Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rezerwista71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:30

  Sampaio napisał:  
. Jeśli na forum znajdzie się mądrala który wytłumaczy jak za 9 baniek na sezon (canal +) utrzymać drużyne w OE to zycze powodzenia. Kwestie naszej tradycji, historii klubu i zatraconej tożsamości kibiców celowo pomijam bo omawiane były już w dotychczasowych postach i zdania w tym temacie nie zmienię


Tu się nie zgodzę,Polonia Bytom chyba miała 4 miliony,ŁKS kole 6 milionów,Odra Wodzisław 7,5 miliona,podobnie Zagłębie Sosnowiec( tu akurat nie najlepszy przykład :0),Widzew 8(też w sumie nie najlepszy przykład ;)),Ruch miał 9 baniek.
Także można.
Ciekawe jaki będzie u Nas budżet na III ligę,czy gastro-w ogóle zostaną...
Cóż jakoś to będzie,grunt ,by się nie sprzedać :)


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:32

  pasik napisał:  
a to ze robiliscie zadymy na Pogoni wbiegaliscie na murawe a jak ktos pisal ze zadyma to odpowiadaliscie morda w kubel ty sie nie znasz to tez wina wasza ze coraz mniej ludzi chodzilo na mecze bo ja wole obejrzec sobie mecz w spokojowej atmosferze a nie dostac butelka w leb mam nadzieje ze ekstraklasa jedna u nas bedzie i skoncza sie takie akcje



Ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec na tym forum. Butelka w glowe mozna dostac ? Czlowieku kiedy ostatni raz byles na Pogoni ? Stadion Pogoni jest jednym z najbezpieczniejszych w Polsce a Ty dalej wierz mediom ktore nie maja o czym pisac to z wszystkiego robia mega awanture, szkoda ze rabanu nie zrobili jak "niebiescy" katowali i okradali kibicow GKSu Katowice. Ktos pisal o dlugosci zalogowania i Internecie, to nie jest wazne, wazne jest to ze nikt Was nie zna, a ludzie na tym forum sie znaja, z meczow u siebie, z wyjazdow, z wspomagania Legii, ze spotkan Stowarzyszenia, z akcji majacych na celu przywrocenie kibicowskiej elity w Sz-nie,z akcji charytatywnych. Pomagac moze w roznych aspektach, ale Ty wolisz siedziec w domu i narzekac ze nie ma OE.
CzK dobrze pisze Z.Drzymala nie chce inwestowac w Pogonke, on chce sprzedac licencje zeby nie stracic pieniedzy z C+ , zrozumcie to wreszcie, to nie jest taka sama droga jaka zapoczatkowal w Grodzisku, do tego chce wypozyczyc pilkarzy ktorych nie sprzeda w tej chwili (a takich jeszcze kilku jest) z nadzieja na wiekszy zarobek w trakcie sezonu czy miedzy runda, a noz ktorys sie pokaze.
Frekwencja niska byla przez takie osoby jak Wy , dla ktorych pokazanie sie na 4 lidze to wsyd, nie wazna liga. Dlatego tak tesknie za Pogonia z czasow Rynkiewicza, biedna bo biedna, ale zawsze walczaca do upadlego i bez dziwnych historii typu przenoszenia klubu czy mozni sponsorzy ktorzy zniszczyli ten klub. A ten klub to najwieksza wartosc Pomorza Zachodniego, myslisz Szczecin mowisz Pogoń. AVE PS


www.sectorshop.net
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:39

  pasik napisał:  

  ostry napisał:  
"no to widać jaki z ciebie kibic chyba tylko ogladales relacje live na stronie"

Wlasnie widac kto tu czytal relacje live. Wiec powiesz mi kiedy byly te zadymy ?



jak chcesz dokladnie moge poszukac bo nie zapisalem w moim pamietniczku ze napierdalalem sie na meczu Pogoni wbieganie na plyte boiska wywalanie z sektora Hindusow bo Pogon musi byc biala bijatyki w okolicach sektrora 12 no tak ale na relacj ilive ani na zdjeciach tego nie ma



