Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:09

  evilt napisał:  

  energ napisał:  

  evilt napisał:  
Panowie. Czytając Wasze wypowiedzi musiałem się zarejestrować i napisać co o tym myślę.

Po pierwsze źle że się kłócicie!! Tak nie powinno być. Decyzja i tak nie zależy od nas. Nawet jak by było 100% poparcie dla fuzji to i tak stowarzyszenia napisało by co ONI o tym myślą kierując się swoją logiką itp.

Faktem jest że bez pieniędzy nie ma Wielkiego Sportu! Chyba każdy się z tym zgodzi.

Jak znam życie fuzji nie będzie i pewnie wielu się z tego ucieszy. Niestety obecnie gramy w tej lidze a nie innej i bez pieniędzy już w niej zostaniemy na dobre. Nie zrozumcie mnie źle. Nie mówię że to dobrze czy źle.
Aby grać w wyższej lidze trzeba dostosować stadion do wymogów które się coraz bardziej zaostrzają i chyba każdy mi przyzna rację że ciężko je spełnić bez pieniędzy.
Zapytałbym Stowarzyszeń które dziś są przeciwne fuzji skąd weźmiemy pieniądze? Ale odpowiedzi nie uzyskam bo jestem małym szarym kibickiem -NIKIM!
Ale pewnie w ich mniemaniu "złapie się" jakiegoś sponsora albo sprzeda butelki czy coś. Przecież my Polacy kochamy prowizorki.

Podsumowując. Nawet się nie zastanawiam czy jestem za fuzją czy też nie. Moje zdanie tak jak i pewnie większości tu wypowiadających się nic nie znaczy. Ja chcę tylko żeby Pogoń nie przestała istnieć. Nie będzie sponsora to nie będzie - będziemy grać cały czas w tej lidze co teraz jesteśmy i będzie git.

I na koniec jeszcze raz - nie kłóćmy się ludzie. Pozdrawiam.



Weź się nie odzywaj - przeciez jestes dopiero 0 dni na forum, na pewno nie jestes kibicem Pogoni :D



Oj przepraszam. Jestem tu aż o kilka dni krócej zarejestrowany niż Ty więc nie mam swojego zdania. Przepraszam że miałem czelność wtrącić się do waszej kłótni.
A tak nawiasem mówiąc - aż takie okropne rzeczy napisałem że trzeba mnie obrażać że nie jestem kibicem Pogoni?
Może się mylę że jednak trzeba mieć kilka złotówek żeby klub miał pewne miejsce w ekstraklasie.
Dobra skoro mi nie wolno to nie będę się wypowiadać.
Szkoda tylko że kibice jednego klubu tak się kłócą miedzy sobą a to i tak nie ma większego znaczenia...
Mimo wszystko pozdrawiam.



Wyluzuj i poprostu nie słuchaj tego pajaca :)
Jebać fuzję


Against modern wszystko!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:10
Czlowieku zamilcz juz !!![ energ]


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7739 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:12

  Lrd napisał:  

  evilt napisał:  

  energ napisał:  

  evilt napisał:  
Panowie. Czytając Wasze wypowiedzi musiałem się zarejestrować i napisać co o tym myślę.

Po pierwsze źle że się kłócicie!! Tak nie powinno być. Decyzja i tak nie zależy od nas. Nawet jak by było 100% poparcie dla fuzji to i tak stowarzyszenia napisało by co ONI o tym myślą kierując się swoją logiką itp.

Faktem jest że bez pieniędzy nie ma Wielkiego Sportu! Chyba każdy się z tym zgodzi.

Jak znam życie fuzji nie będzie i pewnie wielu się z tego ucieszy. Niestety obecnie gramy w tej lidze a nie innej i bez pieniędzy już w niej zostaniemy na dobre. Nie zrozumcie mnie źle. Nie mówię że to dobrze czy źle.
Aby grać w wyższej lidze trzeba dostosować stadion do wymogów które się coraz bardziej zaostrzają i chyba każdy mi przyzna rację że ciężko je spełnić bez pieniędzy.
Zapytałbym Stowarzyszeń które dziś są przeciwne fuzji skąd weźmiemy pieniądze? Ale odpowiedzi nie uzyskam bo jestem małym szarym kibickiem -NIKIM!
Ale pewnie w ich mniemaniu "złapie się" jakiegoś sponsora albo sprzeda butelki czy coś. Przecież my Polacy kochamy prowizorki.

