Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
maromks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 20:24

  Tur napisał:  
Ten wysyp nowych userów nastawionych pro fuzja, to jakaś opłacona akcja?



a masz cos do nowych userów????


G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 20:24
Ja pierd**** po co odpisujecie?? Napisze jeden post ,nikt mu nie odpisze to sobie odpuści. A Wy na każdą bzdurę odpisujecie.
Pozdro serdeczne

110% Anty fuzja!!!

Nawet w 2 lidze Pogoni się nie wstydzę!!!


CWKS & MKS
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 20:32

  maromks napisał:  
BEDZIE FUZJA,INFORMACJA Z URZEDU MIASTA



Taaa, ciekawe skąd masz takie informacje ...

Edit: MKS POGON - nasza-klasa Szlag człowieka trafia :|


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7822 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 20:49

  maromks napisał:  
BEDZIE FUZJA,INFORMACJA Z URZEDU MIASTA



A slonecznik i cole beda dawac do tego??


maromks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 20:58

  Kiełbasa napisał:  

  maromks napisał:  
BEDZIE FUZJA,INFORMACJA Z URZEDU MIASTA



A slonecznik i cole beda dawac do tego??



a co Cie boli koles?,własnie przez takich jak Ty jest burdel,napiszesz bzdure i poczujesz sie lepiej prawda...


Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 20:58

  Kiełbasa napisał:  

  maromks napisał:  
BEDZIE FUZJA,INFORMACJA Z URZEDU MIASTA



A slonecznik i cole beda dawac do tego??



Gościu się specjalnie logował żeby to napisać to nawet nie ma co się tym przejmować.


PS !
nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 21:24
Teraz nam zostaje szukanie nowego źródła utrzymania klubu(inwestora) i to szybko. Obecni udziałowcy nie sa już w stanie ze soba rozmawiać. innego wyjścia nie ma!! Miasto do roboty! bo w chwili obecnej( dotacje) to jedyne źródło utrzymania kluba, a stoi z boku i się przyglada. Uderzyć trzeba mocno w stół, to wszyscy sie opamietają. Szukać nowego inwestroa. Natychmiast. W takiej sytuacji o awansie do wyzszej ligi możemy juz zapomnieć. Teraz jest ostateczna rozgrywka. Miasto musi wybrać po której jest stronie. Jezeli po stronie stowrzyszeń, to kase trzeba wyłożyć na klub. Jeżeli po stronie zarządu klubu, to trzeba to jasno powiedziec i wziąść na siebie ta odpowiedzialność. Nikt tu nie rozmwaia o źródłach finansowania klubu , tylko plecie głupoty czy ma być fuzja , czy też nie. nie na tym ma to polegać! Mam proste pytanie. Kto ma teraz według Was finasnować Klub i brać na siebię cieżar kierowania klubem.


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6963 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 21:34
Kolejny redaktor (po Lisowskim) z Gazety Wyborczej napisał naprawdę dobry artykuł o ewentualnej fuzji/przeniesieniu Groclinu (Pogoń z zasadami czy "lekkich obyczajów" na stronie głównej).
Przyznam, że jestem tym mocno zdziwiony, bo dotychczas raczej nie zgadzałem się z przemyśleniami ludzi piszących w tej gazecie.
Co by nie mówic, + dla nich, ważne wsparcie w tym smutnym okresie.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 21:42
Naprawdę żal czytać wypowiedzi "zawsze wiernych" kibiców. Wasza ślepota przeraża. Czy naprawdę nie potraficie wysnuć logicznych wniosków z ostatnio docierających informacji na temat Z. Drzymaly i jego cyrku? Dlaczego pieprzycie o tym, że nie zostało przeprowadzone głosowanie, w którym każdy mógłby wyrazić swoją opinię na ten temat? Wyobraźcie sobie jaki by wyszedł z tego burdel i ile przypadkowych osób wzięłoby udział w takim przedsięwzięciu. Płaczecie, że nie było sondy internetowej. Przecież niezależnie od wyniku takiej sondy (zakładając, że miałaby jakikolwiek wpływ na decyzję), wszyscy uczestnicy byliby anonimowi. Idąc waszym tokiem rozumowania nie byłoby kogo obarczyć winą.
Co do argumentu, że Z. Drzymała wypromował miasto Grodzisk i że gdyby nie on to nikt by o tym mieście nie słyszał, to nie macie racji. Widać, że mało jeszcze w życiu widzieliście, bo Grodzisk na długo przed Drzymałą był znany ze swojej rozlewni wód i napojów.

