Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 00:51

  pogon.v.pl napisał:  
i Kilka obraźliwych napisów dotyczących obecnych działaczy pojawiło się na murach okalających stadion Pogoni Szczecin.



Napisy zostały stworzone w nocy. Rano przechodzący obok stadionu mogli zobaczyć napisy treści: "Szczecin cały bez Drzymały", "Kałużny, Smolny - Bóg wybacza, Pogoń nigdy" oraz "Adamczuk - frajer", "G. Kozak - frajer".



Ponadto wymalowany został także slogan: "Jedyna słuszna droga - Pogoń 2-ligowa". Po Stowarzyszeniu Pogoni Walczącej, która także sprzeciwiła się fuzji Pogoni z Groclinem Dyskobolią (w oświadczeniu tego stowarzyszenia czytamy, że 70% uprawnionych do głosowania opowiedziało się przeciw), to kolejny kibicowski aspekt, opowiadający się przeciw połączeniu klubów.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Dziś nie zapadła także ostateczna decyzja. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, decyzję o fuzji przeniesiono na poniedziałek.



michalpogon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7221 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 00:53
lesny czorcie zamknij pysk bo glupoty gadasz


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 00:53
to do mnie bylo?


michalpogon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7221 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 00:55
a masz w nicku lesny? pozdro:)


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 00:56
Pytania nie bylo :PP


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 01:00

  Leśny Dziadek napisał:  
i kto tu sobie przeczy? "zdrowie zasady", "sportowe awanse" z 8 ligi do 4...



Lepiej powoli, własnymi krokami awansować do wyższych klas rozgrywkowych. Ale przecież ty nie przyjdziesz na II ligę, bo to "tylko" II liga. Kurwa Ty nie masz Pogoni w sercu, tylko chcesz przyjść na stadion podłubać słonecznik i obejrzeć w Szczecinie np. Wisłę. Skoro tak, to pedałuj do Poznania, pośpiewać będziesz mógł, poskakać, oprawę obejrzysz - bo tam to maja zajebistą atmosferę, nie ? Pytam się gdzie te wszystkie szczekaczki internetowe były jak walczyliśmy o awans do II ligi ? A więc nie możecie się określać mianem KIBICÓW Pogoni Szczecin, bo nimi nie jesteście i w kwestii fuzji powinniście mieć najmniej do gadania, jesteście jedynie kibicami OE. Tylko pojawia się temat fuzji, możliwości gry w Ekstraklasie to jak grzyby po deszczu się pojawiacie - kibice sukcesu.Wyobraźcie sobie taką sytuacje - Groclin Szczecin przegra dwa pierwsze mecze, co wtedy ? Gdzie kurwa będziecie ? To już Wam odpowiadam, w domu ! Bo liczyliście, że będą tylko zwycięstwa, że Drzymała będzie zbawicielem - gówno prawda. Zamiast meczy będziecie wybierali kino, balety ... Prawda boli ?


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Dymitr Samozwaniec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5849 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 01:07

  Leśny Dziadek napisał:  
brawo dla Pogon24.pl za odwage... wkoncu ktos pisze racjonalnie.. podobnie wyczytalem w komentarzach na vce, oto ten komentarz


