Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 01:06
kurwa zablokujcie ten temat ...


- Tylko Pogoń -
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 01:11

  g napisał:  
kurwa zablokujcie ten temat ...



A dlaczego blokować!!! Tu mogę wyrazić swoją niechęć do Drzymały i fuzji.
PS: Podobają mi się 2 ostatnie posty (L)ukasza i Kasztaniaka

Od Pogoni wara!!!


zch
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 09:40
dex72 27 czerwca 2008 r., godz: 23:04:

Jaka jest różnica między Drzymałą a wcześniejszymi inwestorami - on chce zainwestować w klub i nic nie chce w zamian żadnych terenów itp. więc chyba jest to sponsor z prawdziwego zdarzenia.


A teraz fakty a nie pobożne życzenia

1/ Co mówił Ptak przed przylotem do Szczecina? Mówił,że chce tereny? Mówił, że chce incaso?

2/ Drzymała, co już raz podkreslił nie przychodzi inwestować w Pogoń. Gdyby chciał zainwestować zrobiłby to z II ligową Pogonią. Jedyne czego chce Drzymała to 9 baniek z c+ i wyciagnięcie tyle ile jeszcze może z tego klubu. Obecnie sprzedaje najlepszych zawodników (Adrian Sikora (Real Murcia), a nie mysli o wzmocnieniach, choć sezon tuż, tuż.. Facet ma problemy finansowe o czym przeczytasz/przeczytacie sobie w materiale [ Zbigniew Drzymała uratuje Groclin? ]

3/ Smolny, Kałużny i ich giermki nie mają dziś kasy, którą obiecywali rok temu, gdy pletli androny o corocznych awansach Pogoni. Dzis szukają wyjścia awaryjnego, ale kosztem Dumy Pomorza i drogi która dwa lata temu obraliśmy.


Czas pokazał kilka rzeczy:

- Część osób nigdy sie niczego nie nauczy, choćby nawet było w naszej historii i 10. Ptaków i Gondorów
- W Szczecinie (chwilami mam nadzieje) jest wieksze przywiazanie do Extraklasy niż do historii, barw i herbu Pogoni (to co wyrabia Stowarzyszenie MKS Pogoń na przełomie kilku lat i z jaką łatwościa szafuje sobie tradycja Pogoni przechodzi ludzkie pojecie - "temu dam, temu nie")
- Są ludzie fałszywi, sprzedajni i bez honoru, ale jak to mówią "Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy."

Amen


szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 10:06
czyli gastronomicy też są skreśleni już? To kto będzie finansował Pogoń w II lidze? Chlasta (chyba tylko on jeszcze nie jest "umoczony")


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 10:28

  szczepzz napisał:  
czyli gastronomicy też są skreśleni już? To kto będzie finansował Pogoń w II lidze? Chlasta (chyba tylko on jeszcze nie jest "umoczony")



Nikt nie jest skreślony (oprócz Drzymały) Jak narazie klub sobie radzi i ma pieniadze na ten sezon i awans...dalej w przyszłość nie wybiegam bo nie wiem...