BTW. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie felieton Tomasza Maciejewskiego z GW.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 21:47
Po prostu redaktorzy Maciejewski i Lisowski widzą problem i wiedzą, że to się skończy tak samo jak z Ptakiem na którego akurat nie "psioczyli" ale widać uczą się na błędach...


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6471 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 21:49
dobra prezesem Pogoni Super Nowej Szczecin zostal moj sasiad, ale oglaszam konkurs na wiceprezesa... mysle ze dwoma flaszkami to zalatwimy, propozycje wysylac na maila [email protected]

PS Ja bede zawodnikiem (gra w ataku)


HERRING POWER
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 21:53
"Czy mimo to możliwa jest ekstraklasa bez akceptacji fanów? Poparcie stowarzyszenia MKS Pogoń (właściciel nazwy i herbu) ma.
- Byłem i jestem za ekstraklasą. Będziemy mieć Młodą Ekstraklasę i ogólnie będzie lepiej - mówi Dariusz Florczak, szef MKS Pogoń.
- Kibice? Mówią nie, ale różnie trzeba to odbierać, bo część przecież jest za. Na razie nie jestem z nikim umówiony na spotkanie, ale czekam."

Strasznie mnie dziwi postawa wladz MKS Pogon... czym oni sie kieruja? bo argument " i ogolnie bedzie lepiej" to jakas kpina.


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 21:58
to waszak w innym w cieleniu


Better dead than red!
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 21:59

  Sir napisał:  
"Czy mimo to możliwa jest ekstraklasa bez akceptacji fanów? Poparcie stowarzyszenia MKS Pogoń (właściciel nazwy i herbu) ma.
- Byłem i jestem za ekstraklasą. Będziemy mieć Młodą Ekstraklasę i ogólnie będzie lepiej - mówi Dariusz Florczak, szef MKS Pogoń.
- Kibice? Mówią nie, ale różnie trzeba to odbierać, bo część przecież jest za. Na razie nie jestem z nikim umówiony na spotkanie, ale czekam."

Strasznie mnie dziwi postawa wladz MKS Pogon... czym oni sie kieruja? bo argument " i ogolnie bedzie lepiej" to jakas kpina.



Argument "i ogólnie będzie lepiej" brzmi tak samo dla mnie jak Kononowicza "i nie będzie niczego". Ja nie wiem o co chodzi ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę... rozumiem, że stowarzyszenie MKS Pogoń dostaję pokaźną sumkę za użyczenie herbu,tradycji i barw? Czy się mylę?


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 22:14

  Niebuszewiak napisał:  
BTW. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie felieton Tomasza Maciejewskiego z GW.


Cieszy mnie, że coś takiego napisał. Znam go od dawna i wiem, że jest fanem Pogoni na dobre i na złe.

A do tych co chca ekstraklasy - Drzymała wyprzedaje zawodników, co jeśli spadniemy po roku? Czy nie lepiej skupić sie i wejść do I ligi zamiast tam spaść?


Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7799 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 22:35

  kacper01 napisał:  
! A dla rzadzacych tym miastem jest robota do zrobienia - przypilnowac wreszcie k...wa umowy !