  Cytat:  
A czym są Wasze stwowarzyszenia, aby decydować w imieniu moim, czu tysięcy kibiców Pogon Szczecun? Kto Wam dał takiem prawo? Kogo reprezemtujecie? Ja mogę napisać, że sympatycy fuzji popierają ideę Pogoni w pierwszej lidze i, jak myślicie, ile bęfzie głosów zwolenników, a ile przeciwników....? Kogo inwestor ma brać pod uwagę: półgłówków malujących hasła na szmatach, dające sobą manipulować dzieci, samopowołujących się członków samostanowiących i nikogo-nie-reprezentujących stowarzyszeń, czy kibiców z prawdziwego zdarzenia, mogących z własnego portfela kupić bilet, pamiątki klubowe, opłacić benzynę na mecz wyjazdowy? Kolejny raz powtórzę- jeśli Pogoń ma być znowu wielka, nic wam do tego, nikt nie powinien Was nawet pytać o zdanie. Przykład? Proszę bardzo, kilkuset kibiców Manchesteru United protestowało dwa lata temu przeciwko amerykańskiemu inwsestorowi, bo: pieniądze, honor, legenda klubu, etc. I co? Nikt ich nie brał pod uwagę, a misiąc temu, także dzięki ich pieniądzom United zdobyli klubowe mistrzostwo Europy. Nie odbyło się to bez poszanowania legend klubu, bo Bob Charlton odbierał razem z nimi Puchar. Nie rozumiecie, że bez sporych pieniędzy, nie ma piłki. Nie rozumiecie, nie chcecie rozumieć, że potrzebny jest poważny inwestor a nie białoskarpetkowe "golasy", które rozmawiają z Wami wyłącznie dlatego, że jesteście równie miernymi stowarzyszeniami, jak oni biznesmenami. Nie będzie Pogoni bez inwestora z prawdziwego zdarzenia, zainteresowanego rachunkiem ekonomicznym, a nie Waszymi peanami o honorze, martylorogii, etc. Obrażacie tzw. pikników, do których według Waszej definicji i ja się zaliczam (buhaha!!!), ale to Wy nimi jesteście popisując się na wiejskich i małomiasteczkowych stadionach niczym nie ryzykujecie... Ilu was było na prawdziwym "wyjeździe"...Ja bywałem na nich dwadzieścia lat temu, i z dziesiejszej perspektywy macie prawo mnie wyśmiać, ale wtedy wyjazd był prawdziwym ryzykiem, a nie podróżą specjalnym pociągiem z komfortową eskortą policji... Więc nie plujcie na trzydziestopięcioletnich i starszych kibiców, bo to oni stworzyli legendę klubu, pod którą Wy dzisiaj się podszywacie. Niszczycie Pogoń, naszą legendę, a najciekawsze jest to, że chcecie czekać dla samego czekania. Bo nawet jeśli jakimś cudem Wasza namiastka klubu za kilka lat awansuje do ekstraklasy, i tak będziecie musieli znaleźć wielkiego sponsora aby ją w nim utrzymać. Więc po co marnować te lata. po co dzielić kibiców, tak jak to robicie. Ale nic, wypada tylko cieszyć się, że absolutna nieznajomość realiów rynku i zasad rzązących piłką nie mąci Wam jasnoći rozumowania.



(prosilbym adminow o nie usuwanie moich watkow, chyba ze chcecie sie dalej ponizac)


PS


  eF^ napisał:  

  Dymitr Samozwaniec napisał:  
O planach firmy Inter Groclin Auto S.A. ze strony http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=595399&dz=01000. (Jeśli już było - sorry).

Cytuję: "Po trzecie pogłębiany jest program dezinwestycji, wyzbywania się aktywów niskoprodukcyjnych. W ramach tego kierunku w ostatniej fazie przygotowawczej znajduje się projekt wyłączenia Klubu piłkarskiego i sprzedaż części sportowego majątku trwałego Klubu."

Jaśniej nie trzeba. Co ciekawe, link polecany przez, heh, zwolennika ekstraklasy...



Może by zebrać te wszystkie informacje pokazujące że Drzymała chce zrobić wałek i jakiegoś newsa na głównej napisać, znacząco pewnie by to ograniczyło rejestrację nowych użytkowników, gorących zwolenników fuzji ;)



zrozum ze my nie jestesmy za Drzymala tylko za wielkim klubem tworzonym przez profesjonalistow o ogromnym kapitale (nie odpowiadaj ze Drzymala go nie ma, bo juz o tym slyszalem)




Problem polega na tym, iż informacja o projekcie "wyłączenia Klubu piłkarskiego", zgodnie z podaną powyżej stroną, jest częścią uchwały podjętej przez Radę Nadzorczą spółki Inter Groclin Auto.

