Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 13:53

  Ron napisał:  
kur.. ledwo uwolnilismy się sie od "piętna" Pitrocovii, a wielu już się marzy kradzież kolejnego klubu..



ja sie dziwie wogóle że na takie praktyki pozwala PZPN ...


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 13:54
Wejście w IV ligową Pogoń nie byłoby głupie, według mnie. :)

Przenosiny wykluczone. :)


Z daleka nie będzie widać.
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7278 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 14:00
Rozumiem ludzi którzy mówią o zabezpieczeniach o pakiecie akcji w spółce o tym żeby wszystko przeanalizować i o tym żeby rozmawiać..Ale wogóle nie rozumiem ludzi ktorzy Krzyczą wielkim NIE!Czy wy nie rozumiecie że Caritas ani żadna instytucja charytatywna nie bedzie sponsorem Pogoni??!!!Sponsorzy mogą byc w B-klasie,Angli,Rosji,Hiszpani ale nie w Polskiej II czy I lidze!Każdy kto prowadzi klub profesjoalnie, posiada biznes plan i tak jak w firmie oczekuje zyskow.Jeżeli jakas firma Przejela by Pogoń i w sposób czysty przejrzysty oraz z poszanowaniem barw i tradycji zrobiła by dla naszego miasta druzyne na miare oczekiwan to co to kogo interesuje ile firma by zarobiła???? Niektorzy piszą tak o Drzymale jakby mieli jakąś "działe" za to żeby nikt z kasą tu nie przyszedł..
Moim zdaniem powinno to wyglądać tak że mądrzejsi o sprawe z ptakiem zabezpieczamy na maxa dobro klubu (prawo do barw i tradycji itd.).Drzymała powinien zacząć sie udzielac juz od IV ligi wykupując jakis % akcji spolki a w razie awansu do OE może przejąć większosc ale nie 100% reszte powinno posiadac stowarzyszenie. Kurde przeciez Szczecin jest "otwarty".....

Jeszcze jedno dla jasnosci Tylko inwestycja w Pogoń Szczecin a nie w Groclin Pogoń Szczecin Grodzisk ;] ;] ;]


No One Like Us....We don't Care...
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6463 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 16:45
Kapitał jako sponsor niech wprowadza, typu reklama na boisku ewentualnie na strojach. Ale póki co wolę, aby się zajmował dalej swoja drużynka w Grodzisku. Nam potrzeba ogarnięcia i trochę pracy. Gdy pogramy trochę niżej inne będzie spojrzenie na nasza drużynę. Że walczymy sami o swój klub o jego przyszłość. Sami musimy stworzyć wielka Pogoń. Nie możemy polegać na dobrych wujkach, którzy po pewnym czasie nam dadzą kopniaka w dupę i powiedzą wypierdalaj.
Przecież nie chcemy powtórki za Ptaka, Gondora czy Begdasa. Jak juz idziemy jakimś torem, trzeba się go trzymać.
Nie możemy być na ciągłej huśtawce. raz 1,2 raz 4 liga. Potrzeba nam stabilizacji a wiec obrany kurs trzeba kontynuować. I nie ważne jakie gruszki na wierzbie obieca nam Drzymała.
pzdr


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 17:26
ja powiem tak.przecież ci gastonomicy nie maja kasy im pojecia o piłce noznej.oni nie maja kasy i chxa tylko zarobić na Pogoni.bulety po 6 i 11zł,żadnych juz wzmocnien.jak chcemy iśc wyżej 3,2 liga potem 1 to i tak trzeba sponsorów,i kasy.teraz liczy sie kasa a gastonomicy to "biedaki".Drzymała już siedzi troche w footbalu i się zna.on też wie ze możwe skorzystać.w grodzisku na mecz przychodzi po 2000 tyś ludzi a w Szczecinie przy wynikach będzie 10 tyś. a tu już słysze nie dla Drzymały.będzie jak za ptaka.dajcie spokoj.nie porownujcie Drzymały do Ptaka.dla mnie też cenna jest Pogoń ale my z gastonomikami daleko mozemy nie zajesc.zreszta oni tez tu nie chce byc długo.tylko czekaja na Drzymałe,sprzedac klub i zarobic kasy


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 18:40
w Grodzisku tak kolorowo nie jest za Drzymały jak sie wam wydaje. To on ustala skład tak jak kiedyś Ptak u nas i on manipuluje trenerami.Temu "Panu" mówie NIE!