Jedno powiem...Puknij sie w leb. Nie pamietam kiedy ostatnio raz na meczu Pogoni byla zadyma. NAwet gdy Ptak byl to nikt nie wbiegal na boisko (!) Jedyny incydent to rzucanie rac w meczu z Gornikiem jak dobrze pamietam. Ale to akurat bylo po to zeby wygonic stad ptaka nielota. Widze ze czesto odwiedzasz stadion Pogoni kolego. Mniej ogladania filmikow na youtube o chuliganach polecam :)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:40

  Rezerwista71 napisał:  

  Sampaio napisał:  
. Jeśli na forum znajdzie się mądrala który wytłumaczy jak za 9 baniek na sezon (canal +) utrzymać drużyne w OE to zycze powodzenia. Kwestie naszej tradycji, historii klubu i zatraconej tożsamości kibiców celowo pomijam bo omawiane były już w dotychczasowych postach i zdania w tym temacie nie zmienię


Tu się nie zgodzę,Polonia Bytom chyba miała 4 miliony,ŁKS kole 6 milionów,Odra Wodzisław 7,5 miliona,podobnie Zagłębie Sosnowiec( tu akurat nie najlepszy przykład :0),Widzew 8(też w sumie nie najlepszy przykład ;)),Ruch miał 9 baniek.
Także można.
Ciekawe jaki będzie u Nas budżet na III ligę,czy gastro-w ogóle zostaną...
Cóż jakoś to będzie,grunt ,by się nie sprzedać :)



Polonia Bytom miała 4 bańki - licencji na nowy sezon BRAK (bo kasy brak i długi są).
ŁKS - 6 baniek i utrzymanie na maksymalnym farcie w ostatniej kolejce. Takie sytuacje zdarzają się raz na kilkanaście lat.
Odra Wodzisław - stagnacja ligowa od wielu lat, kogo wypormuja, tego wyprzedają. Nigdy nie będą się liczyć w walce o wyższe miejsca.
Sosnowiec - spadkowicz + korupcja
Widzew - spadkowicz numer dwa plus degradacja za korupcję.
Ruch - kolejny po Odrze Wodzisław klub którego czeka stagnacja w esktraklasie. Na Śląsku bida, więc o inwestorach nawet nie marzą.

Powtarzam do bólu, bo widzę, że niektórym wizja pieniędzy i ekstraklasy przysłoniła oczy - Drzymała nie będzie pompował kasy w Pogoń. Jego zamiarem jest odsprzedanie miejsca w lidze i kasa z C+, na której w 99% opierać się będzie budżet. Ciekaw jestem ilu z tych pajaców sukcesu będzie przychodzić na mecze, gdy ewentualny Groclin Szczecin będzie walczył o miejsca w dolnej części tabeli. Bo o wielkich transferach i mocnym składzie można zapomnieć. Zbigniew Dobry Wujek już wyprzedaje swój arsenał bałkański...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6018 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:53

  eJay napisał:  




Drzymała nie będzie pompował kasy w Pogoń. Jego zamiarem jest odsprzedanie miejsca w lidze i kasa z C+, na której w 99% opierać się będzie budżet. Ciekaw jestem ilu z tych pajaców sukcesu będzie przychodzić na mecze, gdy ewentualny Groclin Szczecin będzie walczył o miejsca w dolnej części tabeli. Bo o wielkich transferach i mocnym składzie można zapomnieć. Zbigniew Dobry Wujek już wyprzedaje swój arsenał bałkański...



Tylko kto ma to odkupić ??? Miasto, ktore ma na karku odszkodowanie dla Gondora ??? Pamiętacie jak Begdas sprzedawał akcje Gongorowi to mowa była o kilkunastu milionach !!! MEGA-PRZEKRĘT czuję. Gastronomicy przejedzą te 9 baniek i ogłoszą upadłość klubu !!!

A wyprzedaż już się zaczeła, nie tylko bałkańsko-czeska: Jodłowiec, Rocki, Sikora, Sedlaczek, Kumbev, Muszalik.


