Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pasik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:10
panowie mam nadzieje ze nie wszystko jeszcze stracone ja juz liczylem na wisle tej jesieni albo inne druzyny z ekstraklasy oby to nie koniec byl negocjacji


happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:12

  TeHaCe napisał:  

  fist napisał:  
No to co teraz? Widzieliście jak panowie "Gastro" chętnie siadali do rozmów ze Zbysiem? Traktują Pogoń jako balast, który nie jest im potrzebny, nie inwestują w klub, próbują zarobić na kibicach. A to, że są kompletnymi golasami to już inna sprawa. Wybraliśmy drogę powrotu własnymi siłami. Siłami, których może nam zabraknąć... Od blisko 10 lat jestem na każdym meczu Pogoni, ale wątpię aby frekwencja była powyżej chociażby 1000, bo tych prawdziwych kibiców jest mało. Zastanówmy się trochę, bo w następnym sezonie ciężko nam będzie nawiązać z kimkolwiek walkę. To już nie są wyjazdy do wiosek, tylko poważne mecze. Módlmy się aby w następnym sezonie chociażby utrzymać się w II lidze...




co ty jebiesz czlowieku, 10 lat chodzisz na Pogoń i takie farmazony uskuteczniasz!? nie widziałeś co sie działo przez ostatni sezon!? i co, znowu to samo uskuteczniać!? nosz kurwa! pamietajcie ze kibic Pogoni nie równa się kibicowi ekstraklasy! ilu jest kibicow POGONI było widać chociazby na przemarszu! jak szmaty ktore sie tam nie pokazały mogą cokolwiek pierdolić o tym co Pogoń, gdzie Pogoń! to były 60urodziny ukochanego klubu, a gdzie wy szmaty byliście!? teraz to sobie mozecie jedynie na klawiaturze popłakać, ale w sprawie Pogoni nie macie najmniejszego prawa głosu! chcie ogladać wyzsza polke, spierdalać do pyrlandii, albo do berlina, ale przestańcie kurwy wycierać w końcu mordę naszymi barwami!
czy to dla was takie trudne do zrozumienia, ze dla niektorych ludzi te barwy, ten herb jest świętością samą w sobie, niezaleznie od tego gdzie sie obecnie znajduje!? pozdrawiam tych prawdziwych, tych najwierniejszych, tych fanatycznych! reszcie kotwica w plecy sukcesiaki jebane!




Wyrazaj sie troszke cenzuralnie, nie jestes w chlewie..a za taka wypowiedz powinienes dostac w klapak i przestalbys sie napinac..szmata to jestes ale moze sam i troche szacunku dla innych.. Ze maja inne zdanie nie znaczy ze musisz im ublizac.. Masz problem to postaraj sie wyladowac go w inny sposob..To jesty POGON, nasz klub powinna nas laczyc a nie skakac sobie do oczu..


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:16
Decyzja ta bardzo mnie cieszy, bo pokazaliśmy Polsce, że tu na Pomorzu też można podejmowac mądre ruchy :) Ja Drzymałe rozumiem - to biznesmen. Ale w sporcie istnieje jeszcze uczciwość i honor. Obie wartości to coś więcej niż kasa (i to wirtualna, bo Drzymała nie miał zamiaru inwestować) w tym przypadku. Mamy Pogoń na normalnych zasadach, o klasę rozgrywkową wyżej, a przede wszystkim szczecińską. Jedziemy dalej!


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7202 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:17

  pasik napisał:  
panowie mam nadzieje ze nie wszystko jeszcze stracone ja juz liczylem na wisle tej jesieni albo inne druzyny z ekstraklasy oby to nie koniec byl negocjacji



Kurwa skad tacy ludzie sie biora !!!
Jebac fuzje !!!