zch
PiwQ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 12:08
Takie sytuacje jak te będą się powtarzały.Ponieważ chodzi tu o pieniądze.Tak - o pieniądze.
Rozbijmy ten wątek na części pierwsze.Gastronomicy chcieli "zainwestować" w Pogoń, tymczasem to co robią to zwykłe wyrzucanie pieniędzy w błoto.Dlaczego? Otóż dlatego że nie zrobili nic co by miało w przyszłości skutkować jakimikolwiek zwrotami tych pieniędzy, nie mówiąc nic o wychodzeniu na plus.Ponoć w klubie istnieją osoby zajmujące się marketingiem za co dostają swoje pieniądze.Ale czy zrobiono coś konstruktywnego, perspektywistycznego, nowatorskiego lub chociażby SKUTECZNEGO żeby przynieść jakieś dochody?NIC.
Kwestia bilbordów, pomysł beznadziejny, drogi, i nie przemawiający.Kuras na telebimie życzący wesołych świąt nie zachęci do kupienia koszulki ani przyjścia na stadion.Grafitti, pomysł udany - ale wywodzi się od kibiców.Doprawdy nie szukajmy nowych rozwiązań bo wszystko zostało już wymyślone i zacznijmy brać przykład z innych, LEPSZYCH w tych dziedzinach.Ja dam tu na przykład Manchester United na który dane mi było już aż 3 razy być na meczu.Nie pisać proszę że klub ten tonie w długach bo to nie oto chodzi.Chodzi mi tu o kwestię marketingu która stoi u nich na najwyższym światowym poziomie i nie zaszkodziłoby troszke od nich odgapić.Internet, nasza strona jest denna, nigdy tak naprawde w pełni profesjonalna nie była.Powinny się na niej znajdować urywki meczów, z treningów itd.Można je udostępnić za pieniądze.Kwota 100zł miesięcznie za takie multimedia to nie wiele, a jest wiele osób które z chęcią by to zobaczyly.Pamiętajmy że ze Szczecina wyjechalo cale pokolenie z szalikami Pogoni w walizkach.Oni na zachodzie nie mogą przychodzić na mecze, ale czują się blisko klubu.Z chęcią obejrzeliby jakieś urywki, skróty.Kwota 20 funtów to 3 piwa takżę dla nich to nic.Takich rozwiązań jest mnóstwo, ale za dużo już pisałem.Następna kwestia to poprawa jakości wizerunku klubu.Za każdym razem jak ide na Papricane to wiem co mnie tam zastanie - wczoraj padało więc będzie grząsko i wstrętnie jak na bagnach.
Czy to takie trudne i kosztowne zaasfaltować teren wokół stadionu? Pozatym będąc na stadionie człowiek czuje się jak w klatce,najwyższy czas pozbyć się tych wstrętych krat okalających boisko.Zaryzykujmy.Wydaje mi się że im większą daje się dozę kultury tym większej kultury można wymagać.Pozatym żadnych alkomatów,dodatkowej ochrony w końcówce meczu.Nie wiem gdzie musiałbym to napisać,żeby to wreszcie dotarło do włodarzy tego klubu.
Pozdrawiam


nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 12:34
Jak będzie decyzja w sprawie fuzji to nie wiem. Najgorsze juz i tak jest. kłótnie wszystkich ze wszystkimi. Na necie można znaleźć jak to Amica przejęła Lecha. W skrócie było tak:"W ramach umowy holding Amica Wronki wykupił od (starego)Lecha prawa niematerialne: nazwę Lech Poznań oraz m.in. godło, znaki towarowe związane z nazwą Lech Poznań" W Poznaniu nawet na tak drastyczny krok zgodzili się kibice! Dlaczego? nie wiem. Dlaczego mają teraz po 20 tys. osób na meczu też nie wiem. No chyba, że to nasze szczecińskie piekiełko jest wyjatkowe i neguje wszystko dla humoru , bo przeciez nie dla zasad. zasady i honor podpowiadaja mi, że klub KS "Pogoń Szczecin" na zgoda PSN to teraz powienie awansować z A klasa. no bo precież IV liga ,co prawda była zgodna z przepisami, ale przy zielonym stoliku nam ją dano. Czyli z A klasy od razu do IV ligi. To gdzie tu zasady i honor. wtedy nie obowiązywały? Jak tworzymy nowy klub to od podstaw tak jak Lechia. Oni maja prawo mówic o zasadach i honorze.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8258 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 12:46

  antyC napisał:  
Do wszystkich zwolenników fuzji:
Dla nas Pogoń jest jak matka, przy niej się wychowaliśmy, a w sumei wielu z nas ona nas wychowała i taką ją kochamy, bo matki własnej nie zamienisz, choćbyś nawet tego pragnął, a wy kurwy jesteście gorsi niż judasze, bo już nie za garść srebrników, ale za miejsce w lidze ją chcecie sprzedać. Ciekawe czy włsne matki też Zbysiowi byście oddali...aż rzygać się chce



