Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:55

  eJay napisał:  
Przecież on z Grodziska już spieprzył więc po co ma wracać? On już odszedł z futbolu, chce opchnąć to co mu zostało - licencja i banda grajków.


  Cytat:  
Ta sprawa z ta fuzją pokazała że jesteśmy podzieleni!



Podział jest winą Ptaka, który czarował transferami, obiecywał szampany i rozpierdolił klub na drobne...


  Cytat:  
Ale musicie też przyznać że moga pukać też do naszych drzwi (oczywścię to już inny klub - ale teoretycznie też tak może być).



Przestań pieprzyć. Nic nam nie mogą zrobić, bo Pogoń nie ma nic wspólnego z Pogonią Ptaka. Mogą zapukać i conajwyżej poprosić o autograf.




Podział nie jest winą Ptaka. Ptak stał się tylko okazja do podziału. Nie kazał się nam dzielić. Sami się podzieliliśmy. Nie uznając racji innych, reagując agresją na odmienne zdanie. Pewna grupa ludzi ustaliła, że tylko oni są prawdziwymi kibicami a reszty nie ma co słuchać. Teraz też tak jest. Nie ma normalnej dyskusji tylko obrzucanie się błotem. Kilkanaście osób decyduje w sprawie fuzji tak jak wcześniej w sprawie różnych bojkotów i innych akcji. Może sprawia im to satysfakcję, niektórzy się na to godzą, ale to własnie doprowadza do podziałów. Równiez dlatego tak mało ludzi chodziło na Pogoń. A przecież m.in. na tym forum pisano jak to będzie świetnie w IV lidze. I chociaz droga na jakiej jest Pogon nie jest wcale zła, to kibicowsko jestesmy na poziomie Grodziska własnie.
Marzy mi się normalny klub kibica z opłacaniem składek, statutem i reprezentantami. I wtedy ludzie z otwarta przyłbicą a nie anonimowo mogliby podejmowac decyzje w imieniu kibiców.


21:37
N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:57

  Ra55 napisał:  

  rozjemca napisał:  

  jankos napisał:  

  rozjemca napisał:  
Najlepszym wariantem byloby zainwestowanie przez Drzymale w II ligowa Pogon. To by dowiodlo jego dobre zamiary, a my bysmy gwarancje dobrych wynikow druzyny.



Drzymała się już określił - nie ma mowy o sponsorowaniu Pogoni w II lidze. Fakt ten wielu osobom powinien dać do myślenia.



Daje do myslenia. Moze to rowniez oznaczac, ze Drzymala nie chce marnowac 2 lat (z jego punktu widzenia oczywiscie). Powinien zmienic zdanie. To byloby cudowne posuniecie.



on chce wyłożyć poważne pieniądze na Pogon a wy wydziwiacie ... Po co ma wykładać 10mln czy 20mln na drugą lige? No bezsensu ...

Powstarzam nie wszystcy którzy chodzili na IV lige chcą fuzji więc nie uogólniajcie bo znając życie sami byliście na 3 meczach ...



Miedziak weż logo zmień


PS
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:58
"Ale tylko wspólnie wypracowane przez spółkę stanowisko będzie podstawą do zaangażowania się Miasta w postaci użyczenia stadionu"-Celina Skrobisz... kolejny szantaż?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7713 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:59

  kiko napisał:  


Poważne pieniądze.. człowieku na jakim świecie Ty żyjesz. Ludzie piszą tu jak jest, że żadnej kasy nie będzie! Jedyne 9mln z C+, z którymi można co najwyżej spać z ligi na przedostatnim miejscu.



9 mln to można dostać jeśli spotkania klubu bardzo często są transmitowane jak to było na poziomie obecnie Groclinu, a poziom drużyny po fuzji byłby zdecydowanie niższy, więc mniej spotkań TV a to oznacza mniej kasy.

