Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 01:38

  ktoś24 napisał:  

  evilt napisał:  
W Grodzisku Drzymała chce utworzyć Klub Dyskobolia - taki który będzie spokojnie utrzymywać się w 3 lidze.



To jest po prostu nieprawda. Nowa Dyskobolia która od tego sezonu bedzie grać w IV(V) lidze nie będzie miała praktycznie nic wspólnego z Drzymałą: http://www.dyskobolia.org/index.php?function=show_all&no=1386



Trochę skróciłem moją myśl ale już mówię o co chodzi.
Cytat z artykułu z linka który podałeś:

"Osobną sprawą są środki finansowe na działanie drużyny seniorów. O ile na prowadzenie drużyn dziecięcych stowarzyszenie otrzymuje dotacje, o tyle na te „dorosłe” rozgrywki trzeba będzie pozbierać pieniądze od sponsorów. Rozmowy na ten temat są prowadzone i są obiecujące – szczegóły będą dopracowywane po jednoznacznym określeniu kosztów związanych między innymi ze stypendiami dla zawodników. Wiele jednak wskazuje na to, że grodziscy biznesmeni nie odwrócą się od klubu i wspomogą go finansowo i organizacyjnie."

Właśnie jednym z tych ludzi którzy mieli by wspomagać klub finansowo jest Drzymała. Nie zapominajmy też że stadion na którym będzie grał ta nowa Dyskobolia należy do Drzymały itp.

Aha - jeszcze tam było że właśnie jak kibice nie będą wywieszać jakiś transparentów obrażających Drzymałę to właśnie im pomoże z tym nowym klubem. A jaka prawda - czy będzie pomagał czy też nie to na prawdę nie wiem. Przekazuję tylko to co wyczytałem. Pozdro :)


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 01:38
czlowiek wraca po pracy i musi 12 stron przeczytac, bo jakies pokemony zaczely sie logowac, co nagle im sie przypomnialo co to Pogon, noz sie po prostu otwiera, gdzie byliscie tak licznie kiedy klub byl w potrzebie?, No pytam sie gdzie?

teraz chcecie by wasze zdanie bylo brane pod uwage, ale na szacunek trzeba zasluzyc, ja tam wole 1000 wiernych kompanow, niz 20000 przypadkowych lamusow, ktorym po kilku porażkach zwyczajnie znudzi sie chodzenie na mecze, jakiej by nazwy ten klub nie mial.
I jeszcze jakies smieszne proby licytowania sie kto na ilu meczach byl? chcesz sie licytowac, anoniomowy kibicu?
powiedz lepiej na ilu byles w tym sezonie.

tylko PS, jebac fuzje, jebac Groclin, Dyskobolie zostwic w Grodzisku.
i jeszcze cytat z piosenki
"bo nie sila, lecz charakter daje nam przewage"

PS bedzie dobrze


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 01:41

  (P)ogoniarz napisał:  

  CzK napisał:  

Hmm... z tego zdania wyciagam wnoski ze obecni sponorzy których mozna zliczyc na palcach sami nie sa w pełni przekonani do fuzji-tzn ze jej nie chca! Wiec jak klub chce pozyskiwac potencjalnych sponsorów skoro nie potrafil przez rok pozykac nikogo! oraz nie moze sam porozumieć sie z obecnymi! czy to nazywa sie profesjonalne zarzadzanie?



No wybacz ale znalezienie sponsora dla III ligowej drużyny z pewnością nie jest łatwe... co innego w ekstraklasie, chodzi tu niestety jak we wszystkim o pieniądzę ale nie ma sportu bez kasy!



Jest! Amatorski i Pół Amatorski - ale wtedy trzeba pożegnać się z marzeniami o Ekstraklasie.


O zgadzam się z Shivanem! Będzie dobrze!! Mi się przypomina kabaret Moralnego Niepokoju gdzie fachman robi remont domu i mówi do właściciela - Będzie Pan zadowolony!!! Będzie Pan zadowolony!!! Będzie Pan zadowolony!!!
Będzie dobrze!!! Będzie dobrze!!! Będzie dobrze!!! Hmm a co jak nie będzie jednak dobrze? Hmmm to wtedy Hmmm Jakoś to będzie!!
Dobranoc :)


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6652 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 01:44

  evilt napisał:  


Zgadzam się z Tobą - to nie my mamy szukać sponsora ale odwracając lekko kota ogonem - sponsor się znalazł i jak możemy mówić że go nie chcemy?

