Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 14:36
Witam drodzy koledzy. Znowu poczytałem Wasze komentarze i taką mam odpowiedź:

"
suma średnia
1. Lech Poznań 242 037 16 136
2. Wisła Kraków 212 700 14 180
3. Górnik Zabrze 177 828 11 855
4. Kolporter Korona 138 460 9 231
5. Ruch Chorzów 126 109 8 407
6. Legia Warszawa 120 003 8 000
7. Jagiellonia Białystok 103 900 6 927
8. Widzew Łódź 76 549 5 103
9. KGHM Zagłębie 76 300 5 087
10. ŁKS Łódź 55 775 3 984
11. Polonia Bytom 50 770 3 905
12. GKS Bełchatów 49 175 3 278
13. Odra Wodzisław 46 690 3 113
14. Cracovia 41 957 2 997
15. Zagłębie Sosnowiec 44 721 2 981
16. Groclin-Dyskobolia 40 145 2 676"

Jak widzicie na samym końcu jest Dyskobolia.... Niestety ale w tym miasteczku nie ma więcej kibiców. Czy to aż tak dziwi że chce inwestować w klub z dużego miasta?
Nie mogę się też zgodzić że Drzymała to same zło które chce poprzez fuzję zgarnąć kasę z C+ itp. Mógłby dalej siedzieć w tym Grodzisku i kasa by przyszła. Teraz jak sprawa fuzji upadnie ( a jestem pewny że tak będzie) to wróci do Grodziska i kasa z C+ przyjdzie.
Dalej. Przyglądam się sytuacji z aferą korupcyją i przyznam się że nigdy nie słyszałem że Groclin Grodzisk jest zamieszany w to. Oczywiście korupcją to byłą "normalna" rzecz w tamtych czasach i to całkiem możliwe. Ale musicie też przyznać że moga pukać też do naszych drzwi (oczywścię to już inny klub - ale teoretycznie też tak może być).

Ogólnie jeszcze raz powtórzę że nie będzie tej fuzji i tyle. Smutne jest tylko to że kłócimy i wyzywamy się między sobą. Wszyscy którzy nie krzyczą "Jebać fuzje" to zdrajcy itp.

Ja jednak na koniec powtórzę pytania jakie co jakiś czas się powtarzają a przeciwnicy Fuzji je ignorują krzycząc "Jebać fuzję!!"

Jeśli nie Drzymała, jeśli nie Gastronomicy TO CO?

I żeby nie było wątpliwości. Wierzę że tej fuzji nie będzie i jako że jestem szarym kibicem którego zdanie i tak się nie liczy więc nawet nie myślę o tej fuzji ale głośno pytam!!! CO DALEJ KOLEDZY?

Ta sprawa z ta fuzją pokazała że jesteśmy podzieleni!!! Że są paradoksy typu " Na Pogoń powinno chodzić więcej ludzi!!" a potem " Kibicami Pogoni są tylko ci którzy chodzili na Pogoń w 4 lidze - innych Jebać!!". Dalej! Chcemy mieć silny, stabilny klub profesionalnie zarządzany - ale bez pieniędzy!!
I tak dalej.

Wiem że niektórzy z Was nawet nie doczytają tego postu do końca i będą mi pisać "Jebać Ciebie i fuzję" ale trzeba spokojnie spojrzeć w przyszłość.
Drzymałą sobie pójdzie! Gastronomicy obrażą się i też zechcą odejść i co wtedy?
Będziemy robić ściepy? Oczywiście tylko wśród tych którzy chodzili na 4ta ligę bo inni to już nie kibice Pogonii?
Jest źle koledzy.... A my tylko się wyzywamy....


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 14:40
A nie pamietasz cudownego utrzymania Grodziska na poczatku swej przegody z 1 liga?Po 1 rundzie mieli kilka punktow. W rundzie rewanzowej zdobyli najwiecej punktow w calej lidze. W to , ze to byl czysty sezon prawie nikt nie wierzy.

A nami sie nikt nie zainteresuje. Jestesmy jedynym lub jednym z kilku , ktore nie kupily zadnego meczu w historii:)
A , ze gastronomicy sie obraza. I dobrze. W ostatnich dniach pokazali po co im potrzebna byla Pogon.