Podsumowując. Nawet się nie zastanawiam czy jestem za fuzją czy też nie. Moje zdanie tak jak i pewnie większości tu wypowiadających się nic nie znaczy. Ja chcę tylko żeby Pogoń nie przestała istnieć. Nie będzie sponsora to nie będzie - będziemy grać cały czas w tej lidze co teraz jesteśmy i będzie git.

I na koniec jeszcze raz - nie kłóćmy się ludzie. Pozdrawiam.



Weź się nie odzywaj - przeciez jestes dopiero 0 dni na forum, na pewno nie jestes kibicem Pogoni :D



Oj przepraszam. Jestem tu aż o kilka dni krócej zarejestrowany niż Ty więc nie mam swojego zdania. Przepraszam że miałem czelność wtrącić się do waszej kłótni.
A tak nawiasem mówiąc - aż takie okropne rzeczy napisałem że trzeba mnie obrażać że nie jestem kibicem Pogoni?
Może się mylę że jednak trzeba mieć kilka złotówek żeby klub miał pewne miejsce w ekstraklasie.
Dobra skoro mi nie wolno to nie będę się wypowiadać.
Szkoda tylko że kibice jednego klubu tak się kłócą miedzy sobą a to i tak nie ma większego znaczenia...
Mimo wszystko pozdrawiam.



Wyluzuj i poprostu nie słuchaj tego pajaca :)
Jebać fuzję



Ja sie bardzo żadko wypowiadam na Forum...ale poprostu az człowkieka krew zalewa jak nie które wypowiedzi czyta....
Jebać!!!


POGOŃ SZCZECIN MKS
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:12
kurwa idzcie juz wszyscy spac


- Tylko Pogoń -
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:14

  Marynarzyk napisał:  

  Cris napisał:  

  energ napisał:  

  DeeMeN. napisał:  

  ZetPe napisał:  
I żadne kółko wzajemnej adoracji. Trzeźwie spojrzenie na świat i wyciaganie błedów z przeszłości.

Tylko głupiec nie uczy sie na błędach ty widocznie nim jesteś i jakim szejkiem by nie był ten cały zbyszek.



Energ zanim coś znowu napiszesz przeczytaj to co napisał ZetPe ze 4 razy ! Może coś zrozumiesz ...



Mi w tej chwili nie chodzi nawet o Drzymałę. Spójrz jak kilkuosobowe towarzystwo zachowuje się wobec kibiców tej samej Pogoni. To jest działanie destrukcyjne, najgorsze, że Ci osobnicy z pod szyldu "Szczecińska albo żadna" tego nie rozumieją. Proszę bardzo - swoją arogancją dalej budujcie klimat pod przyszłe sukcesy Pogoni.




Kurwa ty udajesz czy co ? jestes tak meczacy ze az huj strzela...Jak "towarzystwo" ma sie zachowywac jak pierodolisz wkolko te same farmazony...? Kto Ci dal neta....



energ poczytaj kilka razy posty mądrzejszych ludzi od siebie to może wreszcie przestaniesz pierdolić o towarzystwie wzajemnej adoracji.Jak sie czyta Twoje posty to sie nóż w kieszeni otwiera.



Ja powiem tak: zgoda, niech Drzymała odpierd.... się od Pogoni. Ale ludzie w białych koszulkach "szczecińska albo żadna" niechaj także to zrobią.... szkoda, że na Pogoń przestało juz chodzić tak wielu wiernych kibiców... i to takich którzy chodzili od lat 60'tych czy 70'tych. Codziennie rozmawiam z takimi właśnie znajomymi i uwierzcie, że nie ma tu znaczenia liga tylko popaprana atmosfera, która wytworzyła się jeszcze przed ptaszyskiem, atmosfera która jest spierdolona do dziś, a całą energię tworów typu PSN kieruje się w to aby chujowatość tej atmosfery podsysać. ogarnijcie się w końcu i zrozumcie, że Pogoń to w głównej mierze normalni wierni i oddani kibice których jest wiele tysięcy. Zniechęcając ich do klubu niszczycie sam klub.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6834 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:14
jebać wszystko - race na boisko!