Cytuję raz jeszcze, w rozszerzonej wersji:

"Raport bieżący 11/2008 Zarząd Inter Groclin Auto S.A. informuje, że Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 27 maja 2008 r. dokonała własnej oceny sytuacji Spółki za 2007 r. i podjęła uchwałę nr 6/2008 w następującym brzmieniu:
[...]
W tej sytuacji antycypując dalsze umacnianie się tych tendencji podjęto strategię minimalizacji kosztów, która rozwijana jest w trzech kierunkach.
[...]
Po trzecie pogłębiany jest program dezinwestycji, wyzbywania się aktywów niskoprodukcyjnych. W ramach tego kierunku w ostatniej fazie przygotowawczej znajduje się projekt wyłączenia Klubu piłkarskiego i sprzedaż części sportowego majątku trwałego Klubu."

Wejdź, przeczytaj. Nie wiem, na ile owe informacje są wiarygodne. Nie wiem, co ma w głowie pan Drzymała. Obawiam się jednak, że bardziej wiarygodnych danych (oprócz im podobnych, jak np. wyraźny spadek wartości spółki na giełdzie) mieć nie będziemy. A te, które mamy są jednoznacznie negatywne.


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 01:54
internet to siec ale czy naprawde jesteś w nim anonimowy...postaram się to sprawdzić :)

Fuzji NIE!!!

Ostatnio edytowany przez: HardcoreCitySzczecin, 29 czerwca 2008, 02:10 [1 raz(y)]


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
bydgoszcz2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5849 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 03:13
piękne miasto z tego Szczecina się zrobiło :)
aparaty w ręke i na rejony ;)


dalmat
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 10:05
o czym ty piszesz wez puknij się w głowe,to nie chodzi o pierwszą lige.Nie pisz tutaj o Lechu bo wygląda jakby byli dla ciebie jakimś wzorem odsyłasz tam na mecze czubku kibica Pogoni.Tu chodzi o to,że Pogoń umarła przez takie podejście jak twoje,umarła już dawno.Ja jestem starym kibicem myśle,że nie jedno zrobiłem dla tego klubu i nie wykorzystuje tego,nie wstepuje do organizacji POLITYCZNYCH jakim są stowarzyszenia nie liże dupy nikomu jestem dumny bo jestem kibicem,na Boga przestańcie się szmacić,wdajecie się w POLITYKE jesteście wykorzystywani do celów dla karier niektórych ludzi(kiedyś poządnych kibiców)Prawdziwego kibica nie powinna obchodzić polityka klubu,miasta,panstwa.Kibic ma walczyć o dobre imie klubu kibicując,walcząc z innymi kibicami INNYCH KLUBÓW.Zastanów sie Pogoń to MY.Ja prywatnie jestem za fuzją,ale jak do tego nie dojdzie też nie będe płakał po prostu średnio mnie to interesuje,martwi mnie jedno,że znowu sie dzielimy.Jeszcze jedno polska piłka,polska liga to dzicz,tutaj żaden klub nie zachował honoru tutaj każdy klub się sprzedał i nie ma kryształowych nawet w b klasie więc o jakiej reputacji klubu ty piszesz o jakich awansach przy zielonym stoliku.W Polsce mistrzostwa w uczciwy sposób nie zdobył nikt od 30 lat i nikt w uczciwy sposób nie awansował.Według ciebie awans z b klasy do 4ligi jest uczciwy i odbył się na boisku?Chłopie przestań bawić się w polityke i nie dawaj sobą manipulować sezonowym karierowiczom


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6463 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 10:25
Dalmat.
Do IV ligi weszliśmy na miejsce rezerw Pogoni. Które tam były za Ptaka i ono się należało bo były co do tego umowy. Więc jesteś w błedzie, że to był zielony stolik.bez odbioru.Nie dla fuzji.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6463 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 10:51

  dalmat napisał:  
o to Ptak jest zbawcą Pogoni!


weź wyłacz komputer. widac ze mało wiesz o czym kolwiek.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6471 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 10:56

  DeeMeN. napisał:  

  Leśny Dziadek napisał:  
i kto tu sobie przeczy? "zdrowie zasady", "sportowe awanse" z 8 ligi do 4...



