Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:42
Kurwa to jest pojebane ! Najpierw Drzymała mówi że aby Pogoń grała w ekstraklasie chce zgody kibiców a teraz nagle pierdoli że na 95% Pogoń będzie grac w ekstraklasie chociaż zgody kibiców niema ! Co Jest kurwa ?

JEBAC FUZJE !


Obrazek gif wstawiony na forum
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:44

  DeeMeN. napisał:  

  Tasior napisał:  

  iron szczecin napisał:  
Drzymała pewny swego
- Jak na razie nie chcę się wypowiadać w tych sprawach, bowiem muszą całą sprawę zbadać jeszcze prawnicy obu stron - powiedział nam wczoraj prezes Drzymała. - Jednak szansę na grę Pogoni w ekstraklasie oceniam na 95%. Mamy zapewnienie prezydenta Krzystka odnośnie stadionu, mamy zgodę stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin na użyczenie barw, herbu i nazwy. Do uzgodnienia pozostają więc szczegóły prawnicze - dodał wielkopolski biznesmen.

źródło:Głos Szczeciński





A gdzie jego wcześniejsze zapewnienia, że zgodzić muszą się kibice?
Drzymała - Frajer!



No dokładnie ! Gadka była, że jeżeli Stowarzyszenia się nie zgodzą to do niczego nie dojdzie, a teraz wyjebane na wszystkich ...

Jeeebać fuzję !




Wszystko chodzi o kasę o nic innego. Drzymała słowami że liczy się ze zdaniem kibiców chiał się "dobrze" pokazać.Myślę że pomimo jego problemów finasowych,że ma kasę, że nie chodzi mu tylko o te 9milinów z C+.
Wk*** mnie natomiast postawa Smolnego i Kałużnego którzy za wszelką ceną chcą puścić Pogoń Drzymale:( .
Myśle że nie chodzi tu że nie mają kasy na grę i 2 lidzę tylko o to że Drzymała coś im odpali z tej swojej kasy.
Po stanowisku Pogoni Nowej myślałem że będzie looz. A tu jak się okazało wśród budujący Nową Pogoń na zdrowych zasadach . Znaleźli się Judasza:(

No nic podsumowując
NIE DLA FUZJI !!!


CWKS & MKS
romper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6011 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:46
Czytam info na głównej, że na 95% dojdzie do fuzji i wyć mi się chce :(


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:47
To , ze Drzymala w d... ma honor bylo juz widac przy jego wchodzeniu do naszej pilki. Od poczatku szedl po trupach do celu Kiedy przejmowal Dyskobolie juz byl bardzo majetnym czlowiekiem. Pierwszy awans z 4 ligi do 3 byl zgodny z prawem , ale pokazal , ze w pilce wygrywa zawsze pieniadz . Awans odbyl sie w specyficzny sposob. Po 1 rundzie Dyskobolia miala spora strate do lidera Orla Walcz. Pan Zbyszek postanowil isc po najmniejszej lini oporu i w przerwie poiedzy rozgrywkami pojechal do Walcza z walizka pieniedzy , zabral wszystkich najlepszych pilkarzy. Nie pamietam juz ilu , ale cos kolo 7-8 zawodnikow i tak pozbyl sie jedynego rywala o awans . A byli to pilkarze wysokiej klasy , tworzacy pozniej przez kilka lat sile Dyskobolii. Kaziow, Rybak i jeszcze kilku . Druga runda przypominala juz farse


bydgoszcz2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5849 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:54
woooooooooooojnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ludzie zapamietajcie sobie ten ryj
Obrazek jpg wstawiony na forum
i nie tylko ten


Kapelano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:57
No to będziemy mieli powrót do sytuacji która była w zeszłym roku na wiosnę.Czyli bez dopingu,bez opraw meczowych,białe koszulki ze stosownym napisem i stare ale jare podziały pomiędzy piknikami a starą gwardią.
Ciekawe jak będzie wyglądać umowa dzierżawy stadionu?