Edit: Sezon 99/00Pierwsza runda to zdobyte 5 punktow. Runda rewanzowa to zdobyte 31 punktow. Nagly wzrost formy:)

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 27 czerwca 2008, 14:48 [1 raz(y)]


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 14:44
"Jak widzicie na samym końcu jest Dyskobolia.... Niestety ale w tym miasteczku nie ma więcej kibiców. Czy to aż tak dziwi że chce inwestować w klub z dużego miasta? "

Jeszcze przed rokiem Drzymala mowil ze Grodzisk to jego miasto/wieś a Groclin to jego klub i nigdy nie opusci Grodziska i druzyny. Nie pamietasz ? A teraz nagle zachcialo mu sie pilki w wielkim miescie.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
romper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6011 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 14:44
Ja mam tylko takie pytanie do fuzjonałtów.
Co jeśli znowu się za sezon, dwa obudzicie się z ręką w nocniku?
Co jeśli znowu będzie walka o utrzymanie + ew. smród za wałki kręcone przez Groclin kilka lat temu (dla przypomnienia pierwszy ich sezon w ekstraklasie, ostatnie miejsce po rundzie jesiennej i wygrywanie wszystkiego jak leci na wiosnę. Było to bodaj za Białka). Wtedy kurwa oczywiście olejecie sprawę i klub = bo przecież macie wyjebane na to. Liczy się tylko klub wśród elity, a jak to się nie uda to chuj z tym. I jeszcze macie czelność jeden z drugim pytać jakim prawem ktoś się wypowiada w waszym imieniu? A kim wy jesteście?? Skoro na IV ligę nie chciało się dupska ruszyć to nikt się teraz was o zdanie pytał nie będzie, bo i nie ma kogo pytać. Do Berlina droga dobra jest. W półtorej godziny drogi możecie obejrzeć mecz Bundesligi. Wam to przecież i tak wszystko jedno czy oglądacie Pogoń, czy Groclin, więc Herta powinna też być ok. Zwłaszcza, że i liga lepsza.

P.S. Żal dupę ściska jak się czyta co niektóre komentarze w tym temacie. Żal i wstyd :/


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 14:44
Przecież on z Grodziska już spieprzył więc po co ma wracać? On już odszedł z futbolu, chce opchnąć to co mu zostało - licencja i banda grajków.


  Cytat:  
Ta sprawa z ta fuzją pokazała że jesteśmy podzieleni!



Podział jest winą Ptaka, który czarował transferami, obiecywał szampany i rozpierdolił klub na drobne...


  Cytat:  
Ale musicie też przyznać że moga pukać też do naszych drzwi (oczywścię to już inny klub - ale teoretycznie też tak może być).



Przestań pieprzyć. Nic nam nie mogą zrobić, bo Pogoń nie ma nic wspólnego z Pogonią Ptaka. Mogą zapukać i conajwyżej poprosić o autograf.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
rozjemca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 14:53
Najlepszym wariantem byloby zainwestowanie przez Drzymale w II ligowa Pogon. To by dowiodlo jego dobre zamiary, a my bysmy gwarancje dobrych wynikow druzyny.

Strasznie boje sie tego co bedzie jezeli zabraknie inwestora dla Pogoni.


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 14:58

  goral1982 napisał:  

Edit: Sezon 99/00Pierwsza runda to zdobyte 5 punktow. Runda rewanzowa to zdobyte 31 punktow. Nagly wzrost formy:)



Nie to po prostu Janeczek lepiej padał w polu karnym. :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:05
Jak wynika z ekspertyz prawników, nie ma formalnego wymogu zgody kibiców na przenosiny zespołu Groclinu i występów pod nową nazwą ...potrzebuje tylko zgody na gre na stadionie przy ul. Twardowskiego w Szczecinie...i użyczenie barw i logo Pogoni...
Czy zaryzykowałbym gre pod nazwą ,,Pogoń Szczecin w Szczecinie,, wbrew negatywnej opinii grup kibiców? Wolałbym osiągnąć porozumienie. ALE JEŚLI SIĘ NIE UDA, BYC MOŻE ZARYZYKUJE. powiedział Z.Drzymała =kurier szczeciński=

Co za kutas!


zch
romper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6011 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:07

  F-16 napisał:  
Jak wynika z ekspertyz prawników, nie ma formalnego wymogu zgody kibiców na przenosiny zespołu Groclinu i występów pod nową nazwą ...potrzebuje tylko zgody na gre na stadionie przy ul. Twardowskiego w Szczecinie...i użyczenie barw i logo Pogoni...
Czy zaryzykowałbym gre pod nazwą ,,Pogoń Szczecin w Szczecinie,, wbrew negatywnej opinii grup kibiców? Wolałbym osiągnąć porozumienie. ALE JEŚLI SIĘ NIE UDA, BYC MOŻE ZARYZYKUJE. powiedział Z.Drzymała =kurier szczeciński=

Co za kutas!