Jeden argument mniej :P
Jeszcze raz NIE dla fuzji jak już tak nagle pokochał Pogoń to niech zasponsoruje II ligową drużynę...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6995 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:03
verte - a ja chciałbym żeby w Pogoni był model hiszpański prowadzenia klubu ale w polskiej rzeczywistości jest on praktycznie nie do zrobienia...

co do zbysia- nie chcę go bo po pierwsze przychodzi z 10 zawodnikami (jeśli w ogóle tyle ich będzie), chce bazować na kasie tylko z anal+ (9mln jeśli w ogóle tyle będzie a znając życie będzie to max 5mln) i mówi o poważnym budowaniu drużyny pod nazwą "Pogoń Szczecin w Szczecinie" razem z olewaniem kibiców... no weźcie walnijcie się w łeb jeśli nie widzicie przekrętu na kilometr i chcecie jakichś pieprzonych fuzji !!!

Nazywacie siebie kibicami Pogoni a pomimo takich argumentów dalej chcecie fuzji. To ja podziękuję Wam bo myślenie macie na poziomie przedszkola.

Pzdr.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7252 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:18
Do kibiców ekstraklasy i entuzjastów persony Zbysia D.:

Przyjeżdża do portowego miasta Szczecin Zbysio D. Ma w walizce gwarancje na ~9mln pln na sezon 2008/09 z wpływów od Canal+.
ALE - są to pieniądze za zajęcie w lidze 3 miejsca. Za"wybawicielem" przyjeżdża także autokar. Kto w nim będzie siedział? Odpowiedź jest jasna: nie piłkarze, którzy zdobywali 3 miejsce w lidze, bo ci już dawno uciekli z tonącego okrętu Groclin Dyskobolia.
W takim stanie personalnym + ewent. transfery + Parzy, Walba :), Skrzypek (w 3 ostatnich wątpię) nowy klub startuje w rozgrywkach ekstraklasy. Zaczyna się d wielkich nadziei i tłumów (?) żądnych futbolu na najwyższym poziomie, a kończy już po 5, góra 8 meczach, gdzie piłkarze nie odnoszą sukcesów na boisku, a winą obarczają sympatyków futbolu za brak dopingu (celowo nie pisze kibiców, bo to słowo COŚ oznacza).
Kończy się sezon, ale wielkoposlki Zbysio nie zląkł się żali sympatyków futbolu, że ich klub spadł do niższej klasy. Zbysio ma to w dupie, bo jest chytrym lisem, sprzedał udziały i już dawno nie ma go w Szczecinie

Teraz wracamy do punktu wyjścia. Jest rok 2009. Nie ma kasy z Canal+ ani potencjalnych sponsorów, również tych, których można było mieć grając 2 lidze jako MKS Pogoń Szczecin. Klub sprzedaje ostatnich piłkarzy żeby pokryć zadłużenie i finalnie ogłasza plajtę, a jego sympatycy... ponarzekają, po czym wyrzucają zielono-białe gadgety i następnego dnia znajdą sobie lepsze hobby.
KONIEC

Tego chcecie?
Zostawiam pod rozwagę.


MKS Pogoń Szczecin Polska
nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:22
Sytuacj nabrzmiała do tego stopnia, że Miasto musi zdecydować za wszystkie strony. Nie widac kompromisu. no chyba,że Drzymała wejdzie do II ligi. Wyglada to wszystko źle!! Coś czuje , że zostanie spalona ziemia. Obym sie mylił. Tak czy owak wszystko wskazuje na to, że dni obecnej spółki Pogoń Szczecin sa policzone czy to na wskutek fuzji,czy tez jej braku!


msc.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6724 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:26

  romper napisał:  

  Ra55 napisał:  


Romper nie rozsmieszaj mnie chodzisz na IV lige i co teraz macie decydować o losie Pogoni? Prziecież na meczu jest około 300 osób a Was jest garstka skąd wiesz że wszystcy co chodzą na IV lige nie chcą fuzji? Może dajcie im prawo do głosu jak tak cfaniaczysz. A może prawo do głosu powinien mieć ten kto chodzi na Pogoń już od parunastu lat a nie ten kto chodzi na IV lige. A moze ten kto ma Pogoń w sercu nawet jeśli ostatnio nie był na meczu od 2 lat bo np wyjechał ich zdanie się nie liczy? Pogoń jest tak samo nasza jak i wasza. POGOŃ TO MY A NIE WY !



