Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:09

  ZetPe napisał:  

  energ napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
całe szczęscie że wszystkie "mądre głowy" wypowiadające się tutaj nie bywały na stadionie i dalej na nim nie będą bywać :)
a Zbysio Drzymała niech kończy farsę, wstydu zaoszczędzi dla niektórych.



Myślę, że więcej spotkań Pogoni w życiu widziałem niz Ty i inni Tobie podobni



I od 6 dni masz Internet? :D



Nie, po prostu wcześniej mozna było olac ciepłym moczem to co to kółko wzajemnej adoracji tutaj wypisywało. Poza tym co to za argument.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:12
Żaden dziwny przypadek, pojawiasz sie kiedy pojawia sie temat fuzji z Dyskobolią, czemu nie pojawiłeś się jak był temat fuzji z Ptakiem, albo jak były tematy które już na początku sukcesów w II lidze antyptakowe, gdzie byłeś?

I żadne kółko wzajemnej adoracji. Trzeźwie spojrzenie na świat i wyciaganie błedów z przeszłości.

Tylko głupiec nie uczy sie na błędach ty widocznie nim jesteś i jakim szejkiem by nie był ten cały zbyszek.


Z daleka nie będzie widać.
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:13

  energ napisał:  

  ZetPe napisał:  

  energ napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
całe szczęscie że wszystkie "mądre głowy" wypowiadające się tutaj nie bywały na stadionie i dalej na nim nie będą bywać :)
a Zbysio Drzymała niech kończy farsę, wstydu zaoszczędzi dla niektórych.



Myślę, że więcej spotkań Pogoni w życiu widziałem niz Ty i inni Tobie podobni



I od 6 dni masz Internet? :D



Nie, po prostu wcześniej mozna było olac ciepłym moczem to co to kółko wzajemnej adoracji tutaj wypisywało. Poza tym co to za argument.



Jak nie pasuje to wypierdalaj na v.pl komentarze pisac


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:13
człowieku zrozum My już to gdzieś przerabialiśmy znowu chcą Nam wmówic że są wśród nas podziały i takie tam.znowu wieje żydowską propagandą.smolny z kalzuznym zamiast na klub wolą opłacać internautów ot sponsoring klubu pełną gębą.


Better dead than red!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:15
Po co sie nim denerwowac , dac mu bana i spokój ;]


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:19

  lub_czasopisma napisał:  
człowieku zrozum My już to gdzieś przerabialiśmy znowu chcą Nam wmówic że są wśród nas podziały i takie tam.znowu wieje żydowską propagandą.



Brnijcie dalej.
Nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem (czyt. że od gówniarza zawsze jestem na Pogoni), nic nie znaczy to od ilu dni jestem zalogowany na jakims forum - widzę, że poglądy inne niz te wygłaszane przez ekipę z klubu "Teraz K.rwa My" potraficie zwalczać tylko obelgami.... szkoda tylko efektu, efektu w którym nie wiem co mam odpowiedzieć synkowi, który dopytuje się na meczu "tato, a co tam jest napisane" (pytając o jakies kolejne gówniane prześcieradło na płocie).


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:20

  (L)ukasz . napisał:  
Po co sie nim denerwowac , dac mu bana i spokój ;]



Popieram - dać mi bana. Najlepiej także ze stadionu.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:23
Rób z siebie męczennika, lepiej się poczujesz?


P. S.
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:24

  ZetPe napisał:  
I żadne kółko wzajemnej adoracji. Trzeźwie spojrzenie na świat i wyciaganie błedów z przeszłości.

Tylko głupiec nie uczy sie na błędach ty widocznie nim jesteś i jakim szejkiem by nie był ten cały zbyszek.



Energ zanim coś znowu napiszesz przeczytaj to co napisał ZetPe ze 4 razy ! Może coś zrozumiesz ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:25

  energ napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
człowieku zrozum My już to gdzieś przerabialiśmy znowu chcą Nam wmówic że są wśród nas podziały i takie tam.znowu wieje żydowską propagandą.



Brnijcie dalej.
Nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem (czyt. że od gówniarza zawsze jestem na Pogoni), nic nie znaczy to od ilu dni jestem zalogowany na jakims forum - widzę, że poglądy inne niz te wygłaszane przez ekipę z klubu "Teraz K.rwa My" potraficie zwalczać tylko obelgami.... szkoda tylko efektu, efektu w którym nie wiem co mam odpowiedzieć synkowi, który dopytuje się na meczu "tato, a co tam jest napisane" (pytając o jakies kolejne gówniane prześcieradło na płocie).



1 miejsce


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:26

  lub_czasopisma napisał:  
wypowiedz Kurasa mówi wszystko po dzisiejszym sparingu.cyrk nie gorszy jak za ptaka.
miedziak,davidek,antoni,baranowsk,pawlak-kaluzny,smolny,wosik, adamczuk, kozak



Mozesz przytoczyc ta dzisiejsza wypowiedz Kurasa?


Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6466 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:27
Zbychu nie chcemy Cię w szczecinie, daj nam spokój, wypierdalaj !


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:28

  Cytat:  
- To decyzja prezesów - mówił Mariusz Kuras. - Moim zdaniem zawodnicy powinni teraz odpoczywać po sezonie.