No i jeszcze jedno-wszyscy tu piszą o 9ml z C+,a czy przypadkiem od tego sezonu nie bedzie to kwota o wiele wyższa ,w tym roku obowiązuje chyba nowa umowa C+ z PZPN zdaje się 2 krotnie wyższa od poprzedniej.


romper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6011 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:01
Powinno być tak, jak w Bydgoszczy za czasów hydrozagadki. Całkowity bojkot meczów Groclinu. Niech sobie fuzjonałci sami chodzą na mecze. Moja noga na Groclinie nie postanie na pewno.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:06
Od Pogoni wara!!! Jak Drzymała chce się pozbyć Groclinu to niech go sobie na allegro wystawi a nie pcha te śmieci do Szczecina.
Jebać fuzję!!!


zch
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6276 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:07
Odnośnie tego jaki procent kibiców jest przeciwko a jaki za fuzją może powinno się brać pod uwagę frekwencje na stadionie.
Za najlepszych czasów przychodziło po 30 tyś. jak chociażby mecz w pucharze UEFA z Veroną czy też 25 tyś. na meczu z Legią za czasów Bekdasa.Natomiast na bardzo ważnym meczu barażowym z Zatoką Puck około 2 tyś.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8388 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:08

  nick napisał:  
No widzisz jak ty mało rozmumiesz i jeszcze do tego nie umiesz się kulturalnie wypowiedzieć. Popytaj "Starej Gwardii" kibiców w Szczecinie gdzie jest teraz Pogoń i gdzie zawsze była.



wkurwiam sie jak slysze: to nie nasza Pogon, Pogon ptaka, gondora, gastro, drzymaly i chuj wie kogo jeszcze, Pogon to My a My wciaz tu jestesmy... Bylismy, jestesmy i zawsze bedziemy...


Hold skladam temu miastu...
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:11

  tie napisał:  
Odnośnie tego jaki procent kibiców jest przeciwko a jaki za fuzją może powinno się brać pod uwagę frekwencje na stadionie.
Za najlepszych czasów przychodziło po 30 tyś. jak chociażby mecz w pucharze UEFA z Veroną czy też 25 tyś. na meczu z Legią za czasów Bekdasa.Natomiast na bardzo ważnym meczu barażowym z Zatoką Puck około 2 tyś.



Napewno nie było 2 tysięcy, prędzej coś około 6 - 7 tysięcy. Czyli rozumiem, że teraz jak Drzymała przyjdzie to będą te "lepsze" czasy ? Żebyś się grubo nie zdziwił ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:16
A ja juz mam szklanki w oczach muszę powiedzieć może mam te 19lat ale mam taki humor zrypany juz przez to wszystko,nigdy nie doczekamy się normlaności.Masakra.Tylko pić dla żałoby.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:18

  DeeMeN. napisał:  

  tie napisał:  
Odnośnie tego jaki procent kibiców jest przeciwko a jaki za fuzją może powinno się brać pod uwagę frekwencje na stadionie.
Za najlepszych czasów przychodziło po 30 tyś. jak chociażby mecz w pucharze UEFA z Veroną czy też 25 tyś. na meczu z Legią za czasów Bekdasa.Natomiast na bardzo ważnym meczu barażowym z Zatoką Puck około 2 tyś.



Napewno nie było 2 tysięcy, prędzej coś około 6 - 7 tysięcy. Czyli rozumiem, że teraz jak Drzymała przyjdzie to będą te "lepsze" czasy ? Żebyś się grubo nie zdziwił ...



Zwariowałeś, było maks. 3-4 tysiące (i to w porywach)


PiwQ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:18

  [aDriAn napisał:  
]
  nick napisał:  
No widzisz jak ty mało rozmumiesz i jeszcze do tego nie umiesz się kulturalnie wypowiedzieć. Popytaj "Starej Gwardii" kibiców w Szczecinie gdzie jest teraz Pogoń i gdzie zawsze była.



wkurwiam sie jak slysze: to nie nasza Pogon, Pogon ptaka, gondora, gastro, drzymaly i chuj wie kogo jeszcze, Pogon to My a My wciaz tu jestesmy... Bylismy, jestesmy i zawsze bedziemy...