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:19

  TeHaCe napisał:  
[ilu jest kibicow POGONI było widać chociazby na przemarszu! jak szmaty ktore sie tam nie pokazały mogą cokolwiek pierdolić o tym co Pogoń, gdzie Pogoń! to były 60urodziny ukochanego klubu, a gdzie wy szmaty byliście!? teraz to sobie mozecie jedynie na klawiaturze popłakać, ale w sprawie Pogoni nie macie najmniejszego prawa głosu! chcie ogladać wyzsza polke, spierdalać do pyrlandii, albo do berlina, ale przestańcie kurwy wycierać w końcu mordę naszymi barwami!



A kim ty jesteś aby kogo kolwiek szufladkować i wydawac rozkazy ? Myślisz że każdy mógł przyjść na przemarsz w dniu pracy ? A ty masz jakieś prawo głosu ? Ogarnij się bo takimi wpisami to forum sięga dna ...

Trzymając się tematu , odważna decyzja PN i po osobistym przeanalizowaniu zaistniałej sytuacji wydaje się ze jedyna rozsądna . Mam nadzieję że obecny zarząd ze sponsorami wygrzebie nas z 2 ligi aczkolwiek będzie o wiele ciężej niż rok temu . A samego Drzymałe warto byloby zachęcić do wspólpracy na poziomie czystego sponsorowania .

pzdr


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:19
tak jest!! brawa dla Stowarzyszenia! Bylem dosyc pewny tej decyzji ze beda na NIE ale jednak byla lekka obawa...POGON TO MY!

P.s to teraz tak Panie prezydencie do roboty bo pewne slowa zostaly wypowiedziane a gastronomy szukac wzmocnien bo znowu obudzimy sie z reka w nocniku i sny o awansie bedzie mozna odlozyc za rok.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 26 czerwca 2008, 13:28 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:19

  eJay napisał:  
Decyzja ta bardzo mnie cieszy, bo pokazaliśmy Polsce, że tu na Pomorzu też można podejmowac mądre ruchy :) Ja Drzymałe rozumiem - to biznesmen. Ale w sporcie istnieje jeszcze uczciwość i honor. Obie wartości to coś więcej niż kasa (i to wirtualna, bo Drzymała nie miał zamiaru inwestować) w tym przypadku. Mamy Pogoń na normalnych zasadach, o klasę rozgrywkową wyżej, a przede wszystkim szczecińską. Jedziemy dalej!



Pięknie ujęte,nic dodać,nic ująć !!!


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:26
Bardzo dobry komunikat ze strony Stowarzyszenia, a krzykacze niech oszczędzają siły na III Ligę :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:28
Brawo dla stowarzyszenia ! PSN Zadnej fuzji ! Prezesiki Smolny i Kałużny wam też już dziękujemy !


mateuszsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6002 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:30
PRAWDZIWYCH KIBICÓW POZNAJE SIĘ W BIEDZIE !!!! WSZYSTKO W TEMACIE !!


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:39

  happy2504 napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  fist napisał:  
No to co teraz? Widzieliście jak panowie "Gastro" chętnie siadali do rozmów ze Zbysiem? Traktują Pogoń jako balast, który nie jest im potrzebny, nie inwestują w klub, próbują zarobić na kibicach. A to, że są kompletnymi golasami to już inna sprawa. Wybraliśmy drogę powrotu własnymi siłami. Siłami, których może nam zabraknąć... Od blisko 10 lat jestem na każdym meczu Pogoni, ale wątpię aby frekwencja była powyżej chociażby 1000, bo tych prawdziwych kibiców jest mało. Zastanówmy się trochę, bo w następnym sezonie ciężko nam będzie nawiązać z kimkolwiek walkę. To już nie są wyjazdy do wiosek, tylko poważne mecze. Módlmy się aby w następnym sezonie chociażby utrzymać się w II lidze...




