meczy na 2, bo wątpię, że będzie zgoda na głównym
- kasa, kasa, kasa skąd ją wziąść -> zawodnicy, organizacji meczy itp....

Ogólnie mówiąć TRAGEDIA!! jeśli do tej fuzji dojdzie!! Jebać fuzję, grocliny, drzymały, fuzjonistów... !!


Brawo! O tym od kilku stron juz pisze, ale posrod 'jebania fuzji' nikt na to nie zwrocil uwagi... nie zbyt dobrze to wyglada


Manter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5848 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 13:19
Jebać tego Drzymałe !! Ten typek nawet nie ma kasy i chce tu po prostu zrobić dobry interes. Jestem pewien, że jak wyjdziemy z tego bagna to znajdziemy lepszego sponsora. Nie wiem czy wiecie ale kibice Lechii wyciągnęli swój klub z większej zapaści niż jest u nas i są w pierwszej lidze i mogli czuć się dumni że osiągnęli to własnymi rękoma.


romper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6011 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 13:22
Ja sobie nie wyobrażam chodzenia na Groclin. Nie mówię tu o proteście polegającym na braku flag, dopingu i opraw = tylko o całkowitym bojkocie tego cudaka. Jeżeli dojdzie już do tej tragedii, to moim zdaniem jedyna opcja jaka pozostaje kibicom Pogoni, to opcja bydgoska.


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6018 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 13:28

  dalmat napisał:  
zastanów się polityka nie należy do kibica,mam zaufanie do Adamczuka i myśle,ze wie co robi.Dziwi mnie natomiast ten napis na murze Pogoń nigdy nie wybacza,a ja znam przypadek jednego pana,który całował(zlizywał)gówno na niebieskiej koszulce,jakoś zostało mu to wybaczone,ja osobiście nigdy tego nie zapomne temu panu i nigdy mu nie uwierze w nic



Nawet jeśli Matlak całował koziołki w jądra to swoim zaangażowaniem w B-klasie i rezygnacją z dużego kontraktu w I lidze u Ptaka wyszedł u mnie na zero.

Adamczuk do niedawna był dla mnie przykładem Pogoniarza z krwi i kości, natomiast teraz wyszło szydło z worka. Kasa całkowicie przesłoniła mu oczy a fakt, że podpisał się pod oświadczeniem, w którym mowa, że Lech to kultowy klub sprawił, że jest dla mnie zerem.

Reansumując - wolę Matlaka ;)


PS
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 13:31
Ja to mam wyłożone na tą fuzją. Staram się nie myśleć o tym i nie wkurwiać bo to już nie ma sensu.
Zamiast tego planujemy z ziomalami wyjazdy. Na pewno : Sosnowie, Elana, Zawisza, Tur, Jarota


CWKS & MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005