Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PAFCIO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6172 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 23:26

  RAFek napisał:  
warunek Drzymały (podobno) - NOWY STADION. I tyle w sprawie jego inwestycji. O chuliganach litościwie nie wspominam ;)



Nie nowy stadion, tylko "Utrzymanie stadionu na dobrym poziomie, spełniającym wszystkie wymagania licencyjne i zapewnienie pomocy w rozwiązywaniu problemów ze stadionowymi chuliganami".
Spełnienie wymagań jest możliwe, problemów z chuliganami chyba aż tak dużo nie ma... Cholera! Jeszcze faktycznie tu zostanie!
Sponsoringowi TAK!
Fuzji NIE!


Stargard Szczeciński kibicuje Pogoni Szczecin!!!
Czy wygrywasz, czy nie, Ja i tak kocham Cię! Bo najlepsza w Polsce jest: Pogoń Szczecin MKS!!!
Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6180 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 01:08
jako sponsor tak. Ale gdyby zostala spolka tak jak jest i teraz a mieliby przyjsc zawodnicy z groclina to nie mialbym nic przeciwko ale wtedy Drzymala chcialby sporo akcji Pogoni.
Tak naprawde Drzymala nie Drzymala ale dla Pogoni potrzebna jest kasa i dobrzy zawodnicy


ZAWSZE Z POGONIĄ !
kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 04:01
Ja bym wam najpierw wszystkim proponował zapoznać się z informacjami o Drzymale,działalności jego firmy jaką jest Groclin na światowym rynku no i oczywiście o działalności jego w polskiej piłce.Porównywanie go do pseudobiznesmenów takich jak Ptak którego działalność biznesowa kończy się na wynajmowaniu jakiś powierzchni targowych jest dla mnie śmieszna bo firmy frajera Ptaka nie dorastają do pięt Groclinowy Drzymały zarówno inwestycjami na rynku jak i budżetem.Jeżeli chodzi o piłke to widac że Drzymała i jego drużyna która w e ekstraklasie gra od 10 lat trzyma fason całkiem nie żle (2 razy vice mistrzostwo i 2 Puchar Polski).Widać że koleś ma poukładane w głowie i nie traktuje piłki przedmiotowo tzn.3 lata w grodzisku,dwa we wrocławiu,3 malborku tak jak czynił to frajer Ptak który doprowadził do upadku bodajże 4 klubów...Jeżeli chodzi o ten sezon to Groclin ma 5 budżet w orange ekstraklasie który wynosi 26 mln zł.Lepsze mają tylko Bełchatów-40 mln,Wisła-30mln,Zagłębie-27,5mln i Lech-27 mln.A na koniec sezonu 2006/2007 pod wzgledem budżetu był trzecie bo wyprzedziła go tylko Wisła i Legia.Ogólnie to co tu napisałem prezentuje się całkiem nie żle:)no ale jak to bedzie z tym Drzymałą w Szczecinie to czas pokaże.Ja osobiście chyba jestem na tak bo w końcu chyba chce przyjść tu ktoś normalny więc szkoda by było żeby sprzątnięto go do Wrocławia czy Gorzowa.


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 10:51
Mowa jest wyraznie o inwestowaniu (sponsoringu) a nie zadnych przenosinach i fuzjach. Wiec nie ma co sie za wczesnie straszyc. No i tak jak poprzednik napisal: Drzymala to jest jednak elita sponsoringu polskiego. Oby tylko nie chcial rzadzic klubem tak jak rzadzi Groclinem, tzn. wlasnorecznie.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 11:12

  kumpel napisał:  
Jeżeli chodzi o ten sezon to Groclin ma 5 budżet w orange ekstraklasie który wynosi 26 mln zł.Lepsze mają tylko Bełchatów-40 mln,Wisła-30mln,Zagłębie-27,5mln i Lech-27 mln.



Te przedsezonowe zestawienia są już dawno nieaktualne, na pewno w przypadku GKS-u. Także nie sugerowałbym się tymi rzekomymi budżetami.


Jeszcze raz powtórzę: Drzymała w Pogoni? Może być, ale tylko i wyłącznie jako sponsor - w zamian za pieniądze - reklamy na koszulkach, boisku, sprzęcie. Lecz o żadnych fuzjach niech nikomu się nawet nie śni. Co najwyżej może liczyć na kilka procent akcji.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6170 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 12:20

  jankos napisał:  
Lecz o żadnych fuzjach niech nikomu się nawet nie śni.



Ta, tylko eksperci z v.plki już na pewno zaczęli szyć szale Groclin Szczecin - Duma Pomorza ;)


Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6180 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 12:38
to ze bylaby fuzja nie oznacza ze bedzie groclin Szczecin,


ZAWSZE Z POGONIĄ !
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7110 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 12:40

  szczepiii napisał:  

  jankos napisał:  
Lecz o żadnych fuzjach niech nikomu się nawet nie śni.