Lepiej powoli, własnymi krokami awansować do wyższych klas rozgrywkowych. Ale przecież ty nie przyjdziesz na II ligę, bo to "tylko" II liga. Kurwa Ty nie masz Pogoni w sercu, tylko chcesz przyjść na stadion podłubać słonecznik i obejrzeć w Szczecinie np. Wisłę. Skoro tak, to pedałuj do Poznania, pośpiewać będziesz mógł, poskakać, oprawę obejrzysz - bo tam to maja zajebistą atmosferę, nie ? Pytam się gdzie te wszystkie szczekaczki internetowe były jak walczyliśmy o awans do II ligi ? A więc nie możecie się określać mianem KIBICÓW Pogoni Szczecin, bo nimi nie jesteście i w kwestii fuzji powinniście mieć najmniej do gadania, jesteście jedynie kibicami OE. Tylko pojawia się temat fuzji, możliwości gry w Ekstraklasie to jak grzyby po deszczu się pojawiacie - kibice sukcesu.Wyobraźcie sobie taką sytuacje - Groclin Szczecin przegra dwa pierwsze mecze, co wtedy ? Gdzie kurwa będziecie ? To już Wam odpowiadam, w domu ! Bo liczyliście, że będą tylko zwycięstwa, że Drzymała będzie zbawicielem - gówno prawda. Zamiast meczy będziecie wybierali kino, balety ... Prawda boli ?



nie bylo mnie na B klasie, nie bylo na IV lidze i nie bede w ekstraklasie jesli dalej Pogonia beda radzic Stowarzyszenia Portowcy, PSN, PW; nie mam zamiaru sie z Wami utozsamiac i nazywac kibicem Pogoni, wole zostac tym piknikiem co dlubie slonecznik


HERRING POWER
kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 10:58

  dalmat napisał:  
o czym ty piszesz wez puknij się w głowe,to nie chodzi o pierwszą lige.Nie pisz tutaj o Lechu bo wygląda jakby byli dla ciebie jakimś wzorem odsyłasz tam na mecze czubku kibica Pogoni.Tu chodzi o to,że Pogoń umarła przez takie podejście jak twoje,umarła już dawno.Ja jestem starym kibicem myśle,że nie jedno zrobiłem dla tego klubu i nie wykorzystuje tego,nie wstepuje do organizacji POLITYCZNYCH jakim są stowarzyszenia nie liże dupy nikomu jestem dumny bo jestem kibicem,na Boga przestańcie się szmacić,wdajecie się w POLITYKE jesteście wykorzystywani do celów dla karier niektórych ludzi(kiedyś poządnych kibiców)Prawdziwego kibica nie powinna obchodzić polityka klubu,miasta,panstwa.Kibic ma walczyć o dobre imie klubu kibicując,walcząc z innymi kibicami INNYCH KLUBÓW.Zastanów sie Pogoń to MY.Ja prywatnie jestem za fuzją,ale jak do tego nie dojdzie też nie będe płakał po prostu średnio mnie to interesuje,martwi mnie jedno,że znowu sie dzielimy.Jeszcze jedno polska piłka,polska liga to dzicz,tutaj żaden klub nie zachował honoru tutaj każdy klub się sprzedał i nie ma kryształowych nawet w b klasie więc o jakiej reputacji klubu ty piszesz o jakich awansach przy zielonym stoliku.W Polsce mistrzostwa w uczciwy sposób nie zdobył nikt od 30 lat i nikt w uczciwy sposób nie awansował.Według ciebie awans z b klasy do 4ligi jest uczciwy i odbył się na boisku?Chłopie przestań bawić się w polityke i nie dawaj sobą manipulować sezonowym karierowiczom



również tak myślę


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 11:03

  Cytat:  
brawo dla Pogon24.pl za odwage... wkoncu ktos pisze racjonalnie.. podobnie wyczytalem w komentarzach na vce, oto ten komentarz



dobra to zacznijmy bombardowac ten komentarz


  Cytat:  
A czym są Wasze stwowarzyszenia, aby decydować w imieniu moim, czu tysięcy kibiców Pogon Szczecun? Kto Wam dał takiem prawo? Kogo reprezemtujecie? Ja mogę napisać, że sympatycy fuzji popierają ideę Pogoni w pierwszej lidze i, jak myślicie, ile bęfzie głosów zwolenników, a ile przeciwników....? Kogo inwestor ma brać pod uwagę: półgłówków malujących hasła na szmatach, dające sobą manipulować dzieci, samopowołujących się członków samostanowiących i nikogo-nie-reprezentujących stowarzyszeń, czy kibiców z prawdziwego zdarzenia, mogących z własnego portfela kupić bilet, pamiątki klubowe, opłacić benzynę na mecz wyjazdowy?




