Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ja prezes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:28
Szczecin cały dla Drzymały...


ja prezes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:28
Szczecin cały dla Drzymały...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:29

  ktoś24 napisał:  

  dominvip napisał:  
Zarząd Pogoni Szczecin SA bardzo szczegółowo przeanalizował propozycję Prezesa Groclinu Dyskobolii SSA Zbigniewa Drzymały i uznał, że jest gotowy już dziś ją zaakceptować z wielu powodów.



a 23.06 mówił ten który nie jest anonimowy tak:
"- Swoją decyzję o współpracy ze Zbigniewem Drzymałą uzależniamy od decyzji kibiców – dodaje Artur Kałużny, prezes Pogoni Szczecin SA."

No ale w końcu aż 3 dni minęły...



To jak to w koncu jest? Decyzja kibicow ma tu jakies znaczenie czy nie? Nie dawno slyszelismy, ze umowy sa tak skonstruowane, ze bez zgody stowarzyszen nie ma nawet o czym gadac, a teraz sie okazuje, ze jest inaczej?


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7717 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:30

  ZetPe napisał:  
Troche przykre, że w 60-lecie istnienia naszego klubu, pan Smolny, Kałużny, Adamczuk przy oklaskach rady miejskiej sieją niezly ferment. I serwują nam czeski film, starania kilkiudziesiesciu osób by wygonić stąd ptaka, garstka karierowiczów chce zniweczyć dla poklasku osób które zasady, sportową rywalizacje itp. maja za nic i liczy sie dla nich marne obiecanki sukcesu. A najgorsze jest porównywanie historii kiedy to pare klubów w wyniku połączenia dało zalążek Pogoni do jej najnowszych dziejów i łączenia z Dyskobolią. Dla mnie ostra przesada.



Zgadzam się, obraliśmy już dobrą drogę i nie powinniśmy z niej zbaczać, tym bardziej tracić czas na zabawe w jakieś pseudo twory, które tak jak szybko powstają, tak szybko się rozlatują.
Panowie prezesi natomiast powinni robić swoje, to o czym była mowa przed sezonem, budujemy Pogoń na zdrowych zasadach , awanse tylko na boisku (jeżeli ludzie tacy jak Drzymała chcą pomóc Pogoni niech zainwestują w obecny klub).
Co do miasta to Pogoń jest wizytówką Szczecina i już dawno powinno intensywniej szukać sponsorów dla klubu.

I na koniec pytanie, ile razy musimy wejść w to samo gówno żebyśmy w końcu zmądrzeli i budowali klub na normalnych- uczciwych zasadach? Nie dla fuzji!


Pogoń Szczecin MKS!
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:41

  Tasior napisał:  
Komentarze z V-ki mogą spowodować odruchy wymiotne!!! Demokracja w tym kraju to naprawdę chybiony pomysł...

Oryginalne cytaty:
/ ~x-men / - "ja mam pomysł dla tych z Nowej-niech zbojkotuja mecze Pogońi w oe i nie przychodzą-przynajmniej bedzie spokój."
/ ~Juras z Dombia / - "a pajace z nowej niech wieszają prześcieradła na 3 lidze"
/ ~stary kibic / - "zlewać na kibiców POGOŃ MUSI BYĆ POTĘGĄ"

Dno i 3 metry mułu...



"POGOŃ W EKSTRAKLASIE ALBO WOGLE " to jest hit - a później się dziwią, że z ich zdaniem nikt się nie liczy ;D
Tylko Pogoń!! Jebać Groclin!!


Sajny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:43

  Nh napisał:  
No i spokój...wszystko wraca do normy:). Zresztą i tak II ligowe wyjazdy nie są złe:D, więc nie ma co płakać. A na należyte miejsce w OE wrócimy czysto - sportowo.