Dobra panie Ra55 = wytłumacz mi, głupiemu cfaniaczkowi czy nie niepokoi Cię to, iż Drzymała dąży do fuzji za wszelką cenę, nie licząc się z nikim i niczym. Czy nie wydaje Ci się to podejrzane? Czy jest Ci wszystko jedno jakiemu klubowi będziesz dopingował na Twardowskiego? Czy Tonie wystarczy aby byle co nazwać Pogonią i już się z tym czymś utożsamiasz?? A co jeśli zabraknie na tej Twojej eksraklasie tej IV ligowej garstki ludzi? Będziecie tu mieli drugą Hydrozagadkę Bydgoszcz! Nikt do was nie przyjedzie. Nie będzie wyjazdów, nie będzie flag, widok to będzie smutny jak pasztetowa w lipcu! A w momencie jak przyjdą ciężkie czasy (o czym jestem święcie przekonany, ogony w lidze i walka o utrzymanie) zabraknie pewnie i Was! Nie widzisz tego??????

Moim zdaniem Zbychu dopnie swego. Ciekaw jestem Twoich wpisów za powiedzmy 2, 3 sezony.



No i właśnie o to chodzi Wy jesteście święcie przekonani że jak zabraknie Was to nagle nie będzie Pogoni... Po Was będą następni którzy zajmą się oprawami itd, wiadomo może na początku nie będzie kolorowo ale z czasem może być tylko coraz lepiej.
Przepraszam ale z czym i z kim Drzymała się nie liczy? ze stowarzyszeniami ktorzy nie liczą się z resztą kibiców? Czy Ty wiesz na jakich zasadach miałaby powstać Pogoń w Ekstraklasie? POGOŃ SZCZECIN grająca w SZCZECINIE, ze SZCZECIŃSKIMI zawodnikami, Z młodą ekstraklasą która jest szansą dla SZCZECIŃSKICH MŁODYCH TALENTÓW, z ciągle tymi samymi SZCZECIŃSKIMI KIBICAMI, z meczami przy pełnych trybunach na TWARDOWSKIEGO, pod logiem POGONI SZCZECIN i nie ma żadnych domieszek groclinu, żadnych! Nie przyjedzie do nas Groclin i będzie się nazywam POGOŃ SZCZECIN tylko bedzie stworzona drużyna która wskoczy 2 klasy rozgrywkowe wyżej, będzie to szansa dla piłkarzy ze SZCZECINA ! Jak Ty w tym nie widzisz swojego kochanego klubu to chyba jesteś kibicem PN a nie Pogoni która istnieje od 1948 roku.

" o czym jestem święcie przekonany" - jak dojdzie do fuzji to za 2,3 sezony się do Ciebie odezwe i jak nie będziemy grać o tyły to stawiasz mi flache ! Bo ja jestem przekonany że jak nie dojdzie do fuzji to Pogoń przez długie lata nie wejdzie do ekstraklasy a prawda jest taka że nikt poza najwyzsza ligą się nie liczy. Po to właśnie 20 tys ludzi przyszło na gówniany mecz Polski żeby pokazać że są tu i chcą futbolu a nie kopaniny, że są Szczecinianami i chcą w Szczecinie piłki na wysokim poziomie. Bo na to zasługują a kilka osób powołująć się na honor chcę zaprzepaścić największą szansę na osiągnięcie sukcesu. Jeden z moich "przedmówców" trafnie podzielił kibiców na grupy...

