Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:46
No trzeba zablokować, bo zaraz bedzie wysyp kibiców którzy chodzą na Pogoń od 150 lat i wiedzą najlepiej.


Z daleka nie będzie widać.
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:47

  (P)ogoniarz napisał:  
[...] Spójrzcie na frekwencję na stadionie, tylko bez krzyku że 'widać kto jest prawdziwym kibicem!', pieprzycie o tradycji itd. a ludzie chcą po prostu piłki na dobrym poziomie a nie III/IV ligowej kopaniny ! [...]



I na tym forum już wiele razy pojawiła się porada dla takich osób, a ja powtórzę ją jeszcze raz. Do Poznania tylko 3 godziny pociągiem ..


Against modern wszystko!
evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:47
Panowie. Czytając Wasze wypowiedzi musiałem się zarejestrować i napisać co o tym myślę.

Po pierwsze źle że się kłócicie!! Tak nie powinno być. Decyzja i tak nie zależy od nas. Nawet jak by było 100% poparcie dla fuzji to i tak stowarzyszenia napisało by co ONI o tym myślą kierując się swoją logiką itp.

Faktem jest że bez pieniędzy nie ma Wielkiego Sportu! Chyba każdy się z tym zgodzi.

Jak znam życie fuzji nie będzie i pewnie wielu się z tego ucieszy. Niestety obecnie gramy w tej lidze a nie innej i bez pieniędzy już w niej zostaniemy na dobre. Nie zrozumcie mnie źle. Nie mówię że to dobrze czy źle.
Aby grać w wyższej lidze trzeba dostosować stadion do wymogów które się coraz bardziej zaostrzają i chyba każdy mi przyzna rację że ciężko je spełnić bez pieniędzy.
Zapytałbym Stowarzyszeń które dziś są przeciwne fuzji skąd weźmiemy pieniądze? Ale odpowiedzi nie uzyskam bo jestem małym szarym kibickiem -NIKIM!
Ale pewnie w ich mniemaniu "złapie się" jakiegoś sponsora albo sprzeda butelki czy coś. Przecież my Polacy kochamy prowizorki.

Podsumowując. Nawet się nie zastanawiam czy jestem za fuzją czy też nie. Moje zdanie tak jak i pewnie większości tu wypowiadających się nic nie znaczy. Ja chcę tylko żeby Pogoń nie przestała istnieć. Nie będzie sponsora to nie będzie - będziemy grać cały czas w tej lidze co teraz jesteśmy i będzie git.

I na koniec jeszcze raz - nie kłóćmy się ludzie. Pozdrawiam.


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:48

  Cywil napisał:  

Berlin i Poznań blisko jak już ktoś przytomnie zauważył.



Chciałbym jednak kibicować SWOJEJ drużynie... ale Wy wiecie lepiej, że nie jestem 'prawdziwym' kibicem, śmiechu warte.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:48

  (P)ogoniarz napisał:  


Czy naprawdę jesteście już tak bardzo zaślepieni, że nie widzicie podziałów ? Sami najeżdżacie i to ostro na normalnych kibiców których chcą Pogoni w ekstraklasie! Spójrzcie na frekwencję na stadionie, tylko bez krzyku że 'widać kto jest prawdziwym kibicem!', pieprzycie o tradycji itd. a ludzie chcą po prostu piłki na dobrym poziomie a nie III/IV ligowej kopaniny ! Czy tak trudno zrozumieć, że bez pieniędzy o awansach rok po roku możemy pomarzyć ?


To skoro kibice chca pilki na dobrym poziomie , to nalezy myslec o fuzji z Herta Berlin. Bo nasza ekstraklasa to tez kopanina , lecz na troche wyzszym poziomie niz w 3 czy 4 lidze. A i o budzet nie bedzie trzeba sie martwic , bo UE nam dofinansuje w ramach integracji euroipejskiej .



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7386 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:48
http://www.tvn24.pl/12694,1555183,wiadomosc.html

"znawcy"...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:50

  (P)ogoniarz napisał:  

  Cywil napisał:  

Berlin i Poznań blisko jak już ktoś przytomnie zauważył.