Piękne hasła, naprawde mogliby Cie wszyscy za nie podziwiać ale albo piszesz to pod publiczke albo sie grubo mylisz.
Niestety kibice nie mają już nic do powiedzenia, a osoby ktore sa w stowarzyszeniu MKS Pogoń powinny dostać niezły wpierdol sprzedawczyki, dostali na browary i już oddali herb i nazwe! Kto wybrał takie szmaty?!Pogoń jest na tyle nieogarnięta że nie zasługuje na gre wyżej niż ta II (III) liga! Ogarnijmy ten klub, naprawde coś zróbmy i dopiero myslmy o wyzszych ligach.


maromks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:20
ile wy macie lat dzieci.........jak czytam wasze wypociny to zal mi was...i jeszcze jedno niech mi ktos odpowie z sensem gdzie byl honor jak Pogon nagle znalazla sie w IV lidze z B klasy...a gdzie A klasa,okregowka...no pytam sie?


PiwQ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:24

  maromks napisał:  
ile wy macie lat dzieci.........jak czytam wasze wypociny to zal mi was...i jeszcze jedno niech mi ktos odpowie z sensem gdzie byl honor jak Pogon nagle znalazla sie w IV lidze z B klasy...a gdzie A klasa,okregowka...no pytam sie?



Drużyna w IV lidze zawsze nalezała do Pogoni, Ptak ją odkupił,przejął ale oddał!


maromks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:29
a nie pamietacie Chalsy jak chodzil z lajzą Ptaszyszkiem po urzedzie miejskim ,pozniej jak byl w łodzi i wielce zadowolony ze Pogon bedzie grac pod szyldem Piotrcovii...ludzie ogarnijcie sie ...ja rozumiem nerwy.....ale odpuscmy juz...co bedzie to bedzie...my mozemy tylko sie wkur...i tak nic z tego...to jest za duza kasa..a honor... na tym swiecie juz dawno go nie ma


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:29

  eF^ napisał:  

  DeeMeN. napisał:  

  tie napisał:  
Odnośnie tego jaki procent kibiców jest przeciwko a jaki za fuzją może powinno się brać pod uwagę frekwencje na stadionie.
Za najlepszych czasów przychodziło po 30 tyś. jak chociażby mecz w pucharze UEFA z Veroną czy też 25 tyś. na meczu z Legią za czasów Bekdasa.Natomiast na bardzo ważnym meczu barażowym z Zatoką Puck około 2 tyś.



Napewno nie było 2 tysięcy, prędzej coś około 6 - 7 tysięcy. Czyli rozumiem, że teraz jak Drzymała przyjdzie to będą te "lepsze" czasy ? Żebyś się grubo nie zdziwił ...



Zwariowałeś, było maks. 3-4 tysiące (i to w porywach)



No tak przesadziłem, moja wina ;) Ale jak czytam, że było 2 tyś to szlag mnie trafia :)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:32

  maromks napisał:  
ile wy macie lat dzieci.........jak czytam wasze wypociny to zal mi was...i jeszcze jedno niech mi ktos odpowie z sensem gdzie byl honor jak Pogon nagle znalazla sie w IV lidze z B klasy...a gdzie A klasa,okregowka...no pytam sie?



Bezsensu te dyskusje. Powiedz mi lepiej gdzie jest inteligencja jak się chce oddac Pogoń Drzymale, który jest w stanie zniszczy ją bez żadnych skupułów. Przecież to samobój.


CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 14:33
Hehehe, jaka Zbysiu okarze sie parowa (KURWA nie ma honoru)... Do tych co sa za fuzja... Gdzie byliscie jak walczylismy o 2 lige?? Wielce sie obudziliscie hehe,bo wam zaswiecil ekstraklasa?? To 1 wielki przewal, jak to bylo z reszta naszych wybawicieli... A jak pozniej wyjebie lache to kazdy bedzie plakal, albo bedzie mowil, ze on od poczatku nie byl za fuzja... Jestescie tragiczni... Zajebiscie bedziecie mieli OE i co dalej? Bez flag, bez oprawy, bez atmosfery... To jest gorsze niz wystawiane tragikomedie w teatrach..... Nie chcialem sie wypowiadac, ale mnie juz szlag trafia... JEBAĆ nastepny dziwny stwor... SZCZECIN caly bez drzymaly... Pzdr


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005