dziekuje, dobranoc

p.s. JEBAĆ!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6652 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:16
Wysyp tanich kibiców na forum... w tym całym cyrku/ zamieszaniu to brakuje mi tylko jednej rzeczy- za pare dni panowie prezesi S i K wydadza oswiadczenie w którym napisza ze wycofuja sie zarzadzania Pogonia i zgodnia cała wine na Stowarzyszenia- kibiców. Bo nie ma co polemizowac tylko w jednym temacie trzeba sie zgodzic ci panowie sie przeliczyli odnosnie Pogoni- chyba zobaczyli co znaczy zarzadzanie klubiem pilkarskim w Polsce i zobaczyli ze otworzy pub w centrum miasta nijak ma sie do klubu sportowego.


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:16
Trzeba chyba zacząć rozmawiać Waszym językiem... czemu wy kurwa nie szanujecie zdania innych kibiców tylko jeździcie jak po najgorszych szmatach niczym z cracovii lub lecha no ja pierdole...!!! Rozumiem że to forum "prawdziwych kibiców" i nie przywykliście do opinii z zewnątrz ale opanujcie się bo zachowujecie się jak jakaś sekta ! (albo mohery i 'jedyne słuszne radio')


Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6674 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:19
ssij lagonde;] jebać fuzje:) Skonczmy ten temat bo nic nie wnosi, kompletnie.


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:19

  (P)ogoniarz napisał:  
Trzeba chyba zacząć rozmawiać Waszym językiem... czemu wy kurwa nie szanujecie zdania innych kibiców tylko jeździcie jak po najgorszych szmatach niczym z cracovii lub lecha no ja pierdole...!!! Rozumiem że to forum "prawdziwych kibiców" i nie przywykliście do opinii z zewnątrz ale opanujcie się bo zachowujecie się jak jakaś sekta !



czlowieku chcesz zmieniac swiat przez forum ? chcesz cos osiagnac przez pisanie tutaj ? no to gratuluje podejscia. idz spac


- Tylko Pogoń -
evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:19
Pozwólcie że wrzucę tu komentarz ze strony tvn24. Przed chwilą go zobaczyłem i prawie padłem.

"Nasza Pogoń zawsze była w kraju postrzegana jako solidny drugoligowiec, nie chcemy żadnego Pana Drzymały i jego Groclinu, nie chcemy pierwszej ligi ani żadnych inwestorów. Uważam nawet, że klub powinien Pogońić też wszystkich sponsorów, bo to też zagraża naszej pięknej tradycji. Klub powinien być sponsorowany przez państwo, tak jak to było przez dziesiątki lat naszej historii a piłkarze powinni być na etatach gdzieś tam. Prosimy nie szargać naszej tradycji i niczego nie zmieniać!!! Pogoń i tak pozostanie fantastyczna bez odbierających honor inwestorów i sponsorów!!!"

Hmmm? Pogonić wszystkich inwestorów? Klub Państwowy? Inwestorzy zabierający honor. Inwestorzy nie zabierający honor...
Tak się zastanawiam jacy to sponsorzy którzy nie zabierają honor? Bez pieniędzy?
Dalej tak się zastanawiam jak chcemy wypełnić po ewentualnym awansie wymogi licencyjne 1ligi oraz ekstraklasy jak już Pogońimy inwestorów.....
A tak na poważnie to jestem zdania że duża część osób przemawia pod wpływem ostrych emocji. Chyba to po prostu spadło na nas jak grom z jasnego nieba. Myślę że byłby o niebo lepiej jakbyśmy mieli dużo czasu na debaty, rozmowy, wyjaśnienie wątpliwości itp.


FCS 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6614 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:19
gdzie byli Ci kibice w 4lidze??


Tylko Pogoń !
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:20

  (P)ogoniarz napisał:  

Czy klub to muszą być tylko 'swoi' piłkarze ?! Powiedzcie mi ilu wychowanków maja najlepsze światowe kluby ?



FC Barcelona na 24 piłkarzy desygnowanych do gry w lidze, 10 to wychowankowie.
Można?
Można!


