Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:45

  pabl.o napisał:  
Do tego sondy na portalach niezaleznych i za posrednictwem prasy lokalnej.



I teraz wyobraź sobie taką sondę na v-ce ..

Jeebać fuzję!


Against modern wszystko!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:47

  DeeMeN. napisał:  
Kałużny i Smolny na Pogoni to by chcieli tylko kabzę nabijać. Dobra klubu jest nieważne, interesy ponad wszystko - wydaje się że to właśnie takimi zasadami kierują się "gastronomicy".



i trzeba wybrać mniejsze zło. Drzymała czy Gastro - są siebie warci.....Po awansie było takie pięknie, a w kilka dni się wszystko zjebało... :(


G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:49

  Przema napisał:  

  Spokrewniony napisał:  
Ja jednak myślę że Panom "gastronomikom " chodzi chyba raczej o interesy z Panem Drzymałą. Czyli że jak będzie z nimi Drzymała to może uda im się coś więcej uskubnąć .



Chodzi o to, ze gastronomikow przerosly niektore sprawy. Czesc kosztow mialy z pewnoscia pokryc wplywy z biletow, a jak z frekwencja bylo kazdy widzial. Oni sprzedaza ten klub pierwszej lepszej mendzie, nawet jak bedzie to Ptak Antoni...



No to że przerosły ich niektóre zadania to wiem. Ale wiesz oni jeszcze przed rozmowami z Drzymałą zapowiadali że kasa na 32 ligę jest i że będzie Ok.
Gdy pojawił się Drzymała to za wszelką ceną chcą go wprowadzić, gdyż to może być dobry biznes.
Przecież jak to napisał chyba użytkownik Cobra gdyby Śląsk
nie odrzucił Drzymały to by żadnego tematu nie było.


CWKS & MKS
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:59

  anonimmks napisał:  

  Przema napisał:  

  Spokrewniony napisał:  
Ja jednak myślę że Panom "gastronomikom " chodzi chyba raczej o interesy z Panem Drzymałą. Czyli że jak będzie z nimi Drzymała to może uda im się coś więcej uskubnąć .



Chodzi o to, ze gastronomikow przerosly niektore sprawy. Czesc kosztow mialy z pewnoscia pokryc wplywy z biletow, a jak z frekwencja bylo kazdy widzial. Oni sprzedaza ten klub pierwszej lepszej mendzie, nawet jak bedzie to Ptak Antoni...



Moze i pierwszej lepszej osobie ale niepowiedzialbym azeby usiedli do rozmów z Ptakiem



Mówisz, że nie usiedli by? A popatrz, 3 dni temu mówili, że poczekają na stanowisko stowarzyszeń i ich decyzję, że bez zgody kibiców nie będzie fuzji. Dziś na podstawie komentarzy z v.pl utwierdzają się w 90% kibiców za fuzją, co lepsze MKS mający prawo do herbu, już widzi 95%.Żeby dać Ci jeszcze jeden argument nad ich zdesperowaną sytuacją, to rok temu podpisali dokument, że nie godzą sie na awanse poprzez fuzje itp. Mówili na korowodzie, że będziemy kroczyć z ligi do ligi i gdzie jest pokrycie tych słów? Dlatego ptaka też bym nie wykreślał jeżeli by chciał z nimi gadać.
Prawda jest taka, że smolny i kałużny to osoby niekompetentne. Najlepiej dać im klub pełen dziwek, najaranych szkopów z kasą i są jak ryba w wodzie.
Ludzie kurwa opamiętajcie się i nie pierdzielcie głupot ! Jebać tą fuzję, jebać golasów !!
Wszyscy się tu jaracie jak oni to wykładali pieniądze na IV lige, szkoda tylko, że nie dopisali, że walili w chuja ze złotówkami z biletów.


MW'03
Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6608 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:05

  Lsk napisał:  

  anonimmks napisał:  

  Przema napisał:  

  Spokrewniony napisał:  
Ja jednak myślę że Panom "gastronomikom " chodzi chyba raczej o interesy z Panem Drzymałą. Czyli że jak będzie z nimi Drzymała to może uda im się coś więcej uskubnąć .



Chodzi o to, ze gastronomikow przerosly niektore sprawy. Czesc kosztow mialy z pewnoscia pokryc wplywy z biletow, a jak z frekwencja bylo kazdy widzial. Oni sprzedaza ten klub pierwszej lepszej mendzie, nawet jak bedzie to Ptak Antoni...