Chciałbym jednak kibicować SWOJEJ drużynie... ale Wy wiecie lepiej, że nie jestem 'prawdziwym' kibicem, śmiechu warte.



kompromitujesz się człowieku każdą swoja wypowiedzią.groclin Szczecin -"swoja" drużyna nie mam pytań :)


Better dead than red!
ktoś24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:50

  energ napisał:  
to są właśnie argumenty - podobne jak ten z uchwałą FIFA - żenada.



Ja odpowiedziałem merytorycznie na twój post w temacie art.19 FIFA. Nie dostałem odpowiedzi obalającej mój post o zasadach przewidzianych w art.13 FIFA, gdzie mowa o tym że każdy członek FIFA - w tym PZPN - jest zobowiązany do stosowania zapisów statutu FIFA w całości, a więc również zapisów art.19 nowego gdzie mowa o tym, że tylko na drodze sportowej możliwe są awanse, a np. zmiana kwatery głównej (siedziby) tudzież nazwy, jest zabroniona. 4 punkt tego artykułu mówi tylko o tym, kto decyduję w konkretnych sprawach np. zmiany nazwy, fuzji itp., a nie o tym JAK ma decydować - o tym mówią zapisy punktów 1-3 w art.19(nowym). Tyle. Jedynym uzasadnieniem PZPN (Kolator-Koźmiński) formalnie zgodnym z prawdą jest fakt, że zapisy te jeszcze nie weszły w życie. Jednakże przyjęcie ich na kongresie w Sydney ("aproved") oznacza, że co najmniej większość członków FIFY zgadza się z ich tezą. Zgoda że nie są jeszcze stanowieniem prawa. Ale będą.
Dla mnie jest to offtop i nie odezwę się więcej w tym temacie.


WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6544 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:51

  energ napisał:  

  DeeMeN. napisał:  

  ZetPe napisał:  
I żadne kółko wzajemnej adoracji. Trzeźwie spojrzenie na świat i wyciaganie błedów z przeszłości.

Tylko głupiec nie uczy sie na błędach ty widocznie nim jesteś i jakim szejkiem by nie był ten cały zbyszek.



Energ zanim coś znowu napiszesz przeczytaj to co napisał ZetPe ze 4 razy ! Może coś zrozumiesz ...



Mi w tej chwili nie chodzi nawet o Drzymałę. Spójrz jak kilkuosobowe towarzystwo zachowuje się wobec kibiców tej samej Pogoni. To jest działanie destrukcyjne, najgorsze, że Ci osobnicy z pod szyldu "Szczecińska albo żadna" tego nie rozumieją. Proszę bardzo - swoją arogancją dalej budujcie klimat pod przyszłe sukcesy Pogoni.




Za tym kilku osobowym stowarzyszeniem stoi wielu kibiców odpowiedzialnych za to ze POGOŃ jest znana w Polsce. Na przykład ludzi odpowiedzialnych za oprawy, ludzi dzięki którym mamy teraz Pogoń II lidze to oni monitorowali powstanie najpierw PSN a później IV ligowej Pogoni, to oni poświęcają cale swoje życie temu klubowi wiec mesle ze maja najwięcej do powiedzenia i wiedza co mówią.


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:56

  (P)ogoniarz napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
człowieku zrozum My już to gdzieś przerabialiśmy znowu chcą Nam wmówic że są wśród nas podziały i takie tam.znowu wieje żydowską propagandą.smolny z kalzuznym zamiast na klub wolą opłacać internautów ot sponsoring klubu pełną gębą.



Czy naprawdę jesteście już tak bardzo zaślepieni, że nie widzicie podziałów ? Sami najeżdżacie i to ostro na 1. normalnych kibiców których chcą Pogoni w ekstraklasie! 2. Spójrzcie na frekwencję na stadionie, tylko bez krzyku że 'widać kto jest prawdziwym kibicem!', pieprzycie o tradycji itd. a ludzie chcą po prostu 3. piłki na dobrym poziomie a nie III/IV ligowej kopaniny ! 4. Czy tak trudno zrozumieć, że bez pieniędzy o awansach rok po roku możemy pomarzyć ?
Jestem przekonany że te 90% jest tego zdania, a Wasze komentarze o 5. 'kupowaniu' komentarzy na v.pl są gorzej niż żałosne.