Hmm ja te zdanie odbieram inaczej. Że dlaczego Stowarzyszenie olewa to że obecni sponsorzy chcą się promować na boiskach pierwszej ligi oraz że wtedy przyjdą nowi (potencjalni).
Profesionalne Zarządzanie? Hmmmm. Panowie S i K mieli być chyba raczej tylko na początek. Na dobry początek. Jednak zarządzanie 4 ligowca a 1 ligowca różni się od siebie.



W tym sek ze Drzymała niechce sponsorować Pogoni , a jedynie zrobic fuzje oby nie stracic pieniedzy z Canał plus - tak jak napisałem posta wczesniej. Kazdy zachwycił sie Drzymała i tym co zrobił w Grodzisku- ok tam to zrobił dobrze ale tam inwestował a tu niechce - jeszcze raz- niechce inwestowac! wiec jakiego oni znalezli sponsora? zadnego. Znalezli sprzedawce. Sponsorem to jest Bosman.

Obierasz inaczej ale tam jest wyrażnie napisane ze wiekszoc co oznacza ze nie wszyscy! i zadne Stowarzyszenie nie jest od zajmowania sie sponsorami klubu, od tego jest marketing klubowy, który tutaj powinnien nazywac sie marketingo-podobne.

Widzisz sam prawisz ze 4 i 1 liga rozni sie od siebie ja dodam ze nawet bardzo, ale nasi wlodarze nie nadaja sie ani na jedno ani na druga wiec skad to ich parcie na ekstraklase? Ubrał sobie jeden z drugim gejowskie okularki, brodke zapuscil i myslal ze to to samo co nalewanie piwa w pubie czy ciecie desek w tartaku...a teraz chyba wyraznie szukaja tymi swoimi oswiadczeniami i zachowaniem mozliwosci namieszania i spierdole***.

Ostatnio edytowany przez: PL, 27 czerwca 2008, 01:49 [2 raz(y)]


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 01:52

  evilt napisał:  


Na koniec znowu wrzucam wypowiedź z onetu.
"Skoro Drzymała tak chce do Szczecina to niech wykupi akcje i zainwestuje w
aktualną drużynę Pogoni i wtedy będzie jak trzeba. Z kogo robicie idiotów? Przeniesie Dyskobolie do Szczecina nazwie ją Pogoń i to ma być Pogoń Szczecin? Tak to tylko w Poznaniu ..."

Co o tym sądzicie? Co jakby Drzymała przyszedł i odkupił udziały od kogoś tam i miał ponad 50% i takie tam? I zamiast sprowadzać całą drużynę - kupował by (nawet i tych samych)?
Tak się zastanawiam czy my po prostu nie boimy jak ognia inwestorów po Ptaku?

A co myślicie o tym - Jest fuzja ale gramy tak gdzie jesteśmy teraz? Ale ze składem wzbogaconym oczywiście o piłkarzy Z Grodziska? Wiadomo że byśmy raczej bez problemu awansowali do OE.

Nie zrozumcie mnie źle. Jak już napisałem wcześniej myślę że fuzji i tak nie będzie więc nawet się nie zastanawiam czy mam ją poprzeć czy też nie. A te powyższe pytania to po prostu ciekawość.
Pozdrawiam. Do jutra.



evit - pytasz normalnie, to normalnie odpowiem (w przeciwienstwie do wiekszosci nowozalogowanych "kochajacychPogonOdZawsze" :) - Drzymala juz na wstepie powiedzial i PN i kibicom, ze nie interesuje go sponsorowanie Pogoni, lecz gdy do fuzji nie dojdzie, moze pojdzie po rozum do glowy i zastanowi sie jeszcze raz. To byl jeden z pierwszych punktow przy rozmowie kibicow z Zbigniewem D. Ale najwyrazniej on chce ten klub opchnac jakiemus miastu, nie jest tajemnica, ze zaczyna go to wszystko przerastac. A OE daje kasiore z C+ i tylko o to chodzi.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 01:55
mecze Pogoni od przyszłego sezonu,pełne trybuny oprawy na światowym poziome,zdobywamy mistrza Polski,jesteśmy w pucharach.....A marchewkę kupiłeś pytam sie, marchewkę kupiłeś.