Moze i pierwszej lepszej osobie ale niepowiedzialbym azeby usiedli do rozmów z Ptakiem



Mówisz, że nie usiedli by? A popatrz, 3 dni temu mówili, że poczekają na stanowisko stowarzyszeń i ich decyzję, że bez zgody kibiców nie będzie fuzji. Dziś na podstawie komentarzy z v.pl utwierdzają się w 90% kibiców za fuzją, co lepsze MKS mający prawo do herbu, już widzi 95%.Żeby dać Ci jeszcze jeden argument nad ich zdesperowaną sytuacją, to rok temu podpisali dokument, że nie godzą sie na awanse poprzez fuzje itp. Mówili na korowodzie, że będziemy kroczyć z ligi do ligi i gdzie jest pokrycie tych słów? Dlatego ptaka też bym nie wykreślał jeżeli by chciał z nimi gadać.
Prawda jest taka, że smolny i kałużny to osoby niekompetentne. Najlepiej dać im klub pełen dziwek, najaranych szkopów z kasą i są jak ryba w wodzie.
Ludzie kurwa opamiętajcie się i nie pierdzielcie głupot ! Jebać tą fuzję, jebać golasów !!
Wszyscy się tu jaracie jak oni to wykładali pieniądze na IV lige, szkoda tylko, że nie dopisali, że walili w chuja ze złotówkami z biletów.



To jak podpisali taka umowe to gdzie sa te dokumenty ?


anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:05
Moze i pierwszej lepszej osobie ale niepowiedzialbym azeby usiedli do rozmów z Ptakiem[/cytat]

Mówisz, że nie usiedli by? A popatrz, 3 dni temu mówili, że poczekają na stanowisko stowarzyszeń i ich decyzję, że bez zgody kibiców nie będzie fuzji. Dziś na podstawie komentarzy z v.pl utwierdzają się w 90% kibiców za fuzją, co lepsze MKS mający prawo do herbu, już widzi 95%.Żeby dać Ci jeszcze jeden argument nad ich zdesperowaną sytuacją, to rok temu podpisali dokument, że nie godzą sie na awanse poprzez fuzje itp. Mówili na korowodzie, że będziemy kroczyć z ligi do ligi i gdzie jest pokrycie tych słów? Dlatego ptaka też bym nie wykreślał jeżeli by chciał z nimi gadać.
Prawda jest taka, że smolny i kałużny to osoby niekompetentne. Najlepiej dać im klub pełen dziwek, najaranych szkopów z kasą i są jak ryba w wodzie.
Ludzie kurwa opamiętajcie się i nie pierdzielcie głupot ! Jebać tą fuzję, jebać golasów !!
Wszyscy się tu jaracie jak oni to wykładali pieniądze na IV lige, szkoda tylko, że nie dopisali, że walili w chuja ze złotówkami z biletów.[/cytat]


Mówisz jebać fuzje jebać golasów rozumeim ze chodzi ci o "gastronomików". Czyli w twoim rozumowaniu to ani drzymała bo fuzja ani gastronomicy bo goli i sie sprzedaja wala w chuja. No sorry ale bez kasy niema pilki smolny z kaluznym jej niemaja niewiem jak drzymala w portfel mu niezagladalem ale ktos musi utrzymmywac ta Pogoń by były awanse i wywalczona ta Ekstraklasa. A ja niejestem ani za fuzja wolalbym awanse co roku.

Ostatnio edytowany przez: anonimmks, 26 czerwca 2008, 22:20 [1 raz(y)]


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:10
Gdzie są dokumenty? Zapytaj "Portowców" to Cie uświadomią.
Kto wyłoży kasę? Widzisz jak czytasz? Kolega ZetPe, chyba stronę wcześniej dał Ci odpowiedź jak było w IV lidze i jak będzie teraz jeśli nie dojdzie do fuzji ;]


MW'03
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:37

  Cytat:  
Dziś o godzinie 17.00 na głównej płycie stadionu Groclinu, odbył się mecz sparingowy tamtejszego Groclinu z łódzkim Widzewem.
Mecz zakończył się remisem 0:0. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w zespole gospodarzy wystąpiło kilku zawodników Pogoni Szczecin. Jednak skład zespołu nie został podany do szerszej wiadomości.

Może niedługo nic nam nie będą podawać ;/


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:37
wypowiedz Kurasa mówi wszystko po dzisiejszym sparingu.cyrk nie gorszy jak za ptaka.
miedziak,davidek,antoni,baranowsk,pawlak-kaluzny,smolny,wosik, adamczuk, kozak


Better dead than red!
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:44

  rozjemca napisał:  
Ja chce sie wiec zapytac: jak wyobrazacie sobie przyszlosc Pogoni? Gastro chcą fuzji, miasto chce fuzji, kibice ktorymi gardzicie rowniez chca fuzji. Kto wiec bedzie sponsorowal Pogon? Myslicie ze bez pieniedzy mozna grac?



