Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:38

  Janek80 napisał:  

  maromks napisał:  
ile wy macie lat dzieci.........jak czytam wasze wypociny to zal mi was...i jeszcze jedno niech mi ktos odpowie z sensem gdzie byl honor jak Pogon nagle znalazla sie w IV lidze z B klasy...a gdzie A klasa,okregowka...no pytam sie?



Bezsensu te dyskusje. Powiedz mi lepiej gdzie jest inteligencja jak się chce oddac Pogoń Drzymale, który jest w stanie zniszczy ją bez żadnych skupułów. Przecież to samobój.


Tam, zadna roznica, bo teraz Pogon nalezy dokladnie do tego samego typu ludzi...Drzymala jeszcze nie jest taki zly jak mozna pomyslec, ze w przyszlosci do drzwi gastronomikow zapuka ktos pokroju Ptaka. Liczy sie zdanie kibicow? Tak Kaluzny mowil w poniedzialek tydzien temu, wystarczy sprzeciw tylko jednej grupy zeby zerwac rozmowy i co? Rozmowy trwaja i pewnie zakoncza sie po ich mysli. Drzymala? Gastronomicy? I tak zle i tak niedobrze...


PiwQ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:47

  M4ly napisał:  
Bez flag, bez oprawy, bez atmosfery...



Jestem przeciwny fuzji, ale jeśli do niej dojdzie to stowarzyszenia nie mają prawa krzywdzić innych kibiców! Jeśli byłaby złotówka z biletu na oprawy to nie wyobrazam sobie zeby tych opraw nie bylo!Mam rację?


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:47

  maromks napisał:  
a nie pamietacie Chalsy jak chodzil z lajzą Ptaszyszkiem po urzedzie miejskim ,pozniej jak byl w łodzi i wielce zadowolony ze Pogon bedzie grac pod szyldem Piotrcovii...ludzie ogarnijcie sie ...ja rozumiem nerwy.....ale odpuscmy juz...co bedzie to bedzie...my mozemy tylko sie wkur...i tak nic z tego...to jest za duza kasa..a honor... na tym swiecie juz dawno go nie ma



Gdybyś sie interesował Pogonią przed ptakiem to bys wiedzial dlaczego teraz byla IV a nie B-klasa.


  PiwQ napisał:  

  M4ly napisał:  
Bez flag, bez oprawy, bez atmosfery...



Jestem przeciwny fuzji, ale jeśli do niej dojdzie to stowarzyszenia nie mają prawa krzywdzić innych kibiców! Jeśli byłaby złotówka z biletu na oprawy to nie wyobrazam sobie zeby tych opraw nie bylo!Mam rację?


jak sobie sam wszystko zorganizujesz to sobie rób oprawy... ah te barwy zielono-białe.
Flagi??? z jakiej racji maja wisieć??


pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:48
Najpierw zapytaj się MW czy ta złotowka w4lidze co niby była przeznaczona na oprawy,trafiała do nich.Bo coś podejrzewam że nie.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:50

  PiwQ napisał:  

  M4ly napisał:  
Bez flag, bez oprawy, bez atmosfery...



Jestem przeciwny fuzji, ale jeśli do niej dojdzie to stowarzyszenia nie mają prawa krzywdzić innych kibiców! Jeśli byłaby złotówka z biletu na oprawy to nie wyobrazam sobie zeby tych opraw nie bylo!Mam rację?


Nie masz racji . Zlotowka nawet jezeli byla to w Pogoni. A to cos w ekstraklasie to Groclin . Wszelkie pretensje zglaszac do Zbyszka.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:51

  PiwQ napisał:  

  M4ly napisał:  
Bez flag, bez oprawy, bez atmosfery...



Jestem przeciwny fuzji, ale jeśli do niej dojdzie to stowarzyszenia nie mają prawa krzywdzić innych kibiców! Jeśli byłaby złotówka z biletu na oprawy to nie wyobrazam sobie zeby tych opraw nie bylo!Mam rację?


Tylu to zwolennikow Drzymaly, ze z pewnoscia lepiej potrafia sie zorganizowac od jak to mowia 'pajacow ze stowarzyszen' wiec oprawy powinny byc, a na jakim poziomie? Pewnie zrobienie 'gownianego przescieradla' przerosloby ich mozliwoscil...


CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:52

  PiwQ napisał:  

  M4ly napisał:  
Bez flag, bez oprawy, bez atmosfery...



Jestem przeciwny fuzji, ale jeśli do niej dojdzie to stowarzyszenia nie mają prawa krzywdzić innych kibiców! Jeśli byłaby złotówka z biletu na oprawy to nie wyobrazam sobie zeby tych opraw nie bylo!Mam rację?


No tak... Ale Ci co teraz dzialaja to napewno sie nie podejma... Stworzy sie nowa grupa ultras, nowe stowarzyszenie?? Hehehe nie przechodzi :D Pzdr


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
PiwQ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:55

  goral1982 napisał:  
Nie masz racji . Zlotowka nawet jezeli byla to w Pogoni. A to cos w ekstraklasie to Groclin . Wszelkie pretensje zglaszac do Zbyszka.



Przez takich ludzi mamy podziały wśród kibiców.Jaki Ty masz tok myślenia?Człowieku, oprócz KIBOLI są jeszcze lapsy z koleżankami i dziewczynami, są same szmule, są starsze panie, starsi panowie.Nie wyobrażam sobie żeby za wszystkich decydował ktoś taki jak TY! Jesteś dla mnie osobą nie kompetentą i jeżeli doprawdy taka sytuacja miałaby mieć miejsce to żadnych zbiórek być nie powinno.A jeśli będzie ekstraklasa to KIBOLE nie będą kibicować? Hmmmm...ja będę!Moim zdaniem nie zasługujemy nawet na II lige, klub jest zacofany i potrzebuje wielu reform i usprawnień.Drzymale mówimy narazie i tworzymy filary które pozwolą nie powrtórzyć się groźbie kolejnego wykupienia naszego klubu.Chodzi tu o częściowe samoutrzymanie.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:59

  PiwQ napisał:  

  M4ly napisał:  
Bez flag, bez oprawy, bez atmosfery...



Jestem przeciwny fuzji, ale jeśli do niej dojdzie to stowarzyszenia nie mają prawa krzywdzić innych kibiców! Jeśli byłaby złotówka z biletu na oprawy to nie wyobrazam sobie zeby tych opraw nie bylo!Mam rację?




Kto te oprawy bedzie robil? Flagi Groclin sobie uszyjcie. Wy nawet sektorowki nie potraficie utrzymac dluzej niz 2 minuty. Slychac was najglosniej tylko po bramce albo jak mozna pobluzgac na gosci czy na sedziego. Bedziecie wrzodem na dupie, ktory caly czas bedzie wyduszany, az calkowicie go zwalczymy.
Popytajcie ludzi w Bydgoszczy jak wygladalo zycie "fanow" Hydrozagadki.

JEBAC FUZJE


1948
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:03

  Steryd napisał:  

  PiwQ napisał:  

  M4ly napisał:  
Bez flag, bez oprawy, bez atmosfery...



Jestem przeciwny fuzji, ale jeśli do niej dojdzie to stowarzyszenia nie mają prawa krzywdzić innych kibiców! Jeśli byłaby złotówka z biletu na oprawy to nie wyobrazam sobie zeby tych opraw nie bylo!Mam rację?




Kto te oprawy bedzie robil? Flagi Groclin sobie uszyjcie. Wy nawet sektorowki nie potraficie utrzymac dluzej niz 2 minuty. Slychac was najglosniej tylko po bramce albo jak mozna pobluzgac na gosci czy na sedziego. Bedziecie wrzodem na dupie, ktory caly czas bedzie wyduszany, az calkowicie go zwalczymy.
Popytajcie ludzi w Bydgoszczy jak wygladalo zycie "fanow" Hydrozagadki.

JEBAC FUZJE



Bardzo precyzyjnie sforumowane ;)


PS !
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:03
Ale o co ty sie plujesz? Napisali ci ze jak sobie zrobia oprawy to beda je mieli, nikt im w tym nie bedzie przeszkadzal... wlasciwie to powinniscie juz zaczac rozmawiac z kibicami z grodziska, moze wam jakies flagi odsprzedadza, latwiej bedzie wam zaczac.