No to coraz ciekawiej się robi. Widzicie fuzjonałci? Zbychu ma gdzieś zdanie kibiców. Jak myślicie? Będzie się liczył później z waszym?


msc.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6724 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:18
a stowarzyszenia mają w dupie zdanie większości kibiców Pogoni. Mają w dupie szczecińskie młode talenty, z przykrością musze stwierdzić że mają też w dupie przyszłość naszego klubu... "Ja mam tylko takie pytanie do fuzjonałtów.
Co jeśli znowu się za sezon, dwa obudzicie się z ręką w nocniku? " a ja mam pytanie do Ciebie co jeśli Pogoń wejdzie cudem do 1 ligi?? kto wtedy będzie sponsorował naszą Pogoń? chyba nie stowarzyszenia co? Chwała za to tym którzy przyczynili się do awansu Pogoni do II ligi bo dzięki temu widać że w Szczecinie są kibice, szkoda tylko że nie potrafią wykorzystać jedynej takiej okazji.

Przyjmijmy wersje optymistyczną że sami dochodzimi do EKSTRAKLASY i kto wtedy nas sponsoruje? Nawet jak ktoś się znajdzie to przecież nie możemy mu powierzyć naszej drużyny bo za 4-5 lat możemy obudzić się z ręką w nocniku... Chore to jest ... To jest piłka nożna, dzialacze od finansowania, piłkarze od kopania, a MY OD KIBICOWANIA a nie od biznesu !!

Romper nie rozsmieszaj mnie chodzisz na IV lige i co teraz macie decydować o losie Pogoni? Prziecież na meczu jest około 300 osób a Was jest garstka skąd wiesz że wszystcy co chodzą na IV lige nie chcą fuzji? Może dajcie im prawo do głosu jak tak cfaniaczysz. A może prawo do głosu powinien mieć ten kto chodzi na Pogoń już od parunastu lat a nie ten kto chodzi na IV lige. A moze ten kto ma Pogoń w sercu nawet jeśli ostatnio nie był na meczu od 2 lat bo np wyjechał ich zdanie się nie liczy? Pogoń jest tak samo nasza jak i wasza. POGOŃ TO MY A NIE WY !

Ostatnio edytowany przez: msc., 27 czerwca 2008, 15:26 [1 raz(y)]


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:28
Ra55 - zamiast krzyczeć, mógłbyś zmienić avatar np. na logo Orange albo krzesełko Groclinu, bo Twoje marne wypociny zajebiście kłócą się z treścią wypływającą z owej grafiki.


  rozjemca napisał:  
Najlepszym wariantem byloby zainwestowanie przez Drzymale w II ligowa Pogon. To by dowiodlo jego dobre zamiary, a my bysmy gwarancje dobrych wynikow druzyny.



Drzymała się już określił - nie ma mowy o sponsorowaniu Pogoni w II lidze. Fakt ten wielu osobom powinien dać do myślenia.

Ostatnio edytowany przez: jns, 27 czerwca 2008, 15:40 [2 raz(y)]


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:28

  Ra55 napisał:  
a stowarzyszenia mają w dupie zdanie większości kibiców Pogoni. Mają w dupie szczecińskie młode talenty, z przykrością musze stwierdzić że mają też w dupie przyszłość naszego klubu... "Ja mam tylko takie pytanie do fuzjonałtów.
Co jeśli znowu się za sezon, dwa obudzicie się z ręką w nocniku? " a ja mam pytanie do Ciebie co jeśli Pogoń wejdzie cudem do 1 ligi?? kto wtedy będzie sponsorował naszą Pogoń? chyba nie stowarzyszenia co? Chwała za to tym którzy przyczynili się do awansu Pogoni do II ligi bo dzięki temu widać że w Szczecinie są kibice, szkoda tylko że nie potrafią wykorzystać jedynej takiej okazji.

Przyjmijmy wersje optymistyczną że sami dochodzimi do EKSTRAKLASY i kto wtedy nas sponsoruje? Nawet jak ktoś się znajdzie to przecież nie możemy mu powierzyć naszej drużyny bo za 4-5 lat możemy obudzić się z ręką w nocniku... Chore to jest ... To jest piłka nożna, dzialacze od finansowania, piłkarze od kopania, a MY OD KIBICOWANIA a nie od biznesu !!