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6170 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 18:49

  Zen napisał:  
ja powiem tak.przecież ci gastonomicy nie maja kasy im pojecia o piłce noznej.oni nie maja kasy i chxa tylko zarobić na Pogoni.bulety po 6 i 11zł,żadnych juz wzmocnien.jak chcemy iśc wyżej 3,2 liga potem 1 to i tak trzeba sponsorów,i kasy.teraz liczy sie kasa a gastonomicy to "biedaki".Drzymała już siedzi troche w footbalu i się zna.on też wie ze możwe skorzystać.w grodzisku na mecz przychodzi po 2000 tyś ludzi a w Szczecinie przy wynikach będzie 10 tyś. a tu już słysze nie dla Drzymały.będzie jak za ptaka.dajcie spokoj.nie porownujcie Drzymały do Ptaka.dla mnie też cenna jest Pogoń ale my z gastonomikami daleko mozemy nie zajesc.zreszta oni tez tu nie chce byc długo.tylko czekaja na Drzymałe,sprzedac klub i zarobic kasy



pisz jakoś po ludzku, troche schludniej, bo to sie czytać nie chce takich wypocin :/ Bilety 6 i 11 zł to bdb cena, na Arkonia Szczecin były w cenie 5 zł, więc w sumie tej samej co na Pogoń, a porównaj stadion, tradycje, marke klubu itp, biorąc to wszystko pod uwage ceny biletów na pewno nie są złe. I te "nie" jest dla przenosin klubu, bo to jest zwykłe kurestwo, oznaka zerowego profesjonalizmu, w ogóle jak można przenosić klub, zabierać jakiemuś miasto a innemu dawać? A tymbardziej jeśli w nazwie miałaby być jakaś częśc poprzedniej nazwy ... ohoho na to na pewno nawet miasto by się nie zgodziło. Pozatym myśle, że miasto nie zgodzi się na żadne przenosiny, jeśli ta plotka z Drzymała jest prawdziwe to może i będą negocjować, ale wątpie aby miasto zgodziło sie na przenosiny, widać ze obecne władze wiedzą że wartością jest Pogoń, a nie I liga. Oczywiścia większa część osób, które uważają się za "kibiców" (jakich kibiców?? Jakby przeniesiono Lech Poznań do Szczecina i graliby pod nazwą Lech Szczecin też byście to popierali? Bo z tego co czytam to tak ;o ) nie potrafią tego zrozumieć że I liga za wszelką cenę jest głupotą.

Można nawiązać współprace z Drzymałą, ale na zdrowych zasadach, na zasadach które pozwoliby mieć pewność, że nie skończy się to tak samo jak z 3 poprzednimi właścicielami.


  kijevo napisał:  
w Grodzisku tak kolorowo nie jest za Drzymały jak sie wam wydaje. To on ustala skład tak jak kiedyś Ptak u nas i on manipuluje trenerami.Temu "Panu" mówie NIE!



No oczywiście, tam wcale nie jest tak kolorowo, mieli wzloty i upadki, mieli swoje "5 min", ale Groclin za czasów Drzymały chyba nigdy przez dłuższy czas nie był w jakiejś znakomitej formie, w tej chwili jak i w poprzednim sezonie był zwykłym przeciętniakiem.


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8349 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 18:54
Wszyscy jak zwykle najmadrzejsi....................................


batistuta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 19:42
Fajnie by bylo gdyby Drzymala zainwestowal w Pogoń ale tylko na naszych warunkach. I musialo by to byc dolaczenie do spolki a nie przejecie jej. Czyli mysle ze nic z tego nei bedzie.


x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 19:48
drzymala i gastronomicy od IV ligi ok ale przenosiny grodziska do I w Szczecinie absolutnie nie !!


Szczecińska albo Zadna
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 20:20

  Zen napisał:  
nie porownujcie Drzymały do Ptaka.



Nie interesowałem sie Pogonią za Gondora ale nie uwierzę, że nie było wtedy takiego za przeproszeniem pierdolenia typu "nie porównujcie Ptaka do Gondora" kiedy nielot miał przejąć Nasz Klub...co z tego wyszło wszyscy wiemy. Dlatego mam takie samo zdanie jak większość forumowiczów - Drzymała i gastronomicy od IV ligii.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7573 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 20:23
Myslicie ze gastro po co sie zangazowli tak?Chc zarobic miedzy innymi na tym jezeli by drzymala ,,wszedl ,,w Pogon,tkie jest moje zdanie,zdaje mi sie poprostu ze po awansie np do 1 ligi szybko sprzedli by swoje akcje albo inaczej nie noszac nic liczyli by na sponsorow i zarabiali by za free:)Poprostu kolejny biznes


,,Vi är överallt,,- POGON
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6170 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 20:38
Rzecznik biznesmena zaprzecza jakoby w rachubę wchodziło przeniesienie z Grodziska do Szczecina całego klubu.
- Jesteśmy tak zakorzenieni w Grodzisku, że takie coś nie wchodziłoby w rachubę. Prowadzimy tam działalność na wielu niwach i ciężko by się było od tego wszystkiego oderwać. Natomiast w Pogoń mogłaby inwestować firma szefa, która należy do spółki giełdowej - wyjaśnia Pięta.

gazeta.pl

Mhmm byłoby naprawde fajnie jakby Drzymała zainwestował w Pogoń od IV ligi, byłoby wyśmienicie!