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:04

  PiwQ napisał:  

  goral1982 napisał:  
Nie masz racji . Zlotowka nawet jezeli byla to w Pogoni. A to cos w ekstraklasie to Groclin . Wszelkie pretensje zglaszac do Zbyszka.



Przez takich ludzi mamy podziały wśród kibiców.Jaki Ty masz tok myślenia?Człowieku, oprócz KIBOLI są jeszcze lapsy z koleżankami i dziewczynami, są same szmule, są starsze panie, starsi panowie.Nie wyobrażam sobie żeby za wszystkich decydował ktoś taki jak TY! Jesteś dla mnie osobą nie kompetentą i jeżeli doprawdy taka sytuacja miałaby mieć miejsce to żadnych zbiórek być nie powinno.A jeśli będzie ekstraklasa to KIBOLE nie będą kibicować? Hmmmm...ja będę!Moim zdaniem nie zasługujemy nawet na II lige, klub jest zacofany i potrzebuje wielu reform i usprawnień.Drzymale mówimy narazie i tworzymy filary które pozwolą nie powrtórzyć się groźbie kolejnego wykupienia naszego klubu.Chodzi tu o częściowe samoutrzymanie.



komu bedzie kibicował??? Groclin Szczecin hmmmm
mam nadizej ze sie wiesz, ze oprocz gry w ektraklasie i kilku zawodnikow drzymala nie ma zamiaru nic wiecej wniesc od siebie... nawet zlotowki nie ma zamiaru wydac.
Dla niego liczyc sie hajs:
- 9 baniek z C+
- odkszodowanie od miasta Wrocław
trzeba jakos pokryć długi nie??


PiwQ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:05
Nie powinniśmy się odsuwać od klubu.I co znowu stworzymy B klase?Osobiście bardzo podobały mi się te mecze, ale Szczecin nie dorósł jeszcze do niczego więcej niż ta B klasa.Żadnych fuzji!Żadnego Drzymały!Gastro jak chcą to niech też idą do swoich Rockerów.Trzeba ogarnąć ten klub i nie patrzeć za kolejnym majętnym frajerem tylko samemu coś zapoczątkować.Jeśli zaczniemy się sami utrzymywać nie będzie mowy o jakiś fuzjach itd.
Bo nie będzie trzeba większej kasy.Narazie tak jak powiedziałem niech będzie ta II liga i kosztem piłkarzy (byleby się utrzymać) ogarnąć wreszcie ten klub!


CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:06

  Steryd napisał:  





Popytajcie ludzi w Bydgoszczy jak wygladalo zycie "fanow" Hydrozagadki.



Głowa na Wąchock buhahaha :D :D :D az im sie odwidzi :P


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:07
A już zanosiło się na normalność... To co się dzieje w tym mieście to jest zgroza. Jeden okres przygotowawczy pomiędzy rundami przepracowany normalnie (ostatnia zima) i znowu zaczął się syf i sytuacja w której nikt nic nie wie i nie wiadomo co dalej z Pogonią.

Wszystkich fanów ekstraklasy pragnę uświadomić, że ktoś kto raz nie dotrzymał słowa zrobi to ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba!

Tutaj nie może być po prostu NORMALNIE... Zawsze ktoś wyskakuje z pojebanym pomysłem ale najgorsze jest to, że znajdują się głąby, niepotrafiące wyciągać wniosków z własnych i cudzych błędów, które to bezkrytycznie popierają. Jeśli nie przyjdzie opamiętanie to za rok-dwa będziecie mieć deja vu...


pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:07
"Poproszono Was o zdanie i je wyraziliście. W porządku, to jest uczciwe. Nieuczciwością byłoby natomiast przyjęcie, że jest ono decydujące. To nie stowarzyszenia kibiców będą decydować o przyszłości klubu. Jest wolny rynek i to właściciele decydują na co przeznaczą swoje pieniądze. Czy to się Wam podoba, czy nie. A poza tym większość kibiców jest niezrzeszona. Oni na pewno będą chodzić na mecze. Nie dadzą sobą manipulować. Po prostu chcą piłki na wyższym niż II liga poziomie."

w pelni sie z tym zgadzam Pogon w koncu wchodzi na salony tak jak wszyscy oprocz kilku osob z tego forum piszacymi pod 35 loginami tego chcieli