Zrozum, ze musimy znalezc SPONSORA INWESTORA, a nie kogos kto chce przedluzyc sobie licencje na ekstraklase, zeby moc ja sprzedac, gdyby drzymale zalezalo na inwestowaniu w Pogon, to zaczalby od awansu do 1wszej ligi, nastepnie do esktraklasy i tam staralby sie o wyniki. Sam Zbysiu powiedzail, ze 99% budzetu Pogoni bedzie stanowila kasa z canalu+, wiec o czym marzysz? Drzymala to nie ten sam powazny czlowiek sprzed 2-3 lat.
Jedyna sluszna droga - Pogon II ligowa
Sponsor jakis znajdzie sie napewno, ale nic na sile.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:32
Według oficjanych wersji za fuzją jest aż 80% kibiców i on w tym wywiadzie wypowiada się o tej mniejszości czyli tych 20%.

Moim zdaniem proporcję są inne - Gdzieś nawet 50% na %50%.

Ktoś tu wcześniej podzielił nas na tych którzy kibicują Pogoni i na tych którzy chcą kibicować Pogonii w Ekstraklasie. Ja powiem że grup jest więcej.

1. Kibice którzy nie chcą Sponsora!! Podoba im się Pogoń malutka, kameralna - w 2 lidzę i fajnie (tu zalicza się część ludzi ze Stowarzyszeń - teraz to oni mają wpływ na decyzję - przyjdzie sponsor i zabierze im tą możliwość albo zminimalizuje)
2. Kibice którzy chcą silnej Polonii (nazywani kibicami sukcesu)- tacy którzy Chcą chodzić na stabilny klub walczący w estraklasie. Jak Pogoń ma tragicznych piłkarzy i marnie grają to ich olewają. Ich zdaniem jeśli klub przejmie prywatny sponsor - niech tak będzie. Ważne że klub będzie silny.
3. Kibice tacy jak Ja. Nie ważne gdzie gra Pogoń ale ważne żeby miała stałego i solidnego sponsora. Pogoń która nie obawia się przyszłości (I żeby nie było - to nie ma nic wspólnego z fuzją). Nie musi to być jakiś bardzo bogaty sponsor ale ważne żeby nie myśleć o przyszłości z obawą.
4. Kibice którzy chcą sponsora który by płacił ogromną kasę i nie miał żadnego wpływu na decyzję. <- czy coś takiego jest możliwe? ( i tu znowu ludzie ze Stowarzyszenia)
5. Kibice z alergią na Ptaka. Chcą sponsora ale wiedzą że na pewno będzie taki sam jak Ptak!!

Myślę że można wymyślęć jeszcze więcej....

Ra55 zgadzam się z tobą odnośnie sponsora.

Wiele z Pierwszoligowców nie ma porządnego sponsora. Allianz wodzi za nos Górnika już kilka miesięcy. Polonia Bytom która pokazała całemu kraju że mylili się przekreślając jej szanse na utrzymanie się na samym starcie ligi - przez cały sezon nie znalazła sponsora. Dziś leci bo jest biedna i nie rozgranizowana. Firma Bytom (garnitury) woli płacić kasę Wiśle Kraków i na ich stadionie się reklamować niż na Polonii.

Ostatnio edytowany przez: evilt, 27 czerwca 2008, 15:39 [1 raz(y)]


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:38

  evilt napisał:  
Według oficjanych wersji za fuzją jest aż 80% kibiców i on w tym wywiadzie wypowiada się o tej mniejszości czyli tych 20%.

Moim zdaniem proporcję są inne - Gdzieś nawet 50% na %50%.




Kurwa jaka propaganda ... 80 %, z choinki się urwali ?

To ja się pytam gdzie te 80 % kibiców było prze całą IV ligę ? Pewnie oglądali Canal+ zajadając popcorn. A więc wnioskując z tego to nie są kibice Pogoni tylko kibice OE !


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Myślący kibic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5850 dni




DO ZWOLENNIKÓW FUZJI i nie tylko - 27/06/2008 15:39
Koronnym argumentem za fuzją jest to, że wreszcie pojawia się poważny SPONSOR dla Pogoni i nie można zmarnować takiej szansy, bo jest to szansa jedyna i ostatnia.