co ty jebiesz czlowieku, 10 lat chodzisz na Pogoń i takie farmazony uskuteczniasz!? nie widziałeś co sie działo przez ostatni sezon!? i co, znowu to samo uskuteczniać!? nosz kurwa! pamietajcie ze kibic Pogoni nie równa się kibicowi ekstraklasy! ilu jest kibicow POGONI było widać chociazby na przemarszu! jak szmaty ktore sie tam nie pokazały mogą cokolwiek pierdolić o tym co Pogoń, gdzie Pogoń! to były 60urodziny ukochanego klubu, a gdzie wy szmaty byliście!? teraz to sobie mozecie jedynie na klawiaturze popłakać, ale w sprawie Pogoni nie macie najmniejszego prawa głosu! chcie ogladać wyzsza polke, spierdalać do pyrlandii, albo do berlina, ale przestańcie kurwy wycierać w końcu mordę naszymi barwami!
czy to dla was takie trudne do zrozumienia, ze dla niektorych ludzi te barwy, ten herb jest świętością samą w sobie, niezaleznie od tego gdzie sie obecnie znajduje!? pozdrawiam tych prawdziwych, tych najwierniejszych, tych fanatycznych! reszcie kotwica w plecy sukcesiaki jebane!




Wyrazaj sie troszke cenzuralnie, nie jestes w chlewie..a za taka wypowiedz powinienes dostac w klapak i przestalbys sie napinac..szmata to jestes ale moze sam i troche szacunku dla innych.. Ze maja inne zdanie nie znaczy ze musisz im ublizac.. Masz problem to postaraj sie wyladowac go w inny sposob..To jesty POGON, nasz klub powinna nas laczyc a nie skakac sobie do oczu..



zamknij dziób palancie bo tacy jak ty nie maja prawa głosu nawet na tym forum.koleś dobrze prawi załóżcie sobie forum kibiców OE a nie wypowiadacie sie na forum kibiców Pogoni.
a dla wszystkich pozytywnie myślących zdrówko Aeja oooo
psy szczekają karawana jedzie dalej :)


Better dead than red!
happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:52

  lub_czasopisma napisał:  

  happy2504 napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  fist napisał:  
No to co teraz? Widzieliście jak panowie "Gastro" chętnie siadali do rozmów ze Zbysiem? Traktują Pogoń jako balast, który nie jest im potrzebny, nie inwestują w klub, próbują zarobić na kibicach. A to, że są kompletnymi golasami to już inna sprawa. Wybraliśmy drogę powrotu własnymi siłami. Siłami, których może nam zabraknąć... Od blisko 10 lat jestem na każdym meczu Pogoni, ale wątpię aby frekwencja była powyżej chociażby 1000, bo tych prawdziwych kibiców jest mało. Zastanówmy się trochę, bo w następnym sezonie ciężko nam będzie nawiązać z kimkolwiek walkę. To już nie są wyjazdy do wiosek, tylko poważne mecze. Módlmy się aby w następnym sezonie chociażby utrzymać się w II lidze...




co ty jebiesz czlowieku, 10 lat chodzisz na Pogoń i takie farmazony uskuteczniasz!? nie widziałeś co sie działo przez ostatni sezon!? i co, znowu to samo uskuteczniać!? nosz kurwa! pamietajcie ze kibic Pogoni nie równa się kibicowi ekstraklasy! ilu jest kibicow POGONI było widać chociazby na przemarszu! jak szmaty ktore sie tam nie pokazały mogą cokolwiek pierdolić o tym co Pogoń, gdzie Pogoń! to były 60urodziny ukochanego klubu, a gdzie wy szmaty byliście!? teraz to sobie mozecie jedynie na klawiaturze popłakać, ale w sprawie Pogoni nie macie najmniejszego prawa głosu! chcie ogladać wyzsza polke, spierdalać do pyrlandii, albo do berlina, ale przestańcie kurwy wycierać w końcu mordę naszymi barwami!
czy to dla was takie trudne do zrozumienia, ze dla niektorych ludzi te barwy, ten herb jest świętością samą w sobie, niezaleznie od tego gdzie sie obecnie znajduje!? pozdrawiam tych prawdziwych, tych najwierniejszych, tych fanatycznych! reszcie kotwica w plecy sukcesiaki jebane!