Z daleka nie będzie widać.
Sajny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:22
„Ja mam dobry pomysł! Zacznijmy od B klasy. Nie liczy się liga, tylko nasza Pogoń!, krok po kroku, będą awanse na boisku, a nie na stole. Trzeba mieć swój honor, nie chcemy żadnego Drzymały, czy innych sponsorów, bo to nam uwłacza. Przecież już mieliśmy kiedyś sponsorów z pieniędzmi i co? Znów to samo! Czy wy nie uczycie się na błędach?! Nie możemy już nigdy mieć sponsora, bo był Bekdas, Gondor i Ptak. Wspólnymi siłami odbudujemy wielką Pogoń. Nie chcemy Drzymały, ani Gastronomików. Liczy się sport, 300 kibiców na stadionie, dwie race na krzyż i Huuuraaaaa!!!Jedziemy na żywioł sami udźwigniemy wszystko, przebrniemy przez przez 10 kolejnych lig bez piłkarzy!!
Jebać fuzje!!”

Trochę tak to wygląda. Nie popadajcie ze skrajności w skrajność


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:22

  ZetPe napisał:  

  (P)ogoniarz napisał:  

Czy klub to muszą być tylko 'swoi' piłkarze ?! Powiedzcie mi ilu wychowanków maja najlepsze światowe kluby ?



FC Barcelona na 24 piłkarzy desygnowanych do gry w lidze, 10 to wychowankowie.
Można?
Można!



Tylko zobacz jak grają ich wychowankowie a jak nasi. ; )


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:23

  bania napisał:  
gdzie byli Ci kibice w 4lidze??



energ'ego sie pytaj on wierny zawsze i wszedzie :D


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:24

  pckjtn napisał:  

  ZetPe napisał:  

  (P)ogoniarz napisał:  

Czy klub to muszą być tylko 'swoi' piłkarze ?! Powiedzcie mi ilu wychowanków maja najlepsze światowe kluby ?



FC Barcelona na 24 piłkarzy desygnowanych do gry w lidze, 10 to wychowankowie.
Można?
Można!



Tylko zobacz jak grają ich wychowankowie a jak nasi. ; )



To ja moge powiedzieć zobacz jak grają ich ściagani pilkarze a jak nasi. ;)


Z daleka nie będzie widać.
evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:25

  CzK napisał:  
Wysyp tanich kibiców na forum... w tym całym cyrku/ zamieszaniu to brakuje mi tylko jednej rzeczy- za pare dni panowie prezesi S i K wydadza oswiadczenie w którym napisza ze wycofuja sie zarzadzania Pogonia i zgodnia cała wine na Stowarzyszenia- kibiców. Bo nie ma co polemizowac tylko w jednym temacie trzeba sie zgodzic ci panowie sie przeliczyli odnosnie Pogoni- chyba zobaczyli co znaczy zarzadzanie klubiem pilkarskim w Polsce i zobaczyli ze otworzy pub w centrum miasta nijak ma sie do klubu sportowego.



A tak z ciekawości... jak chcesz czymkolwiek zarządzać jak kasa pusta? Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane czy jakoś tak hehe.
S i K nie są tacy źli ale chyba każdy o tym wie że im wyższy szczebel rozgrywek tym problemów więcej.


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:27

  (P)ogoniarz napisał:  
Trzeba chyba zacząć rozmawiać Waszym językiem... czemu wy kurwa nie szanujecie zdania innych kibiców tylko jeździcie jak po najgorszych szmatach niczym z cracovii lub lecha no ja pierdole...!!! Rozumiem że to forum "prawdziwych kibiców" i nie przywykliście do opinii z zewnątrz ale opanujcie się bo zachowujecie się jak jakaś sekta ! (albo mohery i 'jedyne słuszne radio')



Kurwa, właśnie to chcę przekazać w ilus tam postach, widocznie kurwa kultury mi brak, że nie potrafię. Masz po prostu rację w tym co napisałeś.
Problem polega na tym, że to towarzystwo i tak nie zrozumie, że nie jest najzajebistsze


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:28

  ZetPe napisał:  


To ja moge powiedzieć zobacz jak grają ich ściagani pilkarze a jak nasi. ;)



Troszkę nie te realia :] Tam są ogromne pieniądze a obecna Pogoń nie ma środków na I(II) ligę !!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005