BZDURA! To TYLKO POBOŻNE ŻYCZENIA a tym czasem fakty mówią zupełnie co innego:
1. Drzymała nie chce sponsorować Pogoni w Ekstraklasie, chce jedynie pozbyć się z Grodziska pierwszoligowego klubu bo nie stać go w tej chwili na dalsze jego utrzymywanie. Dlatego próbował fuzji ze Śląskiem Wrocław.
2. Fuzja ze Śląskiem miała polegać na tym, że Drzymała daje miejsce w OE drużynę, a Wrocław wykupuje od niego za kilkadziesiąt mln PLN ośrodek sportowy w Grodzisku(hipoteka obciążona prawdopodobnie na 9 mln PLN). Po tych operacjach Drzymała miałby 20% udziałów w klubie, a miasto Wrocław 80%, takie były oficjalne deklaracje obu stron.
3. Faktem od lat znanym jest że Szczecina nie stać na drużyną w OE bądź choćby na jej zapleczu. Stąd cały korowód (pseudo)inwestorów z zewnątrz, z których na dłuższą metę (2-3 lata) było więcej kłopotów niż pożytku. Od roku 1999 historia Pogoni wygląda następująco: 1 krok w przód i 3 w tył. Również pan Drzymała nie oferuje długoletniego sponsoringu i budowania solidnych podstaw finansowych szczecińskiego klubu, a jedynie miejsce w OE, na które nas nie stać. Jest to przykre ale przwdziwe i trzeba się z tym pogodzić a nie żyć mżonkami.
4. Od początku lat 90-tych jeszcze ŻADNA fuzja/przeniesienie klubów piłkarskich na szczeblu I/II ligisię nie powiodła i po
1-2 latach (Ptasia Pogoń to "chlubny" wyjątek - 4 lata) wszystkie te "nowotwory" z hukiem upadły: Sokół Tychy, Lechia/Olimpia Gdańsk, Polonia/Szombierki Bytom, Jagiellonka Nieszawa/Kujawiak Włocławek, Lechia/Polonia Gdańsk, KP Konin Bydgoszcz, Piotrcovia/Pogoń Szczecin, Hydrobudowa Bydgoszcz.
4a. Amica Wronki/Lech Poznań to przypadek z innej bajki, bo było to połączenie 2 równorzędnych klubów z jednego regionu, bez żadnych animozji i podtekstów. A funkcjonuje dopiero 2 lata i jeszcze wszystko może się zdarzyć.
5. W 0dróżnieniu od fuzji/przeniesień, jest sporo przypadkow klubów, które portafiły wrócić własnymi siłami do I/II ligi nieraz z całkowitej ligowej odchłani: Zagłębie Sosnowiec( od okręgówki), Piast Gliwice (był w okręgówce), Lechia Gdańsk (od A-klasy), GKS Katowice (IV liga). w/w kluby straciły nawet po kilka lat ale teraz dobrze sobie radzą w ligowych rozgrywkach i mają solidne podstawy dalszego rozwoju. Obecnie na tej drodze są Zawisza Bydgoszcz (od okręgówki) i Pogoń Szczecin.
6. Wystarczy wejść na stronę internetową InterGroclinAuto i przejrzeć sprawozdania finansowe z ostatnich lat aby się przekonać żę pan Drzymała nie będzie inwestował w Pogoń żadnych milionów, bo po prostu nie ma z czego. W latach 2003-4 zyski firmy ze sprzedaży wynosiły ponad 50 mln zł (ówczesny budżet Dyskobolii jeśli dobrze pamiętam to kilkanaścia mln) a w 2007 roku zaledwie 6 mln, natomiast w I kwartale 2008 tylko 1 mln. Więc gdzie te miliony które miałby wg pobożnych życzeń wielu tu piszących zainwestować w Pogoń?


evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:41
Możesz ich nawet nazywać pisiorkami ale faktem jest to że im Pogoń wyżej tym więcej osób przychodzi na stadion. Tak jest wszędzie i nie ma co się temu dziwić.
Ale tak jak napisałem - dla mnie to też propaganda.


rozjemca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:45

  jankos napisał:  

  rozjemca napisał:  
Najlepszym wariantem byloby zainwestowanie przez Drzymale w II ligowa Pogon. To by dowiodlo jego dobre zamiary, a my bysmy gwarancje dobrych wynikow druzyny.



Drzymała się już określił - nie ma mowy o sponsorowaniu Pogoni w II lidze. Fakt ten wielu osobom powinien dać do myślenia.