1. My też chcemy Pogoni w ekstraklasie- wywalczając ją na boisku a nie przy stole! Dotarło ?
2. Jak by przyszedł jeden z drugim na IV lige to by i frekwencja skoczyła. Wstyd, że spadliśmy czy może duma nie pozwala ?
3. Twierdzisz, że ekstraklasa pokazuje dobra pilke ? No cóż nie ma to jak oglądanie umoczonych klubów po uszy w korupcję. Śmiem twierdzić, że jeżeli chcesz dobrej piłki, to droga Szczecin - Berlin nie najgorsza i i ceny przystępne.
4. Nikt nie mówił, że będzie łatwo
5. Kupowanie głosów? pierwsze słyszę.
I do tych co zamiast oczu maja 100 złotówki - To co ma wartość, tego się trzymaj ! Choć czuję, że i tak nie złapiecie.

Ostatnio edytowany przez: L., 27 czerwca 2008, 00:01 [1 raz(y)]


MW'03
Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6608 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:56

  energ napisał:  

  DeeMeN. napisał:  

  ZetPe napisał:  
I żadne kółko wzajemnej adoracji. Trzeźwie spojrzenie na świat i wyciaganie błedów z przeszłości.

Tylko głupiec nie uczy sie na błędach ty widocznie nim jesteś i jakim szejkiem by nie był ten cały zbyszek.



Energ zanim coś znowu napiszesz przeczytaj to co napisał ZetPe ze 4 razy ! Może coś zrozumiesz ...



Mi w tej chwili nie chodzi nawet o Drzymałę. Spójrz jak kilkuosobowe towarzystwo zachowuje się wobec kibiców tej samej Pogoni. To jest działanie destrukcyjne, najgorsze, że Ci osobnicy z pod szyldu "Szczecińska albo żadna" tego nie rozumieją. Proszę bardzo - swoją arogancją dalej budujcie klimat pod przyszłe sukcesy Pogoni.



Kurwa ty udajesz czy co ? jestes tak meczacy ze az huj strzela...Jak "towarzystwo" ma sie zachowywac jak pierodolisz wkolko te same farmazony...? Kto Ci dal neta....


evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:59
Zgadzam się. Po co nam ekstraklasa - trzeba tam wymogi licencyjne wypełniać. Patrzcie dziś na Polonie Bytom. Też chciała bez pieniędzy i sponsora grać w ekstraklasie i teraz się wszyscy z niej śmieją.

Fuzji nie będzie i nie ma o co się kłócić.


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8039 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:59
Mała sugestia dla adminów online i v-ki, pokażcie na 1-2 dni IP piszących (forum i komentarze), bo takiego syfu na forach nie widziałem od początku istnienia stron... ;)


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:59

  evilt napisał:  
Panowie. Czytając Wasze wypowiedzi musiałem się zarejestrować i napisać co o tym myślę.

Po pierwsze źle że się kłócicie!! Tak nie powinno być. Decyzja i tak nie zależy od nas. Nawet jak by było 100% poparcie dla fuzji to i tak stowarzyszenia napisało by co ONI o tym myślą kierując się swoją logiką itp.

Faktem jest że bez pieniędzy nie ma Wielkiego Sportu! Chyba każdy się z tym zgodzi.

Jak znam życie fuzji nie będzie i pewnie wielu się z tego ucieszy. Niestety obecnie gramy w tej lidze a nie innej i bez pieniędzy już w niej zostaniemy na dobre. Nie zrozumcie mnie źle. Nie mówię że to dobrze czy źle.
Aby grać w wyższej lidze trzeba dostosować stadion do wymogów które się coraz bardziej zaostrzają i chyba każdy mi przyzna rację że ciężko je spełnić bez pieniędzy.
Zapytałbym Stowarzyszeń które dziś są przeciwne fuzji skąd weźmiemy pieniądze? Ale odpowiedzi nie uzyskam bo jestem małym szarym kibickiem -NIKIM!
Ale pewnie w ich mniemaniu "złapie się" jakiegoś sponsora albo sprzeda butelki czy coś. Przecież my Polacy kochamy prowizorki.