Ta, tylko eksperci z v.plki już na pewno zaczęli szyć szale Groclin Szczecin - Duma Pomorza ;)



Mysle ze Dzymala wie ze taka nazwa nie wchodzi w rachube i pewnie nie o to mu chodzi,wydaje mi sie ze chce sie dzielic sukcesem z ludzmi a nie z mapetami jak we Wronkach,czy Grodzisku:)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
FCS 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6614 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 12:41

  Yahoo napisał:  
to ze bylaby fuzja nie oznacza ze bedzie groclin Szczecin,



ale to by znaczylo ze kibice z Grodziska stracili by klub...


Tylko Pogoń !
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 12:56

  bania napisał:  

  Yahoo napisał:  
to ze bylaby fuzja nie oznacza ze bedzie groclin Szczecin,



ale to by znaczylo ze kibice z Grodziska stracili by klub...



zadnej fuzji co to wogole za temat, jedyne co moze intrygowac to ewentualny sposob w jaki bedzie prowadzil klub, tak juz tutaj pisali przedmna klub z Grodziska Drzymala prowadzi wrecz autorytarnie, ida za tym wyniki tylko czy ... Grodzisk to nie Szczecin, nie to srodowisko kibicowskie, co zrobi Drzymala gdy nie wszystko bedzie szlo tak jak bedzie sobie planowal ? vide przyklad Legii i Waltera, bo ze zostawi klub do prowadzenia Smolnemu i Kaluznemu to chyba nie ma sie co ludzic no ale to gdybanie, poki co cieszmy sie tym co mamy ;]


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6466 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 14:04
Kurwa te komentarze na v-ce są przerażające , jeden typ Elano chce nawet , że by w piątek wszyscy zaczeli krzyczeć Zbigniew Drzymała :) .(dobrze , że tacy ludzie nie mają nic do powiedzienia poza internetem) Ja nie wiem czy oni są tak pojebani,czy piszą to z ironią ?.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 14:11

  Cytat:  
Groclin Szczecin



To jakiś żart? To nies 5 tysieczna wioska, zeby niszczyc ponad 50-letnia tradycje klubu.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 14:47
Groclin Szczecin? Przeciez to wymyslili kibice, po co to ciagnac? Jasne ze drzymala nie zmieni nazwy


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 14:59

  Hulk napisał:  
Groclin Szczecin? Przeciez to wymyslili kibice, po co to ciagnac? Jasne ze drzymala nie zmieni nazwy



Nie nazywaj takich ludzi kibicami.....


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 15:08
Kibice czy nie kibice, nie wazne, wazne jest to zeby nie ciagnac na tym forum debaty czy drzymala zmieni nazwe na groclin


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 15:12

  Samo napisał:  
Kurwa te komentarze na v-ce są przerażające , jeden typ Elano chce nawet , że by w piątek wszyscy zaczeli krzyczeć Zbigniew Drzymała :) .(dobrze , że tacy ludzie nie mają nic do powiedzienia poza internetem) Ja nie wiem czy oni są tak pojebani,czy piszą to z ironią ?.




akurat co do niego to ta pierwsza opcja


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6170 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 15:57
Nie wiem czy jest sens o to pytać, bo to być może tylko plotki, ale jakby Drzymała chciał zainwestować/sponsorować/przejąć część akcji, ale na pewno nie przenosić klubu to Stowarzyszenie kibiców Portowcy jest za? Jeśli nie chcecie rozstrząsać już tej sprawy to nie musicie odpowiadać ;]


Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6180 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 16:03
a ja jestem przekonany ze nic z tego nie bedzie i moze i dobrze. Chyba jednak wole IV ligowa Pogoń ale własną, z czasem może pojawią sie porządni sponsorzy. Poza tym na V-ce pisze ze ostatni raz Drzymala gadal z Krzystkiem na wiosne zatem wtedy byla inna sytuacja. Mysle ze to tylko niezle rozdmuchane plotki.
Ja sie ciesze ze tego co mamy. Nasza Pogon i nie wazne ktora liga ale ogladamy naszych chlopakow a nie brazyliane.


ZAWSZE Z POGONIĄ !
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7580 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 16:06

  szczepiii napisał:  
Nie wiem czy jest sens o to pytać, bo to być może tylko plotki, ale jakby Drzymała chciał zainwestować/sponsorować/przejąć część akcji, ale na pewno nie przenosić klubu to Stowarzyszenie kibiców Portowcy jest za? Jeśli nie chcecie rozstrząsać już tej sprawy to nie musicie odpowiadać ;]



Kup jutro kurier, tam znajdziesz stanowisko


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7713 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/08/2007 16:18
Jest jak napisałem Jachno nie ma o czym pisać i wymyśla dyrdymały... Za 2-3 tygodnie będzie kolejny niby wywiad...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005