Jedyna droga Pogoń 2Ligowa.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 02:30
to jest straszne-nie wiedziłem ze kiedyś tu tak bedzie-zaki jestes? za Pogońia..bach bach..ale za jaka Pogońia? jak za jaka? za szczecińską...kuuuurwa jebał was wszystkich pies!!!!!!!!!!!!


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 03:24
jedyne na co cala ta sprawa z fuzja zasluguje to komentarz w takim tonie jak cytowany przez RAF-ka tekst Romana Zielinskiego (zostal gdzies tam daleko w tyle)

dziwie sie niektorym, ze maja jeszcze cierpliwosc pisac do "fuzjonistow", wiec napisze i ja:

lepiej byc kibicem bez extraklasy niz kurwa bez honoru... <--- i o to w tej sprawie chodzi / i to nie podlega dyskusji!

pozdrawiam cieplo spod kola podbiegunowego.


lol
pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 06:21
a to ze robiliscie zadymy na Pogoni wbiegaliscie na murawe a jak ktos pisal ze zadyma to odpowiadaliscie morda w kubel ty sie nie znasz to tez wina wasza ze coraz mniej ludzi chodzilo na mecze bo ja wole obejrzec sobie mecz w spokojowej atmosferze a nie dostac butelka w leb mam nadzieje ze ekstraklasa jedna u nas bedzie i skoncza sie takie akcje


Rezerwista71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 06:34

  ja prezes napisał:  
PSN= 3 ligowa kopanina na boisku DUMY POMORZA ZACHODNIEGO...kpina z PRAWDZIWYCH kibiców...


Ty nie jesteś prawdziwym kibicem ,chcesz być "przerzutem"(mówi ci to coś?)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 09:09

  pasik napisał:  
a to ze robiliscie zadymy na Pogoni wbiegaliscie na murawe a jak ktos pisal ze zadyma to odpowiadaliscie morda w kubel ty sie nie znasz to tez wina wasza ze coraz mniej ludzi chodzilo na mecze bo ja wole obejrzec sobie mecz w spokojowej atmosferze a nie dostac butelka w leb mam nadzieje ze ekstraklasa jedna u nas bedzie i skoncza sie takie akcje



Jak wolisz to sobie oglądaj mecze w telewizji a Pogoń będzie w ekstraklasie jak awansuje do niej na boisku


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 09:29

  pasik napisał:  
a to ze robiliscie zadymy na Pogoni wbiegaliscie na murawe a jak ktos pisal ze zadyma to odpowiadaliscie morda w kubel ty sie nie znasz to tez wina wasza ze coraz mniej ludzi chodzilo na mecze bo ja wole obejrzec sobie mecz w spokojowej atmosferze a nie dostac butelka w leb mam nadzieje ze ekstraklasa jedna u nas bedzie i skoncza sie takie akcje



Oswiec mnie bo nie pamietam kiedy w tym sezonie kibice byli na boisku ?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
leisaw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 09:54

  pasik napisał:  
a to ze robiliscie zadymy na Pogoni wbiegaliscie na murawe a jak ktos pisal ze zadyma to odpowiadaliscie morda w kubel ty sie nie znasz to tez wina wasza ze coraz mniej ludzi chodzilo na mecze bo ja wole obejrzec sobie mecz w spokojowej atmosferze a nie dostac butelka w leb mam nadzieje ze ekstraklasa jedna u nas bedzie i skoncza sie takie akcje



glupi jestes i tyle... Piłka nożna to nie tylko posadzenie dupy na krzeselku i wpierdalanie slonecznika... To sens życia ktorego nigdy nie zrozumiecie.


pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:11

  ostry napisał:  

  pasik napisał:  
a to ze robiliscie zadymy na Pogoni wbiegaliscie na murawe a jak ktos pisal ze zadyma to odpowiadaliscie morda w kubel ty sie nie znasz to tez wina wasza ze coraz mniej ludzi chodzilo na mecze bo ja wole obejrzec sobie mecz w spokojowej atmosferze a nie dostac butelka w leb mam nadzieje ze ekstraklasa jedna u nas bedzie i skoncza sie takie akcje



