Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:31

  Halk napisał:  
JUZ SIE WYJASNILO WSZYSTKO, BEDZIE EKSTRAKlASA :(((((((((((((((((



Dalej nic nie wiadomo, a nasi prezesi chcą zrobić dobry interes na Pogoni a ściemniają, że niby 90% kibiców w Szcecinie tego chce


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:36
Drzymala ma opcje zapasowa - Polonie Warszawa.
Nie chce stracic 9 mln z C+, nie ukochal Pogoni (zreszta czy rozmawialby wczesniej ze Slaskiem?) tak jak sie co poniektorym wydaje. Gdyby naprawde chcial zainwestowac w Pogon w II lidze moglby miec za 2 lata ekstraklase, wdziecznosc fanow i tlumy na trybunach.
Z Groclinem tak awansowal.
A Kaluzny i Smolny przypomnieli sobie o 5 graczach Salosu jak mieli dac argumenty, a nie laska bylo ich sciagnac do Pogoni?


anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:37
Dalej niewiem co sadzic o tej całej fuzji...Z jednej strony jestem przeciwny bo miało byc odrodzenie od 4 ligi krok po kroku, na boisku w sportowej walce. Z drugiej jednak strony Panowie Smolny i Kałużny wydaje mi sie ze niemaja kasy na utrzymanie Pogoni i chca sie jej pozbyc na siłę nielicząc sie z nami kibicami. Pan Drzymała pokazał ze potrafi zrobić klub poważny liczacy sie w Polsce, ale czy niemoze zrobic tego tu w Szczecinie od 2 ligi 2 lata i mamy OE. Toc nikt niedaje gwarancji ze po fuzji Pogoń sie utrzyma, tak jak nikt gwarancji nieda ze awansujemy.


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:40
Pytamy zatem Panów: Rafał Chlasta, Robert Duchowski, Robert Jacoszek, Emilian Łasiński, Łukasz Łatkowski, Grzegorz Matlak, Kamil Miler, Tomasz Miler, Dariusz Sałata oraz Mariusz Słodkowski … Kto jest autorem, w czyim imieniu autorzy występują i czy są gotowi ponownie rozważyć swoje stanowisko? Dlaczego ich opinia nie jest równoznaczna z opinią 90% kibiców, którzy domagają się powrotu Orange Ekstraklasy już od sezonu 2008/09? Dlaczego nie biorą pod uwagę pozytywnej opinii władz Szczecina oraz większości obecnych i potencjalnych sponsorów klubu?
a ja sie pytam skąd sie wzięło to 90%? owszem przypuszczam że wiekszośc jest za ekstraklasą ale az takiej rozbieżności nie ma. następnie którzy sponsorzy są za i o jakich "potencjalnych" mowa? a władze?? zrobią wszystko by pozbyć sie balastu Pogoni...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:41
Pytamy zatem Panów: Rafał Chlasta, Robert Duchowski, Robert Jacoszek, Emilian Łasiński, Łukasz Łatkowski, Grzegorz Matlak, Kamil Miler, Tomasz Miler, Dariusz Sałata oraz Mariusz Słodkowski … Kto jest autorem, w czyim imieniu autorzy występują i czy są gotowi ponownie rozważyć swoje stanowisko? Dlaczego ich opinia nie jest równoznaczna z opinią 90% kibiców, którzy domagają się powrotu Orange Ekstraklasy już od sezonu 2008/09? Dlaczego nie biorą pod uwagę pozytywnej opinii władz Szczecina oraz większości obecnych i potencjalnych sponsorów klubu?
a ja sie pytam skąd sie wzięło to 90%? owszem przypuszczam że wiekszośc jest za ekstraklasą ale az takiej rozbieżności nie ma. następnie którzy sponsorzy są za i o jakich "potencjalnych" mowa? a władze?? zrobią wszystko by pozbyć sie balastu Pogoni...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:44
Podejrzewam że to miasto utzymuje Pogoń a nie Kałużny i Smolny kturzy rządzą sie pieniędzmi miasta samemu nic nie wkładając miasto ma dość i liczy na C+ bo to jest jeden ze potencjalnych sponsorów