amen


1948
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 12:57
a ja czekam w końcu na pytanie do Drzymały jak to jest z jego majatkiem i dlaczego skład groclinu jest wyprzedawany. a do naszych piłkarzy i trenera jak to u nas jest-czy wszystko jest popłacone i nie ma zaległości. póki co poza lakonicznymi wypowiedziami i oświadczeniami nie wiemy zupiełnie nic! chcą nam wcisnąc na siłe jak cyganka kukułcze jajo.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 12:57
Tak ładnie piszesz o Naszej Pogoni, tylko jest jedno ale Ta Nasza Pogoń jest juz tylko w sercach. W realu przestała istnieć za
Bekdasa a Na gondorze kończąc. Taka jest prawda.


iron szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5915 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:14
Drzymała pewny swego
- Jak na razie nie chcę się wypowiadać w tych sprawach, bowiem muszą całą sprawę zbadać jeszcze prawnicy obu stron - powiedział nam wczoraj prezes Drzymała. - Jednak szansę na grę Pogoni w ekstraklasie oceniam na 95%. Mamy zapewnienie prezydenta Krzystka odnośnie stadionu, mamy zgodę stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin na użyczenie barw, herbu i nazwy. Do uzgodnienia pozostają więc szczegóły prawnicze - dodał wielkopolski biznesmen.

źródło:Głos Szczeciński


mówiłem Ci,naucz się życ na widok poznaniaka za cegłę chwyc.....
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:17

  iron szczecin napisał:  
Drzymała pewny swego
- Jak na razie nie chcę się wypowiadać w tych sprawach, bowiem muszą całą sprawę zbadać jeszcze prawnicy obu stron - powiedział nam wczoraj prezes Drzymała. - Jednak szansę na grę Pogoni w ekstraklasie oceniam na 95%. Mamy zapewnienie prezydenta Krzystka odnośnie stadionu, mamy zgodę stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin na użyczenie barw, herbu i nazwy. Do uzgodnienia pozostają więc szczegóły prawnicze - dodał wielkopolski biznesmen.

źródło:Głos Szczeciński





A gdzie jego wcześniejsze zapewnienia, że zgodzić muszą się kibice?
Drzymała - Frajer!


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:23

  Tasior napisał:  

  iron szczecin napisał:  
Drzymała pewny swego
- Jak na razie nie chcę się wypowiadać w tych sprawach, bowiem muszą całą sprawę zbadać jeszcze prawnicy obu stron - powiedział nam wczoraj prezes Drzymała. - Jednak szansę na grę Pogoni w ekstraklasie oceniam na 95%. Mamy zapewnienie prezydenta Krzystka odnośnie stadionu, mamy zgodę stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin na użyczenie barw, herbu i nazwy. Do uzgodnienia pozostają więc szczegóły prawnicze - dodał wielkopolski biznesmen.

źródło:Głos Szczeciński





A gdzie jego wcześniejsze zapewnienia, że zgodzić muszą się kibice?
Drzymała - Frajer!




On juz lache kladzie na to co mowil , chce kase Canal + , oraz na chama chce sporawdzic Groclin tutaj i ,,przerobic'''na Pogon .... kwasny


evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:23

  Tasior napisał:  

  iron szczecin napisał:  
Drzymała pewny swego
- Jak na razie nie chcę się wypowiadać w tych sprawach, bowiem muszą całą sprawę zbadać jeszcze prawnicy obu stron - powiedział nam wczoraj prezes Drzymała. - Jednak szansę na grę Pogoni w ekstraklasie oceniam na 95%. Mamy zapewnienie prezydenta Krzystka odnośnie stadionu, mamy zgodę stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin na użyczenie barw, herbu i nazwy. Do uzgodnienia pozostają więc szczegóły prawnicze - dodał wielkopolski biznesmen.

źródło:Głos Szczeciński





A gdzie jego wcześniejsze zapewnienia, że zgodzić muszą się kibice?
Drzymała - Frajer!