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:10

  pasik napisał:  
"Poproszono Was o zdanie i je wyraziliście. W porządku, to jest uczciwe. Nieuczciwością byłoby natomiast przyjęcie, że jest ono decydujące. To nie stowarzyszenia kibiców będą decydować o przyszłości klubu. Jest wolny rynek i to właściciele decydują na co przeznaczą swoje pieniądze. Czy to się Wam podoba, czy nie. A poza tym większość kibiców jest niezrzeszona. Oni na pewno będą chodzić na mecze. Nie dadzą sobą manipulować. Po prostu chcą piłki na wyższym niż II liga poziomie."

w pelni sie z tym zgadzam Pogon w koncu wchodzi na salony tak jak wszyscy oprocz kilku osob z tego forum piszacymi pod 35 loginami tego chcieli



Jesteś popierdolony jakiś. Co to za wychodzenie na salony przez ' zielony stolik ', wychodzi na salony gdzie pół Polski będzie się śmiać z ' Groclinu Szczecin '.


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:10

  pasik napisał:  
"Poproszono Was o zdanie i je wyraziliście. W porządku, to jest uczciwe. Nieuczciwością byłoby natomiast przyjęcie, że jest ono decydujące. To nie stowarzyszenia kibiców będą decydować o przyszłości klubu. Jest wolny rynek i to właściciele decydują na co przeznaczą swoje pieniądze. Czy to się Wam podoba, czy nie. A poza tym większość kibiców jest niezrzeszona. Oni na pewno będą chodzić na mecze. Nie dadzą sobą manipulować. Po prostu chcą piłki na wyższym niż II liga poziomie."

w pelni sie z tym zgadzam Pogon w koncu wchodzi na salony tak jak wszyscy oprocz kilku osob z tego forum piszacymi pod 35 loginami tego chcieli



mylisz pojecia!!!
kibic ektraklasy to nie kibic Pogoni!!
manipulowac sie wlasnie daja zwolennicy gry w wyzszej klasie rozgrywkowej.
Fakt drzymala mial sukcesy z Dyskobolia, ale to juz przeszlosc. Teraz jest obciazony niezlym kredytem a fuzja moze mu na chwile zapewnic spokojJedynym skutkiem fuzji jest spadek z hukiem z ligi. Tego chcesz Ty i Tobie podobni???


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:11
Widać właśnie jaki Zbysiu jest honorowy. Najpierw pierdoli, że nie będzie fuzji jeśli jedna z grup kibicowskich będzie przeciw, a teraz robi co innego. Prędzej czy później Drzymała was "kibice Ekstraklasy" zrobi w chuja. Najgorsze jest to, że tacy ludzie jak ten typ ze zdjęcia są w Stowarzyszeniu i decydują w tak ważnej dla nas sprawie. Ja tam pierdole tą fuzję.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 15:13

  pasik napisał:  
"Poproszono Was o zdanie i je wyraziliście. W porządku, to jest uczciwe. Nieuczciwością byłoby natomiast przyjęcie, że jest ono decydujące. To nie stowarzyszenia kibiców będą decydować o przyszłości klubu. Jest wolny rynek i to właściciele decydują na co przeznaczą swoje pieniądze. Czy to się Wam podoba, czy nie. A poza tym większość kibiców jest niezrzeszona. Oni na pewno będą chodzić na mecze. Nie dadzą sobą manipulować. Po prostu chcą piłki na wyższym niż II liga poziomie."

w pelni sie z tym zgadzam Pogon w koncu wchodzi na salony tak jak wszyscy oprocz kilku osob z tego forum piszacymi pod 35 loginami tego chcieli



myslenie nie boli, pod skrzydlami Stowarzyszen sa wszytkie osoby ktore aktywnie dzialaja na Pogoni, plus fc, wiec to nie jest kilkanascie osob. A po drugie widac jakie Wasz Zbysiu ma parcie na kase, skoro z nimczym sie nie liczy tylko chce doprowadzic do fuzji. Najbardziej dziwie sie takiem osoba jak Adamczuk, ale jak widac sprawdza sie teza odnosnie pilkarzykow.


www.sectorshop.net
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005