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:50

  Janek80 napisał:  

  Halk napisał:  
JUZ SIE WYJASNILO WSZYSTKO, BEDZIE EKSTRAKlASA :(((((((((((((((((



Dalej nic nie wiadomo, a nasi prezesi chcą zrobić dobry interes na Pogoni a ściemniają, że niby 90% kibiców w Szcecinie tego chce



Bo taka jest prawda, normalni zwykli kibice (nie tylko pikniki !!!) wolą ekstraklasę ! Banda oszołomów i małolatów ma decydować za większość ?! Wielcy kibice... śmiechu warte. Szczecin zasługuje na piłkę nożną na najwyzszym ligowym poziomie a nie jeżdżenie po jakiś wsiach i miasteczkach! Naprawdę nie wiem czy jesteście tacy naiwni czy głupi jeśli myślicie że Pogoń sama da radę w krótkim czasie awansować do ekstraklasy...

Ostatnio edytowany przez: (P)ogoniarz, 26 czerwca 2008, 19:58 [1 raz(y)]


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:54
smutno mi jak myśle o tym kibicach krorzy sa tak honorowi ze szok...Bóg honor ojczyzna....szkoda gadac...wiecy kibice mysla ze sami wszystko zrobia.awansowali do A klasy z Pogonia Nowa i juz chcieli wojowac...to trzeba kasy i mysli a nie honoru i czegos tam jeszce.jesli okaże sie ze Drzymala nie przyjdzie bedzie to wielka strata dla Pogoni.ale zostanie honor i ble ble...tak jak POlaczki z szabelkami na czolgi w Kampani Wrześniowej.Naprawde,trzeba miec glowe i myslec co bedzie lepsze,a nie myslec tym honorem.POzdrawiam


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:54
edit


F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7969 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:55
a szkoda nerwów post do usunięcia.

Pzdr.

Ostatnio edytowany przez: F48, 26 czerwca 2008, 20:28 [1 raz(y)]


W Jedności Siła...
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:11

  pogon.v.pl napisał:  
- Zależy nam na rozgrywkach Młodej Ekstraklasy - powiedział nam Dariusz Florczak, ze Stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin, mającego prawo do herbu oraz nazwy szczecińskiego klubu. Rozmawiał Marcin Murawski.

Dzisiaj ukazało się oświadczenie Stowarzyszenia Pogoni Nowej, w którym możemy się dowiedzieć, że jest one przeciwne fuzji Groclinu z Pogonią. Jak odnosi się do tego Wasze Stowarzyszenie?

- Moim zdaniem nie jest to najmądrzejsza decyzja władz tego stowarzyszenia, ale oczywiście szanuję zdanie kolegów z Pogoni Nowej. Jeżeli nie godzą się na taki obrót spraw, niech przedstawią własną propozycję na dalsze prowadzenie klubu, jak oni to dalej widzą.

Posiadacie prawa do herbu i nazwy, czy udostępnicie to Panu Zbigniewowi Drzymale?

- Na dzień dzisiejszy nie mogę wiele powiedzieć. Oczywiście, jeżeli taka będzie wola większości, to nie będzie raczej z tym żadnych problemów. Dziś nie mówię nie. Wszystko okaże się w najbliższym czasie.

Czyli Państwa dalszy pomysł na Pogoń, to "Pogoń w ekstraklasie"?

- Jak wcześniej już powiedziałem nie mówimy nie. Nam nie chodzi głównie o ekstraklasę, tylko o Młodą Ekstraklasę. Nie chcemy pozbywać się zdolnej młodzieży z naszego województwa. Nie może mieć miejsca taka sytuacja, że kilku młodych zawodników szuka sobie innych klubów, bo nie chcą ogrywać sie w "okręgówce". Przyszłość Pogoni będzie zależeć od tych młodych chłopaków, dlatego głównie koncentujemy się na rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Jak Pan sądzi, jak zareagują kibice na cały obrót sprawy? Większość jest zdecydowanie na tak dla Pogoni w ekstraklasie?