PS
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:59
Odsprzedać = fuzja. A patrząc co robi Drzymała z zawodnikami to modlę się, aby Rockmeni dostali kolejnego udaru mózgu i nie zgodzili się na warunki umowy. Przecież nie będziemy mieli kim grać w ekstraklasie. To jest chore, ale jak widać niektórzy są wyjątkowo sprzedajni...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Shaggy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8094 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 11:02
Butalka w głowe zadymy jakie ty mecze oglądasz bo ja odkąd ptaki odleciały zabieram swoją 5 letnią córę biega na dole przy płocie jakoś głowa cała. A poza tym było kilka imprez towarzyszących wiec na stadionie byliśmy 1,5 godziny przed meczem. A jak była 1 liga to co na co było patrzeć na tynkarzy malarzy i innych brazylijskich akrobatów.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 11:42

  antyC napisał:  
część osób ostatnio bardzo udzielajacych sie na forum powinna zrozumiec, że są dwa znaczenia, które jak najbardzie kłucą się ze sobą (moralnie i dosłownie)
- kibice Pogoni
- sympatycy piłki noznej (ekstraklasowej)
I jedno jest w tym pewne, ze sympatycy nigdy ale to nigdy nie byli, nie są i nie będą kibicami POGONI, bo wam zależy na wielkiej piłce, a nie WIELKIEJ POGONI



Ci jak to określiłeś ' sympatycy futbolu ' na razie wykazują się głupotą i nieznajomością faktów, bo wątpię jeśli jeden czy drugi znaliby nie tak przecież odległą historię związaną z Gondorem czy Ptakiem to dalej tak hurraoptymistycznie podchodziliby do tego całego cyrku i dalej całowaliby buty drzymale.


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8049 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 11:43
Przeczytałem około 20 stron pieprzenia totalnych głupot większości osób, którzy nazywają się kibicami. Smutne, że tak mało ludzi rozumie to, iż Pogoń Szczecin to coś więcej niż jebana Ekstraklasa!!! jak to napisał Wasiel nigdy tego nie zrozumiecie. A ty gościu o nicku coś tam Pogoniarz zamknij się i pieprzni się łbem o ścianę bo to już jest żenujące ;)

Jedyna słuszna droga: Pogoń - II ligowa!!!!!!!


Pogoń To My!
Shaggy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8094 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:00
komu fuzja wyszła na dobre??? orange entuzjaści podajcie przykład ja wam daje kilka które pogrążyły kluby:
lechia/olimpia gdansk
polonia/szombierki Bytom
Pogon/piotrcovia
sokól /gks tychy
lechia/polonia gdansk
lech/amica
zawisza/kp konin
kujaviak/zawisza bydgoszcz
zawisza/chemik bydgoszcz

I zamilczcie na zawsze!!!!


Be Jot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5885 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:00
uwazam ze kilka osob ze stowarzyszenia PSN NIE MA PRAWA DECYDOWAC w sprawie odrzucenia oferty drzymaly zdecydowana wiekszosc kibicow chce tego polaczenia chce chodzic i ogladac extraklase moze panowie z PSN najpierw podpisza sie swoimi nazwiskami a pozniej zaczna sami finansowac Pogoń z wlasnej kieszeni jesli sa tacy madrzy chce ogladac w szczecinie ekstraklase wiec PSNniech mi to zapewni bo nie maja prawa decydowac za wiekszosc


Post napisał Be. Jot.
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8049 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:03
Ja chyba nie wytrzymam !!! wrrr kolejny kurwa kibic sukcesu


Pogoń To My!
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:06
Heh my sie tu mozemy klocic jeszcze dlugo , a i tak czy ktos sie sprzeciwia czy nie zrobia jak beda chcieli bo jak nie wiadomo co chodzi to chodzi o pieniadze .


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:06

  Be Jot napisał:  
uwazam ze kilka osob ze stowarzyszenia PSN NIE MA PRAWA DECYDOWAC w sprawie odrzucenia oferty drzymaly zdecydowana wiekszosc kibicow chce tego polaczenia chce chodzic i ogladac extraklase moze panowie z PSN najpierw podpisza sie swoimi nazwiskami a pozniej zaczna sami finansowac Pogoń z wlasnej kieszeni jesli sa tacy madrzy chce ogladac w szczecinie ekstraklase wiec PSNniech mi to zapewni bo nie maja prawa decydowac za wiekszosc



Chcesz ogladac Ekstraklase? OK nie ma sprawy .Pociag- Poznan i jedziesz . Jak to nie pasuje to masz blizej Berlin !!I zamilcz narescie


