Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
rozjemca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:29

  F48 napisał:  


że jak? co Ty tu porównujesz? jakie podziały? to że u nas nagle wysypały się setki netowych płaczków o niczym nie świadczy.

Dzisiejsze oficjalne stanowisko pokazało że tylko na necie ta cała "większość" może sobie popłakać.

Jebać Fuzje!



Ta placzaca większość to 20 000 ludzi na stadionie, ktorych zazdroscila nam cala Polska. Trzeba szanowac wszystkich.


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:29

  happy2504 napisał:  

Do mnie pijesz losiu tartaczny.palanta to sobie wsrod rodziny poszukaj...widacznie w klapak nie dostales dawno to tu na forum choiraka rzniesz.. ze masz 3 gwiazdki to o niczym nie swiadczy..dostaniesz oklep wtedy zaczniesz szanowac innych..I troche respektu dla innych..



sorry...ale smsami z bramki internetowej w mordę nie jebniesz...bo tym mnie zasypujesz, bojac się o swoją morde
a tak na marginesie ile tak naprawde masz założonych nicków palancie na tym forum...szczekaj dalej :)

BEZ ODBIORU !!!...ciekawe czy to chociaż zrozumiesz


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Daro81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7605 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:31

  pasik napisał:  
panowie mam nadzieje ze nie wszystko jeszcze stracone ja juz liczylem na wisle tej jesieni albo inne druzyny z ekstraklasy oby to nie koniec byl negocjacji



Może faktycznie nie wszystko stracone, sprawdź terminarz.. Lecha, szansa na obejrzenie Wisły jakaś jest lol

PS. BRAWO PSN!!


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7713 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:37

  rozjemca napisał:  


Ta placzaca większość to 20 000 ludzi na stadionie, ktorych zazdroscila nam cala Polska. Trzeba szanowac wszystkich.



20000 tysiecy na stadionie to byl jednorazowy wybryk sporo lat temu...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:41

  rozjemca napisał:  

  F48 napisał:  


że jak? co Ty tu porównujesz? jakie podziały? to że u nas nagle wysypały się setki netowych płaczków o niczym nie świadczy.

Dzisiejsze oficjalne stanowisko pokazało że tylko na necie ta cała "większość" może sobie popłakać.

Jebać Fuzje!



Ta placzaca większość to 20 000 ludzi na stadionie, ktorych zazdroscila nam cala Polska. Trzeba szanowac wszystkich.




Płaczków i sprzedawczyków szanować nie będę. Teraz się okazało jaką siłe kibicowską ma Szczecin. Po prostu za dużo lansu, a za mało miłości do piłki. To było widać podczas sezonu (frekwencja) jak i na tym ochłapie zorganizowanym przez PZPN z jakąś tam reprezentacją z dupy wyjętą (frekwencja ponownie). Poza tym kto przyjdzie na stadion ten przyjdzie w nowym sezonie, czy bedzie to pięćset, sześćset, stodziewięćset...Nie obchodzi mnie to. A kibicom sukcesu można pokazać fuck wesole

Karawana jedzie dalej, jak ktoś to ładnie ujął wcześniej.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:45

  antyC napisał:  

  happy2504 napisał:  

Do mnie pijesz losiu tartaczny.palanta to sobie wsrod rodziny poszukaj...widacznie w klapak nie dostales dawno to tu na forum choiraka rzniesz.. ze masz 3 gwiazdki to o niczym nie swiadczy..dostaniesz oklep wtedy zaczniesz szanowac innych..I troche respektu dla innych..



sorry...ale smsami z bramki internetowej w mordę nie jebniesz...bo tym mnie zasypujesz, bojac się o swoją morde
a tak na marginesie ile tak naprawde masz założonych nicków palancie na tym forum...szczekaj dalej :)

BEZ ODBIORU !!!...ciekawe czy to chociaż zrozumiesz



A co ty odemnie chcesz, jaka bramka internetowa.do czego pijesz? czep sie psiego ogona rzepie..


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:52
Ale zajebista wiadomosc mnie przywitala. Wiec i u nas moze byc normalnie :)


będę pamiętał.
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:52
No to jeszcze kilka marudnych wpisów i ''kibice ekstraklasy'' znowu znikną z tego forum.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:52
Brawo Pogoń Nowa!

PS. A WY kibice sukcesu uszyjcie sobie flagę: "Chuj z szacunkiem, chuj z honorem - Zbyś Drzymała naszym wzorem!"