PAFCIO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6172 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 20:54
Niech Drzymała idzie se do Wrocławia, do Gorzowa, ale niech do jasnej cholery zostawi Pogoń! Po tylu latach w końcu mamy normalny klub, nie psujmy tego! Znowu zaczną się kombinacje, gadanie, ze to nie Pogoń tylko Groclin, po co takie zamieszanie?
Mamy IV-ligowy klub! Po co znowu kręcić? A jak Drzymale coś odbije i przeniesie Pogoń do np. Wrocławia, a my zostaniemy na lodzie, tak jak teraz Grodziszczanie? To zawsze będzie ryzyko... :(
Ale jeżeli nie chodzi tu o całkowite przejecie klubu, tylko dofinansowywanie go w IV-tej lidze, to wtedy można sie zastanowić...

p.s. Co do komentarzy na v-ce, zostałem tam nazwany (chyba w zamierzeniu to miała być tyra...) CHLASTOGASTROFANEM!!! Normalnie padłem!!! hahaha


Stargard Szczeciński kibicuje Pogoni Szczecin!!!
Czy wygrywasz, czy nie, Ja i tak kocham Cię! Bo najlepsza w Polsce jest: Pogoń Szczecin MKS!!!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 20:58

  szczepiii napisał:  
Rzecznik biznesmena zaprzecza jakoby w rachubę wchodziło przeniesienie z Grodziska do Szczecina całego klubu.
- Jesteśmy tak zakorzenieni w Grodzisku, że takie coś nie wchodziłoby w rachubę. Prowadzimy tam działalność na wielu niwach i ciężko by się było od tego wszystkiego oderwać. Natomiast w Pogoń mogłaby inwestować firma szefa, która należy do spółki giełdowej - wyjaśnia Pięta.

gazeta.pl

Mhmm byłoby naprawde fajnie jakby Drzymała zainwestował w Pogoń od IV ligi, byłoby wyśmienicie!



Chyba zbyt piękne ażeby było prawdziwe; w każdym bądz razie jedziemy swoje a o jakichkolwiek przenosinach nawet nie warto wspominać bo wiele już zostało na ten temat napisane... ileż ja dzisiaj "walk" na polemike stoczyłem w pracy z kolesiami oczywiście "kibicami" pierwszej ligi bo zesrali się po przeczytaniu artykułu w PS Aa


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7573 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 21:00
No dobra jak tak jestes wszystko na nie,powiedz mi skad dalej pieniadze wziasc na klub?Same przyjda?


,,Vi är överallt,,- POGON
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 21:29
No właśnie ktos już mądrze moim zdaniem powiedział, że Drzymała mógłby wejśc do klubu ale tylko jako SPONSOR.Część jego kasy szła by na klub - stadion, wzmocnienia itd. a jego korzyści płynełyby z reklam jak narazie. Później ewentualnie wraz z sukcesami i awansem otrzymałby pewnien % udziałów ale nadal inni współwłaściciele mieliby dużo do powiedzenia. A jeśli to mu nie będzie odpowiadało to widać jaki tak naprawde jest jego stosunek do Klubu. Nie można jednak dopuścić do sytuacji że miasto dogada sie z Drzymałą w sprawie udziałów (juz teraz widać porozumienie między tymi stronami) i odsprzeda swoja działke przez co Pogoń wpadnie w rece inwestora z Grodziska. Przenosiny odpadaja i to oczywiste:] Nie po to walczyliśmy o Klub żeby teraz znów go oddać.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6463 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 22:48
Moimi zdaniem. Krzystkowi jest na ręke aby sciągnąć takiego Drzymałe. Bo z kapitałem jaki by wniósl do Pogoni, to bez problemu awanse byłyby co roku.(sprowadził by lepszych piłkarzy i lepszy sztab szkoleniowy) Wtedy Krzystek miałby chwyt wyborczy, że postawił Pogoń na nogi. Że to dzięki niemu. I ci kibice "pierwszoligowi" by się podjarali, że mamy pierwszą ligę. amatorzy OE mówiliby jaki to Krzystek zajebisty i Drzymała zresztą też. Po latach znów byśmy się pewnie obudzili z ręką w nocniku. Bo kiedyś trzeba się wycofać. A przy większosciowym pakiecie akcji reszta współwłascicieli byłaby uziemiona. I znowu klub by poszedł w jakieś brudne ręce. Sponsoring jestem za. Ale własciciel przynajmniej teraz jestem przeciw.

Nie wiadomo jak to bybyło. Możemy gdybać. Ale napewno wiele stracimy jesli odsprzedadza mu klub. Teraz weszła jakas normalnosć. Kibice mają jakiś głos w tym wszystkim. Nie schodzimy w cień, jak miało to miejsce za Ptaka. Bo co jak Drzymala wejdzie,to jak bedzie? Dorzuci nam pare złotych na oprawe, albo do pociągu specjalnego? Wątpie w to. Bedą przychodzic amatorzy OE i z nich bedzię doić kase za karnety na vipy, wysoką trybunę itd a dla nas kibiców nie bedzie nawet złotówki od wartości biletu.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8318 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 23:13
Proponuję się nie grzać w tym temacie - warunek Drzymały (podobno) - NOWY STADION. I tyle w sprawie jego inwestycji. O chuliganach litościwie nie wspominam ;)


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
FCS 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6614 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 23:24
nie ma co wybralismy opcje 4ligowwa i trzeba tylko w tym kierunku isc pomalutku a wkoncu doczekamy sie lepszych czasow!!!


Tylko Pogoń !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005