Według ich zdania aż 80% kibiców jest za fuzją. Według ich tylko garstka chuliganów jest przeciw. Gdzieś nawet wyczytałem że sprzeciwia się tylko te "300 karków" które chodziło na Pogóń grająca w 4 lidze. I to są chuligani, przestępy itp ble ble ble. Że stowarzyszenia się sprzeciwiają bo nie będzie stołków i ble ble ble.
Jak dla mnie to oczywiste brednie ale dalej mnie zastanawia dlaczego na żadnej stronie Pogoni nie ma sondy - wiem że taka sonda i tak o niczym by nie decydowała ale jednak coś by pokazała i chyba każdy się boi - i zwolennicy fuzji i przeciwnicy - co takiego by pokazała.


mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:24
czytam temat i to co ma byc powiedziane wszystko jest,nie ma co sie powtarzac, jednak nikt nie dodal ze pseudokibice nie zauwazyli o tym jak latwo Zbychu sprzedaje swoich grajkow,-- ciekawe z kim chce w naszym miescie grac, on juz nie ma ambicji do inwestowania w sport, w 1 lidze sa wieksze wydatki i druzyne bedzie trzeba od nowa budowac z pilkarskiego punktu widzenia bedzie jedno wielkie gowno

a z kibicowskiego: JEEBAC FUZJE

P.S takiego tematu to dawno tu nie bylo posty sa napierdalane jak rozmowa na gg


Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6608 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:25

  Tasior napisał:  

  iron szczecin napisał:  
Drzymała pewny swego
- Jak na razie nie chcę się wypowiadać w tych sprawach, bowiem muszą całą sprawę zbadać jeszcze prawnicy obu stron - powiedział nam wczoraj prezes Drzymała. - Jednak szansę na grę Pogoni w ekstraklasie oceniam na 95%. Mamy zapewnienie prezydenta Krzystka odnośnie stadionu, mamy zgodę stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin na użyczenie barw, herbu i nazwy. Do uzgodnienia pozostają więc szczegóły prawnicze - dodał wielkopolski biznesmen.

źródło:Głos Szczeciński





A gdzie jego wcześniejsze zapewnienia, że zgodzić muszą się kibice?
Drzymała - Frajer!



Jemu tylko pewnie chodizlo o stowarzyszenie MKS Pogon Szczecin aby miec prawo do barw,nazwy i herbu, a oni sie zgodzili...a na reszte ma wyjebane


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:27

  Tasior napisał:  

  iron szczecin napisał:  
Drzymała pewny swego
- Jak na razie nie chcę się wypowiadać w tych sprawach, bowiem muszą całą sprawę zbadać jeszcze prawnicy obu stron - powiedział nam wczoraj prezes Drzymała. - Jednak szansę na grę Pogoni w ekstraklasie oceniam na 95%. Mamy zapewnienie prezydenta Krzystka odnośnie stadionu, mamy zgodę stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin na użyczenie barw, herbu i nazwy. Do uzgodnienia pozostają więc szczegóły prawnicze - dodał wielkopolski biznesmen.

źródło:Głos Szczeciński





A gdzie jego wcześniejsze zapewnienia, że zgodzić muszą się kibice?
Drzymała - Frajer!



No dokładnie ! Gadka była, że jeżeli Stowarzyszenia się nie zgodzą to do niczego nie dojdzie, a teraz wyjebane na wszystkich ...

Jeeebać fuzję !


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8388 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:28

  nick napisał:  
Tak ładnie piszesz o Naszej Pogoni, tylko jest jedno ale Ta Nasza Pogoń jest juz tylko w sercach. W realu przestała istnieć za
Bekdasa a Na gondorze kończąc. Taka jest prawda.



jebnij sie w leb, to jest wlasnie Nasza Pogon...


Hold skladam temu miastu...
nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:36
No widzisz jak ty mało rozmumiesz i jeszcze do tego nie umiesz się kulturalnie wypowiedzieć. Popytaj "Starej Gwardii" kibiców w Szczecinie gdzie jest teraz Pogoń i gdzie zawsze była.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 28/06/2008 13:40
...

Ostatnio edytowany przez: ktn, 28 czerwca 2008, 13:54 [1 raz(y)]


Better dead than red!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005