Wyrazaj sie troszke cenzuralnie, nie jestes w chlewie..a za taka wypowiedz powinienes dostac w klapak i przestalbys sie napinac..szmata to jestes ale moze sam i troche szacunku dla innych.. Ze maja inne zdanie nie znaczy ze musisz im ublizac.. Masz problem to postaraj sie wyladowac go w inny sposob..To jesty POGON, nasz klub powinna nas laczyc a nie skakac sobie do oczu..



zamknij dziób palancie bo tacy jak ty nie maja prawa głosu nawet na tym forum.koleś dobrze prawi załóżcie sobie forum kibiców OE a nie wypowiadacie sie na forum kibiców Pogoni.
a dla wszystkich pozytywnie myślących zdrówko Aeja oooo
psy szczekają karawana jedzie dalej :)



Do mnie pijesz losiu tartaczny.palanta to sobie wsrod rodziny poszukaj...widacznie w klapak nie dostales dawno to tu na forum choiraka rzniesz.. ze masz 3 gwiazdki to o niczym nie swiadczy..dostaniesz oklep wtedy zaczniesz szanowac innych..I troche respektu dla innych..


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6834 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:55

  happy2504 napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  fist napisał:  
No to co teraz? Widzieliście jak panowie "Gastro" chętnie siadali do rozmów ze Zbysiem? Traktują Pogoń jako balast, który nie jest im potrzebny, nie inwestują w klub, próbują zarobić na kibicach. A to, że są kompletnymi golasami to już inna sprawa. Wybraliśmy drogę powrotu własnymi siłami. Siłami, których może nam zabraknąć... Od blisko 10 lat jestem na każdym meczu Pogoni, ale wątpię aby frekwencja była powyżej chociażby 1000, bo tych prawdziwych kibiców jest mało. Zastanówmy się trochę, bo w następnym sezonie ciężko nam będzie nawiązać z kimkolwiek walkę. To już nie są wyjazdy do wiosek, tylko poważne mecze. Módlmy się aby w następnym sezonie chociażby utrzymać się w II lidze...




co ty jebiesz czlowieku, 10 lat chodzisz na Pogoń i takie farmazony uskuteczniasz!? nie widziałeś co sie działo przez ostatni sezon!? i co, znowu to samo uskuteczniać!? nosz kurwa! pamietajcie ze kibic Pogoni nie równa się kibicowi ekstraklasy! ilu jest kibicow POGONI było widać chociazby na przemarszu! jak szmaty ktore sie tam nie pokazały mogą cokolwiek pierdolić o tym co Pogoń, gdzie Pogoń! to były 60urodziny ukochanego klubu, a gdzie wy szmaty byliście!? teraz to sobie mozecie jedynie na klawiaturze popłakać, ale w sprawie Pogoni nie macie najmniejszego prawa głosu! chcie ogladać wyzsza polke, spierdalać do pyrlandii, albo do berlina, ale przestańcie kurwy wycierać w końcu mordę naszymi barwami!
czy to dla was takie trudne do zrozumienia, ze dla niektorych ludzi te barwy, ten herb jest świętością samą w sobie, niezaleznie od tego gdzie sie obecnie znajduje!? pozdrawiam tych prawdziwych, tych najwierniejszych, tych fanatycznych! reszcie kotwica w plecy sukcesiaki jebane!




Wyrazaj sie troszke cenzuralnie, nie jestes w chlewie..a za taka wypowiedz powinienes dostac w klapak i przestalbys sie napinac..szmata to jestes ale moze sam i troche szacunku dla innych.. Ze maja inne zdanie nie znaczy ze musisz im ublizac.. Masz problem to postaraj sie wyladowac go w inny sposob..To jesty POGON, nasz klub powinna nas laczyc a nie skakac sobie do oczu..