Podsumowując. Nawet się nie zastanawiam czy jestem za fuzją czy też nie. Moje zdanie tak jak i pewnie większości tu wypowiadających się nic nie znaczy. Ja chcę tylko żeby Pogoń nie przestała istnieć. Nie będzie sponsora to nie będzie - będziemy grać cały czas w tej lidze co teraz jesteśmy i będzie git.

I na koniec jeszcze raz - nie kłóćmy się ludzie. Pozdrawiam.



Weź się nie odzywaj - przeciez jestes dopiero 0 dni na forum, na pewno nie jestes kibicem Pogoni :D


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:00

  lub_czasopisma napisał:  

  (P)ogoniarz napisał:  

  Cywil napisał:  

Berlin i Poznań blisko jak już ktoś przytomnie zauważył.



Chciałbym jednak kibicować SWOJEJ drużynie... ale Wy wiecie lepiej, że nie jestem 'prawdziwym' kibicem, śmiechu warte.



kompromitujesz się człowieku każdą swoja wypowiedzią.groclin Szczecin -"swoja" drużyna nie mam pytań :)



Oj ta Wasza wrogość... :]
Czy klub to muszą być tylko 'swoi' piłkarze ?! Powiedzcie mi ilu wychowanków maja najlepsze światowe kluby ?


Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6315 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:01

  Cris napisał:  

  energ napisał:  

  DeeMeN. napisał:  

  ZetPe napisał:  
I żadne kółko wzajemnej adoracji. Trzeźwie spojrzenie na świat i wyciaganie błedów z przeszłości.

Tylko głupiec nie uczy sie na błędach ty widocznie nim jesteś i jakim szejkiem by nie był ten cały zbyszek.



Energ zanim coś znowu napiszesz przeczytaj to co napisał ZetPe ze 4 razy ! Może coś zrozumiesz ...



Mi w tej chwili nie chodzi nawet o Drzymałę. Spójrz jak kilkuosobowe towarzystwo zachowuje się wobec kibiców tej samej Pogoni. To jest działanie destrukcyjne, najgorsze, że Ci osobnicy z pod szyldu "Szczecińska albo żadna" tego nie rozumieją. Proszę bardzo - swoją arogancją dalej budujcie klimat pod przyszłe sukcesy Pogoni.




Kurwa ty udajesz czy co ? jestes tak meczacy ze az huj strzela...Jak "towarzystwo" ma sie zachowywac jak pierodolisz wkolko te same farmazony...? Kto Ci dal neta....



energ poczytaj kilka razy posty mądrzejszych ludzi od siebie to może wreszcie przestaniesz pierdolić o towarzystwie wzajemnej adoracji.Jak sie czyta Twoje posty to sie nóż w kieszeni otwiera.


POGOŃ & LEGIA
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:04

  ktoś24 napisał:  

  energ napisał:  
to są właśnie argumenty - podobne jak ten z uchwałą FIFA - żenada.



Ja odpowiedziałem merytorycznie na twój post w temacie art.19 FIFA. Nie dostałem odpowiedzi obalającej mój post o zasadach przewidzianych w art.13 FIFA, gdzie mowa o tym że każdy członek FIFA - w tym PZPN - jest zobowiązany do stosowania zapisów statutu FIFA w całości, a więc również zapisów art.19 nowego gdzie mowa o tym, że tylko na drodze sportowej możliwe są awanse, a np. zmiana kwatery głównej (siedziby) tudzież nazwy, jest zabroniona. 4 punkt tego artykułu mówi tylko o tym, kto decyduję w konkretnych sprawach np. zmiany nazwy, fuzji itp., a nie o tym JAK ma decydować - o tym mówią zapisy punktów 1-3 w art.19(nowym). Tyle. Jedynym uzasadnieniem PZPN (Kolator-Koźmiński) formalnie zgodnym z prawdą jest fakt, że zapisy te jeszcze nie weszły w życie. Jednakże przyjęcie ich na kongresie w Sydney ("aproved") oznacza, że co najmniej większość członków FIFY zgadza się z ich tezą. Zgoda że nie są jeszcze stanowieniem prawa. Ale będą.
Dla mnie jest to offtop i nie odezwę się więcej w tym temacie.