Better dead than red!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:29
Jeśli myślisz, ze ambicje kibiców którym naprawde zależy na Pogoni kończą sie na "gównianych prześcieradłach" to gratuluje. :)


Z daleka nie będzie widać.
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:29

  DeeMeN. napisał:  

  ZetPe napisał:  
I żadne kółko wzajemnej adoracji. Trzeźwie spojrzenie na świat i wyciaganie błedów z przeszłości.

Tylko głupiec nie uczy sie na błędach ty widocznie nim jesteś i jakim szejkiem by nie był ten cały zbyszek.



Energ zanim coś znowu napiszesz przeczytaj to co napisał ZetPe ze 4 razy ! Może coś zrozumiesz ...



Mi w tej chwili nie chodzi nawet o Drzymałę. Spójrz jak kilkuosobowe towarzystwo zachowuje się wobec kibiców tej samej Pogoni. To jest działanie destrukcyjne, najgorsze, że Ci osobnicy z pod szyldu "Szczecińska albo żadna" tego nie rozumieją. Proszę bardzo - swoją arogancją dalej budujcie klimat pod przyszłe sukcesy Pogoni.


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7739 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:32

  energ napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
Po co sie nim denerwowac , dac mu bana i spokój ;]



Popieram - dać mi bana. Najlepiej także ze stadionu.



Energ nie rozumiem jednego skoro twierdzisz iz byłeś więcej razy na stadionie niż nie jeden z nas na forum to chyba przerabiałeś gondora ptaka i wiesz jak to sie skończyło i widziałeś efekt tego wszystkiego wiec nie rozumie skąd taka nagła zmiana frontu jeżeli jesteś kibicem Pogoni to bądź nie zależnie od ligi wyników...a Ty widzie wolisz ekstraklasę a nie którzy nie myślą takimi schematami jak Ty liczy sie cos więcej niż wyniki i liga. Wiadomo każdy z nas by chciał ekstraklasy ale nie tak „przy zielonym stoliku” i jakiejś fuzji tylko krok po korku od wygranej do wygranej. Gastronomicy sami podjedli sie inwestowania w Pogoń poczytaj sobie ich wypowiedzi z 1-1,5 roku wcześniej że mówili rok po rok a teraz takie rzeczy odpie... żal porostu...


POGOŃ SZCZECIN MKS
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:40
Wydaje mi sie, że wiecej sprzedało sie koszulek "Szczecińska albo żadna" niż 10 sztuk.
Co do gry juniorów w młodej ekstraklasie z całym szacunkiem, ale Ci chłopcy wiecej sie naucza grajac w meczach 2 Ligi grajac o duża stawke, niż kąpiać pilke w lidze w której gra sie o nic, bo rozgrywki maja renome mniejsza od Pucharu Ekstraklasy, gdzie większość rezerwy wystawia. A jak dojdzie do tej smiesznej fuzji to kto bedzie grał w meczach o nic kiedy do klubu dołącza pilkarze Dyskoboli, a ilu z tych którzy wywalczyli awnas pożegna się z klubem, co z Rydzakiem Ropiejko Kowalem i mniej wyróżniajcym się.


Z daleka nie będzie widać.
(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:41

  lub_czasopisma napisał:  
człowieku zrozum My już to gdzieś przerabialiśmy znowu chcą Nam wmówic że są wśród nas podziały i takie tam.znowu wieje żydowską propagandą.smolny z kalzuznym zamiast na klub wolą opłacać internautów ot sponsoring klubu pełną gębą.



Czy naprawdę jesteście już tak bardzo zaślepieni, że nie widzicie podziałów ? Sami najeżdżacie i to ostro na normalnych kibiców których chcą Pogoni w ekstraklasie! Spójrzcie na frekwencję na stadionie, tylko bez krzyku że 'widać kto jest prawdziwym kibicem!', pieprzycie o tradycji itd. a ludzie chcą po prostu piłki na dobrym poziomie a nie III/IV ligowej kopaniny ! Czy tak trudno zrozumieć, że bez pieniędzy o awansach rok po roku możemy pomarzyć ?
Jestem przekonany że te 90% jest tego zdania, a Wasze komentarze o 'kupowaniu' komentarzy na v.pl są gorzej niż żałosne.


morfeusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5966 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:41
Szkoda że dla tak wielu Pogoń i piłka nożna jest tylko widowiskiem czy biznesem a wartości wyższe nie mają znaczenia. Awans musi być wywalczony na boisku, liczy się współzawodnictwo, rywalizacja, sport. A nie tylko jebane pieniądze. Poza tym wierzyć w to że Zbyś zamierza w Szczecinie inwestować mogą tylko zaślepieni hasłem "ekstraklasa" frustraci.

jebać fuzję!


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:43
Trzeba było wyłączyć tymczasowo możliwość rejestrowania się nowych użytkowników bo to co się tutaj teraz wypisuje to jest zgroza.

Wydaje mi się, że gastronomicy są już przekonani w 100%, podjęli decyzję i mają w dupie zdanie stowarzyszeń. Sprzedaliby własne matki. Paradoksalnie cała nadzieja w Zbyszku D. (bo zdaje się on jako jedyny nie podał jeszcze oficjalnego stanowiska) , że ten cały spór i ogólny syf go zniechęci i zrezygnuje z przenosin do Szczecina.


  (P)ogoniarz napisał:  
a ludzie chcą po prostu piłki na dobrym poziomie a nie III/IV ligowej kopaniny !



Berlin i Poznań blisko jak już ktoś przytomnie zauważył.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005