fakt, moze mnie troche poniosło, ale to dlatego ze przed napisaniem tego czytalem komenty na v-ce. troche szacunku dla innych mowisz...hmmm sorki ale jak czytam wpis ze ktos woli groclin w koszulkach Pogoni, niz ta ktora wywalczyła awans, to taka osoba u mnie szacunku nie bedzie miala jako kibic Pogoni, a u ciebie? wg mnie to nie jest kibic Pogoni, tylko OE, albo kto tam co woli. urazonych przekleństwami przepraszam i postaram sie nastepnym razem wyrazac bardziej elokwentnie, ale jednak czasami dobitność tez jest potrzebna! napisałeś święte słowa, ale jednak niestety nie jest nas kibiców Pogoni zbyt wielu...

do omar: wydawać rozkazy? a niby gdzie? co do obecności na przemarszu...tak, zgadza sie, nie wszyscy mogli przyjść, bo musieli być w pracy, tudziez na uczelni i doskonale to rozumiem, niestety nie każdy moze mieć chleb z Pogoni i musi wybierać czasami. natomiast tyle osob ile było w 500 tysięcznym mieście, jest dla mnie osobistą potwarzą! pytasz kim jestem? odpowiem, wg mnie, pojebańcem na punkcie Pogoni, prawie wszystko w moim zyciu jest pod nią podporządkowane, a to ze sie nie udzielam w takiej czy takiej grupie kibicowskiej, oznacza tylko to ze sam robie swoje! zapytasz co? otoz to co do kibica nalezy!!!

:)

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 26 czerwca 2008, 15:31 [1 raz(y)]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6834 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:58

  happy2504 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  

  happy2504 napisał:  

  TeHaCe napisał:  
[cytat=fist]No to co teraz? Widzieliście jak panowie "Gastro" chętnie siadali do rozmów ze Zbysiem? Traktują Pogoń jako balast, który nie jest im potrzebny, nie inwestują w klub, próbują zarobić na kibicach. A to, że są kompletnymi golasami to już inna sprawa. Wybraliśmy drogę powrotu własnymi siłami. Siłami, których może nam zabraknąć... Od blisko 10 lat jestem na każdym meczu Pogoni, ale wątpię aby frekwencja była powyżej chociażby 1000, bo tych prawdziwych kibiców jest mało. Zastanówmy się trochę, bo w następnym sezonie ciężko nam będzie nawiązać z kimkolwiek walkę. To już nie są wyjazdy do wiosek, tylko poważne mecze. Módlmy się aby w następnym sezonie chociażby utrzymać się w II lidze...




co ty jebiesz czlowieku, 10 lat chodzisz na Pogoń i takie farmazony uskuteczniasz!? nie widziałeś co sie działo przez ostatni sezon!? i co, znowu to samo uskuteczniać!? nosz kurwa! pamietajcie ze kibic Pogoni nie równa się kibicowi ekstraklasy! ilu jest kibicow POGONI było widać chociazby na przemarszu! jak szmaty ktore sie tam nie pokazały mogą cokolwiek pierdolić o tym co Pogoń, gdzie Pogoń! to były 60urodziny ukochanego klubu, a gdzie wy szmaty byliście!? teraz to sobie mozecie jedynie na klawiaturze popłakać, ale w sprawie Pogoni nie macie najmniejszego prawa głosu! chcie ogladać wyzsza polke, spierdalać do pyrlandii, albo do berlina, ale przestańcie kurwy wycierać w końcu mordę naszymi barwami!
czy to dla was takie trudne do zrozumienia, ze dla niektorych ludzi te barwy, ten herb jest świętością samą w sobie, niezaleznie od tego gdzie sie obecnie znajduje!? pozdrawiam tych prawdziwych, tych najwierniejszych, tych fanatycznych! reszcie kotwica w plecy sukcesiaki jebane!