stowarzyszenia reprezentuja grupy kibicowskie, a jak widac mowia jednym wspolnym zgodnym zadniem. To ze symaptycy fuzji popieraja idee gry "Pogoni - Groclinu, czy co tam jeszcze" to dobrze wiemy, jesli chodzi o glosy to mysle ze 50/50. manipulowac to na razie soba dajecie wy, wierzac slepo ze Drzymala przyjdzie tu inwestowac ale on okreslil sie na poczatku, ze nie interesuje go inwestowanie w Pogon, czy dotarlo, czy napisac drukowanymi? Nie pisz ze nikogo nie reprezentuja bo sie osmieszasz chlopie, po to powstali y reprezentowac zdanie kibicow. A ty mislisz ze osoby jezdzace na wyjazdy, to z tacy biora na wyjazdy i bilety? TEZ JE KUPUJA.




  Cytat:  
Kolejny raz powtórzę- jeśli Pogoń ma być znowu wielka, nic wam do tego, nikt nie powinien Was nawet pytać o zdanie. Przykład? Proszę bardzo, kilkuset kibiców Manchesteru United protestowało dwa lata temu przeciwko amerykańskiemu inwsestorowi, bo: pieniądze, honor, legenda klubu, etc. I co? Nikt ich nie brał pod uwagę, a misiąc temu, także dzięki ich pieniądzom United zdobyli klubowe mistrzostwo Europy. Nie odbyło się to bez poszanowania legend klubu, bo Bob Charlton odbierał razem z nimi Puchar.



hola hola, a jak dalej idzie ta historia? bo jeszcze sie nie skonczyla, radze zasiegnac jezyka lub poszukac w necie warto czasem cos wiecej sie dowiedziec, niz tylko to co napisze onet.



  Cytat:  
Nie rozumiecie, że bez sporych pieniędzy, nie ma piłki. Nie rozumiecie, nie chcecie rozumieć, że potrzebny jest poważny inwestor a nie białoskarpetkowe "golasy"




alez doskonale kazdy rozumie, tylko na ta chwile takiego nie ma, nie mow ze Zbigniew D, bo mnie rozsmieszasz.


,
  Cytat:  
które rozmawiają z Wami wyłącznie dlatego, że jesteście równie miernymi stowarzyszeniami, jak oni biznesmenami. Nie będzie Pogoni bez inwestora z prawdziwego zdarzenia, zainteresowanego rachunkiem ekonomicznym, a nie Waszymi peanami o honorze, martylorogii, etc. Obrażacie tzw. pikników, do których według Waszej definicji i ja się zaliczam (buhaha!!!)




tutaj jest jakis belkot, wiec nie ma co zwracac uwage




,
  Cytat:  
ale to Wy nimi jesteście popisując się na wiejskich i małomiasteczkowych stadionach niczym nie ryzykujecie... Ilu was było na prawdziwym "wyjeździe"...Ja bywałem na nich dwadzieścia lat temu, i z dziesiejszej perspektywy macie prawo mnie wyśmiać, ale wtedy wyjazd był prawdziwym ryzykiem, a nie podróżą specjalnym pociągiem z komfortową eskortą policji... Więc nie plujcie na trzydziestopięcioletnich i starszych kibiców, bo to oni stworzyli legendę klubu, pod którą Wy dzisiaj się podszywacie. Niszczycie Pogoń, naszą legendę, a najciekawsze jest to, że chcecie czekać dla samego czekania.




ja tez i co z tego, jest tez wiele osob co wtedy jezdzilo i nadal jezdzi, bo IV liga im nie smierdziala jak wam, poniewaz Pogon maja w sercu a nie tylko wtedy gdy gra wysoko i mozna sie pochlubic a gdy jest w potrzebie to sie odwracac. Z Pogonia jest sie na dobre i na zle.