Be Jot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5885 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:10
dlaczego panowie ze stowarzyszen ktore sa przeciw drzymale sie nie podpisuja imieniem i nazwiskiem jesli chca decydowac za wszystkich dlaczego na ich spotkaniach nie ma dziennikarzy mam w nosie takie stowarzyszenia chce Pogońi grajacej w eksralidze a stowarzyszene rozpedzic nie zycze sobie zeby wypowiadali sie za mnie


Post napisał Be. Jot.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:10

  Be Jot napisał:  
uwazam ze kilka osob ze stowarzyszenia PSN NIE MA PRAWA DECYDOWAC w sprawie odrzucenia oferty drzymaly zdecydowana wiekszosc kibicow chce tego polaczenia chce chodzic i ogladac extraklase moze panowie z PSN najpierw podpisza sie swoimi nazwiskami a pozniej zaczna sami finansowac Pogoń z wlasnej kieszeni jesli sa tacy madrzy chce ogladac w szczecinie ekstraklase wiec PSNniech mi to zapewni bo nie maja prawa decydowac za wiekszosc



Za malo wymagasz. Ekstraklasa to malo. Musisz miec zapewnienie , ze Groclin bedzie w pierwszej trojce tabeli. Przeciez porazek ogladac nie bedziesz.


pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:14
Kiedy jest pierwszy wyjazd w sierpniu i gdzie.Bo trzeba juz gardła szykować.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:14

  Be Jot napisał:  
dlaczego panowie ze stowarzyszen ktore sa przeciw drzymale sie nie podpisuja imieniem i nazwiskiem jesli chca decydowac za wszystkich dlaczego na ich spotkaniach nie ma dziennikarzy mam w nosie takie stowarzyszenia chce Pogońi grajacej w eksralidze a stowarzyszene rozpedzic nie zycze sobie zeby wypowiadali sie za mnie



A co to takiego ' eksraliga ' ?

Żałosne wypociny naprawdę..


Kapelano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:14
Witam

Obserwując to wszystko co dzieje sie wokół Groclinu nie mozna oprzeć się wrażeniu że trwa jedna wielka ewakuacja.
Dziś mozna przeczytać na różnych portalach iż finalizowane są transfery Przyrowskiego,Majewskiego i innych kluczowych zawodników Groclinu.
Pewne jest ze Drzymała wycofuje się na dobre z piłki-bo gdyby chciał zostać to nie rozwalał by klubu budowanego z mozołem przez kilkanaście lat.
Nieznane są powody takiej decyzji Drzymały i nigdzie nie doczytałem się słowa wyjaśnienia na ten temat.Chodzą słuchy że wartość jego kapitału drastycznie spadła,ale z tego co pamiętam Drzymała jako jeden z nielicznych na tyle dobrze prowadził klub że spółka piłkarska wykazywała zysk.

Gdzieś na lipiec prokuratura zapowiedziała przekazanie PZPN kolejnej transzy materiałów związanych z korupcją w polskim futbolu.Być może wtedy padnie mit że są kluby bez skazy i być może wtedy okaze się czego Drzymała chciał się pozbyć.

Pozdrawiam


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 12:20

  Be Jot napisał:  
uwazam ze kilka osob ze stowarzyszenia PSN NIE MA PRAWA DECYDOWAC w sprawie odrzucenia oferty drzymaly zdecydowana wiekszosc kibicow chce tego polaczenia chce chodzic i ogladac extraklase moze panowie z PSN najpierw podpisza sie swoimi nazwiskami a pozniej zaczna sami finansowac Pogoń z wlasnej kieszeni jesli sa tacy madrzy chce ogladac w szczecinie ekstraklase wiec PSNniech mi to zapewni bo nie maja prawa decydowac za wiekszosc



A ty masz prawo decydować o przyszłosci Pogoni? Co ty zrobiłeś dla tego klubu abyś miał prawo odzywać sie i decydować o jego losie? Byłeśchoć raz na meczu w 4 lidze? a może choc raz serpentyną na meczu rzuciłeś? kim ty naprawde jesteś abyś miał decydować o czymś w czym nie masz zielonego pojecia!


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005