Dla mnie Pogoń to atmosfera która była dobre kilka lat temu kiedy graliśmy środek tabeli a na meczach było sporo kibiców i głośny doping i tego właśnie chce od nowego sezonu. Wy tego nie odbudujecie a Drzymale może się udać.


pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:27
sluchajcie lepiej fuzje zrobic byc w ekstraklasie nawet spasc po sezonie byc na ostatnim miejscu ale i tak bedziemy wyzej bo w 1 lidze a teraz bedziemy w 2 lidze
poza tym stowarzyszenie nie moze decydowac o losach Pogoni to jest przesada kim oni sa tak naprawde jacys anonimowi strasznie


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:30
Ra55 i widzisz tu dochodzisz do sedna sprawy bo nam zależy na odbudowie Pogoni na długie lata a tobie na tym żeby oglądać mecze w ekstraklasie i się emocjonować atrakcjami na trybunach.

A już przy okazji to głupoty piszesz że aż bania mała.
- nie ma żadnych domieszek groclinu? Dziwne bo ja słyszałem że większość składu ma być oparta na zawodnikach tego właśnie klubu, a z Pogoni ma być jedynie kilku dodanych,
- 20 tys. ludzi przyszło na mecz reprezentacji (ściślej to około 15-16 a nie 20) bo to kibice sukcesu którzy na stadion przychodzą jedynie dla znanych nazwisk, kiedy drużyna jest na fali, lub kiedy właśnie raz na ruski rok przyjeżdza reprezentacja - tak naprawdę mają w poważaniu klub i to co się z nim dzieje, przychodzą na takie mecze się nażreć, obejrzeć, wrócić do domu i zapomnieć (nie piszę o wszystkich, ale o większości),
- jaką masz pewność że kiedy dojdzie do fuzji to drużyna będzie walczyć o czołowe miejsca i już po pierwszym sezonie nie spadnie niżej? Lepsi gracze z Groclinu już uciekają bo widzą co się święci, Drzymała też nie ukrywa że w piłkę bawić się długo nie będzie.

I przestań chrzanić, że Pogoń i kibice zasługują na ekstraklasę. Pogoń zasługuje przede wszystkim na normalność, co aktualnie było robione do czasu przyjechania cyrku z drzymałą na czele.
Już ktoś o tym wspominał jeśli tak bardzo chcesz oglądać pełne trybuny i ekstra futbol to do niemiec czy poznania masz naprawdę rzut beretem.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 27 czerwca 2008, 16:41 [1 raz(y)]


Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6471 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:30
uwaga... zakladam nowy klub Pogon Super Nowa Szczecin, kto jest chetny na prezesa?


HERRING POWER
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7252 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:30
Przyszłość 60letniego klubu kładziesz na szali z flaszką.

Jaka ekstraklasa - tacy kibice.


MKS Pogoń Szczecin Polska
Mayday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8073 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:37

  pasik napisał:  
sluchajcie lepiej fuzje zrobic byc w ekstraklasie nawet spasc po sezonie byc na ostatnim miejscu ale i tak bedziemy wyzej bo w 1 lidze a teraz bedziemy w 2 lidze
poza tym stowarzyszenie nie moze decydowac o losach Pogoni to jest przesada kim oni sa tak naprawde jacys anonimowi strasznie



Ja poprostu nie wierze w to co czytam....jak można być takim sprzedajnym pachołkiem...wypierdalaj do Poznania na ekstraklase bo prawdziwa Pogoń nie potrzebuje takich ludzi jak ty....narty