Piłka nożna to nie tylko sport, to też biznes, a kto da pieniądze na utrzymanie klubu, nowe transfery? Gastronomicy chcą za wszelką cenę opchnąć klub, bo pewnie nie spodziewali się, że Pogoń to taka droga zabawka. Nie zdziwi mnie jeśli się obrażą i odejdą, a wtedy nie będzie żadnego sponsora – taką ewentualność też trzeba brać pod uwagę, kibice na mecze nie chodzą z biletów żadnych pieniędzy nie ma. Zostaje miasto, które nie wyda tyle pieniędzy żeby awansować, będą musieli znaleźć innego niż Drzymała sponsora, mniemam, że mniej obliczalnego. Oczywiście te wszystkie moje rozważania są czysto teoretyczne, ale skoro Portowcy i PN powiedzieli NIE to pewnie wzięli pod uwagę (?) również to, że losy mogą potoczyć się i tak.

Powiedzmy sobie jasno. Nie ma szans żebyśmy awansowali z roku na rok. Gramy w 2 lidze i tu już nie grają ogórki. GKS Tychy, Miedź Legnica, Zawisza Bydgoszcz itd. Tez mają tradycje, aspiracje, kibiców sponsorów – może nawet możniejszych niż my. A później już tylko trudniej, bo w I lidze pół Ekstraklasy zdegradowanej za korupcje. Nie mamy/nie będziemy mieli więcej pieniędzy, lepszych piłkarzy niż Zagłębie, Polonia, czy Korona (bo może ich zdegradują)

Tak naprawdę wybór był pomiędzy: grać z najlepszym sponsorem w polskiej piłce – Drzymałą i niesportowy awans przy zielonym stoliku, albo mieć swój klub, unieść się honorem i grać przez kilka sezonów w niższych ligach I, II przy garstce na trybunach, BO NIE MA MOWY O „KROK PO KROKU” z tymi sponsorami.

Stowarzyszenia powiedziały Nie! OK, niech tak będzie, myślały nad tym tęższe głowy ode mnie, więc chyba mają jakiś plan co dalej (?)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:47
Czytam oswiadczenie klubu i zastanawim sie co gorsze. Granie na licencji Groclinu z mocnym sponsorem czy wiazanie sie z ludzmi, ktorzy w kazdej chwili gotowi sa sprzedac klub byle komu. Pewnie jakby Ptak wrocil do Szczecina romozwy tez by podjeli, bo widza ze pewne rzeczy ich przerastaja. ehh.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:54
Szczerze to już czytać się tego nie da. Prawda jest taka, że do dziś stowarzyszenia miały podać swoje stanowiska a jutro ma podać drzymała. I tak jak ktoś wcześniej wkleił, że 23.06 decyzję o współpracy ze zbigniewem uzależniają od stanowiska kibiców, tak widać jacy są wiarygodni. Prawda jest taka, że smolny i kałużny to dwaj idioci, którzy Pogoń potraktowali jak rocker, scenę czy inne kurestwo z parkietem. Przychodząc gadali, że poznali się na jakimś meczu i są chuj wie jakimi kibicami. Jednak czas pokazuje, że są to dwa pajace wyciągnięte z fotki.pl dla których najważniejsze wartości są obce. Sprzedali by dupę byle mogli patrzeć i dotykać walizki z dolcami. Otóż prawda okazała się bolesna i wyszło jacy to są burżuje.
Co do ich oświadczenia, pieprzą o marketingu? Prawda jest taka, że barańska i kozak chuja zrobili. Wszsystkie akcje na mieście, graffiti, transparenty, korowód itp były z ramienia "Portowców" i jak czytało się wypociny tej pizdy, że pomagałą załatwiać pozwolenia to krew zalewa.

Co do tych wszystkich zastanawiających się co będzie itp. Jeśli jutro zapadnie decyzja ze zbigniew dochodzi z gamoniami do współpracy to szykuje się druga Bydgoszcz. Jeżeli do tego dojdzie to wyjdzie prawda o wartości słowa i zbigniewa i gamoni. Chuj im między oczy !
Jebać fuzje !


MW'03
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 18:57

  Cytat:  
Dlaczego ich opinia nie jest równoznaczna z opinią 90% kibiców, którzy domagają się powrotu Orange Ekstraklasy już od sezonu 2008/09?

zrod: Oświadczenie Zarządu Pogoni Szczecin SA

Idac tym sladem..
Prezesi! Dlaczego wasza opinia dotyczaca podwyzki cen biletow nie byla rownoznaczna z opinia 90% kibicow ktorzy domagali sie obnizenia cen.