Czy ty wogóle wiesz o czym piszesz?? Czy jedyną umową jaką zawarłeś to była umowa na MIX PLUSA na której i tak zostałeś wydymany przez prawników tej firmy. Umowa w ciągu ilu dni?? 2-3?? Miesiąca?? a może 3?? Wrocław odpulił Drzymałę po minimum ROKU "wąchania się przez ścianę" i pół roku negocjacji szczegółowych . Widzisz IDIOTO różnicę?

A do fanów pana D. Pan D ma poważne problemy finansowe. Gdybyście analizowali komunikaty giełdowe i bankowe - nie samą giełdę i wykresy, a analizowali to co pojawia się np na stronach firmowych, to wiedzielibyście, że Pan D. dostał od swoich banków ultimatum. Ma się pozbyć niedochodowej części swojego przedsiębiorstwa, jaki jest SSA Groclin, czyli inaczej mówiąc KLUB PIŁKARSKI. W przeciwnym razie - termin mija w okolicach 5 lipca - nie zostanie otwarta nowa linia kredytowa, umożliwiająca mu dokończenie inwestycji na Ukrainie. W grę wchodzi kwota ok 46-50mln złotych, co przy obecnej kondycji finansowej jego firmy - wycenianej na 70mln zł, powoduje, że pan D. stanąć może przed wizja bankructwa. Pisałem zrozumiale?? Wiecie już o co chodzi panu D?? Drzymała!!!!!! WHY SZCZECIN????? FOR MONEY!!!!!


Pogoń to My
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 22:38

  Poinformowany napisał:  

  kacper01 napisał:  
! A dla rzadzacych tym miastem jest robota do zrobienia - przypilnowac wreszcie k...wa umowy !



Czy ty wogóle wiesz o czym piszesz?? Czy jedyną umową jaką zawarłeś to była umowa na MIX PLUSA na której i tak zostałeś wydymany przez prawników tej firmy. Umowa w ciągu ilu dni?? 2-3?? Miesiąca?? a może 3?? Wrocław odpulił Drzymałę po minimum ROKU "wąchania się przez ścianę" i pół roku negocjacji szczegółowych . Widzisz IDIOTO różnicę?

A do fanów pana D. Pan D ma poważne problemy finansowe. Gdybyście analizowali komunikaty giełdowe i bankowe - nie samą giełdę i wykresy, a analizowali to co pojawia się np na stronach firmowych, to wiedzielibyście, że Pan D. dostał od swoich banków ultimatum. Ma się pozbyć niedochodowej części swojego przedsiębiorstwa, jaki jest SSA Groclin, czyli inaczej mówiąc KLUB PIŁKARSKI. W przeciwnym razie - termin mija w okolicach 5 lipca - nie zostanie otwarta nowa linia kredytowa, umożliwiająca mu dokończenie inwestycji na Ukrainie. W grę wchodzi kwota ok 46-50mln złotych, co przy obecnej kondycji finansowej jego firmy - wycenianej na 70mln zł, powoduje, że pan D. stanąć może przed wizja bankructwa. Pisałem zrozumiale?? Wiecie już o co chodzi panu D?? Drzymała!!!!!! WHY SZCZECIN????? FOR MONEY!!!!!



Jeśli jest tak jak piszesz to chyba sytuacja jest jasna. Może to przemówi do fuzjonistów.


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6018 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 22:38

  lub_czasopisma napisał:  
to waszak w innym w cieleniu



taaaa tylko spuchł trochę hehe - dawać foty tego manego hehe ;)


PS
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 22:56

  lub_czasopisma napisał:  
to waszak w innym w cieleniu



menda jeszcze zyje :)
ciekawe co na to wszystko marek pawlak?:) hwdp


za plecami psów myśliwskich cała masa
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 22:58

  NLx napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
to waszak w innym w cieleniu



menda jeszcze zyje :)
ciekawe co na to wszystko marek pawlak?:) hwdp



pawlak pewnie będzie chciał się wkręcić w nowy zarząd Pogońi Szczecin w szczecinie (małą literą celowo bo to masakra jakaś jest...)


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005