Życie nie składa się z oddychania...Tylko z chwil które zapierają dech w piersiach
Be Jot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5885 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:41
JESZCZE RAZ POWTARZAM PANOWIE ZE STOWARZYSZEN KTORZY JESTESCIE PRZECIWKO POLACZENIU KLUBOW PODPISZCIE SIE Z IMIENIA I NAZWISKA CZY BOICIE SIE UJAWNIC KTO JEST GRABARZEM OGONI BO LICZY SIE TYLKO WAZSE EGO I MACIE GDZIES WIEKSZOSC KIBICOW POWINNO SIE ROZWIAZAC WASZE STOWARZYSZENIA BO ZAJMUJECIE SIE TYLKO SKLOCANIEM I OSZUKIWANIEM LUDZI JESLI TAK WAM ZALEZY NA POGONI TO ZACZNIJCIE JA FINANSOWAC NA RAZIE JESTESCIE DLA MNIE OSZOLOMAMI POWINNISCIE ROZWIAZAC TE WASZE KILKUOSOBOWE KLAMLIWE STOWARZYSZENIA MAM JUZ WAS DOSYC I WASZYCH BREDNI


Post napisał Be. Jot.
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8388 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:46
Może niżej ale własna POGOŃ SZCZECIN z mego miasta!!!!


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:48

  Be Jot napisał:  
JESZCZE RAZ POWTARZAM PANOWIE ZE STOWARZYSZEN KTORZY JESTESCIE PRZECIWKO POLACZENIU KLUBOW PODPISZCIE SIE Z IMIENIA I NAZWISKA CZY BOICIE SIE UJAWNIC KTO JEST GRABARZEM OGONI BO LICZY SIE TYLKO WAZSE EGO I MACIE GDZIES WIEKSZOSC KIBICOW POWINNO SIE ROZWIAZAC WASZE STOWARZYSZENIA BO ZAJMUJECIE SIE TYLKO SKLOCANIEM I OSZUKIWANIEM LUDZI JESLI TAK WAM ZALEZY NA POGONI TO ZACZNIJCIE JA FINANSOWAC NA RAZIE JESTESCIE DLA MNIE OSZOLOMAMI POWINNISCIE ROZWIAZAC TE WASZE KILKUOSOBOWE KLAMLIWE STOWARZYSZENIA MAM JUZ WAS DOSYC I WASZYCH BREDNI



Wiekszość kibiców bez honoru, bez wartości, dla was liczy sie liga i to ona jest wartościa dla was a nie Pogoń którą rzekomo kochanie (chyba tylko w OE). Na szczęście nie wy podejmujecie decyzje i są ludzie którzy mają honor i nie dopuszczą do fuzji. A jak wam sie nie podoba to wyjazd do poznania tam macie OE bo to ona dla was sie liczy nie KLUB


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:49
Be Jot: my tez mamy ciebie dosyc.


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:49
zobaczycie bedzie fuzja i co wtedy zrobicie nie pojdziecie na extraklase?


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:52

  pasik napisał:  
zobaczycie bedzie fuzja i co wtedy zrobicie nie pojdziecie na extraklase?



Zobacz będzie fuzja i drużyna spadnie do II ligi .. ciekawe co byś wtedy zrobił


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 16:53

  Be Jot napisał:  
JESZCZE RAZ POWTARZAM PANOWIE ZE STOWARZYSZEN KTORZY JESTESCIE PRZECIWKO POLACZENIU KLUBOW PODPISZCIE SIE Z IMIENIA I NAZWISKA CZY BOICIE SIE UJAWNIC KTO JEST GRABARZEM OGONI BO LICZY SIE TYLKO WAZSE EGO I MACIE GDZIES WIEKSZOSC KIBICOW POWINNO SIE ROZWIAZAC WASZE STOWARZYSZENIA BO ZAJMUJECIE SIE TYLKO SKLOCANIEM I OSZUKIWANIEM LUDZI JESLI TAK WAM ZALEZY NA POGONI TO ZACZNIJCIE JA FINANSOWAC NA RAZIE JESTESCIE DLA MNIE OSZOLOMAMI POWINNISCIE ROZWIAZAC TE WASZE KILKUOSOBOWE KLAMLIWE STOWARZYSZENIA MAM JUZ WAS DOSYC I WASZYCH BREDNI



Ty też ujawni swoje imie i nazwisko będzie sprawiedliwie i wszystko jasne ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005