- Tak jak Pan mówi 95% kibiców jest za ekstraklasą. Dzisiaj rozmawiałem z ludźmi Pogoni Nowej, próbowałem się dowiedzieć, ile tak naprawdę osób jest przeciw. Uwierzcie mi Państwo, 10 osób nie może decydować za kilka tysięcy, oczywiście z całym szacunkiem dla ludzi z Pogoni Nowej. Takie jest moje zdanie, nie wiem, może się mylę.



Coraz lepiej...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:15
no to bedzie fuzja:/ dobrze czy zle :/ niewiem http://www.pogon.v.pl/news.php?id=14814


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:17
Brak slow.


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:19
No to nic jak czekac na jutrzejsza informacje o udostepnieniu herbu i barw Drzymale. Smutne, ale prawdziwe.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7717 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:28
Ciekawe co ci "kibice Ekstraklasy" będą mówić jak Drzymała odejdzie, załatwi swoje sprawy (transfery zawodników) i zostawi nas na lodzie. Co wtedy ci kibice powiedzą, że znowu daliśmy się wyruchać w dupe?


Pogoń Szczecin MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:28

  Cytat:  
- Tak jak Pan mówi 95% kibiców jest za ekstraklasą. Dzisiaj rozmawiałem z ludźmi Pogoni Nowej, próbowałem się dowiedzieć, ile tak naprawdę osób jest przeciw. Uwierzcie mi Państwo, 10 osób nie może decydować za kilka tysięcy, oczywiście z całym szacunkiem dla ludzi z Pogoni Nowej. Takie jest moje zdanie, nie wiem, może się mylę.



Propaganda całą parą. Wypadałoby ich jakoś uświadomić, że odrobinie więcej niż 10 osób zależy na budowaniu wielkiej Pogoni na zdrowych zasadach, awansującej poprzez sportowe sukcesy a nie krętactwu przy stołku.


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:28
10 osób...90% kibiców za...aż się za głowę złapałem jak czytałem te popieliny...nic tylko zapłakać...albo zorganizować demonstracje żeby wszyscy zobaczyli jak bardzo się z tymi dziesięcioma osobami mylą...:( Wszyscy na pierwszy mecz rundy jesiennej III ligi!


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:33

  .:Krzysiek:. napisał:  
10 osób...90% kibiców za...aż się za głowę złapałem jak czytałem te popieliny...nic tylko zapłakać...albo zorganizować demonstracje żeby wszyscy zobaczyli jak bardzo się z tymi dziesięcioma osobami mylą...:( Wszyscy na pierwszy mecz rundy jesiennej III ligi!



Mi się niestety wydaję, że tych co chcą II ligową Pogoń jest bardzo mało. Taka demonstracja była by tylko pośmiewiskiem. Przyszło by pewnie mniej ludzi niż na korowód. Niestety większość będzie zadowolona z fuzji, która jest raczej nieunikniona.


anonimmks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:36
tylko co ci ludzie beda mieli z fuzji jak spadniemy z OE to samo jak byśmy awansowali w tym roku czyli I lige wiec niewiem czy sie oplaca:/


Od kołyski aż po grób POGOŃ SZCZECIN to mój klub!!!
dominvip
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8143 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 20:36

  Arturo napisał:  
Ciekawe co ci "kibice Ekstraklasy" będą mówić jak Drzymała odejdzie, załatwi swoje sprawy (transfery zawodników) i zostawi nas na lodzie. Co wtedy ci kibice powiedzą, że znowu daliśmy się wyruchać w dupe?



A co jeżeli panowie Smolny i Kałużny serdecznie podziękują (choć i tak kasy nie dają)...."prawdziwi" kibice w ilości 500 bedą przez kolejne x lat odwiedzać II ligę (3liga)...i wtedy na pewno znajdą się również pieniądze na szkolenie "kajtków" i młodzieży....(ironia)........


Wstaję rano, robię przedziałek i mam fajrant...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005