; )


będę pamiętał.
Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:10

  Cytat:  
KAŁUŻNY z GW
Czy jest możliwe, by bez akceptacji kibiców doszło do połączenia?

- Pogoń nic nie traci. Gdy przed rokiem tworzyliśmy ten produkt, to m.in. po to, by w przyszłości zaprosić do współpracy poważnego inwestora. Teraz mamy taką okazję. Szanujemy ideologię, szanujemy głos kibiców, ale większość jest za ekstraklasą - odparł Kałużny.



A WIEC JEDNAK MAJA KIBICOW ZDANIE GDZIES, BEDZIE FUZJA I CO TERAZ ???????????????????????????????????!


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
ja prezes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:13
i Ok


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:16
- Pogoń nic nie traci. Gdy przed rokiem tworzyliśmy ten produkt, to m.in. po to, by w przyszłości zaprosić do współpracy poważnego inwestora. Teraz mamy taką okazję. Szanujemy ideologię, szanujemy głos kibiców, ale większość jest za ekstraklasą - odparł Kałużny.


Szlag mnie trafia normalnie. Kto wtedy mowil o wprowadzeniu nowego wlasciciela i oddaniu mu wiekszosciowego pakietu akcji ? kto ? bo nie pamietam. Szanujecie kibicow ? To po co na sile chcecie Ekstraklase ?. Ja nie widze tez zasranej wiekszosci za ekstraklasa. Na jakiej podstawie panie Kałużny oceniacie ze wiekszosc jest za ekstraklasa ?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:17
no na pewno nie te forum jest wyznacznikiem woli kibicow ze tutaj niby pieniacze pisza jebac extraklase to nie znaczy ze wszyscy tak chca


Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:18
ZA KOGO ONI NAS MAJA?????? NASZE ZDANIE SIE NIE LICZY?????? JA TAM NA NOWA POGON W EKSTRAKLASIE NIE POJDE.


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6276 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:19
No i znalazło się wyjście z sytuacji.
Groclin się rozwiązuje a Pogoń kupuje po nich miejsce w ekstraklasie.


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:19
Proponuję uzbroić się w cierpliwość , jutro wszystko się wyjaśni .

Co do Kałużnego i Smolnego , niewątpliwie + dla nich że wyłożyli hajs na 4 ligę , pozwalający na awans ale prawda jest taka że to bardzo drobni biznesmeni i na pewno nie stać ich na wielką piłkę . Liczyli na pewno na to że będzie chodziło na mecze sporo kibiców jak w Katowicach , że przyciągnie to sponsorów i będzie to się jakoś kręciło a tu gówno... Prawda jest taka że na tym biznesie są mocno na minusie dlatego ciągną za rękę pierwszego lepszego kasiastego sponsora zainteresowanego wejściem w klub . Jednak powinni zachować krztę rozsądku , nawet nie chcę wiedzieć co się będzie działo jak przywiezie nam tu Zbigniew drugą " Pogoń " ...


ja prezes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:20

  Halk napisał:  
ZA KOGO ONI NAS MAJA?????? NASZE ZDANIE SIE NIE LICZY?????? JA TAM NA NOWA POGON W EKSTRAKLASIE NIE POJDE.



aja zawsze


Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:20
JUZ SIE WYJASNILO WSZYSTKO, BEDZIE EKSTRAKlASA :(((((((((((((((((


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:23

  Halk napisał:  
JUZ SIE WYJASNILO WSZYSTKO, BEDZIE EKSTRAKlASA :(((((((((((((((((



Na jakiej podstawie to stwierdzasz?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7590 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 19:30

  omar napisał:  

Co do Kałużnego i Smolnego , niewątpliwie + dla nich że wyłożyli hajs na 4 ligę Pogoń " ...



Gówno te dwa pajace nic nie włożyli w ten klub ze swoich kieszeni. Mało tego pobieraja comiesieczną pensje. I o całkiem pokaźną.
Zaświadczam Ci, że takim prezesem to każdy by mógłbyć siedzieć na dupie i nic nie robić.


Z daleka nie będzie widać.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005