Wygląda na to, że PSN


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:45

  lub_czasopisma napisał:  
całe szczęscie że wszystkie "mądre głowy" wypowiadające się tutaj nie bywały na stadionie i dalej na nim nie będą bywać :)
a Zbysio Drzymała niech kończy farsę, wstydu zaoszczędzi dla niektórych.



Myślę, że więcej spotkań Pogoni w życiu widziałem niz Ty i inni Tobie podobni


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:49
myślenie nie jest twoją najlepszą stroną więc zamilcz już


Better dead than red!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:50
PO JAKIEGO CHUJA BEDZIECIE SIE TERAZ KLUCIC KTO NA ILU MECZACH BYL??!!?? Pogon ma laczyc kibicow a nie sklucac =/


Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6674 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 22:52
Dobra pierdolić fuzje i tyle:)


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:00
za tym ide jebac fuzje. Koniec z posmiewiskiem na cala Polske przerabialismy to kilka razy juz.


Fanatycy ze stolicy
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:04

  energ napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
całe szczęscie że wszystkie "mądre głowy" wypowiadające się tutaj nie bywały na stadionie i dalej na nim nie będą bywać :)
a Zbysio Drzymała niech kończy farsę, wstydu zaoszczędzi dla niektórych.



Myślę, że więcej spotkań Pogoni w życiu widziałem niz Ty i inni Tobie podobni



I od 6 dni masz Internet? :D


Z daleka nie będzie widać.
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:07

  ZetPe napisał:  

  energ napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
całe szczęscie że wszystkie "mądre głowy" wypowiadające się tutaj nie bywały na stadionie i dalej na nim nie będą bywać :)
a Zbysio Drzymała niech kończy farsę, wstydu zaoszczędzi dla niektórych.



Myślę, że więcej spotkań Pogoni w życiu widziałem niz Ty i inni Tobie podobni



I od 6 dni masz Internet? :D



Nie on od kolegi pisze :)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:07

  lub_czasopisma napisał:  
myślenie nie jest twoją najlepszą stroną więc zamilcz już

)

to są właśnie argumenty - podobne jak ten z uchwałą FIFA - żenada.
Można się liczyc z opinia nawet najwiekszego oszołoma, pod warunkiem, ze proponuje cos konstruktywnego, tym czasem mam wrażenie, że kreatywność pewnych osób dobiegła końca - zero pomysłów na przyszłość. Jeżeli tak, to nie jątrzyc dalej, jeżeli nie to wyklarować innym jaka to świetlista przyszłość stoi przed moim klubem (do którego 60 letniej tradycji uzurpujecie sobie prawo). Nie sztuka powiedzieć "jebac fuzję" - wypadało by dodać co dalej.
Bardzo ładnie to sie zaczęło, B-klasa itd. jednak wiele późniejszych działań (włącznie z zastraszaniem kibiców na trybunach) sprawiło, że narobiliście sobie wrogów we własnej rodzinie a wydarzenia ostatnich dni pokazują, że na stadionie będą pustki. Działania osób, którym dobro klubu leży podobno na sercu powinny zmierzać do tego, aby jednoczyc i zachęcac do chodzenia na Pogoń - działania Twoje i Twoich koleżków idą dokładnie w odwrotnym kierunku, a sprawa Drzymały jest tylko uwypukleniem wcześniej zbudowanych podziałów.


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:08

  ostry napisał:  

  ZetPe napisał:  

  energ napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
całe szczęscie że wszystkie "mądre głowy" wypowiadające się tutaj nie bywały na stadionie i dalej na nim nie będą bywać :)
a Zbysio Drzymała niech kończy farsę, wstydu zaoszczędzi dla niektórych.



Myślę, że więcej spotkań Pogoni w życiu widziałem niz Ty i inni Tobie podobni



I od 6 dni masz Internet? :D



Nie on od kolegi pisze :)



Jak on bedzie mial neta to z forum pozostanie smietnik ......:P


mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 23:09

  energ napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
całe szczęscie że wszystkie "mądre głowy" wypowiadające się tutaj nie bywały na stadionie i dalej na nim nie będą bywać :)
a Zbysio Drzymała niech kończy farsę, wstydu zaoszczędzi dla niektórych.



Myślę, że więcej spotkań Pogoni w życiu widziałem niz Ty i inni Tobie podobni



Wszyscy nagle kurwa na mecze chodzili. Widac po rekordach frekfencji w tym sezonie


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005