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:52

  happy2504 napisał:  

  antyC napisał:  

  happy2504 napisał:  

Do mnie pijesz losiu tartaczny.palanta to sobie wsrod rodziny poszukaj...widacznie w klapak nie dostales dawno to tu na forum choiraka rzniesz.. ze masz 3 gwiazdki to o niczym nie swiadczy..dostaniesz oklep wtedy zaczniesz szanowac innych..I troche respektu dla innych..



sorry...ale smsami z bramki internetowej w mordę nie jebniesz...bo tym mnie zasypujesz, bojac się o swoją morde
a tak na marginesie ile tak naprawde masz założonych nicków palancie na tym forum...szczekaj dalej :)

BEZ ODBIORU !!!...ciekawe czy to chociaż zrozumiesz



A co ty odemnie chcesz, jaka bramka internetowa.do czego pijesz? czep sie psiego ogona rzepie..



ktoś tu wyżej napisał że nie ma waśni sporów i jest oki hehe...Pogon ma łączyc a nie dzielic ale obawiam sie że bedzie odwrotnie I jeszcze przytocze jeden wpis,z innego forum, bardzo racjonalny jak sądze
"nie ma sie co podniecac. stalo sie i tyle. sadze ze i tak by nic z tego nie wyszlo, drzymala potraktowal Pogon tylko jak zawor bezpieczenstwa. mogl juz dawno zamiast z wroclawiem zalatwic to z nami i nie byloby koniecznosci robic kombinacji jak "Pogon Szczecin w Szczecinie". on chcial isc za chora moda i wybral miasto bez asfaltu. teraz kiedy wychodzi na idiote przychodzi do Szczecina i cwaniakuje, bo wie ze nas marazm zzera i potrzebujemy inwestorow. tylko ze to juz nie jest ten drzymala sprzed lat a gosc na skraju bankructwa. dlatego mimo tez mojej checi ogladania Pogoni w ekstraklasie nie rozpaczajmy.
z drugiej strony w 2 lidze tez sobie nie poradzimy. nie z tymi ludzmi. to pazerne na wladze typki bez szkol a slowo honor tak czesto wymieniane rozumiejacy tylko w kategoriach kto komu w ryj dal. jesli chodzi zas o poziom sportowy - moze sie tam utrzymamy ale awans - nigdy w zyciu.
niestety drodzy kibice jakby nie patrzyl jestesmy w samej dupie. do zobaczenia na stadionie"


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6274 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:03
dawno sie nie odzywałem z boku,ale dzis musze sie zapytać po co pojechali ludzie z Nowej do PZPN-u skoro mieli i tak niby dać odmowną decyzje? na wycieczke? pogadać z Kolatorem? nie bądźmy śmieszni...


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8049 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:09

  frajer napisał:  
dawno sie nie odzywałem z boku,ale dzis musze sie zapytać po co pojechali ludzie z Nowej do PZPN-u skoro mieli i tak niby dać odmowną decyzje? na wycieczke? pogadać z Kolatorem? nie bądźmy śmieszni...



hehe następny mądrala, ale o Tobie już od dawna wiadomo jaki z ciebie "kibic"


Pogoń To My!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8318 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:10

  frajer napisał:  
dawno sie nie odzywałem z boku,ale dzis musze sie zapytać po co pojechali ludzie z Nowej do PZPN-u skoro mieli i tak niby dać odmowną decyzje? na wycieczke? pogadać z Kolatorem? nie bądźmy śmieszni...





Nikogo z PSN nie było na spotkaniu w Warszawie.


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6274 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:11

  Matek. napisał:  

  frajer napisał:  
dawno sie nie odzywałem z boku,ale dzis musze sie zapytać po co pojechali ludzie z Nowej do PZPN-u skoro mieli i tak niby dać odmowną decyzje? na wycieczke? pogadać z Kolatorem? nie bądźmy śmieszni...



hehe następny mądrala, ale o Tobie już od dawna wiadomo jaki z ciebie "kibic"



zadałem proste pytanie trudno o odpowiedź? czy ktoś ma coś do ukrycia dlaczego jest przeciw? i wcale nie chodzi o dume i honor...i chce też wiedziec jaki ma plan na dalszy rozwój piłki noznej w szczecinie bo wiemy ze Kałuzny i Smolny o ile sie nie wycofaja tego nie gwarantują. wiem ze niektórych gówno obchodzi piłka nożna liczy sie tylko herb i bradycja ale na Boga nie tworzmy tu prywatnego folwarku.


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6274 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:13

  RAFek napisał:  

  frajer napisał:  
dawno sie nie odzywałem z boku,ale dzis musze sie zapytać po co pojechali ludzie z Nowej do PZPN-u skoro mieli i tak niby dać odmowną decyzje? na wycieczke? pogadać z Kolatorem? nie bądźmy śmieszni...





Nikogo z PSN nie było na spotkaniu w Warszawie.



rozumiem...Drzymała jasno postawił swoje stanowisko Wy ponoć też wiec nie wiem po co była ta cała farsa z tym Pzpn-em


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8318 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:18

  frajer napisał:  

  RAFek napisał:  

  frajer napisał:  
dawno sie nie odzywałem z boku,ale dzis musze sie zapytać po co pojechali ludzie z Nowej do PZPN-u skoro mieli i tak niby dać odmowną decyzje? na wycieczke? pogadać z Kolatorem? nie bądźmy śmieszni...





