Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:37
Do wszystkich zwolenników opcji PSN apeluję o to, aby zapytali członków stowarzyszenia (m.in Łukasza Łatkowskiego i braci Millerów, że o Chlaście nie wspomnę) jaki PSN ma pomysł na finansowanie występów klubu którego stowrzyszenie jest udziałowcem?
Powtarzam, wszystko wskazuje na to, że w tej chwili wybieracie pomiędzy fuzją a ostatecznym juz upadkiem klubu


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:38
Ciekawe jak licza procenty heh. Na stadionie nie ma demokracji, wiekszosc ludzi ktorzy krzycza na Necie odnosnie Ekstraklasy ma klopoty z racjonalnym mysleniem i kojarzeniem faktow. Drzymala Wasz zbawiciel chce sprzedac miejsce w Ekstraklasie i wypromowac pilkarzy ktorych teraz nie uda mu sie sprzedac, jak nie wyjdzie mu z Pogonia zaraz do Polonii W. podbije (o ile zdazy). Juz o upadku niektorzy pisza heh grubo, a co myslicie ze taki Kaluzny i Smolny dokladali do tego interesu ? Oni chcieli zarobic ale wyszlo ze nie takie "byznesmeny" z nich i ze Pogonka to nie zapyzialy Rocker. Jak umiecie liczyc i troche orientujecie sie w marketingu i strukturach reklamowych to porachujcie sobie. Do tego sponsorzy, miasto, bilety a wydatkow mieli malo, bo wyhjazdow malo, brak oplat za stadion itp. Nizej ale honorowo ! AVE PS !


www.sectorshop.net
anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:42
jesli juz po cichu z Polonia niegada:D


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:42

  .:Krzysiek:. napisał:  
10 osób...90% kibiców za...aż się za głowę złapałem jak czytałem te popieliny...nic tylko zapłakać...albo zorganizować demonstracje żeby wszyscy zobaczyli jak bardzo się z tymi dziesięcioma osobami mylą...:( Wszyscy na pierwszy mecz rundy jesiennej III ligi!




Tam nie jest napisane, że 10 osób nie chce Drzymały w Szczecinie tylko, że 10 osób nie może decydować za całą reszte. ; )


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:44

  energ napisał:  
Do wszystkich zwolenników opcji PSN apeluję o to, aby zapytali członków stowarzyszenia (m.in Łukasza Łatkowskiego i braci Millerów, że o Chlaście nie wspomnę) jaki PSN ma pomysł na finansowanie występów klubu którego stowrzyszenie jest udziałowcem?
Powtarzam, wszystko wskazuje na to, że w tej chwili wybieracie pomiędzy fuzją a ostatecznym juz upadkiem klubu



przezylismy gondora, przezylismy ptaka,przezyjemy dwóch golasów z kozakiem i adamczukiem!
wara od Naszej Pogoni!!!


Better dead than red!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7475 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:46

  energ napisał:  
Do wszystkich zwolenników opcji PSN apeluję o to, aby zapytali członków stowarzyszenia (m.in Łukasza Łatkowskiego i braci Millerów, że o Chlaście nie wspomnę) jaki PSN ma pomysł na finansowanie występów klubu którego stowrzyszenie jest udziałowcem?
Powtarzam, wszystko wskazuje na to, że w tej chwili wybieracie pomiędzy fuzją a ostatecznym juz upadkiem klubu



a mi sie wydaje ze powinienes zadac te pytanie komu innemu, czyli panu Smolnemu i Kaluznemu, ktorzy mieli 50% akcji w spolce
idac twoim tokiem rozumowania domniemam ze wiesz ile i kto wklada w Pogon

poza tym idac dalej, ktos sie podpisal rok temu pod punktem umowy mowiacym, ze awans mozna uzyskac na boisku a nie poprzez fuzje, musisz tylko spytac kto to podpisal ze strony Pogoni


Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:46

  Halk napisał:  

  Cytat:  
KAŁUŻNY z GW
Czy jest możliwe, by bez akceptacji kibiców doszło do połączenia?

- Pogoń nic nie traci. Gdy przed rokiem tworzyliśmy ten produkt, to m.in. po to, by w przyszłości zaprosić do współpracy poważnego inwestora. Teraz mamy taką okazję. Szanujemy ideologię, szanujemy głos kibiców, ale większość jest za ekstraklasą - odparł Kałużny.



A WIEC JEDNAK MAJA KIBICOW ZDANIE GDZIES, BEDZIE FUZJA I CO TERAZ ???????????????????????????????????!