Daje do myslenia. Moze to rowniez oznaczac, ze Drzymala nie chce marnowac 2 lat (z jego punktu widzenia oczywiscie). Powinien zmienic zdanie. To byloby cudowne posuniecie.


msc.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6724 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:50

  rozjemca napisał:  

  jankos napisał:  

  rozjemca napisał:  
Najlepszym wariantem byloby zainwestowanie przez Drzymale w II ligowa Pogon. To by dowiodlo jego dobre zamiary, a my bysmy gwarancje dobrych wynikow druzyny.



Drzymała się już określił - nie ma mowy o sponsorowaniu Pogoni w II lidze. Fakt ten wielu osobom powinien dać do myślenia.



Daje do myslenia. Moze to rowniez oznaczac, ze Drzymala nie chce marnowac 2 lat (z jego punktu widzenia oczywiscie). Powinien zmienic zdanie. To byloby cudowne posuniecie.



on chce wyłożyć poważne pieniądze na Pogon a wy wydziwiacie ... Po co ma wykładać 10mln czy 20mln na drugą lige? No bezsensu ...

Powstarzam nie wszystcy którzy chodzili na IV lige chcą fuzji więc nie uogólniajcie bo znając życie sami byliście na 3 meczach ...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:52

  Ra55 napisał:  

  rozjemca napisał:  

  jankos napisał:  

  rozjemca napisał:  
Najlepszym wariantem byloby zainwestowanie przez Drzymale w II ligowa Pogon. To by dowiodlo jego dobre zamiary, a my bysmy gwarancje dobrych wynikow druzyny.



Drzymała się już określił - nie ma mowy o sponsorowaniu Pogoni w II lidze. Fakt ten wielu osobom powinien dać do myślenia.



Daje do myslenia. Moze to rowniez oznaczac, ze Drzymala nie chce marnowac 2 lat (z jego punktu widzenia oczywiscie). Powinien zmienic zdanie. To byloby cudowne posuniecie.



on chce wyłożyć poważne pieniądze na Pogon a wy wydziwiacie ... Po co ma wykładać 10mln czy 20mln na drugą lige? No bezsensu ...

Powstarzam nie wszystcy którzy chodzili na IV lige chcą fuzji więc nie uogólniajcie bo znając życie sami byliście na 3 meczach ...



Poważne pieniądze.. człowieku na jakim świecie Ty żyjesz. Ludzie piszą tu jak jest, że żadnej kasy nie będzie! Jedyne 9mln z C+, z którymi można co najwyżej spać z ligi na przedostatnim miejscu.


romper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6011 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 15:54

  Ra55 napisał:  


Romper nie rozsmieszaj mnie chodzisz na IV lige i co teraz macie decydować o losie Pogoni? Prziecież na meczu jest około 300 osób a Was jest garstka skąd wiesz że wszystcy co chodzą na IV lige nie chcą fuzji? Może dajcie im prawo do głosu jak tak cfaniaczysz. A może prawo do głosu powinien mieć ten kto chodzi na Pogoń już od parunastu lat a nie ten kto chodzi na IV lige. A moze ten kto ma Pogoń w sercu nawet jeśli ostatnio nie był na meczu od 2 lat bo np wyjechał ich zdanie się nie liczy? Pogoń jest tak samo nasza jak i wasza. POGOŃ TO MY A NIE WY !



Dobra panie Ra55 = wytłumacz mi, głupiemu cfaniaczkowi czy nie niepokoi Cię to, iż Drzymała dąży do fuzji za wszelką cenę, nie licząc się z nikim i niczym. Czy nie wydaje Ci się to podejrzane? Czy jest Ci wszystko jedno jakiemu klubowi będziesz dopingował na Twardowskiego? Czy Tonie wystarczy aby byle co nazwać Pogonią i już się z tym czymś utożsamiasz?? A co jeśli zabraknie na tej Twojej eksraklasie tej IV ligowej garstki ludzi? Będziecie tu mieli drugą Hydrozagadkę Bydgoszcz! Nikt do was nie przyjedzie. Nie będzie wyjazdów, nie będzie flag, widok to będzie smutny jak pasztetowa w lipcu! A w momencie jak przyjdą ciężkie czasy (o czym jestem święcie przekonany, ogony w lidze i walka o utrzymanie) zabraknie pewnie i Was! Nie widzisz tego??????

Moim zdaniem Zbychu dopnie swego. Ciekaw jestem Twoich wpisów za powiedzmy 2, 3 sezony.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.41 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005