Nikogo z PSN nie było na spotkaniu w Warszawie.



rozumiem...Drzymała jasno postawił swoje stanowisko Wy ponoć też wiec nie wiem po co była ta cała farsa z tym Pzpn-em



Nikt nie postawił jasno swojego stanowiska, bo nawet Drzymała w poniedziałek nie wiedział, na co zgodzi sie PZPN, stąd moje stwierdzenie, że to spotkanie jest za wcześnie. A Drzymała dostał od nas konkretną propozycję - inną od jego planów. Tak się doskonale składa, że poniedziałkowe spotkanie mamy doskonale udokumentowane :-)


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6274 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:26

  RAFek napisał:  

  frajer napisał:  

  RAFek napisał:  

  frajer napisał:  
dawno sie nie odzywałem z boku,ale dzis musze sie zapytać po co pojechali ludzie z Nowej do PZPN-u skoro mieli i tak niby dać odmowną decyzje? na wycieczke? pogadać z Kolatorem? nie bądźmy śmieszni...





Nikogo z PSN nie było na spotkaniu w Warszawie.



rozumiem...Drzymała jasno postawił swoje stanowisko Wy ponoć też wiec nie wiem po co była ta cała farsa z tym Pzpn-em



Nikt nie postawił jasno swojego stanowiska, bo nawet Drzymała w poniedziałek nie wiedział, na co zgodzi sie PZPN, stąd moje stwierdzenie, że to spotkanie jest za wcześnie. A Drzymała dostał od nas konkretną propozycję - inną od jego planów. Tak się doskonale składa, że poniedziałkowe spotkanie mamy doskonale udokumentowane :-)



hmmm-koncepcją Drzymały było dojscia do tego aby jego zespól z Grodziska grał pod szyldem Pogoni nie ważne czy to w wyniku fuzji czy innego zjawiska,ale tylko i wyłącznie w ekstraklasie. Wasze stanowisko było zgoła odmienne,przynajmniej oficjalnie że pan Drzymała,owszem ale tylko jako długoletni sponsor i to od 2 ligi. nikt nie zwrócił uwagi na jeden,dla nas malutki,ale dla grodziska bez rżnicy bo i tak agonalny aspekt,że bez Drzymały ten zespół tak czy siak przestał by istnieć w ekstraklasie i zamiast niego weszła by załużmy Polonia Warszawa... Z tego co sie orientuje zespół z grodziska nie skończył by jak Piotrkovia tylko grałby chyba w 4 czy 5 lidze...co i tak jest nieuniknione i kibice z Grodziska doskonale o tym wiedzą


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:27
Brawo Pogoń Nowa...już się bałem ale widze że odpowiedni ludzie tam siedzą...


zch
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6274 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:40
i dodam na koniec że mam ambwiwalentne odczucia co do całej sprawy-nie jestem ani za Drzymała- tak naprawde nikt nie wie co siedzi w jego głowie i Wam też nie ufam,to jest jak w naszej polityce każdy tylko patrzy aby cos ugrać dla siebie. Bo kto w latach 80 czy 90 przypuszczał że np taki Pawlak sprzeda sie Ptakowi.. Grzesiu matlak też nie ma czystego sumienia odnosnie naszego klubu. wiec dlaczego mam i ufać w wasze czyste intencje? niejasna sprawa z darkiem Adamczukiem, lakoniczne wypowiedzi o przyszłości klubu Smolnego i Kałuznego. a kto wie jak i miasto sie zachowa,które było raczej przekonane że sprowadzi nam Drzymałe. A jak postawi sie okoniem, ipowie że ma inne wydatki niz Pogon? Bez kasy ten pociąg nie ruszy... sam nie wiem czemu jako kibic Pogoni od lat jestem tak ciężko doswiadczany a to przez pzpn,przez pseudodziałaczy i inwestorów po ludzi wewnątrz klubowych którzy ponoć bardzo kochają klub i chcą dla niego dobrze. trzeba pamiętać że za kilka lat cierpliwości może nam wszystkim zabraknąć,a Pogon moze skończyć jak inne zasłuzone kluby,bo trzeba pamietać że Pogon to nie tylko barwy i tradycje ale co one będą znaczyły za kilka lat jak mało kto w Polsce będzie o nas pamietał. i o to sie boje..


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
rozjemca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 15:46
Dawne czasy chyba juz nigdy nie wroca. I nie mowie tu o poziomie na jakim bedzie grala Pogon tylko o srodowisku kibicow w Szczecinie. Przezywanie osob ktore maja inna wizje Pogoni nie pokazuje ze nasz klub nas jednoczy. Trzeba sie szanowac.

A co do 20 000 to byla to hiberbola. Wiadomo o co chodzi.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005