Tylko, że teraz odezwali się kibice którzy nie byli na żadnym IV-ligowym spotkaniu...


PS !
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7475 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:47
Udziałowcami Nowej Spółki byliby nie tylko obecni właściciele Pogoni Szczecin SA (w tym także Stowarzyszenie kibiców)

ciekawe rzeczy sie dowiaduje, a myslalem, ze jestem na biezaco w tym temacie
teraz Portowcy sie chyba skusza....


rozjemca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:50
Ja chce sie wiec zapytac: jak wyobrazacie sobie przyszlosc Pogoni? Gastro chcą fuzji, miasto chce fuzji, kibice ktorymi gardzicie rowniez chca fuzji. Kto wiec bedzie sponsorowal Pogon? Myslicie ze bez pieniedzy mozna grac?


anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:50

  Krzaku napisał:  

  Halk napisał:  

  Cytat:  
KAŁUŻNY z GW
Czy jest możliwe, by bez akceptacji kibiców doszło do połączenia?

- Pogoń nic nie traci. Gdy przed rokiem tworzyliśmy ten produkt, to m.in. po to, by w przyszłości zaprosić do współpracy poważnego inwestora. Teraz mamy taką okazję. Szanujemy ideologię, szanujemy głos kibiców, ale większość jest za ekstraklasą - odparł Kałużny.



A WIEC JEDNAK MAJA KIBICOW ZDANIE GDZIES, BEDZIE FUZJA I CO TERAZ ???????????????????????????????????!



Tylko, że teraz odezwali się kibice którzy nie byli na żadnym IV-ligowym spotkaniu...



Może nie przychodzili bo mieli w dupie 4 lige. Dla nich to zbyt niski poziom nie dla wszystkich widac Pogoń jest większą wartością od OE


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:50

  energ napisał:  
Do wszystkich zwolenników opcji PSN apeluję o to, aby zapytali członków stowarzyszenia (m.in Łukasza Łatkowskiego i braci Millerów, że o Chlaście nie wspomnę) jaki PSN ma pomysł na finansowanie występów klubu którego stowrzyszenie jest udziałowcem?
Powtarzam, wszystko wskazuje na to, że w tej chwili wybieracie pomiędzy fuzją a ostatecznym juz upadkiem klubu



Aha.
Widać, żeś giermkiem kałużnego i smolnego. :)


Z daleka nie będzie widać.
pabl.o
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8378 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:56
Pytanie do Rafka: moze powinniscie jako stowarzyszenie zwołać walne w trybie ekspresowym i w tajnym głosowaniu podjąć decyzje, podać ją do wiadomości publicznej z iloscia glosow, to samo powinno tyczyc sie portowcow. Do tego sondy na portalach niezaleznych i za posrednictwem prasy lokalnej. To dalo by obraz jakiej drogi chca kibice. Bo przeciez kibic to nie tylko ten zrzeszony w stowarzyszeniach. Osobiscie nigdy nie interesowalo mnie zadne stowarzyszenie ale chcialbym aby moje zdanie liczylo sie w takich istotnych sprawach nawet jesli bedzie to tylko 1 z 200.000 glosow.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:01
całe szczęscie że wszystkie "mądre głowy" wypowiadające się tutaj nie bywały na stadionie i dalej na nim nie będą bywać :)
a Zbysio Drzymała niech kończy farsę, wstydu zaoszczędzi dla niektórych.

Ostatnio edytowany przez: ktn, 26 czerwca 2008, 21:15 [1 raz(y)]


Better dead than red!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:06
Haha. A nie mowilem? Ten klub z dymem szbyciej puszcza Kaluzny i Smolny niz Drzymala. Nie spodziewalem sie, ze odbedzie sie to tak szybko. Spodziewalm sie takiego kroku na etapie nowej I ligi, a tu wystarczyl jeden sezon. Z deszczu pod rynne mozna by powiedziec.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7475 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:11

  rozjemca napisał:  
Ja chce sie wiec zapytac: jak wyobrazacie sobie przyszlosc Pogoni? Gastro chcą fuzji, miasto chce fuzji, kibice ktorymi gardzicie rowniez chca fuzji. Kto wiec bedzie sponsorowal Pogon? Myslicie ze bez pieniedzy mozna grac?