Problem w Twoim rozumowaniu polega na tym, że przeczytałeś tylko trzy pierwsze punkty uchwały z Sydney. art 13. mówi o tym, że PZPN musi stosowac przepisy FIFA, także p.4 uchwały z Sydney.


evilt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:05

  energ napisał:  

  evilt napisał:  
Panowie. Czytając Wasze wypowiedzi musiałem się zarejestrować i napisać co o tym myślę.

Po pierwsze źle że się kłócicie!! Tak nie powinno być. Decyzja i tak nie zależy od nas. Nawet jak by było 100% poparcie dla fuzji to i tak stowarzyszenia napisało by co ONI o tym myślą kierując się swoją logiką itp.

Faktem jest że bez pieniędzy nie ma Wielkiego Sportu! Chyba każdy się z tym zgodzi.

Jak znam życie fuzji nie będzie i pewnie wielu się z tego ucieszy. Niestety obecnie gramy w tej lidze a nie innej i bez pieniędzy już w niej zostaniemy na dobre. Nie zrozumcie mnie źle. Nie mówię że to dobrze czy źle.
Aby grać w wyższej lidze trzeba dostosować stadion do wymogów które się coraz bardziej zaostrzają i chyba każdy mi przyzna rację że ciężko je spełnić bez pieniędzy.
Zapytałbym Stowarzyszeń które dziś są przeciwne fuzji skąd weźmiemy pieniądze? Ale odpowiedzi nie uzyskam bo jestem małym szarym kibickiem -NIKIM!
Ale pewnie w ich mniemaniu "złapie się" jakiegoś sponsora albo sprzeda butelki czy coś. Przecież my Polacy kochamy prowizorki.

Podsumowując. Nawet się nie zastanawiam czy jestem za fuzją czy też nie. Moje zdanie tak jak i pewnie większości tu wypowiadających się nic nie znaczy. Ja chcę tylko żeby Pogoń nie przestała istnieć. Nie będzie sponsora to nie będzie - będziemy grać cały czas w tej lidze co teraz jesteśmy i będzie git.

I na koniec jeszcze raz - nie kłóćmy się ludzie. Pozdrawiam.



Weź się nie odzywaj - przeciez jestes dopiero 0 dni na forum, na pewno nie jestes kibicem Pogoni :D



Oj przepraszam. Jestem tu aż o kilka dni krócej zarejestrowany niż Ty więc nie mam swojego zdania. Przepraszam że miałem czelność wtrącić się do waszej kłótni.
A tak nawiasem mówiąc - aż takie okropne rzeczy napisałem że trzeba mnie obrażać że nie jestem kibicem Pogoni?
Może się mylę że jednak trzeba mieć kilka złotówek żeby klub miał pewne miejsce w ekstraklasie.
Dobra skoro mi nie wolno to nie będę się wypowiadać.
Szkoda tylko że kibice jednego klubu tak się kłócą miedzy sobą a to i tak nie ma większego znaczenia...
Mimo wszystko pozdrawiam.


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7580 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:07
kto nie chodził na IV ligę niech zamknie papę, kurwa znawcy futbolu.
Mody poblokować możliwość rejestracji nowym na forum bo ferment sieją.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 27/06/2008 00:09

  energ napisał:  

Weź się nie odzywaj - przeciez jestes dopiero 0 dni na forum, na pewno nie jestes kibicem Pogoni :D



Zajebista ironia gratki coś Ci wyszło, co nie zmienia faktu, że zwolenników fuzji nam ostatnio coś przybyło. :D


Z daleka nie będzie widać.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005