  Cytat:  
Bo nawet jeśli jakimś cudem Wasza namiastka klubu za kilka lat awansuje do ekstraklasy, i tak będziecie musieli znaleźć wielkiego sponsora aby ją w nim utrzymać. Więc po co marnować te lata. po co dzielić kibiców, tak jak to robicie. Ale nic, wypada tylko cieszyć się, że absolutna nieznajomość realiów rynku i zasad rzązących piłką nie mąci Wam jasnoći rozumowania.



No widzisz teraz piszesz waszego klubu, czy juz twoj nie jest, tak? II ligowa Pogoń to juz nie, ale ekstraklasowy Groclin to jak najbardziej? Znalesc wielkiego sponsora tak, pozwolic na fuzje, ktora wszystko zniszczy, NIE.

dawajcie nastepnego cwaniaczna co misli, ze nikt nie wie jak bylo kiedys :D.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 11:29
Śmieszą mnie te komentarze na v.pl czy też na tym forum. Zwolennicy fuzji nazywają się prawdziwymi kibicami, za których Stowarzyszenie Portowcy nie ma prawa decydować. Drodzy kibice chcecie oglądać mecze na wysokim poziomie to napiszcie pismo do drzymały, żeby wam dofinansowywał wyjazdy do Grodziska, przecież to tak majętny niby człowiek, ze od tego nie zbiednieje. On będzie miał w końcu pełne trybuny w Grodzisku, a wy będziecie świadkami niezapomnianych emocji pierwszoligowych.:D
"Prawdziwi" kibice ile razy byliście na Twardowskiego w tym roku? Pewnie tylko raz na meczu kadry z gwiazdami OE. Więc nie nazywajcie się prawdziwymi kibicami, chcecie fuzji to spierdalać do Grodziska, a od POGONI się odpierdolcie!

P.S
Jebać fuzje!!!!!!!!!!!!


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 11:57
Widać że rok szkolny się skończył i mamy wakacje, widać że dzieci i również dorośli nie mają co ze sobą zrobić bo Klanu, Plebanii i Mody na Sukces lecą tylko powtórki w TV. Ja was rozumiem, to jest ciężka sprawa rozstać się na 2 miesiące ze swoimi ulubieńcami - ale to nie znaczy że nagle można sobie przypomnieć o klubie który większość z nas, przeciwników fuzji - pamiętała zawsze. Więc moja propozycja do was, drodzy Drzymofani - zadzwońcie do TVP1 może wam podeślą nowe odcinki jeszcze nie emitowane i będziecie się mogli pochwalić kolegom z podwórka :)

P.S
Zbyszek, zbyszek nie rób wioski - wypierdalaj do Wielkopolski !!


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
dalmat
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:06
brawo brawo jak sonda jest robiona w ten sposób jak obsługa i wolność słowa na tym forum to nie ma się czym martwic wiadomo,że wygrają przeciwnicy tylko tak 52 do 48 ,żeby dobrze wyglądało,tereaz wiem kto mieszał w sondzie na oficjalce.Ulżyj sobie skasuj to jak moje poprzednie dwie wypowiedzi dobrze wiesz ,że pisze prawde to jest żałosne:)co robią z siebie kibice tego klubu


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:10

  dalmat napisał:  
brawo brawo jak sonda jest robiona w ten sposób jak obsługa i wolność słowa na tym forum to nie ma się czym martwic wiadomo,że wygrają przeciwnicy tylko tak 52 do 48 ,żeby dobrze wyglądało,tereaz wiem kto mieszał w sondzie na oficjalce.Ulżyj sobie skasuj to jak moje poprzednie dwie wypowiedzi dobrze wiesz ,że pisze prawde to jest żałosne:)co robią z siebie kibice tego klubu



Masz rację to pewnie sprawa jakiegoś dobrego hackera! (...)


nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 29/06/2008 12:16
Rch, wszystko pięknie tylko masz krótka pamięć. PSN nowa dostała przy zielonym stoliku IV lige zanim nastał temat Ptaka! To tak w skrócie. Poczytaj archiwalne artykuły i tyle. Pózniej PSN dała czwartą lige jako rezewry Pogoni w zamian, że w przypadku odejścia Ptaka miejsce rezerw należy do PSN. Tak to leciało!!! Wstyd o tym nie wiedzieć


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005