Oswiec mnie bo nie pamietam kiedy w tym sezonie kibice byli na boisku ?

no to widać jaki z ciebie kibic chyba tylko ogladales relacje live na stronie


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:11
Do oranż-optymistów: Jakieś mocne leki bierzecie czy co? Wizja Drzymały-dobroczyńcy przysłoniła wam rozumne myślenie? Jaki z niego inwestor sie pytam skoro ze swojej kieszeni nie ma zamiaru wyłożyć złamanego grosza. Te wszystkie nadzieje na "lepszą przyszłość" to produkt waszej rozbudzonej wyobraźni. Drzymała w tej formie i na takich zasadach jest nie do zaakceptowania - to tylko pompowanie balonika który za rok pęknie z hukiem. Naszego miasta i lokalnych sponsorów w tej chwili zwyczajnie nie stać na samodzielne finansowanie ekstraklasy za wszelką cenę. Jeśli na forum znajdzie się mądrala który wytłumaczy jak za 9 baniek na sezon (canal +) utrzymać drużyne w OE to zycze powodzenia. Kwestie naszej tradycji, historii klubu i zatraconej tożsamości kibiców celowo pomijam bo omawiane były już w dotychczasowych postach i zdania w tym temacie nie zmienię


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:17
"no to widać jaki z ciebie kibic chyba tylko ogladales relacje live na stronie"

Wlasnie widac kto tu czytal relacje live. Wiec powiesz mi kiedy byly te zadymy ?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:20
Teraz coś do tych wszystkich krzykaczy ...

Pewnie oglądaliście finał Pucharu Polski ( Legia - Wisła ) Pamiętacie oprawę Legionistów (skierowaną do ITI) ? Cechował ją świetny cytat, który został wyróżniony w moim poście - "To nasza pasja, która nie ma końca" i "Siła miłości niszczy siłę pieniądza"

Uczmy się na własnych błędach, a nie Wy jak tylko usłyszycie słowo "Ekstraklasa" to już mokro w gaciach. Spokojnie do Ekstraklasy trafimy, ale tylko dzięki sportowym awansom a nie przy "zielonym stoliku".
Według mnie II liga zapowiada się bardzo ciekawie, konkretne wyjazdy i wreszcie trafimy na Zagłębie Sosnowiec z którym to się mijaliśmy.

A więc do tych wszystkich kibiców OE,którzy w przeciągu paru dni zalali to forum.Przestańcie płakać,wylewać swoje żale i zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:22
część osób ostatnio bardzo udzielajacych sie na forum powinna zrozumiec, że są dwa znaczenia, które jak najbardzie kłucą się ze sobą (moralnie i dosłownie)
- kibice Pogoni
- sympatycy piłki noznej (ekstraklasowej)
I jedno jest w tym pewne, ze sympatycy nigdy ale to nigdy nie byli, nie są i nie będą kibicami POGONI, bo wam zależy na wielkiej piłce, a nie WIELKIEJ POGONI


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:26

  ostry napisał:  
"no to widać jaki z ciebie kibic chyba tylko ogladales relacje live na stronie"

Wlasnie widac kto tu czytal relacje live. Wiec powiesz mi kiedy byly te zadymy ?



jak chcesz dokladnie moge poszukac bo nie zapisalem w moim pamietniczku ze napierdalalem sie na meczu Pogoni wbieganie na plyte boiska wywalanie z sektora Hindusow bo Pogon musi byc biala bijatyki w okolicach sektrora 12 no tak ale na relacj ilive ani na zdjeciach tego nie ma


no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6376 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 10:29
Zbigniew Drzymała dał "zielone światło" transferowi zagranicznemu Sebastiana Przyrowskiego. Chciałby jednak dostać za reprezentanta Polski przynajmniej milion euro.
Tyle są skłonni zapłacić Austriacy z Red Bull Salzburg. Bramkarzem z Grodziska Wielkopolskiego zainteresowane są także kluby rosyjskie i tureckie.

W przypadku transferu Przyrowskiego i porzenosin klubu do Szczecina jego miejsce w bramce zająłby Boris Peskovic.
Więcej w "Przeglądzie Sportowym"


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005