bardzo trafne pytania
pan Kaluzny i Smolny po roku dzialalnosci w branzy pilkarskiej chca we wstepnej fazie oddac Pogon pod rzady Drzymaly kierujac sie potrzeba ekstraklasy
dziwna sprawa, bo gdyby Drzymala dogadal sie ze Slaskiem dzis nie byloby wojny

miasto jest w komfortowej sytuacji, nie maja oficjalnie udzialow, chce sie promowac w Polsce a nie w IV lidze czy II - to zrozumiale
z duza dawka humoru podchodze natomiast do budowy nowego stadionu, Pogon w II lidze kontra Pogon w ekstraklasie
logicznie myslac jesli fakt Pogoni ma przyspieszyc budowa stadionu to ktos z kogos glupka robi
grajaca Pogon moze za teoretycznie, podkreslam toeretycznie za 2 lata znalezc sie w ekstraklasie
w jednym i drugim przypadku potrzeba stadionu a nie obietnic, ze bedzie, mamy 2008 rok, mysle ze o budowie stadionu zrobi sie glosno przed wyborami na prezydenta czyli za 2 lata jak mnie pamiec nie myli

nikt kibcami nie gardzi, jesli ktos ocenia poparcie na 90% i bieze pod uwage glosy kibicow z interentu to chyba nie mozna tego powaznie traktowac
zadac sobie nalezy pytanie, czy te poparcie nie jest wywolane innymi czynnikami
jedno wiadomo, kibicow mamy dwie grupy, kibicow ekstraklasy i kibicow Pogoni, tych co chodzili na Pogon w IV lidze i beda chodzic na II lige
kibic ekstraklasy pojawi sie teoretycznie za dwa lata

co do sponsorowania Pogoni... no coz obarczanie tym PSN i kibicow, ze jak nie bedzie fuzji bedzie koniec swiata to jakas manipulacja
jeszcze raz powtarzam, gdyby Drzymala zwiazal sie ze Slaskiem, ktorego wybral, a nie Pogon, do Szczecina wrocil jak mu tam nie wyszlo to nie byloby tematu
zmieniajac troszke temat nie sztuka jest dzis kupic mercedesa, sztuka jest go utrzymac - ktos sie podjal tego rok temu i z tego co pamietam kibice nie mieli prawa glosu, miasto powiedzialo, ze pan Smolny i Kaluzny to jedyne i najlepsze rozwiazanie
ogolnie to nie jest problem kibicow, ktorzy olali swoj klub, faktem jest to ze wiecej chodzilo na brazylijczykow ptaka w ekstraklasie niz na chlopakow ze Szczecina i regionu
takiej Pogoni chcielismy wszyscy...


G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:28
Ja jednak myślę że Panom "gastronomikom " chodzi chyba raczej o interesy z Panem Drzymałą. Czyli że jak będzie z nimi Drzymała to może uda im się coś więcej uskubnąć .


CWKS & MKS
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:31

  Spokrewniony napisał:  
Ja jednak myślę że Panom "gastronomikom " chodzi chyba raczej o interesy z Panem Drzymałą. Czyli że jak będzie z nimi Drzymała to może uda im się coś więcej uskubnąć .



Chodzi o to, ze gastronomikow przerosly niektore sprawy. Czesc kosztow mialy z pewnoscia pokryc wplywy z biletow, a jak z frekwencja bylo kazdy widzial. Oni sprzedaza ten klub pierwszej lepszej mendzie, nawet jak bedzie to Ptak Antoni...


anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:38

  Przema napisał:  

  Spokrewniony napisał:  
Ja jednak myślę że Panom "gastronomikom " chodzi chyba raczej o interesy z Panem Drzymałą. Czyli że jak będzie z nimi Drzymała to może uda im się coś więcej uskubnąć .



Chodzi o to, ze gastronomikow przerosly niektore sprawy. Czesc kosztow mialy z pewnoscia pokryc wplywy z biletow, a jak z frekwencja bylo kazdy widzial. Oni sprzedaza ten klub pierwszej lepszej mendzie, nawet jak bedzie to Ptak Antoni...



Moze i pierwszej lepszej osobie ale niepowiedzialbym azeby usiedli do rozmów z Ptakiem


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:39

  anonimmks napisał:  
Moze i pierwszej lepszej osobie ale niepowiedzialbym azeby usiedli do rozmuw z Ptakiem


Chociaż byś pisał bez błędów. Coś nagle bardzo dużo nowych użytkowników na forum. Dziwne
Gastronomicy są zdolni do wszystkiego ;(


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 21:43
Kałużny i Smolny na Pogoni to by chcieli tylko kabzę nabijać. Dobra klubu jest nieważne, interesy ponad wszystko - wydaje się że to właśnie takimi zasadami kierują się "gastronomicy".


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005