Wyrazaj sie troszke cenzuralnie, nie jestes w chlewie..a za taka wypowiedz powinienes dostac w klapak i przestalbys sie napinac..szmata to jestes ale moze sam i troche szacunku dla innych.. Ze maja inne zdanie nie znaczy ze musisz im ublizac.. Masz problem to postaraj sie wyladowac go w inny sposob..To jesty POGON, nasz klub powinna nas laczyc a nie skakac sobie do oczu..



zamknij dziób palancie bo tacy jak ty nie maja prawa głosu nawet na tym forum.koleś dobrze prawi załóżcie sobie forum kibiców OE a nie wypowiadacie sie na forum kibiców Pogoni.
a dla wszystkich pozytywnie myślących zdrówko Aeja oooo
psy szczekają karawana jedzie dalej :)



Do mnie pijesz losiu tartaczny.palanta to sobie wsrod rodziny poszukaj...widacznie w klapak nie dostales dawno to tu na forum choiraka rzniesz.. ze masz 3 gwiazdki to o niczym nie swiadczy..dostaniesz oklep wtedy zaczniesz szanowac innych..I troche respektu dla innych..[/cytat]


oj koleszko, ale w tym miejscu to zdecydowanie przegiąłeś pałę! bardzo delikatnie mowiąc jest to ''semantyczne naduzycie'' cos przed chwilą pierdoliłeś o poszanowaniu innych, a teraz...?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 13:59
no i sie zaczęło,ja mimo to wszystkoxle widze podziały takie jakie sie u nas zrobił y chyba tylko w krakowie są... a co do Nowej odważna decyzja tylko co dalej? jezeli maisto sie wypnie może być źle...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:01

  TeHaCe napisał:  
.do omar: wydawać rozkazy? a niby gdzie? co do obecności na przemarszu...tak, zgadza sie, nie wszyscy mogli przyjść, bo musieli być w pracy, tudziez na uczelni i doskonale to rozumiem, niestety nie każdy moze mieć chleb z Pogoni i musi wybierać czasami. natomiast tyle osob ile było w 500 tysięcznym mieście, jest dla mnie osobistą potwarzą! pytasz kim jestem? odpowiem, wg mnie, pojebańcem na punkcie Pogoni, prawie wszystko w moim zyciu jest pod nią podporządkowane, a to ze sie nie udzielam w takiej czy takiej grupie kibicowskiej, oznacza tylko to ze sam robie swoje! zapytasz co? otoz to co do kibica nalezy!!! .



Rozumiem doskonale twoje emocje ale czasem lepiej ochłonąć przed napisaniem posta bo w końcu wszystkim nam , min. powinno zależeć na tym aby nasze jedyne forum liczące tylu użytkowników trzymało " jakiś tam" poziom ;)

pzdr


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:16
Panowie i Panie :-) mamy Pogoń w II lidze ! Nie wiem po co te kłótnie ? Pogoń ma nas jednoczyc a nie dzielic !


Obrazek gif wstawiony na forum
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5854 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:19
Bardzo mnie stanowisku PN cieszy:)
Nawet w 2 lidze Pogoni się nie wstydzę!!


CWKS & MKS
F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7969 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:26

  nowa od nowa napisał:  
no i sie zaczęło,ja mimo to wszystkoxle widze podziały takie jakie sie u nas zrobił y chyba tylko w krakowie są... a co do Nowej odważna decyzja tylko co dalej? jezeli maisto sie wypnie może być źle...



że jak? co Ty tu porównujesz? jakie podziały? to że u nas nagle wysypały się setki netowych płaczków o niczym nie świadczy.

Dzisiejsze oficjalne stanowisko pokazało że tylko na necie ta cała "większość" może sobie popłakać.

Jebać Fuzje!


W Jedności Siła...
rozjemca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 26/06/2008 14:28
Teraz gdy juz nie mamy szans na ekstraklase w ciagu najblizszych lat powinnismy mimo wszystko sie jednoczyc i razem budowac silna Pogon by miejmy nadzieje w ciagu kilku lat awansowac do pierwszej ligi a potem przy dobrych wiatrach do ekstraklasy. Obysmy dozyli czasów wielkiej Pogoni. Nie mozna sie klocic. I tak juz jest za pozno.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005